Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ja pierwszy raz szkołe zmieniam i trochę się niepokoje (nowi ludzie nauczyciele).Dostałem się do tej szkoły co chciałem więc obawy trochę mniejsze.A o ocenach...hmm o pasku to raczej nie marze po tym co usłyszałem o pierwszym roku.
10-08-2006 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ramone napisał(a):Ja pierwszy raz szkołe zmieniam i trochę się niepokoje

Czyli ty do gimnazjum idziesz Smile Ja teraz bede 2 raz szkole zmienial, bo ide do LO, zbytnio sie nie martwie bo idzie ze mna kilku kumpli z gimnazjum.

PS. To były czasy.... gimnazjum...az sie łezka w oku zakrecila :lol:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2006 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
NIe do LO. ,ale Gimnazjum miałem w tym samym budynku co podstawówkę Tongue.
10-08-2006 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
A tu co taka cisza :?: Zdaję, sobie sprawe, że duża liczba forumowiczów rozpoczęła nowy rok szkolny.Ale jeszcze nikt tutaj nic nie pisał. Jak wasze samopoczucie przed czekająca cięzką nauką? Ja dostałem się do LO ale nie do tego, którego chciałem, a do troszkę gorszego. Ale i tak jest dobrze, dużo osób w szkole znajomych, u mnie w obecnej klasie 3 z bylej + kilku z gimnazjum. 21 dziewczyn i 10 chłopaków lol, z czego 4 muły na maksa, leszcze ze passs, ale wytrzymam z nimi 3 lata :wink: No i nie ma takiej rzeźni co w gimnazjum, nowe osoby, każdy zachowuje się na początku jak najlepiej 8) Pare fajnych nowych koleżanek w klasie jest, co chociaż jest jakimś pozytywem w tej klasie :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
05-09-2006 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Pewnie mało kto ma ochotę pisać w tym temacie z teog względu, że jeszcze nie "wkręcił" się w rok szkolny i na razie wciąż próbuje żyć wakacjami :wink:

Ja również dostałem się do LO, tyle tylko, że do tego co chciałem. Mam trzydzieści parę osób w klasie, więc nie zdążyłem wszystkich poznać, poznałem się może z połową. Chłopaków jest chyba 13, reszta dziewczyny, więc podobna sytuacja jak u ciebie, Gracek. Na razie jeszcze nie poznałem nowych kolegów i koleżanek na tyle, aby ich już trochę szczegółowiej oceniać, ale wydaje mi się, że znajdę wspólny język z niektórymi (mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej). U mnie tak samo jak u ciebie, jest kilka fajnych dziewczyn (nie tylko pod względem wyglądu) i to również uważam za plus. Kolejnym pozytywem jest fajna wychowawczyni, na pewno nie będzie z nią wielkich problemów przez te trzy lata nauki Smile Minusem jest to, że nie mam w klasie nikogo znajomego (a w całej szkole tylko kilka osób, ale nie są to bliscy koledzy).
05-09-2006 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #36
 
U mnie nic noweo. 3 klasa gimnazjum Znowu to samo... Juz 2 dnia nauki przepadly mi 3 lekcje. Jak w takim tempie beda odpadac to co bede mial w drugim polroczu 8)

na minus musze zaznaczyc zmiane naczyciela w-f. Jakiego LOLA nam dali...

amor patriae nostra lex
06-09-2006 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja tam dopiero w październiku studia zaczynam, no i ciekawe jak to będzie. Napewno nie mam stracha, bo ze swoją panną się dostałem na ten sam kierónek i w tej ssamej grup[ie będziemy. Jestem ja i 3 innych facetów (kolesie o imionach :Szczepan, Mikołaj i Jeremiasz - ale obciachowe Tongue ) + 21 dziewczyn w tym moja panna więc bedzie w czym wybierać i co ujeżdżać Tongue. Tylko 1 h dojazd będzie trwał wiec lekko kapa z tym jedynie.
06-09-2006 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Mnie to tylko maturą frajerzy straszą i straszą, myślą, że jak bede sie bał to do książek usiąde już dziś. Powodzenia z taką motywacją, jakby nieb bylo w tym roku musze sie uczyc, uczyc i jeszcze raz uczyc, ale jak to zrobie to nie wiem 8) Seki ma podobnie, maturka wiec razem sie musimy nastawic na cięzki rok. Co za tym idzie Seki, mniej imprez razem Sad :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
06-09-2006 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Matura to tylko taki spacerek. Zdawałem dopiero co i powiem, że tylko strach ma wielkie oczy... każdy ją zda... a jak co Romeczek pomoże Smile
06-09-2006 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ja teraz jestem w III klasie gimnazjum. Trochę dziwnie się czuję, bo aż 7 osób z mojej klasy nie zdało, za pusto i przede wszystkim za cicho jest na lekcjach, bo Ci najwięksi zadymiarze właśnie nie zdali 8) III klasa jest troszkę trudna, bo teraz te wszystkie powtórki z poprzednich roków, ponieważ przede mną egzamin gimnazjalny, którego szczerze mówiąc się boję pod tym względem, że go zje*** i dostanę się przez to do upragnionej szkoły. O świadectwo się raczej nie martwię, bo uczę się systematycznie, więc nie powinno być z tym największych problemów. Mam kilku nowych nauczycieli, szczególnie spoko od WF-u, ale od fizyki mam stasznego wręcz gościa, który już na pierwszej lekcji potrafił wpisać uwage do swojego notesu (nie mi Tongue ). Mam nadzieję jednak, że pójdzie mi dobrze tak jak zawsze. Życzę wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym Wink
06-09-2006 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
I my ci życzymy tego samego ziom Smile
06-09-2006 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #42
 
Stojkovic napisał(a):kierónek

Jak Ty zdales z jezyka polskiego? :lol:

Dzisiaj pierwsza ocena w mojej klasie - pała...z historii kolega dostał :wink: Mam wywiadowke dzisiaj...moim zdaniem jedna wystarczy na polrocze.

mam tylko 4 lata na nauczenie sie jezyka angielskiego - aby potem nie miec problemow na maturze...eh.

amor patriae nostra lex
06-09-2006 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ja dostalem sie do LO ktorego chcialem,bez problemow.Klasa moja liczy 24 osoby z czego 9 to dziewczyny, a reszta to chłopaki.Do tej szkoly ze mna poszla spora grupka znajomych, wiec juz powoli jakies zadymki sie zaczyna robic :wink:



PS. A Ty Zashi sie dopiero teraz angielskiego zaczynasz uczyc??

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-09-2006 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
Grzeho napisał(a):PS. A Ty Zashi sie dopiero teraz angielskiego zaczynasz uczyc??

Niby od 2 klasy podstawowki, ale wiesz Tongue Uczesczalem na lekcje czesciej. Jednakze w 2 klasie gim mialem 4. Niby nie jest tak źle - ale wolabył lepiej.

amor patriae nostra lex
06-09-2006 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ja się dostałem tam gdzie chciałem ...jak narazie klasa wydaje się fajna ,ale wszystko okaże się w najbliższych tygodzniach + wycieczka integracyjna :twisted: .Ogólnie w szkola jest tyle ludzi ,że nie ogarniam..
06-09-2006 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości