Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
To powiedzcie do jakich szkół się dostaliście i w jakich miastach?
07-09-2006 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ano u mnie też III gimnazjum, w klasie 5 chłopaków i 18 dziewczyn, z tego chodzi nas tylko 3, bo dwaj pozostali wagarują od początku. Zmienili też WFistę, ale da się przeżyć przynajmniej wobec mnie spoko, także obaw nie mam. Wypadałoby się skupić teraz na jakiejś olimpiadzie, największe nadzieje wiążę z biologią, chemią i angolem, no ale zobaczymy. Poza tym testy próbne w listopadzie i główne w kwietniu - krótko mówiąc jest do czego się przygotowywać! Zeszły rok minął niebagatelnie szybko, ten pewnie minie jeszcze szybciej. Szkoda opuszczać znów kolejną szkołę, bo się bardzo przyzwyczaiłem choćby do tej atmosferki, nauczycieli i w ogóle. Do pierwszej klasy przyszły takie knypki, że po prostu brak słów, nie wiem, kto przejmie po nas sztandar Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
07-09-2006 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #48
 
Ciampel napisał(a):Poza tym testy próbne w listopadzie i główne w kwietniu - krótko mówiąc jest do czego się przygotowywać!
Myslalem ze cala Polska ma te same testy probne i pisane sa w te same dni i o tych samych godzinach. Nam nauczyciela mowili, ze sa gdzies w styczniu, badz pod koniec grudnia. O probnych mowie.

Ciampel napisał(a):Do pierwszej klasy przyszły takie knypki, że po prostu brak słów, nie wiem, kto przejmie po nas sztandar Wink

U mnie to samo - dziewczyny jeszcze w miare normalny wzrost, ale chlopacy to kurduple. trudno znalesc kogos z 1 klasy ktora ma 175cm. Wiekszosc kolo 165cm sie zatrzymala...az zal kocic :lol:

amor patriae nostra lex
08-09-2006 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ciampel napisał(a):Do pierwszej klasy przyszły takie knypki, że po prostu brak słów, nie wiem, kto przejmie po nas sztandar Wink

Co prawda ja chodze do 1 liceumi wlasnie dzis wrocilem z "obozu integracyjnego".Na owy oboz pojechały pierwsze klasy z liceum i gimnazjum.Mowiac szczerze podobnie jak Ciampel sie przeraziłem ogladajac to "przedszkole".
Cos mi sie wydaje, ze w przyszłym roku srednia wzrostu w klasie 1 gimnazjum wyniesie 120cm :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-09-2006 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #50
 
Grzeho napisał(a):
Ciampel napisał(a):Do pierwszej klasy przyszły takie knypki, że po prostu brak słów, nie wiem, kto przejmie po nas sztandar Wink

Co prawda ja chodze do 1 liceumi wlasnie dzis wrocilem z "obozu integracyjnego".Na owy oboz pojechały pierwsze klasy z liceum i gimnazjum.Mowiac szczerze podobnie jak Ciampel sie przeraziłem ogladajac to "przedszkole".
Cos mi sie wydaje, ze w przyszłym roku srednia wzrostu w klasie 1 gimnazjum wyniesie 120cm :wink:

120cm :lol:

Ja idac do gima mialem jakies 180cm - razem z kolega z klasy najwyzszy wsrod 1 klasistow. Czy "wysocy" to lud wymarly? Mowi sie ze teraz mlodziez taka wysoka...iby gdzie?

U mnie najlepsze, ze przyszedlo gosci takich kilku i juz 2 wrzesnia chodzili po szkole jakby ich byla...3 ofc juz nie.

amor patriae nostra lex
08-09-2006 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Stojkovic napisał(a):To powiedzcie do jakich szkół się dostaliście i w jakich miastach?

Ja się dostałem do Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Opolu. Bardzo dobra szkółka i mam nadzieję, że dobrze będę się w niej czuł. Najważniejsze to trafić na fajnych ludzi w klasie. Na razie się jeszcze zapoznaję, ale myślę, że będzie dobrze.
Pierwszy tydzień minął, na razie bez żadnych szczególnych wydarzeń. Najgorsze jest to, że na poniedziałek muszę przeczytać "Mitologię" Kubiaka, a przeczytałem dopiero 60 z 560 stron. Weekend do tyłu się zapowiada już na początku roku szkolnego.
08-09-2006 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
W szkole jak w szkole, ja jestem już w klasie maturalnej, czyli koniec szkoły w kwietniu, I semestr koniec w grudniu, drugi w kwietniu, czyli szybka nauka i szybsze przesiewanie materiału, a ja z maty narazie słabo. Jak tak dalej pojdzie to siąde. A tu jeszcze matura, ehh ciężko bedzie. Musze sie zmobilizowac i w weekend zamiast na melanz to do książki, choć ja sie w tej roli nie widze..

Under The Boardwalk - United Warriors
18-10-2006 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
U nas w szkole są dwa próbne testy, jedne teraz w październiku, a drugie na przełomie grudnia i stycznia. Humanistyczny mieliśmy w ten wtorek, a matematyczno-przyrodniczy odbędzie się w następny...

Zashi napisał(a):Wiekszosc kolo 165cm sie zatrzymala...

Ja mam teraz dokładnie tyle, więc daruj sobie z takimi tekstami albo wpadnij do mnie na osiedle, to inaczej porozmawiamy. :lol:

Zresztą wiecie, jak wyglądam... Każda panna w zasięgu ręki. 8)
18-10-2006 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Cytat:Sąd Rodzinny w Gdańsku zdecydował, że gimnazjaliści, którzy upokorzyli 14-letnią Anię, trafią na 3 miesiące do schroniska dla nieletnich - poinformowała telewizja TVN24.
Kur,wa mać! Dla tych śmieci to jak wakacje, pewnie będą tam mieli lepiej, niż w chacie. Tragiczna sprawa, a sąd sobie kpi :x :x !

[*]
26-10-2006 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Słyszałem o tej tragedii... Co to byli w ogóle za "koledzy", którzy praktycznie sprowokowali śmierć innej osoby. Przerażające co się dzieje na świecie w szkołach.

U mnie w Bydgoszczy też niedawno jedna osoba by umarła przez głupotę "kolegów" z klasy. Jeden chłopak pochodzi z biednej rodziny, nie ma żadnych oryginalnych ciuchów, inni się z niego śmiali, chłopak nie wytrzymał i się powiesił, ale przeżył, lecz do końca życia będzie kaleką.
26-10-2006 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #56
 
Valverde napisał(a):
Cytat:Sąd Rodzinny w Gdańsku zdecydował, że gimnazjaliści, którzy upokorzyli 14-letnią Anię, trafią na 3 miesiące do schroniska dla nieletnich - poinformowała telewizja TVN24.
Kur,wa mać! Dla tych śmieci to jak wakacje, pewnie będą tam mieli lepiej, niż w chacie. Tragiczna sprawa, a sąd sobie kpi :x :x !

[*]

Takich to powinni za jaja powieszac pod sufitem!! Nie mam nic za drobna przemoca w szkole (popychanie itp.) ale to juz przesada, duza przesada. Mogli ich skazac np. na roboty publiczne.

amor patriae nostra lex
26-10-2006 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Cytat:Takich to powinni za jaja powieszac pod sufitem!! Nie mam nic za drobna przemoca w szkole (popychanie itp.) ale to juz przesada, duza przesada. Mogli ich skazac np. na roboty publiczne.

Zastanów sie co piszesz, nie mam nic za drobną przemocą w szkole.... ehhh

Wiesz, że za popychanie w niektorych szkołach to Cie wywalą na zbity pysk ? Nie lubie szkoły, nauczyciele mnie nie lubią choć nie wiem za co, ale nie chciałbym wylecieć z niej bo potem już Cię nigdzie nie chcą przyjąć i idziesz jak jakieś popychadło w świat kończąc jakies słabe zawodówki, więc sie zastanów Zashi co piszesz. I jesli dla Ciebie drobna przemoc to popychanie to pozdro. Drobna przemoc to wyłudzanie hajsu, pobicie kogoś.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-10-2006 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
W głowie się to nie mieści, najpierw ktoś zakłada nauczycielowi śmietnik na twarz i to nagrywa, teraz dochodzi do takiej sytuacji w dodatku w Gdańsku. Choć w sumie mnie w tym świecie już nie zdziwi. Roboty czy jakiś śmieszny wyrok typu "3 miesiące w izolatce" i tak nie przywrócą dziewczynie życia, a kolesie mają IMO już życie przes*ane nie ze względu na kary itp., a na to, że fakt ten zaśrubuje się w ich głowach i psychika jest jakby "do wymiany". Śmieszne jest polskie prawo, więc śmieszne są wyroki - jedno ście*wo ciągnie za sobą drugie :x

Popychanie to jak dla mnie raczej zabawa małych dzieci w piaskownicy, a samo słowo przemoc to przede wszystkim akt agresji, niezwiązany już z zabawą, dlatego podzielam zdanie Wojtka.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-10-2006 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Słyszałem o całej sprawie i jak cała Polska jestem zbulwersowany. Bulwersuje mnie nie najbardziej to, że ci degeneraci zrobili coś takiego, ani to, że ta dziewczyna popełniła samobójstwo [*][*][*] ale to, że nikt jej nie pomół! Zero reakcji ze strony reszty klasy! To dosłownie zezwierzęcenie. Ich było 4!!!!!! A co robiła reszta klasy!!! wystarczyłoby gdyby jedna osoba zaczęła chociaż krzyczeć! Gdzie był nauczyciel? Gdzie była reszta klasy!!! Patrzyli na to nic nie robiąc! To poprostu nie ludzie, to zwierzęta!
27-10-2006 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
własnie ja tez tu cos podejrzanego widze - dlaczego np jedna z dziewczynek nie wybiegla z klasy zeby pomoc kolezance, ta sprawa jest chyba bardziej zlozona niz nam sie wydaje...

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-10-2006 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości