Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Każda klasa liczy od 25 do 32 osób, więc jak to jest że ponad 20 osób nie zrobiło nic! Zero reakcji... a co gdyby ją zgwałcili naprawdę? Ten koleś co to filmował komórką powinien dostać po pysku, jego powinni rozebrać i w celi kręcić filmiki jak go 4 starych gejów obraca...
28-10-2006 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #62
 
Red napisał(a):własnie ja tez tu cos podejrzanego widze - dlaczego np jedna z dziewczynek nie wybiegla z klasy zeby pomoc kolezance, ta sprawa jest chyba bardziej zlozona niz nam sie wydaje...

...albo sie bala ze jej tez takie cos zrobia jak naskarzy. Trzeba zaznaczyc, ze nauczyciele nie zareagolwali. Przeciez tam musialbyc halas jak nic, a ta ktora rozbieraji to musiala sie wydzierac. Chyba byly klasy obok. Nikt z nauczycieli nie reaguje...

amor patriae nostra lex
28-10-2006 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
A wczoraj albo 2 dni temu w salce katechetycznej powiesiła sie dziewczyna, ale dlaczego to niewiadomo, zostawiła list pożegnalny, czyli planowała to.

A w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego klasa nie zainterweniowała w sprawie koleżanki, możena sobie robić jaja w klasie, ale bez przesady, a jeśli klasa nic nie zrobiła to albo bali sie tych chłopcówm albo byli nie zgrani. Okropne to co się dzieje...

Under The Boardwalk - United Warriors
28-10-2006 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #64
 
Powinni wprowadzic to nad czym mysla w sejmie. Aby takie debile poszly teraz do poprawczaka, a jak skoncza 18 lat to do wiezienia.

Powinni ich oskarzyc za nieumyslne spowodowanie smierci czy cos takiego.

Co do tej dziewczyny co pisal Wojtek - ona podobno wyslala sms do duzej liczby znajomych, ze chce to zrobic, nikt nie zareagowal. Straszne...

amor patriae nostra lex
28-10-2006 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
No i już po próbnej maturce z pola, jestem jednego pewien a mianowicie tego, że na 100 % nie zalicze tego testu Wink I część na rozumienie była prostacka, zrobiłem bez jednego zadania, ale wypracowanie ? Dwa tematy o których nie miałem zielonego pojęcia, niedość, że zacząłem lać wode to jeszcze nie miałem 250 słów. Polonistka mnie zaj**** 8)

Jutro angielski i wielki pikuś bo moja kumpela co ma problem ze złożeniem paru zdań, zdała próbny na lekcji także pownnio być lajtowo o Geografii nie mówiąc ...

Under The Boardwalk - United Warriors
15-11-2006 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Wojtek3 napisał(a):No i już po próbnej maturce z pola, jestem jednego pewien a mianowicie tego, że na 100 % nie zalicze tego testu Wink I część na rozumienie była prostacka, zrobiłem bez jednego zadania, ale wypracowanie ? Dwa tematy o których nie miałem zielonego pojęcia, niedość, że zacząłem lać wode to jeszcze nie miałem 250 słów. Polonistka mnie zaj**** 8)

Jutro angielski i wielki pikuś bo moja kumpela co ma problem ze złożeniem paru zdań, zdała próbny na lekcji także pownnio być lajtowo o Geografii nie mówiąc ...

Mi poszło tak sobie, ale raczej na pewno to zalicze, pytania były takie sobie, a co do wypracowania to poszło mi całkiem nieźle Wink

Mój plan jest identyczny do twojego, jutro angol a w piątek gefa Smile

Pozdro

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
15-11-2006 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Chyba wszyscy mają takie same terminy, bo mój rodzony też dziś pisał z polaka, a jutro ma angol.

On to leży z polaka, ale mówi, że angol to łatwizna. Tongue
15-11-2006 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Dziś matura z angla Wink Niektórzy jeszcze piszą hehe a ja już po, większego banału nie widziałem. Napisz zaproszenie i list do nauczyciela z Anglii :lol: 9:10 już mnie w szkole nie widzieli, jak tak ma wyglądać matura z angla to chce ją jeszcze dziś pisać Wink Pikuś Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
16-11-2006 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #69
 
Co do trzeciogimnazjalistow: wiecie na jaki kierunek chcecie isc po gimie?


Ja chyba wybiore sie na matematyczno-informatyczny. I matematyka i informa to dosyc proste rzeczy, wiec problemu nie powinno byc. Juz mam paczke kilku osob, ktore tez ida na ten sam kierunek do tej samej szkoly wiec powinno byc fajnie.

amor patriae nostra lex
16-11-2006 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Zashi napisał(a):informa to dosyc proste rzeczy, wiec problemu nie powinno byc.

Pójdziesz na ten kierunek to zobaczysz, jak naprawdę wygląda informatyka. Ja na takim nie jestem, ale mój brat jest i można powiedzieć, że "przez niego" zrezygnowałem, bo uznałem, że się do tego nie nadaję. Radzę ci się dobrze zastanowić nad tym wyborem i popytać, jak wygląda nauka prawdziwej informatyki.
16-11-2006 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Zashi napisał(a):Co do trzeciogimnazjalistow: wiecie na jaki kierunek chcecie isc po gimie?

Ja coś myślę o technikum gastronomicznym. Dokładnie nie wiem, czy barman, kucharz, czy też nawet kelner, czasu mam jeszcze do na mysłu, chociaż go już jest co raz mniej. Obecnie dla mnie są ważniejsze oceny no i skupiam się na tym, aby dobrze poszedł mi egzamin gimnazjalny Wink
16-11-2006 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Ciekawe czy znalazłby się taki co by poszedł na takie studia jak jaTongue Myślę że wśród gimnazjalistów napewno nie Big Grin
17-11-2006 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Kuba napisał(a):Ja coś myślę o technikum gastronomicznym. Dokładnie nie wiem, czy barman, kucharz, czy też nawet kelner, czasu mam jeszcze do na mysłu, chociaż go już jest co raz mniej. Obecnie dla mnie są ważniejsze oceny no i skupiam się na tym, aby dobrze poszedł mi egzamin gimnazjalny

Nie wiem co każdy myśli idąc na technika. Uczysz sie 4 lata, musisz zdac mature, 3 przedmioty i dodatkowo na koniec w wakacje zdac technika z całych 4 lat na 75 % po czym masz kwalifikacje i możesz iść na sklepowego ustawiać na półkach żywność ... chyba, że chcesc isc potem na studia, ale nie lepiej liceum profilowane albo ogolniak i miec tylko 3 lata i maturke. Troche bezsensu te technika, ciesz sie ze tam nie poszedłem ...

A dzis maturka z gery, nie było trudne, choć niektore pytania przyprawiły mnie o ból głowy. Nie zrobiłem dwoch zadan z liczeniem bo jeszcze tego nie cwiczyłem. Mysle, że zalicze tą maturke choć jak nie to nic sie nie stanie po to jest próbna, ale jestem dobrej myśli. Nieźle mozna bylo lać wode Wink[/quote]

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2006 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Wojtek3 napisał(a):Nie wiem co każdy myśli idąc na technika. Uczysz sie 4 lata, musisz zdac mature, 3 przedmioty i dodatkowo na koniec w wakacje zdac technika z całych 4 lat na 75 % po czym masz kwalifikacje i możesz iść na sklepowego ustawiać na półkach żywność

:shock: Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest tak wszystko poukładane. Zresztą, przyjdzie czas i będę się wszystkiego dowiadywał, albo mi pomożesz Wojtek 8) Tongue
17-11-2006 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Kuba napisał(a):Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest tak wszystko poukładane. Zresztą, przyjdzie czas i będę się wszystkiego dowiadywał, albo mi pomożesz Wojtek

Wszystko też zależy od tego czy bedziesz miał dobre świadectwo czy nie, bo jak bedziesz miał średnią 4,3 to możesz spokojnie iść do profilowanego, coś ok 4,5 w góre ogólniak. Wszystko też zalezy od tego czy planujesz studia na przyszłość bo jak nie to lepiej pomęczyć sie w technikum i pracowac w sklepie, piekarnii, banku czy na kuchni. Ale za marne grosiki polskie ? Nieee. Juz lepiej isc do zawodówi, zrobic zawód i jechac za 15 euro na godzine na zachód, bo tam cenią zawód, nie to co w Polsce. Jak co Kuba to pytaj, pomoge Wink[/quote]

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2006 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości