Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Na Arsenal na pewno się przyda, bo to jeden z dwóch najważniejszych meczy w drodze po tytuł mistrzowski, a Rio i Vidić w środku obrony to spokój i pełen profesjonalizm. Liczę po cichu na to, że się wykuruje na Gunnersów, jednak ta wstępna diagnoza optymistyczna nie jest.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-04-2008 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
Vida dzisiaj nie odpuścił Drogbie no i stracił ząb :o :| Będzie wyglądał trochę zabawnie do czasu jak mu wstawią ceramike :o Może rozbawi tym Messi'ego we wtorek bo powinien być gotów na mecz :wink:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
26-04-2008 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Znając życie, to już ma wstawkę )ze złota Tongue ). Pomijając już obrażenia, najlepsze jest to, że sedzia nie podyktował nawet faulu za to zdarzenie. Myślę, że Vida to twardziel i na barcelonę wyjdzie w pierwszym składzie. Drogbie jeszcze się odpłaci :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-04-2008 07:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #124
 
Sędzia nie podyktowal faulu bo w ogole nie zauwazyl tego ( Drogba akurat zrobil to tylem a sedzia nie mial prawa tego zauwazyc ).

Troche sie martwilem bo myslalem, ze Vida bedzie znowu kontuzjowany, jak juz zobaczylem, ze nawet wstac nie mogl to bylem niemalze pewny, ze nie zagra z Barca. Jednak wszystko bedzie ok, bo juz lepszy Vida niz Brown na srodku albo Pique w ostatecznosci.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2008 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Wojtek3 napisał(a):Sędzia nie podyktowal faulu bo w ogole nie zauwazyl tego ( Drogba akurat zrobil to tylem a sedzia nie mial prawa tego zauwazyc ).
No tak, ale mimo wszystko moim zdaniem ktoś powinien to zasygnalizować (boczni sędziowie byli na tyle uważni by rękę Carricka zobaczyć a uderzenia Drogby w Vide już nie...).
Wojtek3 napisał(a):Troche sie martwilem bo myslalem, ze Vida bedzie znowu kontuzjowany, jak juz zobaczylem, ze nawet wstac nie mogl to bylem niemalze pewny, ze nie zagra z Barca.
Ja w pierwszej chwili myślałem, że mu nos złamał Drogba, potem okazało się że wybił mu ząb.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-04-2008 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
Stojkovic napisał(a):No tak, ale mimo wszystko moim zdaniem ktoś powinien to zasygnalizować (boczni sędziowie byli na tyle uważni by rękę Carricka zobaczyć a uderzenia Drogby w Vide już nie...).

Tylko, ze reka Carricka byla widoczna, zreszta pole karne jest blizej linii bocznej niz srodek boiska do linii, zreszta stalo sie to szybko i dyskretnie, z powtorek widac, ze Drogba nie mial zamiaru tego zrobic, wyniklo z walki, takze nie ma co rozpamietywac.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2008 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Dokładnie - Drogba od razu podnosił rękę i pokazywał, że Vidic ucierpiał w starciu z nim, więc nie rozumiem oburzenia i najeżdżania na napastnika Chelsea...
28-04-2008 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Pejter napisał(a):więc nie rozumiem oburzenia i najeżdżania na napastnika Chelsea...
Nie wiem kto się oburza na Drogbę, bo napewno z mojej strony żadne oburzenie nie wypływało. Chodziło mi o fakt, że po jakimś czasie dopiero sędzia to zauważył. Zresztą to i tak nie jest tak bardzo istotne. Swoją drogą nie przypominam sobie podobnego wypadku podczas meczu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-04-2008 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
No i jednak Vidic jeszcze dzisiaj nie wystapil, ale pod jego nieobecnosc obrona spisuje dobrze na tyle, ze nadal zachowujemy czyste konto Smile Mam nadzieje, ze Vidic wroci juz na mecz z West Ham.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-04-2008 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Klek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
Według mnie to Vidic jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Razem z Rio tworzą taki duet ze każda drużyna w lidze a nawet na świecie ma wielkie problemy aby rozpracować ten duet.

Dziwne ze przed pierwszym meczem w Barcą w LM mówiono ze tam jakieś zatrucie pokarmowe ale nic poważnego i że niedługo wróci na boisko. I coś długo go nie widać.

Ja nie słyszałem aby dolegało mu coś innego.

/red/ zmniejsz troche logo, bo rozwala lekko forum
05-05-2008 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Klek napisał(a):Ja nie słyszałem aby dolegało mu coś innego.

A kopnięcie Drogby w meczu z Chelsea? :lol:
05-05-2008 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Klek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #132
 
No właśnie teraz doczytałem w newsach że uraz głowy. Oby szybko wracał do gry. Bo rozwiązanie Owena na prawą obronę (nie mówię że jest zły) coś mi nie pasuje.
05-05-2008 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #133
 
Klek napisał(a):Bo rozwiązanie Owena na prawą obronę (nie mówię że jest zły) coś mi nie pasuje.

Więc dlaczego? brakuje ci go w lini pomocy? Ja bardziej sie obawialem Browna w srodku,ale w ostatnich spotkaniach zagral bardzo solidnie,a Owen na prawej wymiata niczym Daniel Alves :wink: No ale czekam z niecierpliwoscią na powrót Vidica ,mam nadzieje ze na Chelse'a bedzie gotowy :!:
05-05-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Klek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #134
 
Skull napisał(a):Więc dlaczego? brakuje ci go w lini pomocy?

Tak.(pisałem o tym w temacie o Owenie)
06-05-2008 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości