Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
peja-1991 napisał(a):jak widać ostatnio bez formy jest Rio Ferdinand, a więc mozę dobrze by było aby zawodnik któy zarabia 100 tyś Ł tygodniowo usiadł na ławce a w obronie by zagrał Wes z Namanją ?? co wy na to... :twisted:

.........Hmm czy Rio jest az tak bez formy ? pozatym Wes i Nemanja sami sobie nie poradza w srdoku obrony ... takie jest moje zdanie... na Rio warto stawaic nawet wtedy kiedy on nie ma formy ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2006 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #17
 
Dobrze KanT mowi. Jak Rio jest bez formy to i tak jest lepszy od Vidic`a w zyciowej formie...takie sa realia...

amor patriae nostra lex
05-07-2006 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
KanT napisał(a):Hmm czy Rio jest az tak bez formy ?

Popatrz, że peja pisał tego posta, do którego się odnosisz 5 maja, więc dużo się zmieniło od tamtego czasu. Rio w końcówce sezonu prezentował się dobrze, na Mistrzostwach też nieźle, choć zdarzały mu się fatalne momenty do spółki z Terrym.

A co do Nemanji to uważam, że jednak on w dobrej formie jest dużo lepszy niż Rio bez formy.
05-07-2006 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
http://img133.imageshack.us/my.php?imag ... ed1up4.jpg

Nemanja się żeni chyba Smile A tak w ogole to wiadomo coś o jego stanie zdrowia ?

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
16-07-2006 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
Fred The Red napisał(a):http://img133.imageshack.us/my.php?image...ed1up4.jpg

Fajne zdjęcie - nie działa.

A to bylo coś nie tak z jego zdrowiem??

amor patriae nostra lex
16-07-2006 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Trzeba czytać, za dużo użytkowników obejrzało już to zdjęcie, trzeba je jeszcze raz wrzucić, no bo w sumie też chętny jestem je zobaczyć.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Zashi napisał(a):
Fred The Red napisał(a):http://img133.imageshack.us/my.php?image...ed1up4.jpg

Fajne zdjęcie - nie działa.

A to bylo coś nie tak z jego zdrowiem??

Kilka dni przez pierwszym meczem Serbi (Czarnogóry?) na MŚ Nemanja na treningu zerwał wiązadła krzyżowe... :roll: Zapowiadało się na długą rehabilitacje ,ale jak dotąd nie widziałem żadnego komentarza w tej sprawie. Link faktycznie juz nie działa...może znajde jeszcze raz

EDIT:

[Obrazek: sp_nemanja%20svadba%20glas.jpg]
[Obrazek: untitled1up4yi3.jpg]

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
16-07-2006 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
No właśnie, nie ma żadnych wiadomości jak wygląda jego stan zdrowia. Tak jak już pisał Fred The Red, doznał urazu, który prawdopodobnie musi być dość długo leczony. Kto wie coś na ten temat :?:
16-07-2006 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #24
 
Nie wiem jak Vidić to robi, ale ten czlowiek wychodzi do strzalu przy prawie kazdym rzucie wolnym badz rzucie roznym. Nie znam narazie innego zawodnika, ktory tam doskonale gra glowa. Widac cze to cwiczy i niech sie doskonali. W obronie gra bardzo dobrze, a do tego ma juz kilka bramek na koncie. Wspanialy obronca. Doskonały zakupu Fergusona!!

amor patriae nostra lex
02-02-2007 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Vidić od jakiegoś czasu prezentuje się co mecz bardzo dobrze, co ważne, jest z niego pożytek w obornie i to bardzo duży, ale także dobrze, jak na obrońce, gra w ofensywie strzalając w tym sezonie już kilka bramek. Gdy przychodził do United wcześniej zupełnie o nim nie słyszałem i myślałem, że to będzie taki "kolejny talent", który po sezonie grania odejdzie. Jednak Nemanja pokazał swoje umiejętności i teraz nie wyobrażam sobie środka obrony bez niego Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-02-2007 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Przez ten okres czasu, nasz środkowy obrońca udowodnił swoją wartość i pokazał, że mozna na niego liczyć, i za to mu chwała. Z Rio Ferdinandem stanowią wspaniałą dwójkę stoperów, którzy się wzajemnie uzupełniają, a dodatkowo Nemanja doskonale potrafi znaleźć się w polu karnym rywala przy stałych fragmentach gry. Podobnie jak Kuba, nigdy wcześniej o nim nie słyszałem (czyli zanim przyszedł do Manchester United 8) ), ale teraz widzę, że SAF wiedział, co robi, dając mu szansę gry w tak wspaniałym klubie jak Manchester United.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
02-02-2007 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Nemanja Vidic strzela w lidze rosyjskiej gole głównie głową, przy stałym fragmencie gry. Nic dziwnego, że w UNITED czyni podobnie choć ma groźnego konkurenta ( RIO Tongue ) ktory też juz nieraz udowodnił, że strzał głową to jego specjlaność. Konto Vidica mogło być powiększone o jeden gol więcej, ale sędzia nie uznał jego prawidłowego gola strzelonego Pompey.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Moim zdaniem Vidić jest ostatnio w troche słabszej formie. Nie za bardzo mu idzie, zdarzają się kiksy. Ja go akurat niespecjalnie lubie i uważam, że na jego miejsce powinien zostać kupiony ktoś inny. :roll:

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Andre770 napisał(a):Moim zdaniem Vidić jest ostatnio w troche słabszej formie. Nie za bardzo mu idzie, zdarzają się kiksy. Ja go akurat niespecjalnie lubie i uważam, że na jego miejsce powinien zostać kupiony ktoś inny. :roll:

Kto tu jest odpowiedzialny za bany ? :lol:

Pejter -> Wojtek, nie będziemy dawać banów za to, że ktoś ma inne poglądy. Wyluzuj trochę.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Andre770 napisał(a):Moim zdaniem Vidić jest ostatnio w troche słabszej formie. Nie za bardzo mu idzie, zdarzają się kiksy.

Kiksy to się każdemu zdarzają, ale nie wiem jak oglądasz mecze United. Nie wiem czego oczekujesz od obrońców, ale Serb gra bardzo dobrze, o czym już pisaliśmy wcześniej.


Andre770 napisał(a):na jego miejsce powinien zostać kupiony ktoś inny.

A tego to już nie rozumiem w ogóle :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-02-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości