Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Andre770 napisał(a):Ja go akurat niespecjalnie lubie i uważam, że na jego miejsce powinien zostać kupiony ktoś inny.

To, że go nie lubisz, nie oznacza, że jest słaby. Poza tym nie ma sensu kupować kogoś innego nawet gdyby Vidic złapał jakiś dołek formy. Przecież mamy Browna, który jest znakomitym zmiennikiem.
03-02-2007 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Nie tylko tak uważam z powodu na jego lubialność przeze mnie. Może i jego zmiennikiem jest Brown, ale zakładając, że nie było by Vidivia potrzebny był zmiennik Browna.

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Moim zdaniem Vidic byl jednym z lepszych transferow Fergie'ego i Serb swoja postawa w kazdym meczu udowadnia swoaja wartosc.Odnosnie zmniennikow, to wydaje mi sie, ze nie ma sensu kupowac kolejnych srodkowych obroncow, skoro mam jeszcze 2 mlodych i bardzo utalentowanych zawodnikow na tej pozycji(Pique i Evans).Jest jeszcze Brown i Silvestre, od biedy nawet O'Shea moze zagrac na srodku, wiec mamy 7 srodkowych obroncow, wiec po co marnowac kase na nastepnego :?:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-02-2007 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Andre, ale odpowiedz mi na jedno pytanie: Ile meczów z udziałem Vidica oglądałeś (nie chodzi mi o skróty, itp. tylko o całe mecze)? Przecież on razem z Rio jest filarem naszej obrony. Bez niego w tym sezonie nie mielibyśmy tak małej liczby straconych bramek. Poza tym bardzo dobrze gra głową - przy stałych fragmentach potrafi sobie znaleźć pozycję prawie za każdym razem. Co ci się nie podoba w jego grze?
03-02-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Sporo meczów widziałem. Głową gra rzeczywiście dobrze. Po prostu go nie lubie. :wink: Zamknijmy dyskusje o moich stosunkach względem Vidicia.

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Andre770 napisał(a):Po prostu go nie lubie.

No ale jakieś powody przecież muszą być. Nie można kogoś ot tak nie lubić. Przecież razem z Ferdinandem Nemanja stanowi bardzo silny duet na środku obrony.

Andre770 napisał(a):Zamknijmy dyskusje o moich stosunkach względem Vidicia.

Dlaczego? Przecież o to właśnie chodzi, żeby polemizować :wink: Nie wszyscy muszą mieć takie samo zdanie na wszystkie tematy.
03-02-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Nie rozumiem jak można nie lubić zawodnika dzięki któremu MU zajmuje fotel lidera :?:

Ciampel -> za dużo tych znaków zapytania!
Pejter -> I postaraj się bardziej wysilić, jeśli chodzi o posty. Uzasadniaj swoje opinie.
03-02-2007 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Andre770 napisał(a):Sporo meczów widziałem. Głową gra rzeczywiście dobrze. Po prostu go nie lubie. :wink: Zamknijmy dyskusje o moich stosunkach względem Vidicia.

Ale myśle, że błędne jest Twoje myślenie na temat jego sprzedaży, na chwilę obecną Vida z Rio tworzą najlepszą defensywe w Premier League a UNITED jest drugą drużyna w Angli pod względem straconych goli ( tylko 1 wiecej od L'poolu ).

Under The Boardwalk - United Warriors
04-02-2007 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Vidic po raz kolejny pokazał dzisiaj, jak dobrze potrafi grać głową. Czasami jest nie do zatrzymania Tongue Trzeba jednak przyznać, że koledzy z zespołu pomagają mu w dochodzeniu do pozycji. Widać pracę na treningach.

W obronie też bezbłędnie, więc podobnie jak Wojtek zupełnie nie rozumiem, dlaczego chciałbyś go sprzedawać, Andre.
04-02-2007 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
No w tym ostatnim meczu naorawde zagrał dobrze. :roll: Złych komentarzy nie moge dać na jego temat. Nawet ta główka mi się spodobała.

GLORY GLORY MAN UNITED
05-02-2007 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Serb swoja dyspozycja potwierdził, iż jest solidnym punktem naszej obrony i nie dość,że gra bardzo pewnie w defensywie i jest praktycznie nie do przejścia, to jest jeszcze bardzo pożyteczny w ofensywie, szczególnie podczas rzutów rożnych.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-02-2007 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Grzeho napisał(a):to jest jeszcze bardzo pożyteczny w ofensywie, szczególnie podczas rzutów rożnych.

Nie tylko. W polu karnym podczas wolnych też się przydaje. Badzo pamiętny gol z Benfiką.

GLORY GLORY MAN UNITED
06-02-2007 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Andre770 napisał(a):Nie tylko. W polu karnym podczas wolnych też się przydaje. Badzo pamiętny gol z Benfiką

Tak podczas wolnych Vidic wbiega w polu karnym jest tam bardzo pożyteczny jego głowa :mrgreen: Choćby tak jak napisałeś gol z Benfiką.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
07-02-2007 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
O Nemanji Vidiczu(pis.)Mogę się wyrażać tylko i wyłącznie w samych pozytywach.Bardzo skuteczny w polu karnym rywala.W defensywie po prostu niezastąpiony i nie do przejścia.Bardzo potrzebny dla MU. Tongue
18-02-2007 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
ziomo napisał(a):Vidiczu

Nie wiem, czy Ty to specjalnie robisz, ale jest takie coś jak "nazwa tematu" i tam masz napisane jak się dokładnie pisze imię i nazwisko piłkarza. Zresztą jak jesteś takim fanem United powinieneś o tym wiedzieć, jak się pisze nazwiska graczy ulubionego klubu...

Wczoraj Vidić z Reading nie zagrał aż tak dobrze jak dotychczas, pamiętam jak popełnił jeden błąd kiedy nie zrozumiał się z Kuszczakiem i było dość blisko stracenia gola. Serb chyba musi grać w środku obrony u boku Ferdinanda, bo wtedy prezentuje się znakomicie. Ale ja uważam, że po prostu Nemanja nie miał swojego dnia wczoraj, choć tragicznie też nie było Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-02-2007 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości