Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Nie no, Vidic nie grał wczoraj źle. Kilka drobnych błędów, jeden troszkę poważniejszy z Kuszczakiem, ale to nie było nic wielkiego. Ogólnie grał wczoraj nieźle.

P.S. Ja bym też był bardzo zdenerwowany, gdyby na środku obok mnie grał Silvestre (choć również nie zaprezentował się źle akurat wczoraj Big Grin )
18-02-2007 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Nemanja Vidic prawdopodobnie złamał albo skręcił sobie bark / obojczyk, te okolice i będzie wyłączony, przy złamaniu, do konca sezonu co stawia nas w bardzo kłopotliwej sytuacji...

Under The Boardwalk - United Warriors
31-03-2007 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ale pech. Vidić był jedną z jaśniejszych postaci w drużynie w tym sezonie i napewno będzie to dla nas olbrzymia strata. Niech do pełni dyspozycji wraca Evra, bo póki co zostajemy praktycznie z 4 nominalnymi obrońcami. Oby to nie było nic poważnego, choć Nemanja i tak w tym sezonie prawdopodobnie już sobie nie pogra... :?

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
31-03-2007 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Kolejny obrońca, który grał bardzo równo wypada nam ze składu. Najpierw Neville, a teraz Vidić. Szkoda, że na tak długi okres czasu, praktycznie Serb ma już sezon za sobą, choć możliwe, że wykuruje się wcześniej. Niemniej jednak dość poważna strata.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-03-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisiel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Coś wykrusza nam się skład na środowy mecz z Romą. Neville, Silvestre, teraz właśnie Vidic (jedna z podpór naszej defensywy). Zajebiście szkoda, bo Vida oprócz tego, że potrafi świetnie grać w defensywie, to jeszcze zdarza mu się strzelić bramkę rywalowi. Jest to dla nas spore osłabienie, ale z obozu wroga też nie ma do końca dobrych wieści, bo okazało się, że Tonetto w Rzymie nie zagra. Myśle, że Nemanja zagra jeszcze pare meczy w tym sezonie, ale najprawdopodobniej nie będzie go w pojedynkach w których naprawdę by się bardzo przydał drużynie.
31-03-2007 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Kontuzja podobna chyba do tej, którą odniósł Silvestre. Niestety, nieciekawie do wygląda i myślę, że Vidic nie zagra już w tym sezonie. Ewentualnie kilka ostatnich spotkań, które mogą być (oby były) spotkaniami zwieńczającymi nasze sukcesy w tym sezonie.

Zostali nam O'Shea, Ferdinand, Brown, Heinze, Richardson (?) i młody Cathcart ma dołączyć do składu. Nadal nie wiem, co dokładnie z Evrą.
31-03-2007 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Evra z Sahą chyba już wrócą na potyczkę w Lidze Mistrzów, także o lewą obronę nie mamy się co obawiać. W sumie nie jest tak źle - Pejter wymienił kilku pozostałych graczy, którzy mogą załatać - co prawda nie wiemy, z jakim skutkiem - dziurę po Vidicu. Gramy swoje, Fergie wychodził już niejednokrotnie z większych opresji, także liczę na szczęsliwe zakończenie i w tej sytuacji Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-04-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #53
Nemanja Vidic
:twisted: Nemanja jest wysmienitym obrońcą i często forma dorównuje Ferdinandowi. a tak przy okazji czy ktos wie kiedy wróci do gry z powodu kontuzji ?
10-04-2007 06:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Wydaje mi sie, ze w tym sezonie juz go nie zobaczymy niestety, a szkoda, bo Nemanja byl filarem naszej defensywy i z Rio Ferdinandem tworzyl obrone nie do przejscia.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-04-2007 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Zobaczymy - ostatnie mecze sezonu zagramy z Nemanją w składzie. Pauza miała potrwać od 3 do 4 tygodni, czyli na maj może wrócić. 3 mecze ligowe, LM i finał FA Cup? Smile Oby, oby. Chociaż dla mnie nie będzie tragedii jak do końca sezonu będzie grać Brown - wystarczy powrót Gary`ego... Oczywiście nie obrażę się, kiedy zobaczę Vidica w składzie, ale tak jak mówię, Brown też może być, Serb może spokojnie wracać do zdrowia.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ja osobiście uważam, że Serb jest 100 razy lepszy niż Brown, po sposobie jego gry, podaniach i ogólnie skuteczności w interwencjach Vidić ma większy potencjał.
Dla mnie to duże osłabienie, bo Vida świetnie gra głową i wiele piłek z bani wywalał z naszego pola karnego. Razem z Rio i Garym tworzą supertrio defensywne. Wolałbym na najważniejsze mecze jednak w 1 składzie widzieć Vidica.

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-04-2007 07:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
No tu oczywiście masz rację, jednak ja bym tak nie umniejszał Brownowi. Wes to bardzo dobry obrońca, chociaż czasami kiepsko u niego z koncentracją. Jednak kiedy pod tym względem jest ok, to Wesley spisuje się naprawdę dobrze, godnie zastępuje Nemę.

A Vida będzie wracać niedługo - na początek maja miał być. Liczę, że na Chelsea i WHU będzie gotowy, podobnie jak na finał FA Cup i być może finał LM.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
18-04-2007 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Widoczny jest brak Vidy w składzie, i pomyślec, że kiedys mi było obojętne czy wyjdzie on w pierwszym składzie czy nie...

Po tym co dziś wyprawiali na spółke Gaby z Brownem czekam z jeszcze większą niecierpliwością na Serba... jednak jego powrot jest planowany dopiero na finał FA Cup..

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2007 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Gdy do nas przybył był takim cichym łobuziakiem... teraz widac że odwala u nas kawał wyśmienitej defensywnej roboty i bez niego ciezko myśleć o czystym koncie w meczu. Brown mimo starań nie zastąpi Vidy a O'Shea nadaje się do obrony jak Kononowicz na Prezydenta.

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-04-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Powrót Nemy na San Siro był bardzo kiepski, jednak na Wyspach Vidic nie ma sobie równych. Dziś pokazał, że jest jednym z najlepszych stoperów na Wyspach i zasłużenie znalazł sie w jedenastce sezonu. Wspaniały powrót po kontuzji, Vasselll nic sobie nie pograł Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2007 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości