Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)lubiane przez nas kluby
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
(Nie)lubiane przez nas kluby
Rozmawiamy tutaj zatem o klubach przez nas lubianych oraz znienawidzonych czy tych, których nie darzymy zbytnią sympatią.

Zawsze na najwyższym miejscu po Śląśku stawiałem Barcelone ,może to z powodu pięknej gry i tradycji , a może dlatego ,że byłem na ich stadionie??Nie wiem.
27-04-2006 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Brys Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
jak widac nie ty(L)ko ManUtd kocham ,pozatym lubie Milan
no i Barce .Szkoda mi tylko ze ten polfinal ich spotkal mogli by zagrac w finale...

[Obrazek: 67.gif]
27-04-2006 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja oprócz Manchesteru United (który kocham) lubię jeszcze Celtic Glasgow, ale to nie dlatego, że grają tam Boruc i Żurawski - po prostu lubię ten klub, a na dodatek moge sobie poogladac ich mecze na Polsacie Sport Tongue

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-04-2006 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja kibicuje tylko i wyłącznie United, żaden inny klub mnie nie interesuje. Wiem, że z tego forum pare osób lubi polskie kluby np. Manchesterowiec Legie Warszawe, ja lubie Wisłe Kraków, ze względu na to ze gra tam Jakub Błaszczykowski, ale nie płacze z tego powodu ze mają drugie miejsce Tongue Mogą nawet spaść z ligi Big Grin

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja kibicuje oczywiscie druzynie z mojego mista czyli Stali Rzeszów,oraz lubie Atletico Madryt,Borussie Dortmund,Milan i wiele innych ale najwieszkszym fanem jestem oczywiscie Manchesteru :!:
27-04-2006 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Lubie Bobry Bytom! Nie zartuje Tongue A tak na serio, lubie Barce, graja niezly futbol, nie szczyca sie moze z jakis transferow, ale prosze, final LM maja Smile Real ma tyle $$$ i tylu znanych gwiazdorow a nic nie moga zwojować.
27-04-2006 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja mam dwa ukochane klubu. Manchester United i mój regionalny: Wigry Suwałki. W rundzie wiosennej nie opuściłem ich żadnego meczu. Na dobre i złe Smile Ale nie wiem który klub bardziej darzę uczuciem, jeszcze nie czuje różnicy, na razie po równo.

Obecnie Wigierki są na 8 miejscu w 3 lidze. Smile
27-04-2006 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
A ja mam jeden ukochany klub. :twisted: Juventus Turyn nie pamiętam kiedy zacząłem im kibicowac, wiemy że byłem małym pierdkiem. Marzeniem jest wybrać się na jakiś mecz bianconerich Smile . Tylko Juventus im kibicuje z klubów europejskich. :wink:
A z Polskiej Ligi to kibciuje jeszcze mojemu klubowi ze wsi GKS Krupiński Suszec który zajmuje 8 miejsce w Klasie Okręgowej Smile
27-04-2006 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Oprócz MU? Całkiem przepadam jeszcze za Schalke 04. Składają się na to dwa powody; grając niegdyś w Pet Soccer, bardzo polubiłem Rekiny, które mają właśnie w swej nazwie człon "Schalke". Do tego na Polsacie Sport emitują przede wszystkim Bundesligę, w tym właśnie ich mecze. Nie jestem fanem innych zespołów, choć szczerze powiedziawszy nawet moje kibicowanie niemieckiemu klubowi ogranicza się głównie do znajomości wyników i oglądania niekiedy ich spotkań. Z naszej rodzimej ligi to tylko Rodło Kwidzyn, oczywiście regionalna drużyna, w której sam niegdyś grałem, do tego Korona ze względu na Piechne. Poza tym więcej drużyn się dla mnie nie liczy (w sensie kibicowanie etc).

capo di tutti capi

MUSC PL
27-04-2006 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Oprócz Man United, to jeszcze przede wszystkim AC Fiorentina, może to zabrzmi dziwnie, lecz polubiłem ich, bo bardzo często grałem nimi w, jeszcze wtedy, ISS-a. To jest to samo co PES obecnie, ale ISS był na PlayStation 1 Tongue Z Polski to klub z mojego miasta Zawisza Bydgoszcz 8) Zawsze w Bydgoszczy, od czasu do czasu jeszcze również na wyjazdy.

Maryc napisał(a):W rundzie wiosennej nie opuściłem ich żadnego meczu.

Na wyjazdy też jeździsz :?: Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2006 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
tak naprawdę prócz ManUtd lubie dość bardzo Celtic. Podoba mi sie ten klub od jakis 4 sezonów. Lubie ich styl grania, no i teraz grają tam też Polacy. Lubie tez troche Chelsea ale to nie jest jakaś wielka sympatia.
27-04-2006 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Kuba napisał(a):Na wyjazdy też jeździsz :?: Smile
Nie, źle to napisałem. Miało być: "W rundzie wiosennej nie opuściłem ich żadnego domowego meczu." Na wyjazdy nie mam zbytniej możliwości jeździć. Szalikowcy i to, mimo że w grupie jeżdżą tylko na coponiektóre mecze wyjazdowe. Ale w Suwałkach jestem zawsze. Smile
27-04-2006 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja nie kibicuje szczególnie żadnemu klubowi oprócz MU, ale lubię kilka klubów:

Hamburger SV - bo podoba mi się ich polityka transferowa, tworzą z głową drużynę i widać efekty

Borussia Dortmund - głównie ze względu na Smolarka, cieszę się, że dostaje tam dużo szans na grę

Legia Warszawa - jakoś tak od zawsze sympatyzowałem z warszawskim zespołem, po prostu sobie upatrzyłem ten klub w dzieciństwie. Teraz grają najlepszy futbol w Polsce i cieszę się, że wreszcie powrócą na szczyt w ligowej tabeli.

Korona Kielce - wspaniały marsz tego zespołu w kierunku ekstraklasy i również dobra gra w OE. Wspaniale w jej barwach prezentuje się Piechna. Bardzo cenię tego zawodnika za postęp, jaki uczynił w ciągu trzech lat.

Zagłębie Lubin - wielką pracę wykonuje tam Franciszek Smuda. Miłe zaskczenie dla mnie. W mojej opinii odkrycie sezonu w Orange Ekstraklasie.

Odra Opole - najbliżej mnie znajdujący się klub, który gra przynajmniej w 3 lidze. Obecnie walczy (i to na razie z powodzeniem) o powrót do grona drugoligowców. Kiedyś się nią bardziej interesowałem, teraz mniej, ale sympatia pozostała.
27-04-2006 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ja oprócz Czerwonych Diabłów lubie:

FC Barcelona - lubię tą drużynę, dlatego, bo gra tam świetny Ronaldinho, strzelający bramki Eto'o i skrzydłowy Messi. Podziwiam tą wielką trójcę.

Arsenal Londyn - Thierry Henry...znakomity technik, dlatego go uwielbiam.

Celtic Glasgow - gra tam Maciej Żurawski i Artur Boruc. Oprócz nich lubię Nakamurę i Petrov'a.

Pozdrawiam!
27-04-2006 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ja oprocz United lubie Everton, moj ojciec jest ich kibicem, prawdopodobnie dlatego Tongue Wiecej klubow nie lubie, czasem pojde na mecz Lecha, ale okazyjnie (ale duze mecze np. przeciwko Legii lub Wisle) i tak na prawde to juz wszystko.
28-04-2006 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości