Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode Diabły
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Maciek napisał(a):Rodrigo Possebon

Zaliczyl juz debiut w meczu z City i z tego co pisza ,to całkiem udany ,lecz jego jak i reszty kolegów przycmił Eagles który rozgrywal kapitalny mecz! Strzelił dwie bramki dające awans do finalu ,były też potężne uderzenia :roll:
08-02-2008 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #122
 
http://pl.youtube.com/watch?v=sldXY8fTqPY

Zaliczyl juz tez mecz z Rovers, link wyzej. Calkiem pozytywnie.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2008 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Cytat:Man u's new brazilian player rodrigo poseidon

:lol: Opis tego filmiku.

Całkiem nieźle prezentuje się z piłką przy nodze, z tego co widać. Potrafi utrzymać się przy niej, mając w pobliżu kilku przeciwników. Kilka podań też niezłych. Może będą z niego ludzie.
15-02-2008 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #124
 
z tego filmiku można wywnioskować że będą z niego ludzie jeżeli będzie tak dalej grał. Świetnie utrzymuje się przy piłce, mam dobre długie podanie, waleczny, dobry odbiór piłki, ma duży przegląd pola wie jak z jednej strony przerzucić piłkę na drugą robiąc to dokładnie i skutecznie, trzeba powiedzieć że może być z niego dobry piłkarz o ile będzie w ten sposób dalej grał
16-02-2008 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
kapszti napisał(a):mam dobre długie podanie

... no widzisz, a mi tego zawsze brakowało :lol:

Co do Possebona to z tych fragmentów, zaserwowanych przez Wojtka, tak naprawdę niewiele wiemy. Można tylko powiedzieć to co Pejt - że umie utrzymać się przy piłce i dobrze podać. Jednak ja zauważyłem też, że utrzymuje sie przy niej dosyć długo, co w Anglii może być zgubne.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-02-2008 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
No i Gary Nevile zagral 60 min w meczu rezerw United-Liverpool
Niestety przegralismy 2:0 i to rezerwy The Reds nadal pozostaja liderem... :? W ich składzie solidny wystep zaliczyl Xabi Alonso i Agger ,zresztą ten pierwszy strzelil gola z rzutu karnego ,po faulu Pique :roll: Drugiego gola juz w ostatniej minucie wpakowal Kewell. My zagrozilismy ch bramce dopiero w drugiej połowie,a szczescia probowal Eagles ,lecz jesgo strzal zostal fantastycznie obroniony.

Cytat:Rezerwy Man.United: Heaton, Neville (Chester 61), Simpson, Pique (Macheda 69), Eckersley.R, Hewson, Cleverley, Possebon, Wellbeck, Eagles, Evans (Bryan 72)

Jeszcze z boiska za dwie żółte kartki wyleciał Richard Eckersley :wink:




------------------------
Ostatnio sporo pisaliśmy na temat Campbella no i ten dzisiaj wsadzil dwie bramki a Hull dzieki temu wygralo 1:3 :roll:
Brandy o ktorym również pisalismy też dal o sobie znac, lecz tym razem tylko i aż czerwona kartka :roll:
27-02-2008 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
mam pytanie moze ktos zna odpowiedz - w akademii United gra niejaki Oliver Gill
http://manutd.pl/content.php?address=player&id=121

czy to syn naszego szefa wykonawczego? bo jest calkiem podobny jakby nie bylo

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Cytat:Gill has two sons, Adam and Oliver and a daughter, Jessica. Oliver is seventeen years old and has recently signed a professional contract with Manchester United F.C.

:wink:

Liam McClair jest synem Briana McClaira - uprzedzam pytanie.
03-05-2008 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #129
 
Pejter napisał(a):Liam McClair jest synem Briana McClaira - uprzedzam pytanie.

to akurat jest napisane Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Wczoraj zaczęły się ME U-17 i mamy w nich jednego reprezentanta - Robert Brady (Irlandia). Niby jest w składzie jako napastnik, ale jest to lewy skrzydłowy. Bardzo przypomina mi Giggsa, głównie w sposobie dryblowania.

Zagrał wczoraj w meczu z Francją. Zszedł chyba ok. 60 minuty (grają 2x40). W tym momencie Irlandia wygrywała 1-0, ale dała sobie wcisnąć 2 bramki (drugą w 83 minucie...) i ostatecznie przegrała. Zaprezentował się nieźle, choć wsparcia ze strony kolegów nie miał zbyt dużego - Francja była dużo lepsza piłkarsko. Podobał mi się zawodnik z '7' w ekipie Trójkolorowych - Gaël Kakuta. Również grał na lewym skrzydle, ale można go było zobaczyć także w ataku (a może to był napastnik w systemie 4-3-3). W każdym razie lewonożny zawodnik, który z kolei przypomina mi Maloudę. Dobry drybling, szybkość, przebojowość - ładnie się zapowiada.
05-05-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Pejter napisał(a):Podobał mi się zawodnik z '7' w ekipie Trójkolorowych - Gaël Kakuta.

Chyba z Arsenalu Londyn.

Co do tego Bradyego, to chłopak jest młodszy niż większość zawodników występujących na ME. Wiadomo, że mogą grać chłopcy z rocznika 1991 i młodsi. Mimo swojego wieku pokazał się z bardzo dobrej strony i zapowiada się ciekawie.

BTW - chyba zapatrzony jest w Eagelsa, bo fryzurkę robi sobie podobną :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
06-05-2008 07:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Gracek_11 napisał(a):Chyba z Arsenalu Londyn.

Z Chelsea...

Z Arsenalu był jakiś Sunu, czy coś w tym stylu :wink:

Gracek_11 napisał(a):BTW - chyba zapatrzony jest w Eagelsa, bo fryzurkę robi sobie podobną

Na razie jeszcze nie wygląda to tak źle jak u Chrisa wyglądało (bo ten już znowu ma inną :lol: ). Oby nie przesadził Tongue
06-05-2008 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #133
 
Przypadkiem na tym turnieju nie gra rowniez McCormack z UNITED, tez jest Irlandczykiem.. ( ? )

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2008 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Urodził się chyba w Irlandii Północnej, ale gra dla Irlandii. To jest jednak rocznik 90, a w tym turnieju od 91 chyba mogą grać tak jak Gracek napisał.
06-05-2008 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Mam nadzięję, że nasza młodzież nam się kompletnie nie spier*li tego lata :? Pique już prawdopodobnie odchodzi, więc z innych perspektywicznych zostają nam Evans, Foster, Simpson, Welbeck i Campbell. Ten ostatni myślę wzorem Foster'a zagra jeszcze przyszły sezon z Hull w EPL. Fergie musi coś z tym zrobić, bo mi się nie podoba to wyprzedawanie. Kupiliśmy Pique i Rossi tylko po to aby ich później sprzedać?! No to
świetne interesy na jakieś +4mln :lol: Czy aby młodzi zawodnicy mogli dzisiaj odgrywać jakąś rolę w pierwszym zespole muszą kosztować kilanaście milionów funtów? Przecież mamy swoich piłkarzy, których trzeba tylko oszlifować. Rozumiem, że w latach 90 i wcześniejszych przychodziło to na pewno łatwiej niż teraz w czasach, gdy piłka kręci się wokół wielkich pieniędzy. Ale mi aż szkoda patrzeć jak tracimy tych chłopców Sad Oni mogliby tworzyć wspaniałą przyszłość UNITED. Mam nadzieję, że Fergie'mu uda się jeszcze wprowadzić ich do zespołu wzorem dzieciaków z lat 90.

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
27-05-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości