Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
zaga92 napisał(a):Nie ma co liczyc raczej na awans do pierwszej rundy, ale poczekajmy do losowania.

Liczyć zawsze trzeba bo teraz ekipa z Grodziska działa nie tylko na swoją, ale także na korzyść całego narodu. Muszą zbierac punkty, by było więcej drużyn w europejskich pucharach w przyszłości. Bo tak to nas już nawet z eliminacji do LM wypierniczą.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Cytat:Pary pierwszej rundy Pucharu UEFA:

Groclin Grodzisk Wlkp. - Crvena Zvezda Belgrad
FC Sevilla/AEK Ateny - SV Salzburg
FC Nuernberg - Rapid Bukareszt
FC Midtjylland (Dania) - Lokomotiw Moskwa
Rabotnicki Skopje (Macedonia) - Bolton Wanderers
FC Groningen - AC Fiorentina
Villareal - BATE Borysów (Białoruś)
Bayer Leverkusen - Uniao Leiria (Portugalia)
Zenit St. Petersburg - Standard Liege
FC Sion - Galatasary Stambuł
Everton - Metalist Charków
Panathinaikos Ateny - Artmedia Bratysława
Girondins Bordeaux - Tampere United
Sparta Praga - OB Odense
Atletico Madryt - Erciyesspor (Turcja)
FC Zurich - Empoli
Pacos de Ferreira (Portugalia) - AZ Alkmaar
Rapid Wiedeń - Anderlecht Bruksela
FC Sochaux - Panionios Ateny
Sampdoria Genua - AaB Aalborg
Spartak Moskwa - Hacken Goeteborg
Dynamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam
Mlada Boleslav - US Palermo
Larisa - Blackburn Rovers
Hammarby (Szwecja) - Sporting Braga
Stade Rennes - Lokomotiw Sofia
Bayern Monachium - Belenenses Lizbona
Brann Bergen - Club Bruges
SC Heerenveen - Helsingborg (Szwecja)
FC Aberdeen - Dnipro Dniepropietrowsk
FC Toulouse - CSKA Sofia
FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - FC Basel
Aris Saloniki - Real Saragossa
Hamburger SV - Litex Łowecz
Austria Wiedeń - Valerenga Oslo
AIK Sztokholm - Hapoel Tel-Awiw
Racing Lens - FC Kopenhaga
Tottenham Kotspur - Anorthosis Famagusta
Dinamo Bukareszt - Elfsborg Boras (Szwecja)
Getafe - Twente Enschede

Dosyc trudne dla Grodziszczan. Red Star to dobra druzyna, ale jest do ogrania. Na pewno postawi wyzsze warunki niz Tobol i bedzie o wiele ciezszym przeciwnikie. Moze byc trudno...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
31-08-2007 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #93
 
Grzeho napisał(a):Groclin Grodzisk Wlkp. - Crvena Zvezda Belgrad

Gdyby to byla jakas inna mocniejsza Polska druzyna to bylbym bardziej optymistycznie nastawiony, ale w tym wypadku Groclin moze liczyc na cud Smile Albo, ze ich gracze beda potrafili wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci, jak Wisla w pamietnych bojach z Shalke, Parma i innymi, lae na to bym nie liczyl. Przy taim obrocie sytuacji Polska pilka musi sie pogodzic, ze nasze druzyny beda startowaly w Champiopns League od pierwszej rundy eliminacji.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
31-08-2007 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
Bardzo dobrze, że Dyskobolia wylosowała rywala, z którym nie może wygrać. Wstyd mi było trochę, że takie wsie jak Bełchatów i Grodzisk Wielkopolski reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej...
31-08-2007 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #95
 
PawlaQ napisał(a):Bardzo dobrze, że Dyskobolia wylosowała rywala, z którym nie może wygrać.
Nie no, fantastycznie, szkoda że nie polegli z MTK, wtedy byś był dopiero zadowolony. Typowe polskie marudzenie.


PawlaQ napisał(a):Wstyd mi było trochę, że takie wsie jak Bełchatów i Grodzisk Wielkopolski reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej...

Zawsze możesz udawać, że nie jesteś Polakiem. Wywalczyły w zeszłym sezonie to reprezentują. W sumie wolę, żeby nas reprezentowały takie "wsie" niż kluby zamieszane w afery korupcyjne.
31-08-2007 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
A Groclin to taka znowu wieś nie jest i wcale nie muszą się wznosić na wyżyny i grać jak Wisła Kraków sprzed lat, bo wystarczy, że... zagrają jak Groclin sprzed lat kiedy ogrywał Herthe oraz Man City - :twisted:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
Mysle, ze mozna tu to wrzucic. Zakonczyl sie mecz o Superpuchar Europy. AC Milan pokonal Fc Sevilla 3:1. Do przerwy prowadzili Hiszpanie po golu Renato i chyba bledzie Didy. Jednak w drugiej polowie do glosu doszli gracze Milanu i oi zdobyli pozostale bramki. Najpierw Filippo Inzaghi po dosrodkowaniu Gattuso. Potem przepeikna akcja, 40 metrowe podanie Pirlo i strzal z woleja Jankulowskiego i mamy 2:1. Formalnosci dopelnil Kaka, ktory strzelil z rzutu karnego, choc pierwszy strzal obronil Palop, to przy dobitce byl bez szans. Ladnym akcentem bylo to, ze wszyscy zawodnicy mieli pod numerem na koszulce nazwisko Antonio Puetry.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
31-08-2007 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
Thevil napisał(a):Nie no, fantastycznie, szkoda że nie polegli z MTK, wtedy byś był dopiero zadowolony. Typowe polskie marudzenie.

Byłbym wniebowzięty.

Thevil napisał(a):W sumie wolę, żeby nas reprezentowały takie "wsie" niż kluby zamieszane w afery korupcyjne.

Hehe, spinka forumowicza z większą ilością postów - przywykłem do tego :lol: Jeżeli wolisz, żeby Polskę na arenie międzynarodowej reprezentowała taka drużyna jak DYSKOBOLIA, a nie Arka, to nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

EDIT

O, znalazłem. Kibice z Grodziska w Poznaniu.. Chyba każdy wie, ile jest z Grodziska do Poznania - nie za mało ich tu? POLSKÊ powinny reprezentować takie drużyny jak Wisła, Lech, Legia, a nie takie ogórki...
01-09-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Ale ty mylisz 2 różne rzeczy - poziom piłkarski i kibicowski. Reprezentują nas te kluby, które w zeszłym sezonie pod względem piłkarskim były najlepsze, bądź jednymi z najlepszych, Groclin - Puchar Polski, Bełchatów - vicemistrz Polski. Mecze rozgrywają się na boisku, a nie na trybunach. Gdyby było odwrotnie, wtedy przyznałbym Ci rację bo Arka bije taki Groclin na głowę w tej sferze Smile
01-09-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #100
 
A czy ja powiedziałem, że mówię o poziomie piłkarskim? Chodzi mi tylko i wyłącznie o poziom kibicowski...
01-09-2007 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #101
 
Teraz do to doje***** Wolisz, zeby zespol odpadl w pierwszej rundzi eliminacji, ale na stadionie bedzie duza liczba kibicow!? Bezsens. Wole nawet, zeby Polonia Bytom grala w pucharach, byle doszła daleko. To sie liczy, bo mamy zdobyc pkt., ktore pozwola na wiekszosc ilosc druzyn w pucharach.

amor patriae nostra lex
01-09-2007 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Wiadomo, ze Groclin z PUEFA moze sie juz pożegnać - Crvena Zvezda do jedna lub dwie klasy mocniejsza druzyna Wink szara rzeczywistosc polskiej piłki

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
01-09-2007 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
PawlaQ napisał(a):A czy ja powiedziałem, że mówię o poziomie piłkarskim? Chodzi mi tylko i wyłącznie o poziom kibicowski...
W takim razie mamy inne pojęcie wstydu w piłce. Dla mnie większym wstydem były na przykład porażka Wisły Kraków z Valerangą, czy Legii z Valencią 6:1 niż poziom kibicowania na trybunach w tym sezonie
01-09-2007 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #104
 
Zashi napisał(a):Wolisz, zeby zespol odpadl w pierwszej rundzi eliminacji, ale na stadionie bedzie duza liczba kibicow!?

Poczytaj kilka razy moje posty...

Albo nie, napiszę Ci, żebyś zrozumiał.

Wolałbym, żeby godnie reprezentowała nas w Europie drużyna, która jest mocna kibicowsko, ale żeby także zaszła daleko. Bo szkoda by było, jakby na Lecha przyszło 25 tysięcy ludzi na jeden mecz Pucharów i koniec...

Aha, od Poloni Bytom łapy precz. Tongue

Cytat:W takim razie mamy inne pojęcie wstydu w piłce.

Najwidoczniej. :]
01-09-2007 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Cytat:Wolałbym, żeby godnie reprezentowała nas w Europie drużyna, która jest mocna kibicowsko, ale żeby także zaszła daleko. Bo szkoda by było, jakby na Lecha przyszło 25 tysięcy ludzi na jeden mecz Pucharów i koniec...

Pawlaq wytłumacz mi co do ch**a mają kibice do gry zespołu? Ciezko mi zrozumiec ciebie bvo Arka Gdynia to niestety ale patologiczny klub (mecz Arka - Aluminium Konin) i jeśli w europie miałyby grać kluby ze względu na ilość widzów na trybunach to mnie poprostu w tym momencie rozśmieszyłeś.

Dlaczego w Puicharach mają grac tylko Metropolie? Skoro taki Groclin rozjechał Arkę, Legię i Wisłę jak tanią dzi**ę to czemu niby ma w pucharach nie grać? Gra ten kto zdobywa najwięcej punktów.

Ja wolę by grała drużyna z jakiegoś zapiździewia i wygrywała w dobrym stylu niż ze Stolicy i dawała d*** z jakimiś kałmukami...

Dla mnie wstyd to jest wtedy, jak kibice robią na stadionie burdę (Legia) albo nie mają siły za piłką biegać (Bełchatów w pierwszym meczu). Wstyd to jest to co panuje gdy do Polski przyjezdza ekipa z zagranicy i śmieje się z tego, że jako jedyny kraj z wielkimi nazwiskami w historii PN nie potrafimy stworzyć choćby 1 klubu grającego na stałe w LM.
PawlaQ napisał(a):POLSKÊ powinny reprezentować takie drużyny jak Wisła, Lech, Legia, a nie takie ogórki...
Szczególnie jak nie potrafią z Polskimi ekipami na miejscu wygrywać, to jeszcze mają się kompromitować w Europie, bo przyjdzie dużo ludzi zeby ich zobaczyć i na żywo wygwizdać...

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-09-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości