Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United vs Charlton Athletic (07.05.2006)
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Manchester United 4:0 Charlton Athletic

No i super :!: Ładne wysokie zwycięstwo na zakończenie sezonu, świetna gra praktycznie całego zespołu. Saha znowu strzelił ten sezon trzeba uznać za najlepszy w trakcie całego pobuty francuza w MU. Szkoda, że Rossi nic nie ustrzelił, liczyłem na niego, gdy uszłyszałem jego nazwisko w pierwszej jedenastce. Pozytywnie Kieran, który zdobył bramkę i dobrze zaprezentował się na lewym skrzydle. Piękny strzał jeszcze w pierwsej połowie, juz sam nie wiem w co trafił, to chyba było spojenie, bo raz komentatorzy mówili "bar" a innym razem "post" :wink: No i cieszy oczywiście powrót Scholes'a, który dość długo nie grał, od meczu z Birmingham. No i Solskjaer sobie pograł. Gdy do 60 minuty było już 4-0 liczyłem na jakąś 5 moze 6 ale z tego nici, cieszy jednak czterobramkowy dorobek Diabełków :twisted: No i viceMISTRZOSTWO jednak na Old Trafford :wink:
08-05-2006 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Kamień spadł mi z serca, jednak wszystko dobre, co się dobrze kończy. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie - dlaczego zawodnicy w takiej niepewności trzymali całą Anglię, dlaczego nie postarali się o te trzy punkty wcześniej? Jeśli było to działanie przypadkowe, to wszystko gra, ale jeżeli zawodnicy zrobili to "celowo", to bym porozmawiał sobie z nimi w cztery oczy, bo niektórzy z nas pewnie o mało co nie nabawili się nerwicy Wink Najważniejsze, że to my jesteśmy viceMISTRZAMI Anglii i Liverpool będzie jeździł po "wioskach' w III rundzie eliminacji. Dodatkowo utarliśmy wszystkim, poza Chelsea, nosa. Sezon w miarę udany, jedynie w Lidze Mistrzów nam wyjątkowo nie wyszło, ale co się odwlecze, to nie uciecze - czas sobie to odbić w następnym sezonie.

UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
12-05-2006 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości