Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United vs Charlton Athletic (07.05.2006)
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
To będzie mecz o 2 miejsce. Kuba ma rację, nie ma co oglądać się na Liverpool i liczyć na ich potknięcie. Przede wszystkim nalezy pokonać Charlton. To ostatni mecz w tym sezonie, dobrze, że rozgrywany na OT, Diabły jako gospodarze, mam nadzieję, iż pożegnają zwycięstwem kibiców i tym samym uplasują się na drugim miejscu. Bez Rooney'a nie szło w meczu z Boro, akcje były mozolne, nie miał kto sie wziąść za rozgrywanie, dopiero po wejściu Cris'a gra sie trochę ożywiła. Mam nadzieję, że Ronaldo zagra tym razem od pierwszej minuty, no i że napastnicy Saha-Ruud zdobędą jakąś bramkę, bo ostatnio ich forma strzelecka nie jest najwyższa. Liczę na zwycięstwo i drugie miejsce w lidze, bez oglądania się na inne mecze :!:

Mój typ 2:0
Ruud i Ryan :wink:

Come on UNITED :!:
04-05-2006 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zacznijmy od tego, że oglądaliśmy się na innych już w ostatnich trzech kolejkach, czyli o co najmniej dwie za dużo - jak dla mnie wystarczy. Trzeba skoncentrować się na swoim meczu, bo wygrana automatycznie daje nam drugie miejsce, niezależnie od wyniku Liverpool'u i innych kwiatuszków z Premiership. Do tego zawodnicy oszczędzą zbędnych nerwów i sobie, i kibicom, dzięki czemu zakończymy ten sezon dobrym akcentem. O Charltonie wiele już zostało powiedziane - zespół niestabilny i ostatnio "nieobliczalny", ale osobiście uważam, że trzeba będzie wykluczyć Bent'a, bo to głównie on sobie szaleje w ofensywie. Tak, jak mówię - ogrywamy ekipe Alan'a Curbishley'a i sukces (przy obecnej grze i formie Chelsea, można to tak nazwać) świętujemy na OT, nie dowiedziawszy się o innych rezultatach. Po tej czarnej serii wypadałoby w końcu wygrać, a ostatni weekend sezonu to wg mnie doskonałe miejsce do popisu.

COME ON UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
04-05-2006 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Powiedzcie mi i jak tu nie mieć obaw co do chyba "najważniejszego meczu" sezonu ?! Kiepsko, bardzo kiepsko :roll: Ferelny mecz z Chelsea,kontuzja Wayne'a, remis z M'boro...możemy być pełni optimizmu przed tym meczem :evil: Trzeba wierzyć no nie ?! Zawodnicy niech wygrają ten mecz dla siebie. Zwyciestwo dam im dłuzszy urlop po MŚ. Beda mogli sie lepiej przygotowac do sezonu. Zrobmy na złość Liverpool :twisted: niech oni tułają się po zakątkach Europy :twisted: oni nie zasłuzyli z przebiegu calego seoznu na to II miejsce nie oddajmy im go :!: 1-0 dla naszych ? i to pewnie w dramatycznej końcówce :/ Rossi !! Szkoda ,ze nie gramy na wyjezdzie ,mielibysmy wieksze szanse na zwyciestwo :roll:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
04-05-2006 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Hmmm co do występu Rossiego to myslę, że sir Alex nie zdecyduje się jednak na takie posunięcie i posadzi go na ławie - to ważny mecz, więc pewnie w ataku zagra duet Saha-Ruud

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
04-05-2006 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Jest to dla nas bardzo wazne spotkanie które zadecyduje o tym czy będziemy viceMISTRZAMI kraju czy nie, a wywalczenie drugiego miejsca ma spore znaczenie ze względu na miejsce w LM bez eliminacji, a poza tym prestiż i honor miejsce przed Liverpool'em w tabeli. Jeżeli będziemy grali tak jak w ostatnich spotkaniach moze być naprawde cięzko wygrać ten mecz, ale myśle ze CZerwone Diabły pokażą charakter i godnie zakończą sezon pokonując gości z Londynu, mó typ 2:0 dla nas. :wink:

COME ON UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-05-2006 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
"Rossi !" bo będzie dramatyczna koncowka, sir Alex wpusci go na ostatnie 10 minut a on nam wygra mecz Tongue Juz widze jak on sie cieszy Tongue

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2006 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
No może jednak nie składajmy wszystkich nadziei w tym młodym zawodniku, chodź oczywiście nie miałbym nic przeciwko temu, aby strzelił zwycięskiego gola. Ale przecież na boisku gra jedenastu zawodników i każdy z nich (no może oprócz bramkarza 8) ) może zdobyć dla naszych zwycięskiego gola. Chodź dlaczego tylko jednego. Może pokuszą się o więcej 8)
07-05-2006 08:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
W tym spotakniu przede wszystkim będzie trzeba uważać na trzech zawodników: świetnie grającego w napadzie Darrena Benta, który strzelił do bramki rywala już 18 razy, zaliczył wspaniały początek sezonu, Luke Young - skrzydłowy obrońca, bardzo często włącza się do akcji ofensywnych, ma chyba, a raczej na pewno zapewninone miejsce w reprezentacji Anglii na Mundial. Musimy uważać także na środkowego pomocnika Smiertina, zdecydowany "mózg" zespołu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-05-2006 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Kuba_^^ napisał(a):Luke Young - skrzydłowy obrońca, bardzo często włącza się do akcji ofensywnych, ma chyba, a raczej na pewno zapewninone miejsce w reprezentacji Anglii na Mundial.

Young raczej nie zagra w tym meczu, gdyż nie doszedł jeszcze do pełni sił po kontuzji. Dla nas dobrze, dla reprezentacji Anglii źle, ale na MŚ powinien być już w dobrej formie.
07-05-2006 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Wygraliśmy z Charlton 4:0 Smile Smile w pieknym stylu cieszą gole Sahy i Ronaldo a szczególnie Richardsona. Tongue Mamy zasłużone viceMISTRZOSTWO Anglii, bo po ostatnich meczach mogliśmy sie troche obawiać dzisiejszego spotkania, ale mimo to zdobywamy wazne 3 punkty. Big Grin

GLORY GLORY MAN UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-05-2006 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
To się chłopcy rozstrzelali na koniec sezonu. Pewne zwysięstwo, pewny wicemistrz (może to lekka przesada), tylko pewien niedosty pozostaje, że znowu tylko jedno trofeum. Ale ja nauczyłam się czekać, więc nie nażekam. Choć mam nadzieję, że wktrótce się to skończy. Nie mam namiaru tutaj komentować całego sezonu i opisywać uczuć, które mną targały od sierpnia do dnia dzisiejszego. Wydaje mi się, że było lepiej niż w poprzednim sezonie. Wyzraźnie widać, że skoro w zeszłym roku było trzecie miejsce, w tym było drugie, to w następnym sezonie jak nic będziemy mistrzem kraju. I żaden Arsenal, Liverpool czy Chealse nam w tym nie przeszkodzi.
07-05-2006 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Bardzo się cieszę z tak wspaniałego zakończenia sezonu. 4-0 to świetny wynik po świetnej grze całego zespołu. Z bardzo dobrej strony pokazał się m.in. Richardson, który wciąż walczy o powołanie na MŚ. Cieszy również powrót do gry Scholesa i Solskjaera oraz występ Rossiego od pierwszych minut (szkoda, że nie strzelił bramki). Saha również bardzo pozytywnie. Ogólnie cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz.
07-05-2006 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MarcinGol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
Louis Saha
Louis to obecnie (zaraz po Roo i... Ro) najlepszy zawodnik MU, dziwne? nie sadze! Bramki w Pucharze, lidze, asysty, nie ma co, Saha się rozwija i to bardzo szybko, to taka mała dygresja

A co do meczu:
zgodnie z oczekiwaniem lub jak kto woli bez niespodzianki, Red Devils v-ce mistrz całkowicie zasłużenie, bravo za to że nie zatracili się w smutku po odpadnieciu z LM

jestem zadowolony z tego sezonu (patrzac obiektywnie)
07-05-2006 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Na pewno piękne zakończenie sezonu sprawili nam nasi piłkarze. Strzelili cztery bramki w meczu i zapewnili drugą pozycję w tabeli, która daje... zresztą przecież każdy wie. Wygraliśmy zasłużenie ten mecz, cieszę się z tego, że Rossi i Kieran zagrali od pierwszych minut, ten drugi strzelił nawet gola. Scholes i Solskjaer również zagrali, co również może tylko cieszyć. Wicemistrzostwo, czyli lepiej niż sezon temu, wreszcie bez tych niepotrzebnych tylko kwalifikacji do LM. Sezon zakończony z jednym pucharem na koncie, co prawda Carling Cup, ale zawsze jest 8) Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej, z nowymi zawodnikami w składzie, szczególnie w środku pomocy Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-05-2006 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Nooo... 8) I to mi się podoba. Takie wyniki powinny widnieć w każdym, meczu rozgrywanym przez naszych ulubieńców. Oczywiście cyfra 0 powinna znajdowac sie po stronie rywala, a 4 po stronie naszych. :twisted:
Widać, że sie chłopaki postarali, że nie liczyli na potknięcie L'poolu tylko sami sobie pewnie wygrali drugie miejsce. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie naszym uda się zdobyć Mistrza. Zaraz, zaraz o czym ja mówię - nie nadzieja, tylko wspaniałą grą oni to zrobią i już. :wink:
08-05-2006 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości