Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Bramka: tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, gdybym powoływał piłkarzy na tą pozcyję również dokonałbym takeigo wybrou.

Obrona: Wayne Bridge :?: Dla mnie jest to bardzo dziwne, bardziej widziałbym na Jego miejscu Luke'a Young'a, który grał już reprezentacji i spisywał się bardzo dobrze, dużo gry ofensywnej, ale chyba niedawno miał jakąś kontuzję, czy coś w tym stylu (nie wiem czy nadal ma). Reszta defensywy jak najbardziej słuszna.

Pomoc: dziwi mnie tutaj obecność Hargreaves'a, Reo-Coker byłby chyba lepszym wyborem. Pozostali piłkarze - nie mam żadnych uwag.

Atak: tutaj chyba mieliśmy największą niespodziankę, mianowicie Theo Walcott, niedoświadczony, młody zawodnik, mówią, że wielki talent, ale całego meczu w pierwszej drużynie Arsenalu nie zagrał (o ile w ogóle zagrał). Defoe bez formy, więc wziąłbym Johnson'a, ogólnie byłby to dla mnie trudny wybór (gdybym miałbym juz wybierać 8) ). Miejmy nadzieje, że Rooney zagra, będzie w dobrej formi, podobnie jak Owen, jak nie no to zostaje Crouch i Joe Cole, bo wątpie, żeby Walcott grał od pierwszych minut. Gerrard w ataku na pewno nic nie zdziała.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-05-2006 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Trochę nowinek z obozu Anglii :wink:
Kod:
Rezerwowy bramkarz Liverpoolu Scott Carson otrzymał powołanie do składu piłkarskiej reprezentacji Anglii od trenera Svena Gorana Erikssona.
Podczas mistrzostw świata w Niemczech Carson ma zastąpić trzeciego bramkarza angielskiej drużyny narodowej, Roberta Greena. [b]Jego miejsce na liście rezerwowych zajął 23-letni Ben Foster.[/b]

Kod:
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Anglii, Wayne Rooney na pewno nie zagra w fazie grupowej mistrzostw świata. Złamana kość śródstopia zrasta się bardzo dobrze, ale nie można przesądzić, kiedy 20-latek wróci do gry.

Źle dzieje się w rep. Albionu :? Ogromne zamieszanie związane z Roo, kontuzja Greena. Oby to nie przeszkodziło Anglikom w dobrym występie na MŚ.
27-05-2006 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Kontuzja Greena na pewno nie zaszkodzi, ale już nieobecność Wayne'a bardzo. Bo kto będzie grał w ataku? Crouch albo Walcott? Porażka z tymi powołaniami dla napastników.
27-05-2006 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Może Eriksson chciał jakoś się pokazać, przejść do historii angielskiej piłki, powołując takich napastników :?: Teraz jeśli Rooney nie zagra w fazie grupowej, to kto będzie grał w ataku :?: Niewiadomo jak to będzie jeszcze z Owenem, który teraz jest po kontuzji, lub ciągle ją ma. Green na pewno nie jest wielką stratą, w końcu to 3 bramkarz Anglii.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-05-2006 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Mnie sie wydaje, ze Erricsson zamiast Walcotta powinien powolac, albo Beattiego, ktory dobrze sie spisuje w Evertonie, albo Andy'ego Jonshona, wokol ktorego jest duze zamieszanie. Takie jest moje zdanie.
27-05-2006 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat:Andy'ego Jonhsona, wokol ktorego jest duze zamieszanie.
To, że wokół Johnsona jest duże zamieszanie to nie powinno go automatycznie promować do kadry, czyż nie? :wink: Krótko mówiąc, jest wielu lepszych kandydatów, przykładowo Bent, Harewood, Defoe.[/url]
27-05-2006 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Valverde napisał(a):Bent, Harewood, Defoe.

Bent mial szczescie na poczatku sezonu i strzelal gole malo wymagajacym przeciwnikom, wiec na pewno nie wzialbym go. Harewood, tylko pamiatam go z gola przeciwko United, wiele ich w lidze nie strzelil wiec na Mistrzostwa Swiata zdecydowanie nie zasluguje. Defoe, o nim zapomnialem napisac, swietny zawodnik, szybki i skuteczny, wie co robi na boisku, na bank Erricsson zrobilby lepiej biorac go niz Croucha lub Walcotta :roll:
27-05-2006 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
nervix napisał(a):Bent
18 goli w Premiership jednak o czymś świadczy... Harewood zdobył 14 bramek - o 4 więcej od wspomnianego przez ciebie Beattie`go. Napastników rozlicza się z bramek, a wyżej wymienieni trochę postrzelali w tym sezonie - więcej niż Crouch(6 goli) i Owen(7). Z niecierpliwością czekam na rządy Steve`a McLaren`a :roll:
27-05-2006 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Valverde napisał(a):
nervix napisał(a):Bent
18 goli w Premiership jednak o czymś świadczy... Harewood zdobył 14 bramek - o 4 więcej od wspomnianego przez ciebie Beattie`go. Napastników rozlicza się z bramek, a wyżej wymienieni trochę postrzelali w tym sezonie - więcej niż Crouch(6 goli) i Owen(7)

Ale na mistrzostwach swiata nie mozna ryzykowac i brac zawodnikow bez doswiadczenia lub takich co strzelaja gole fuksem, a jezeli go zabraknie na MS :? No, a Beattie gral juz w reprezentacji i chyba lepiej jego zabrac i Defoe, zamiast Croucha i Walcotta
28-05-2006 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ależ niech ten Walcott sobie jedzie, pozbiera doświadczenia, przecież jest uważany za największą nadzieję angielskiej piłki :wink: W tym wypadku jednak należałoby wziąć 3 zdolnych do gry piłkarzy. Defoe za Roo i ktoś z branych przez nas zawodników za Croucha.
28-05-2006 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Valverde napisał(a):przecież jest uważany za największą nadzieję angielskiej piłki :wink:

Tylko jak na razie jakoś tego nie udowodnił... Głośny transfer do Arsenalu i ani widu ani słychu o nim. Poza tym o nadziei angielskiej piłki to ja już kiedyś słyszałem. Kirkland, nieprawdaż?
28-05-2006 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #27
 
Chyba najlepiej bedzie jak Eriksson zagra 2 napastnika: Owen I Gerrard. Wiem, wiem jest on pomocnikiem, ale gra duzo ofensywnie i tak by było najlepiej. Dzuire w pomocy po nim sie zapelni kims. Szkoda Roo...

amor patriae nostra lex
30-05-2006 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Anglia pokonała Węgrów w towarzyskim spotkaniu na OT. Gerrard, Terry i Crouch zdobywacmi goli, trzeba przyznać, że bardzo ładne te bramki. Mogły podobać się wrzutki Becksa, jak za starych, dobrych lat :roll: Ładna gra J. Cole`a oraz Gerrarda, który jak zwykle nie zawiódł. W pierwszej połowie raziło nieskutecznością Anglików, masa słupków i poprzeczek. Druga połowa i od razu gol Gerrarda po wrzutce Beckhama, gol Terrego z identycznej sytuacji. Nieoczekiwanie Węgrzy zdobyli gola po ślicznym strzale Dardai`a, uderzył z ok.25 metrów idealnie w okienko. Pod koniec meczu bardzo ładna akcją Joe Cole`a, z lewego skrzydła zszedł do środka, miając 4 rywali, podał na 16 metr do Croucha a ten obrócił się do bramki i strzelił płasko w długi róg bramkarza. Zapewne kamień z serca spadł Svenowi, na którym mimo towarzyskiego meczu ciążyła wielka presja. C`mon England :!:
30-05-2006 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Zashi napisał(a):Chyba najlepiej bedzie jak Eriksson zagra 2 napastnika: Owen I Gerrard. Wiem, wiem jest on pomocnikiem, ale gra duzo ofensywnie i tak by było najlepiej. Dzuire w pomocy po nim sie zapelni kims.

Nie, nie, nie! On się nie nadaje d gry w pomocy. To typowy rozgrywający. Jeog gra w ataku byłaby katastrofą! Jak juz chcesz jakiegos pomocnika do ataku przesuwac to Joe Cole'a, ale broń Boże Gerrarda!
31-05-2006 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Pejter napisał(a):On się nie nadaje d gry w pomocy.

Raczej w ataku 8)

Również mam takie samo zdanie co Pejter, zresztą chyba Eriksson powiedział, że jak będzie musiał kogoś z pomocy przesunąć do ataku to tylko i wyłącznie Joe Cole'a.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-05-2006 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości