Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #31
 
To nie było moje zdanie - jaycs "fachowcy" z Wysp.

...a tak sobie mysle, ze moze zagra jednym napastnikiem, Owenem i 5 pomocnikow, oczywiscie ofensywnych.

amor patriae nostra lex
31-05-2006 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Cytat:Eriksson powiedział, że jak będzie musiał kogoś z pomocy przesunąć do ataku to tylko i wyłącznie Joe Cole'a.
O Gerrardzie też coś wspominał :?

Cytat:...a tak sobie mysle, ze moze zagra jednym napastnikiem, Owenem i 5 pomocnikow, oczywiscie ofensywnych.
A kto zadba o "czyszczenie" środka pola, jeśli zagrałoby 5 ofensywnych pomocników? Poza tym SGE chyba nie jest tak głupi i nie zmieni taktyki 10 dni przed Mundialem.
31-05-2006 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #33
 
Valverde napisał(a):
Cytat:Eriksson powiedział, że jak będzie musiał kogoś z pomocy przesunąć do ataku to tylko i wyłącznie Joe Cole'a.
O Gerrardzie też coś wspominał :?

No własnie, gadał cos, a mnie sie czepiaja.



Valverde napisał(a):A kto zadba o "czyszczenie" środka pola, jeśli zagrałoby 5 ofensywnych pomocników? Poza tym SGE chyba nie jest tak głupi i nie zmieni taktyki 10 dni przed Mundialem.

Nie wszyscy musza byc ofensywni, najwyzej 3, a Owen by tylko wykanczał większosc akcji.

amor patriae nostra lex
01-06-2006 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Zashi napisał(a):No własnie, gadał cos, a mnie sie czepiaja.

Nikt się ciebie nie czepia. Napisaliśmy tylko, że nie podoba nam się ten pomysł i fakt, że Eriksson o tym coś mówił nie zmienia mojego zdania na temat przesunięcia Gerrarda do ataku.

Kuba_^^ napisał(a):Raczej w ataku

Oczywiście, że w ataku.
01-06-2006 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #35
 
Wczorajszy mecz Anglia 6 - 0 Jamajka był bardzo ładny, widzialem większosc meczu. Gra była bardzo ładna, powiedzmy jednak sobie, Jamajka nie jest bardzo wymagajacym rywalem, jednakze Jamajczycy potrafili zrobic pare ladnych akcji, grali dosyc ladnie technicznie, a ich strzały z daleka byly groźne...

amor patriae nostra lex
04-06-2006 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Zashi napisał(a):Wczorajszy mecz Anglia 6 - 0 Jamajka

A wiecie co najbardziej mnie zdziwilo? 3 gole strzelone przez zawodnika Liverpoolu - Petera Croucha, ja nie wiem jak Sven Gorran mogl go powolac, tylko w jednym klubie byl dobry - Southamptonie, a w zespole z Merseyside nie pokazal zupelnie nic (oprocz kilku goli strzelonych fartem), moim zdaniem nie sprawdzi sie on w kadrze... Lepiej byloby zabrac Defoe, Beattiego lub Jonhsona, ale byla to decyzja Erricsona, moim zdaniem bledna, ale zobaczymy jak zaprezentuje sie on na Mistrzostwach.

PS. Moim zdaniem Crouch to taki Angielski Rasiak...
04-06-2006 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
nervix napisał(a):PS. Moim zdaniem Crouch to taki Angielski Rasiak...
Dokładnie;] Ericsson stara sie teraz pokazać, że Crouch jest w dobrej formie, nastrzelał ogórasom w sumie 3 gole (Węgry i Jamajka) i Sven ma wytłumaczenie po MŚ, że Crouch nastrzelał goli przed mundialem.
Co do samego meczu: miło oglądać taką rzeźnię i to w wykonaniu mojej ulubionej reprezentacji. Nie wiem tylko po co im mecz z Jamajką, nie wiem dlaczego Anglia nie grała z np. Urugwajem (ze względu na Paragwaj) albo Norwegią (ze względu na Szwedów).
04-06-2006 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #38
 
nervix napisał(a):PS. Moim zdaniem Crouch to taki Angielski Rasiak...

Hehe, ale dlaczego tak myslisz?? Crouch cos tam strzelił dla Liverpoolu, jednak uwazam jest on zawolny, zamało zwinny i tak dalej, tak dalej, a Rasiak jest super, szybki i w ogole.

A wracajac do Anglii to mogli sobie silniejszego sparingpartnera wybrac, a nie Jamajke..

amor patriae nostra lex
05-06-2006 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Zashi napisał(a):A wracajac do Anglii to mogli sobie silniejszego sparingpartnera wybrac, a nie Jamajke..

Nie tylko Anglia bierze sobie dość łatwych przeciwników na mecze, inne zespoły, które grają na Mundialu również brały podobnych przecwiników, nie zawsze można grać z najlepszymi, zresztą na MŚ nie ma samych dobrych przeciwników.

Co do sprawy Crouch'a czy jest "angielskim Rasiakiem". Ja tego raczej bym nie powiedział, na pewno jest lepszy od naszego piłkarza, na pewno skuteczniejszy, co prawda wolny jest, zwinny też nie za bardzo, ale on jest głównie takim "sępem" pola karnego, czeka na dobre podanie górą lub też do nogi, aby tylko ją dostawić i strzelić bramkę. A Rasiakowi jakoś to nie wychodzi.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-06-2006 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #40
 
Kurde tak jedziecie na Rasiaka - on wam pokaze na Mistrzostwach Swiatach...
A Crouch jest prawie jak Ruud, wysoki i bramki prawie tylko z pola karnego. Tylko ze w tym wypadku PRAWIE tez robi roznice 8)

amor patriae nostra lex
05-06-2006 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Zashi napisał(a):Kurde tak jedziecie na Rasiaka
Nikt tu na niego nie jedzie :wink: Osobiście uważam go za średniaka, dla pierwszoligowej drużyny w Anglii jest jak znalazł, nic poza tym Smile
A co powiecie o zabraniu Defoe do Niemiec? W mojej opinii trzeba było od razu powołać Jermaine`a zamiast Roo, a nie teraz tyle kombinować.
05-06-2006 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #42
 
W koncu wierzyli do ostatniej chwili ze Roo zagra, a Defoe dobry nawet, z Owenem mogli nawet ladna pare napastnikow, a mistrzem wykanczania akcji nie trzeba byc jak sie ma za soba takich pomocnikow...

amor patriae nostra lex
05-06-2006 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
I tak wreszcie wiadomo Rooney zagra n MŚ wczoraj trenował już z zespołem i to bradzo dobra wiadomość dla niego i dla samych piłkarzy bo szum jaki robiły media wokół Roo nie pomagał zepołowi w treningach i koncentracji!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
08-06-2006 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
Mila wiadomosc z Rooneyem (oby nie mial trwalszego urazu, ktory by sie przeniosl na sezon Premier League) a tu złe info. Steven Gerrard pewnie nie zagra w meczu Anglia - Paragwaj. Podobno cos z krengoslupe. Wiecej info tu: http://www.mutd.orge.pl/

amor patriae nostra lex
10-06-2006 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Widać, że Anglia ma ogromnego pecha przed mistrzostwami, tracą samych najlepszych piłkarzy :? Tylko, żeby reszta zespołu nie załamała się tym i grała jak to przystało na Anglię. Nie chcę, aby przegrali z Paragwajem, chcę wreszcie jakoś zapomnieć o wczorajszym wybryku naszych :?

C'mon England :!: :!: :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2006 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości