Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało postów
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wojtek3 napisał(a):Mało postów bo może komuś sie nie podoba design, dzis widziałem otworzył mATT stare forum. Moze zaczniemy tam pisać, kazdy sobie konto od nowa strzeli, ale atmosferka zostanie zachowana.

Nie ma co wracać już do przeszłości, żyjmy przyszłością (co za motto). Otworzył stare forum, bo miały być tam wszystkie zabawy i typery niepodchodzące pod normalne dyskusje, zatem żeby nie było syfu, podzielił wszystko na dwie części. Negatywna opinia większości userów zadziałała na Niego i kolejny efekt pracy jest widoczny. Już mamy co nieco odnośnie tego skryptu, który był tak poszukiwany i w przeciągu pięciu minut admin powinien zaznaczyć trzy działy z samego dołu do tych, w których posty nie będą zliczane, więc wszystko "wróci do normy".

Napisałem to tak dla szerszej informacji, bo zapomniałem, że nie wszyscy mają dostęp do komnaty ojca Rydzyka Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
02-05-2006 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja sie wachałem czy jeszcze pisać tu na tym "nowym" forum...Tu już nie będzie tego "starego klimatu" a nie chcailo mi się zaczynać wszystkiego od nowa. Jednak w miare mozliwowci i chęci będe zaglądał tu do was :wink:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2006 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Fred The Red napisał(a):Ja sie wachałem czy jeszcze pisać tu na tym "nowym" forum...Tu już nie będzie tego "starego klimatu" a nie chcailo mi się zaczynać wszystkiego od nowa.

Mnie rowniez, jescze tego starego klimatu nie ma, ale na pewno nie dlugo juz powroci Smile , jeszcze kilku uzytkownikow nie powrcilo, ale to juz jest nie wazne, bo jest to nowo otwarte forum, czyli zaczynamy od nowa, jesli nie bedzie tutaj takich nabijaczy jak na starym forum, poziom bedzie nawet odpowiedni Wink
05-05-2006 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
A ja niestety bede zaglądał tu bardzo żadko...
Ostatnio brakuje mi czasu na cokolwiek. Praca-odsypianie, dziewczyna..... kumple. Bede sie starał czasem cos maznąc przy wolnym dniu :wink:
07-05-2006 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
No mnie to w ogóle dawono nie było nawet na starym forum chodź dalej pamiętam tamtą atmosferę. Mówiąc szczerze sam się wachałem czy rejestrować się an tym forum. Jednak podjąłem widoczną decyzję i mam nadzieję, że była ona słuszna. Postaram się tutaj zaglądać często (w miare możliwości oczywiście).

P.S: CZy ktoś mnie jeszcze w ogóle pamięta :?:
07-05-2006 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Marcelo ja Cie pamiętam, kojarze w końcu starszych użytkowników forum, a do kibiców MUFC trzeba mieć pamięć. Smile

Ja niestety jak widać też póki co pisze mało, ale to głównie ze względu na brak czasu, cięzki okres w budzie, dziewczyna, kumple i czasu naprawde jest mało, ale staram sie pisać w miare możliwosci.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-05-2006 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Zaczyna mnie to denerwować :evil: :x czasami zdarza sie ze w jeden dzien jest tyle postow, ze idzie je policzyc na palcach jednej reki, co jest? było nieźle a tu nagle za przeproszeniem dupa :/ nie rozumiem tego

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
10-05-2006 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Red napisał(a):Zaczyna mnie to denerwować :evil: :x czasami zdarza sie ze w jeden dzien jest tyle postow, ze idzie je policzyc na palcach jednej reki, co jest? było nieźle a tu nagle za przeproszeniem dupa :/ nie rozumiem tego

I ja podzielam Twoje zdanie ...

Tydzień forum nie odwiedzałem, bo niespodziewanie zepsuł mi się komputer i sądziłem, że po powrocie będę miał do czytania wielką "lekturę", a tu niecałe 170 postów. Czemu tak mało wszyscy piszą? Czy coś jest nie w porządku? Jeżeli miałbym sam podać przyczyny, to gdybam, że po prostu wielu osobom nie pasuje poziom forum, a poprzeczka jest przecież postawiona dosyć wysoko oraz kilka działów nienaliczających postów nie opiera się na ich upodobaniach. Zobaczcie ile w tych tematach było pisane "normalnie", a ile po wprowadzeniu opcji bez zliczania postów. Dziwne. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko znajdziecie czas dla naszego forum, które jakby nie patrzeć ma wielką tradycję - to przecież forum manutd.pl!

capo di tutti capi

MUSC PL
12-05-2006 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Myśle, że wszystko kręci sie wokół starego forum. Nastąpiła duza zmiana, ze starego forum na nowe i na pewno nie tak szybko wszytsko wróci do normy, sam teraz mało pisze, jakos nie przypada mi terazniejsza atmosfera na forum. Zobaczymy, cos z czasem sie pewnie zmieni..

Under The Boardwalk - United Warriors
13-05-2006 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja w zasadzie jestem biernym użytkownikiem, spotkac mnie tu mozna dosyć często, jednak moja aktywność przeważnie ogranicza się do czytania wszystkiego i moderowania. Jakieś aktywne pisanie na forach po prostu mi sie przejadło.
13-05-2006 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja jednak wolałem stare forum bo było lepsze i wogle tam się lepiej czułem tu nie ma takiej atmosfery jak tam mam pytanie czy ktoś wogle mnie pamieta :?: a co do postów to narazie nie pisze duzo bo patrze jak sie rozwinie stronka!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
19-05-2006 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
David7 napisał(a):a co do postów to narazie nie pisze duzo bo patrze jak sie rozwinie stronka!!!

Jak się ma rozwinąć, jak większość osób uważa podobnie jak ty i się nie wypowiada? Ludzie, pomyślcie. Forum funkcjonuje i rozwija się dzięki użytkownikom. Jeśli każdy będzie czekał aż się rozwinie bez udziału dość dużej liczby użytkowników w rozmowach, to chyba się nigdy tego nie doczekamy.
20-05-2006 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
No własnie Pejter ma racje. Ja ostatnio przez pewien okres czasu miałem kłopoty z netem i nie pojawiałem się na forum. Na "starym" to czytałbym posty chyba z godzine a tutaj pełen lajt, wszedłem tam ktoś coś dopisał, ale niewiele tam znowuż doszły jakieś dwa posty etc. Jeśli już jestem to staram się pisać regularnie, nawet te 2-3 posty dziennie ale, żeby były, i nie tylko żeby były w dosłownym sensie, ale żeby coś wniosły do rozmowy. Nadal licze, iż wkoncu forum ruszy do przodu pełną parą :!:
24-05-2006 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Mysle ze gdyby założyc temat Wybory Miss Forum 8)
i Wojtek wziołby sie za prowadzenie to jakis ruch by ty zapewne byl - bo chyba kazdy lubi laski co?
31-05-2006 07:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
 
Skull swieta racja.
Ktos pisał, ze nieraz mozna policzyc posty na palcach jednej reki w jakims dniu. No to od dzisiaj będziesz musiał miec duzo palcow, bo tylko wczoraj napisalem 17 postów :lol:

amor patriae nostra lex
31-05-2006 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości