Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało postów
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
EricRyan napisał(a):Głównym powodem jest rezygnacja z histori starego forum. Dla fanów UNITED słowa "historia i tradycje" to cos bardzo ważnego więc nie dziw sie że kiedy "starzy" bywalcy dali sobie na luz.

Eric, rozumiem Twoją frustrację, ale mATT przedstawiał kilka powodów, dlaczego tamtego forum nie warto już przywracać. Można się i tutaj przystosować, wystarczy tylko chcieć. Też mi szkoda troszkę tamtych niektórych tematów, gdzie toczyliśmy ciekawe dyskusje głównie na temat FCUoM i Glazer'a i chętnie zobaczyłbym je ponownie, ale przecież nic w tej kwestii technicznie nie zrobię. A wrzucenie tematu o klubie antyGlazerowym do działu piłka nożna było chyba najbardziej odpowiednim posunięciem. Widzisz lepszy dział na to przeznaczony? Nie przesadzaj. Jak zwykle robisz z igły widły.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-06-2006 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #47
 
..ale brakuje tematu, jak na starym forum, z luxnymi rozmowami o United.
Z tego co mi sie wydaje były ta takie tematy jak:
- Mecze w necie
- wyjazdy na mecze
- FC United
- Sprawa Glazera
...i inne. Takiego tematu brakuje.

amor patriae nostra lex
18-06-2006 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ciampel napisał(a):
EricRyan napisał(a):Głównym powodem jest rezygnacja z histori starego forum. Dla fanów UNITED słowa "historia i tradycje" to cos bardzo ważnego więc nie dziw sie że kiedy "starzy" bywalcy dali sobie na luz.

Eric, rozumiem Twoją frustrację, ale mATT przedstawiał kilka powodów, dlaczego tamtego forum nie warto już przywracać. Można się i tutaj przystosować, wystarczy tylko chcieć.
Hehe, no to jak widzisz nie wszyscy potrafią się przystosowac do Waszych zasad na Nowym forum. Chęci to nie wszystko ale to Wy tu rządzicie i to są Wasze zasady...
Aaa swego czasu ktoś też obiecywał że bedzie wglad do starego forum w formie archiwum czy cos w tym stylu.
Ciampel napisał(a):A wrzucenie tematu o klubie antyGlazerowym do działu piłka nożna było chyba najbardziej odpowiednim posunięciem. Widzisz lepszy dział na to przeznaczony? Nie przesadzaj. Jak zwykle robisz z igły widły.
Nie widze, bo na tym forum nie mozna podyskutowac o sprawach kibicowskich i wewnątrz klubowych. Sorry, można podyskutować ale na tematy zawiązane z piłkarzami, meczami i transferami. No cóż, widocznie dla większości uzytkowników tego forum MUFC to tylko piłkarze, mecze i KONIEC TEAMATU... Akurat dla mnie UNITED to coś więcej i dlatego jakoś nie widze dla siebie miejsca na tym forum.
Wcale nie przesadzam i "nie robie z igły widły", bo sam wcześnie zauważyłeś że "starzy bywalcy" pierwszego prawdziwego forum o MUFC zrezygnowali z udzielania się na nowym forum mnutd.pl .
Moim zdaniem duzo osób udziela sie na forum tylko dla licznika postów a tak naprawde nie maja za duzo do powiedzenia , zwłaszcza o MUFC. (no może mają ale w tematach jak "miss forum" i inne takie gadanie o niczym...). Jestem ciekawy ile osob pisałoby na forum kiedy nie byłoby licznika postów? Smile
18-06-2006 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #49
 
Co jest? Znowu malo osob pisze...Dział "Gry słowne" lezy praktycznie. Ludzie, wpiszcie cos w działac "poprosze o zdjęcie" oraz "Quiz sportowy". Zatrudne pytanie zadalem w tym drugim?? Hmm..? Wystarczy powiedziec, zmienie...

amor patriae nostra lex
05-07-2006 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Zashi, nam (redaktorom strony i moderatorom forum) właśnie najmniej zależy na tych działach z zabawami. Nam zależy na tym, aby toczyła się dyskusja na poziomie w innych tematach, dotyczących Manchesteru, piłki nożnej, czy chociażby książek lub filmów. Na tym chcielibyśmy się skupić, a działy "zabawowe" są po to, aby po godzinach (czyt. wypowiedzieniu się w innych, bardziej ambitnych tematach) trochę się rozluźnić i pobawić. Cieszę się, że starasz się udzielać na forum i rozkręcać różne zabawy, ale jeszcze bardziej cieszyłbym się, gdybyś trochę bardziej skupiał się na pisaniu mądrych (i nie jednozdaniowych) postów w w/w tematach.
05-07-2006 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #51
 
Senk w tym moje posty są w duzej ilosci na ostatnich miejscach, wiec skim mam dyskutowac?? Wchodze na forum conajmniej 1 raz dziennie, ale przewaznie parenascie i ledwo zbierze sie z 5 postow napisanych przez innych uzytkownikow. (przewaznie, bo nieraz cos wiecej naskrobia). Moze dajcie notke na manutd.pl ze zapraszacie na forum czy cos w stylu.

amor patriae nostra lex
06-07-2006 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Informacje o forum już były, ale może niedługo zdecydujemy się na ponowną informację. Może akurat pomoże (rym Tongue ).
06-07-2006 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
No, o tym chyba każdy marzył. Coraz bardziej zaczyna mi się tutaj podobać Smile Coraz więcej użytkowników to odrazu większa ilość postów. Kiedyś wchodziłem na forum to nic nie mogłem przeczytać, a teraz zawsze coś jest i mogę na coś jeszcze odpisać. Mam nadzieję, że ta forma się utrzyma.
16-07-2006 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
He he, od kiedy ja tu jestem, nic złego się nie stanie. . .
A żeby post nie był krótki to dopisze może jeszcze jedno zdanie. . .
Dla zwiększenia ilości postów trzeba stworzyć nowy temat o Zidanie
(tylko dla rymu to zdanie)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #55
 
Kuba_^^ napisał(a):. Coraz bardziej zaczyna mi się tutaj podobać Smile

Napewno z mojego powodu.

Roy_v_beck napisał(a):He he, od kiedy ja tu jestem, nic złego się nie stanie. . .

Ja bylem wczesniej i od tamtego okresu posty są codziennie jakies nowe - moja zasluga Smile

amor patriae nostra lex
16-07-2006 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Na razie nie mam wyrobionego zdania na ten temat, bo mimo, że jestem tu już jakiś czas, to nie zaglądałem na forum Wink.Mam nadzieję, że będzie ono choć trochę podobnego do starego :wink:i, że z czasem będzie przybywać nowych userów.
17-07-2006 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Fakt,postów ostatnio jest coraz więcej,ale rozmowy gategorycznie nie doruwnują tamtym ze starego forum.
70% użytkowników to młodzież ,ktorej brakuje "doświadczenia forumowego" Myśle że niektorzy załapią o co chodzi,bo ja np wole jak jest mniej postów,ale na poziomie :roll:
17-07-2006 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #58
 
Skull napisał(a):70% użytkowników to młodzież ,ktorej brakuje "doświadczenia forumowego"

Ja na przykład moze jestem i mlody ale nabralem tego exp na starym forum - moje niektore posty i tematy byly usuwane. Bezwzgledni, bezuczuciowi moderatorzy! Big Grin

amor patriae nostra lex
17-07-2006 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Taaaa, ale mimo wszystko nie chce aby było tu tak jak na tym superelitarnym "redcafe.pl", jak dla mnie to za wielu nowicjuszy, którzy pytają się o bezsensowne rzeczy i zakładają niepotrzebne tematy, jest mało, ale to pewnie że dlatego krótko tu jestem,
No a na starym forum zarejestrowałem się jak miałem 12 lat Smile napisałem ponad tysiąc postów, założyłem mniej niż dziesięc tematów, więc ogólnie wiem jak się z forum korzysta. . .
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
17-07-2006 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ostatnio pojawia się bardzo dużo postów, powrócili niektórzy użytkownicy i widać, że forum powoli, małymi kroczkami powraca do dawnej świetności. Jednak imidż, który początkowo był krytykowany bez skrupułów, nie odgrywa w sercach kibiców ManUtd aż tak dużej roli. Początkowo naprawdę mieliśmy wraz z besty'm stosunkowo mało moderatorskiej roboty, czasem nawet dziennie pojawiało się mniej niż 10 postów, a sami przyznacie, że taki wynik nie napawa optymizmem. Za to teraz? Co wejdę, to mam sporą lekturę, ale oczywiście mnie to cieszy Smile

Niedługo nowe typery, to na pewno forum ożywi się na maksa i będzie tutaj duży "ruch". Swoją drogą, poszukujemy chętnych do ich prowadzenia - wymagania - podstawy matematyki i dodawanie liczb całkowitych w zakresie do 500. Zbyt wielkie nie są, dlatego na zgłoszenia czekam na PW. Tam podam też więcej informacji.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-07-2006 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości