Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Kibice płacą, kibice wymagają. To tyle co do kwestii kibiców.

Sam mecz - żenada! Jeśli tak ma wyglądać nasza gra na MŚ , to ja dziekuję :roll: Nie wierzę, aby w 10 dni Janas cokolwiek poprawił, szkoda gadać. A słów Pawła J. po meczu nie skomentuję...
"Czy będzie forma na MŚ?"
Odpowiedź Janosika: "Miejmy nadzieję" :roll:
30-05-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #47
 
Zauwazcie ze przed tym meczem nasi mieli treningi silowe glownie. Jeszcze tylko popracowac nad szybkoscia i gibkoscia i bedzie luz. A moze chca aby rywale nas lekcewazyli, a nasi tak naprawde pokaza co umieja na samym Mundialu Smile

amor patriae nostra lex
31-05-2006 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Oglądałem mecz tylko od 15 minuty do końca pierwszej połowy, ale z tego co słyszałem to w drugiej części nasza gra nie uległa zmianie, więc ogólnie żenada. Ja jednak wierzę, że na Mistrzostwach pójdzie nam lepiej i mam nadzieję, że jednak wyjdziemy z grupy.

Zachowanie kibiców skandaliczne i takie gadanie, że kibic płaci, kibic wymaga, jest nie na miejscu. Przecież to jest sport i kibice nie powinni myśleć, że każdy mecz zakończy się zwycięstwem drużyny, której sympatyzuje. Brak umiejętności zachowania się naszych kibiców wyszedł w tym meczu. Widac, że mają braki z dziciństwa lub coś w tym stylu...

Poszczególnych zawodników nie będę oceniał, bo za mały fragment spotkania widziałem. Żal mi tylko Kuszczaka, którego bardzo lubię i będę lubić, nawet pomimo teog błędu. Założę się, że wiele osób, które bardzo chciały Tomka w Manchesterze nagle przestanie go chcieć. Taki błąd na pewno mu się już nie powtórzy. Mam nadzieję, że nie podłamie się i nadal będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie reprezentacji, choć teraz to już chyba raczej na razie droga zamknięta...
31-05-2006 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Tak, żal mi Kuszczaka jak wszystkim.
A sam mecz był przeraźliwie nudny. Coś tam Szymek robił, coś tam Krzynówek. Ale obrona? Ona nie istnieje. :roll: . I niech się nie wykręcaja, że mieli ciężkie zgrupowanie. Niech w takim razie na zgrupowania nie jeżdżą. Od razu na mecz. Skoro to ma coś poprawić, choć szczerze wątpię.
Kibice? To była żenada, ale te gwizdy jak schodzlili na przerwę to im się należały. Przesadą były śmiechy i kibicownie Kolumbii. Co innego kryrtyka, a co innego wyśmiewanie.
Zastanawia mnie jedno dlaczego ludzie uważają, że Franek - nie strzelam od pół roku bramek i Dudek by coś zmienili? Może dzięki nieogranemu Dudkowi mielibyśmy 4:1? :lol:

p.s. Powiedćie jaki był wynik? Może ogladałam nie ten mecz, bo w TVN 24 mówili, że 2:0, a na Trójce mówili, że 3:1. :lol: Bramki bramkarza licza się podwójnie?
31-05-2006 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
garfield koncowy wynik to 2:1 Tongue

a mecz to poprostu kelska i zenada - n/c

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
31-05-2006 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #51
 
..własnie obejzalem fragment treningu polskiej reprezentacji.

Hmm..to wyglądało duzo lepiej niz mecz. Stuczki techniczne, ładna gra ofensywna, szybka gra. PRzyjecie - podanie, przyjecie - podanie. Jakby tak zagrali w meczu to bysmy spokojnie wygrali....

amor patriae nostra lex
31-05-2006 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Przypadkowo w pubie ogladałem druga połowe meczu Polska-Kolumbia i to co usłyszałem z trybun to TOTALNA KOMPROMITACJA. Gromkie "OLE" po podaniach Kolumbijczyków ,czy "jeszcze jeden" kiedy goście wykonywali rzut wolny to szczyt ubydlenia, bo inaczej nie moge tego nazwać. Nie wiem po co Ci ludzie przyszli na mecz? Polsce kibice wystawili sobie "super" wizytówke i nie ma tu tłumaczenia że to tylko część stadionu itp. itd. bo gdzie byla w takim razie reszta fanów? Z drugie strony mam jeszcze w pamieci zajścia z ostatnich 2 kolejek ligowych :?
Ja sobie nie wyobrażam żeby do czegoś takie doszło na O.T. czy innym stadionie angielskim!
Co do meczu to nie mi oceniac postawe piłkarzy, a jedynie co moge napisac że; wszystko zweryfikuja wyniki w Niemczech.
Inna sprawa że ludzie (niby fani Rep.Polski) zachłysneli sie grupowymi wynikami z eliminacji do M.Ś. gdzie tak naprawde Polska zawdziecza awans bardzo łatwej grupie i szcześliwymi meczami z Austrią.
01-06-2006 07:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #53
 
Szczęsliwymi?? moim zdaniem nie do konca, chłopacy musieli umiec grac.

A co do wczorajszego meczu Polska - Chorwacja to mecz był dobry. Nasi wiedzieli juz do czego jest piłka, akcje były dosyc skladne i dosyc groźne. Smolarek, niby mały, ale jak zobaczylismy skakac w gore umie. Tylko gdzie był Rasiak?? Tak bardzo chcialem go na boisku zobaczyc, ale moze przynajmniej w Niemczech cos strzeli. Ogolnie zespoł zagrał dosyc dobry football. Trzeba jednak zauwazyc ze Chorwaci byli troche ospali...

amor patriae nostra lex
04-06-2006 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Widziałem całą pierwszą połowę i fragmenty drugiej wczorajszego meczu i jestem zadowolony z gry naszego zespołu. Dawno nie widziałem ich grających tak dobrze. Szybka wymiana piłki, dużo ruchu, gra z pierwszej piłki. Wiem, że nie była to może jakaś maestria, ale nie pamiętam, kiedy ostatnio w taki sposób grała nasza reprezentacja. Myślę, że mamy realne szanse na wyjście z grupy i to wszystko na co nas stać, choć nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć jakąś niespodziankę w naszym wykonaniu, np. w postaci pokonania Szwecji (bo na Anglię nie chciałbym, żeby trafili).
04-06-2006 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Meczu całego nie oglądałem, czasem przełączyłem co się dzieje, ale bramkę widziałem, Ebi ładnie uderzył głową, piłka jeszcze skozłowała, tak więc ogólnie dobre uderzenie. Podobała mi się gra Krzynówka, często schodził do środka, dużo przede wszyskim biegał. Błędy w obornie były, czasem defensorzy się gubili, ale u nas to normalne już chyba.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-06-2006 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #56
 
Macie racje, nasza gra juz jakos wyglądała, mozna zaryzykwoac stwierdzenie ze sie podobała. Po przeczytanej informacji ze w reprezentacji Ekwadoru maja problemy z kontuzjami i chorobami, nabieram optymizmu przed pierwszym meczem. Do boju Polsko!!

amor patriae nostra lex
04-06-2006 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marcin26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
To jutro Niemcy łoją nam skóre i wracamy do domu bo ja tu cudu nie widze
13-06-2006 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #58
 
Marcin26 napisał(a):To jutro Niemcy łoją nam skóre i wracamy do domu bo ja tu cudu nie widze

Widziales gre WKS z Argentyna? Remis Szwecji z T&T? Remis Francji z Szwajcarią? Strzelone 3 bramki Japonii w ciagu 6 przez Australiczykow??

Wynika z tego ze warto wierzyc..

amor patriae nostra lex
13-06-2006 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Zashi napisał(a):
Marcin26 napisał(a):To jutro Niemcy łoją nam skóre i wracamy do domu bo ja tu cudu nie widze

Widziales gre WKS z Argentyna? Remis Szwecji z T&T? Remis Francji z Szwajcarią? Strzelone 3 bramki Japonii w ciagu 6 przez Australiczykow??

Wynika z tego ze warto wierzyc..

Zashi ma racje jakby każdy wierzył w naszą Reprezentacje jak Ty Marcin to chyba nawet nasi by tam nie jechali. Trzeba wierzyć w naszych choćby nie iwem co a Niemcy są do ogrania a przykłady wyminił już Zashi!!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
14-06-2006 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #60
 
David7 napisał(a):
Zashi napisał(a):
Marcin26 napisał(a):To jutro Niemcy łoją nam skóre i wracamy do domu bo ja tu cudu nie widze

Widziales gre WKS z Argentyna? Remis Szwecji z T&T? Remis Francji z Szwajcarią? Strzelone 3 bramki Japonii w ciagu 6 przez Australiczykow??

Wynika z tego ze warto wierzyc..

Zashi ma racje jakby każdy wierzył w naszą Reprezentacje jak Ty Marcin to chyba nawet nasi by tam nie jechali. Trzeba wierzyć w naszych choćby nie iwem co a Niemcy są do ogrania a przykłady wyminił już Zashi!!!!

dziekuje, dziekuje, wiem ze jestem genialny...

Dzisiaj nie powinien grac Zuraw, niech da Jelenia i Brożka. Jakby wszyscy zagrali tak jak Smolarek, czyli z sercem to mamy szanse!

amor patriae nostra lex
14-06-2006 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości