Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #766
 
Nigdy nie wiadomo co i jak się wydarzy.Piszczek czekał cierpliwie i nie szczekał jak co niektórzy i teraz ma swoją szansę.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-06-2008 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #767
 
Niestety kolejna zła wiadomość nadeszła z Bad Waltersdorf:

http://sport.onet.pl/0,1264200,1764475,wiadomosc.html

Brak Kuszczaka na pewno jest mniejszym osłabieniem niż kontuzja Kuby Błaszczykowskiego,tym niemniej szkoda Tomka.

CONCILIO ET LABORE
06-06-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #768
 
Najważniejsze jest to żeby te dwie kontuzje w negatywny sposób nie wpłynęły na mentalną formę reprezentacji.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-06-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #769
 
Raczej z mentalnoscia nie powinno byc problemow, bo Leo w mobilizacji jest dobry. Jednak to jest naprawde wielka strata w postaci Kuby, ktory mial szanse wypromowac sie, stac sie jedna z gwiazd turnieju, a tu pech przekresla jego szanse.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-06-2008 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #770
 
Wk***ia mnie to, to są ewidentne błędy szkoleniowe w obu przypadkach... Tylko w naszej kadrze odpadają zawodnicy ot tak po prostu, w innych są to nieszczęśliwe wypadki na treningu spowodowane przez kolegę z drużyny (vide Chiellini)

Chytry dwa razy traci, myślałem, że Leo tak dobrał sztab, że są to profesjonaliści, ale niestety nie. Chcieli Kube na Niemcy, to nie będzie go w ogole


Nie pamiętam, zeby Kuszczak miał wcześniej kontuzję grzbietu...cały sezon, dwa sezony w United chłopak przetrenował i nie miał, a tu jedzie na gówniane zgrupowanie i ciach, a to przecież jest kontuzja wynikająca w 99% z powodu złych treningów...zmierzam do tego, że jakby Jasiu Tomaszewski trenował bramkarzy, to by tego nie było
07-06-2008 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #771
 
Maciek napisał(a):Nie pamiętam, zeby Kuszczak miał wcześniej kontuzję grzbietu...cały sezon, dwa sezony w United chłopak przetrenował i nie miał, a tu jedzie na gówniane zgrupowanie i ciach, a to przecież jest kontuzja wynikająca w 99% z powodu złych treningów...zmierzam do tego, że jakby Jasiu Tomaszewski trenował bramkarzy, to by tego nie było

Nie znam się na metodach traningowych bramkarzy, ale szczerze powiedziawszy, to ile razy grałem w klubach (a kilka lat grałem) to najczęstsze urazy to pachwiny i pleców. Szczerze to niesądze by Tomaszewsk wiedział dużo o trenowaniu, bo juz dawno by go gdzies tam wcisnęli. Sam nie wiem jak to się może stać, by 2 zawodników zaraz przed mistrzostwami odpadło.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2008 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #772
 
Nie wiem w co grałeś, bo nie napisałeś, ale najczęstszymi kontuzjami w piłce nożnej to są te tzw. mięśniowe (naderwania, zerwania), a oprócz tego to stawy kolanowe i skokowe, żadne plecy, a już w ogóle pachwiny to malutki procencik

Szczerze to niesądze byś zrozumiał moją ironię odnośnie Jasia, a odpaść przed ME to może nawet 8 zawodników, tylko nie z takich powodów...jak się wytłuką na treningu to ok, ale jak ktoś źle stanie i dojdzie do poślizgu, dochodzi do naderwania mięśnia z tego powodu, to znaczy, że coś jest nie tak z przygotowaniem do zajęć


Cały czas się zastanawiam jak Kuszczak mógł dwa dni przed meczem (gdzie treningi powinne być spokojne, taktyczne, ewentualnie gierki bądź same rozruchy by zawodnicy poczuli głód piłki) doznać urazu grzbietu...chyba na treningu siłowym przesadzili i Tomek, podobnie jak wcześniej Kuba, byli źle rozgrzani czy coś.
07-06-2008 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #773
 
Maciek napisał(a):Nie wiem w co grałeś, bo nie napisałeś, ale najczęstszymi kontuzjami w piłce nożnej to są te tzw. mięśniowe (naderwania, zerwania), a oprócz tego to stawy kolanowe i skokowe, żadne plecy, a już w ogóle pachwiny to malutki procencik

Tak, ale ja mówię tylko i wyłacznie o bramkarzach, nie biorę pod uwagę urazów których można się nabawić w polu. Urazy pachwin przy obronie strzałów nogą i wykopach z "5" są dość czeste. Kontuzje pleców przedewszystkim spowodowane nieumiejętnym wyskakiwaniem do piłek i lądowaniem.

Jak ktoś nie wierzy, to niech stanie na bramce i porzuca się na 100 strzałów, założe się, że nie będa narzekali na stawy w większości. Co do mięśni i urazów mięśni to zazwyczaj stłuczenia i naciągnięcia są spowodowane kolizjami z innymi graczami lub bieganiem.

No ale to nie temat o urazach i ich genezie przecież.
Maciek napisał(a):Cały czas się zastanawiam jak Kuszczak mógł dwa dni przed meczem (gdzie treningi powinne być spokojne, taktyczne, ewentualnie gierki bądź same rozruchy by zawodnicy poczuli głód piłki) doznać urazu grzbietu...chyba na treningu siłowym przesadzili i Tomek, podobnie jak wcześniej Kuba, byli źle rozgrzani czy coś.

Aż dziwię się, czemu skoro wymyślili plotę że Kuba się pokłócił z Leo i wyjechał, nie wymyślili ploty, że Kuszczak się z Fabianem o kluby pobili i Fabian wklepał Kuszczakowi :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2008 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #774
 
Maciek mysle ze twoja wiedza jest na tyle obszerna w kwestii treningow oraz przygotowania zawodnikow, ze smialo mozesz tomka zastapic w roli eksperta Smile Nie zapomnij tylko krytykowac wszystko, wszedzie i zawsze.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
07-06-2008 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #775
 
To miało być śmieszne czy jakie? Bo nie bardzo wiem
08-06-2008 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #776
 
Roger wczoraj pilkarzem meczu po stronie polskiej, w meczu z Chorwacja chce go widziec w I skladzie 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
09-06-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #777
 
Najlepszy w kadrze Polski - Brazylijczyk
Najlepszy w kadrze Niemiec - Polak

znak czasow.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
09-06-2008 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #778
 
Przynajmniej plus, że Polak idzie na Króla Strzelców :roll: :?

amor patriae nostra lex
09-06-2008 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #779
 
Przestańcie już gadać już o tym Podolskim.Krew mnie zalewa jak o nim słyszę.Jest Niemcem,gra dla Niemiec,strzela bramki dla ich reprezentacji tak samo jak Ballack i inni.

A gadanie czemu on nie gra w naszej reprezentacji jest pozbawione sensu i do niczego nie prowadzi.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-06-2008 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #780
 
No i nastepne kontuzje w naszym zespole :?

Maciej Żurawski ma naderwany mięsień czworogłowy uda,i nie zagra w meczach z Austrią i Chorwacją.Mariusz Lewandowski natomiast ma mocno stłuczony goleń,ale z Austrią powinien zagrać.

Sam nie wiem z czego te ich kontuzje sie biorą. Sad

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-06-2008 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości