Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #811
 
Danny93 napisał(a):(Maciek czy nadal uważasz że Artur nie powinien być numerem 1 w polskiej bramce?)
Zagrał wyśmienicie, na pewno ma dużego plusa u mnie za ten występ, ale jestem konsekwentny, zdania ogólnego o nim nie zmieniam, pierwszą piątke świata w kontekście Boruca uważam za opinię śmieszną, ale po wczorajszym meczu nie mam zamiaru go krytykować nawet w najmniejszym stopniu
13-06-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #812
 
Hołard Łeb i jego rodzina dostali ochronę policji ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-06-2008 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #813
 
Maciek napisał(a):I co z tego? Co mnie, czy kogokolwiek innego, interesuje interpretacja dyletantów? Może jeszcze prawda leży gdzieś po środku, co?
??
Maciek napisał(a):Akurat jakbyśmy prowadzili 2-0 to by nam nic nie zrobił sędzia tym jednym karnym, no chyba, że by go za dwa albo trzy zaliczył...
No gdyby nie zaliczył tej bramki Rogera, to ciekawi mnie czy karnego by zrobił w końcówce... Przesłanie było proste, Polska nie może wyjść z grupy przed niemcami...
Danny93 napisał(a):robił wszystko by Austriacy strzelili gola aż w końcu wyczarował karnego,ten człowiek powinien spakować walizki i jak najszybciej jechać do domu.
Tyle tylko, że Austryjacy to takie pały, że nie potrafią trafić do siatki nawet mając 4 sytuacje sam na sam. Trzeba było więc im ułatwić to zadanie...

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-06-2008 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #814
 
Mogles sobie darowac wklejanie to tutaj juz cale strony o tym powstaly gdzie kazdy moze zobaczyc Webba na 120 roznych zdjeciach w roznych pozach z roznymi podpisami. Prawda jest taka ze "alibi" ma bo jak byk widac ze Lewandowski ciagnal chlopa za koszulke. gol dla nas to ewidentny spalony a karny dla nich taki ze normalnie to upadku nie powoduje ale skoro upadl to karny bo chwytane bylo. tyle dla mnie zero sprawy.
jak grala polska wszyscy widzieli z najgorsza druzyna na euro ( o ile to nie my ) nie wygrali a w 1 polowie mogli wylapac 3,4 gole. trudno "przegrali" oba mecze i koniec wyszlo jak zwykle.
a juz to szukanie winnych wszedzie tylko nie u siebie to nasza polska specjalnosc. oczywiscie spisek, skandal i antypolonizm a moze popatrzmy w jakiej formie na euro byli liderzy smolarek i krzynowek i ile minut na euro zagrali super mlodzi pazdan, zahorski,wawrzyniak.jaki byl sens ich brania, jaka byla atmosfera "kontuzjowa" i co sie za nia glebiej krylo.
mecz z USA to byl ostatni dzwonek ale go zbagatelizowano a groteskowi doradcy typu BOBO i jego czapeczka i wypuszczony z odwyku Dziekanowski + zgraja menadzerow krecaca sie wokol kadry nie wniosla nic nowego czy dobrego. nie wiem az tak tak sie na pilce nie znam ale mozna by wymieniac to w 39 punktach jeszcze ja sie nie bede bawil w 39 milionowego trenera w tym kraju bo ogolnie Leo doceniam i szanuje. mam tylko na mysli to ze zadnek POLAK nie potrafil przez 90 minut strzelic prawidlowego gola to jest nasza wina. Sedzia mial prawo karnego gwizdnac i go gwizdnal. Lewandowski niech teraz nie robi wielkich oczu ze dla gospodarzy takie rzeczy sie robi bo powinien byc na to wyczulony a nie mowic wybielajac przy okazji siebie ze to kurwa skandal. Po raz kolejny wyszlo jak zawsze i sprawdzilo sie powiedzenie ze polska kadra jest jak dziecko z downem. trzeba je kochac ale cudow spodziewac sie nie nalezy. Jakby zagrali z austria tak jak druga polowe w niemcami to by bylo po sprawie a teraz jest larum i winny kazdy ( a na pewno Webb ) tylko nie my sami. ten turniej pokazal ze leo jednak nieomylny nie jest ( co jest i tak oczywiste bo nikt nie jest ) a przy okazji ze mimo wszystko mamy grajkow na bardzo srednim europejskim poziomie ktorzy tylko od wielkiego dzwona zagraja bardzo dobry lub perfekcyjny mecz. leo niech zostanie to madry chlop i wyciagnie z tego wszystkiego wnioski a pierwszy i najwazniejszy jest taki ze dla pewnych grajkow mam nadzieje skonczyla sie reprezentacyjna kariera bo ich czas minal a powinien w niektorych przypadkach juz dawno.
media napompowaly atmosfere za bardzo a wyszlo tak jak wyszlo.takich mamy kopaczy. webb NAWET jesli sie pomylil to wczesniej pomylil sie dla nas.a pomylic sie nie pomylil akurat tylko MY sami zarowno przez caly mecz jak i wczesniej z doborem pilkarzy.ale nam jak to polakom ciezko to przyznac
teraz przez 4 lata bedzie wozenie sie na fejmie ze juz bylismy w gazie i juz czekalismy na final euro tylko ze niestety howard i niepowodzenie.

edit ps "Widziałeś jak grała reprezentacja z biednego kraju, z grającym o wszystko mistrzem świata? Jest chyba delikatna różnica z naszą skrzywdzoną przez los i wszecheuropejski spisek reprezentacją. Gdybyśmy mieli choć ułamek charakteru Rumunów, to nie byłoby płaczów nad krzywdą naszego narodu. Trzeba grać i walczyć, a nie pieprzyć farmazony."

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
13-06-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #815
 
Danny93 napisał(a):Doskonały występ Boruca,bardzo dobry Rogera,Saganowskiego i Krzynówka i dobry reszty,poza Jopem rzecz jasna

Boruc bardzo dobrze,Roger i Saganowski na plus,ale Krzynówka i reszty? :shock: Żartujesz co? Jak już pisałem wczesniej,obrona i druga linia praktycznie nie istniala, hedynie Roger cos gral i Saganowski na skrzydle sie starał, Smolarek wogóle nie widoczny. Na sędziego nie ma co zwalac,bo gralismy kiche i na nic wiecej nie zasłużylismy.
14-06-2008 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #816
 
Skull napisał(a):ale Krzynówka i reszty? Shocked

No może z tym Krzynówkiem to trochę przesadziłem,Jacek grał cały czas do przodu,do przodu i starał się,przede wszystkim się starał :lol: ale jednak czegoś mu brakowało,często niepotrzebnie strzelał z dystansu.


Skull napisał(a):Na sędziego nie ma co zwalac,bo gralismy kiche i na nic wiecej nie zasłużylismy.

Kichę to graliśmy przez pierwsze 30 minut,gdy praktycznie nie istnieliśmy na boisku,ale po golu Rogera sytuacja zupełnie się zmieniła i to my przez pozostałą część meczu dyktowaliśmy warunki gry,Austriacy w drugiej połowie może ze dwa,trzy razy zagrozili naszej bramce.

Omal nie spadłem z krzesła gdy usłyszałem dziś Jana Tomaszewskiego,otóż zdaniem byłego bramkarza reprezentacji Polski karny dla Austriaków był ewidentny Tongue

Choć pomysł Zbigniewa Preisnera który popiera 30% Polaków że mamy zbojkotować ostatni mecz z Chorwacją,również zakrawa na śmieszność.

CONCILIO ET LABORE
14-06-2008 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #817
 
Mega wyjazd na EURO i super emocje Smile Klimat w Wiedniu fantastyczny na każdym kroku kibice, najwiecej oczywiscie Polaków, na naszym biwaku tysiące fanów pod namiotami i w campingach Tongue Chorwaci kibicowsko po stronie Polaków, a my razem z nimi kibicowalismy podczas meczu ze szwabami, dobra jazda i świetny melanż Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
14-06-2008 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #818
 
Nadszedł czas podsumowania tegorocznego występu naszej... "Reprezentacji" na Euro 08.

Po pierwsze gdyby siłę naszej ekipy miała stanowić suma nadziei obywateli Polski, to bylibysmy w półfinale spokojnie. Ogromne oczekiwania ale chyba większość tak jak ja oczekiwała jednego - przyzwoitej gry.

Na turnieju zgraliśmy przyzwoicie może przez w sumie 20 minut. Widać było, że era niektórych graczy poprostu minęła i nie ten poziom prezentują jaki pozwala myśleć o czymkolwiek ne Euro.

Oglądałem wszystkie 3 mecze i na ich podstawie mogę stwierdzić, ze brakowało nam wszystkiego od bramek po celne podania i podstawy gry zespołowej.
Właściwie w reprezentacji zostawiłbym Żurawskiego, Boruca, Smolarka i Rogera, może Dudkę jeszcze i Błaszczykowskiego (za potencjał bardziej niz grę) i Krzynówka bo mimo że bez formy to ponizej pewnego poziomu nie schodzi. Reszta "zaznacz i delete" z reprezentacji. To trzeba budowac od nowa, bo większość kompletnie zawiodła.

Jop czy Łobodziński to nie są gracze którzy powinni dostać bilety na Euro. Ja rozumiem, że ktoś może być bez formy, ale w takim razie co robił przed turniejem? Nie trenował?

Leo Benhakker zapomniał poprostu na ten turniej wziąść mężczyzn. Bo o tym że Boruc pokazał ile jest wart, kilku miało przebłyski gry na poziomie, to cała reszta kompletnie bez zaangażowania, agresji i woli zwyciestwa.

Co do sprawy Rogera, to chyba zrobił więcej dla reprezentacji Polski na tym turnieju niż niejeden rodowity jej obywatel. Teraz mogę powiedzieć, że zasłużył sobie dobrą postawą na Euro na to obywatelstwo. A już napewno pokazał, że jego obecność na euro nie jest przypadkowa.

Idźcie panowie w ch*j!!! z taką gra i nie róbcie z siebie pośnmiewiska na arenie międzynarodowej. Za czasów Kaliguli by ich ścięto, albo rzucono psom na pożarcie...

Leo tnij te łby teraz i bierz do kadry tych młodych którym się jeszcze grać chce nie za kasę a dla gry.

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2008 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #819
 
Na obecną chwilę nie było lepszych,dostępnych zawodników.Wyszło jak wyszło.Logiczna sprawa,że przed samymi Mistrzostwami nie można było robić rewolucji ani przewidywać "że ten a ten" się tak akurat zaprezentuje

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-06-2008 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #820
 
WoLaK napisał(a):Na obecną chwilę nie było lepszych,dostępnych zawodników.
Myślę, że byli, ale jednak lepiej wziąść rutyniarzy, niż "za młodych"...


WoLaK napisał(a):nie można było robić rewolucji ani przewidywać "że ten a ten" się tak akurat zaprezentuje
No tu się zgodzę, ale chyba nie chcesz powiedzieć, że pokazali to na co ich stać? Zagrali katastrofalnie, wyglądali jak team złożony w weekend a nie reprezentacja. Przeciez nie mieliśmy niewiadomo jak silnej tej grupy, żeby nie nawiązać walki z kimkolwiek...

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2008 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #821
 
A ja mam w dupie wszystkie analizy, lamenty i mądrości po trzecim i ostatnim meczu na Euro2008.
Nie będę jak baran śpiewał, że nic się nie stało, bo się stało, nie będę domagał się jak Jasiu T. żeby z kadry odszedł... Jan de Zeeuw bo to całe zło przez niego... Nie będę pisał po fakcie, kogo Leo mógł na ME wziąć (to synonim "wziąść" jakby ktoś nie skumał) a kogo powinien zostawić...
Najsłabszą drużyną na Euro była Polska i tyle.

Kocham Polskę
I będę kochał za dwa lata po trzecim przegranym meczu w zbyt upalnym RPA
16-06-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #822
 
Stojkovic napisał(a):Żurawskiego

Zawiodl w Koreii, zawiodl w Niemczech, zawiodl i teraz. W ostatnich elimin. osobiscie nie bylo dla niego miejsca z mojego punktu widzenia, jeszcze opaske kapitanska nosil. W rep pewnie jeszcze bedzie pogrywal, ale juz niedlugo...

Under The Boardwalk - United Warriors
16-06-2008 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #823
 
Kilka komentarzy mnie rozwaliło po prostu :lol:
Powinnismy byc dumni że znaleźlismy sie w gronie 16 drużyn ,mam sie wstydzic? to co czują anglicy? Faktem jest ze obok Austrii bylismy najslabszym zespolem i to jak konczymy rozgrywki nie powinno bardzo dziwic. Brakło tylko szczescia troche,nie trafilismy z formą,ale nasz czas jeszcze nadejdzie :wink:
17-06-2008 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #824
 
Stojkovic napisał(a):Myślę, że byli, ale jednak lepiej wziąść rutyniarzy, niż "za młodych"...

No tak, ale gdyby to tez okazao sie klapa to tak samo wszyscy mogliby 'jezdzic' po Leo, dlaczego nie wzial doswiadczonych graczy. To dziala w dwie strony.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-06-2008 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #825
 
Wojtek3 napisał(a):Zawiodl w Koreii, zawiodl w Niemczech, zawiodl i teraz. W ostatnich elimin. osobiscie nie bylo dla niego miejsca z mojego punktu widzenia, jeszcze opaske kapitanska nosil. W rep pewnie jeszcze bedzie pogrywal, ale juz niedlugo...
Zdarzają mu się słabsze mecze, lae w eliminacjach do MS06 i Euro był kluczowym graczem i gdyby nie to, że Celtic go tak zniszczył, grałby jeszcze lepiej. Często wracał do pomocy by rozgrywać piłkę, Zuraw jest ok!
Grzeho napisał(a):No tak, ale gdyby to tez okazao sie klapa to tak samo wszyscy mogliby 'jezdzic' po Leo, dlaczego nie wzial doswiadczonych graczy. To dziala w dwie strony.
Ja tylko czekam na tych ekspertów pokroju Gmocha którzy będą chcieli ukrzyżować Leo za tak słabą grę. Wolę ekipę Benhakkera niż wynalazki Janasa, Bońka i innych supertrenerów.

Aha, zapomniałbym... czekam na super konstruktywną krytykę Tomaszewskiego :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-06-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości