Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Imo to max. 3 miejsce, nie daję żadnych szans naszej kadry. Od Portugalii i Serbii baty, walka z Finami i Belgią o 3 miejsce. Nie wiem tylko, kto wygra grupę - Potrugalia czasem nawala, a Serbia to bez względu na wszystko solidna marka. Bramkarze nam eliminacji nie wygrają.
26-07-2006 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Kuba_^^ napisał(a):Zobaczymy jacy piłkarze też będą w tej reprezentacji, ponieważ Serbia i Czarnogóra jak wiemy się teraz rozpadła na dwa kraje. Kto gdzie pójdzie itp.

Z tego co wiem to chyba wszyscy piłkarze (albo z wyjątkiem jednego, nie pamietam dokladnie), któzy występowali na MŚ w barwach Serbii i Czarnogóry są Serbami, więc ta reprezentacja na pewno się nie osłabi poprzez rozdzielenie kraju. Z tego powodu uważam, że będą groźni i ciężko będzie ich pokonać w rywalizacji o awans.
26-07-2006 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Dlaczego jeszcze nikt nie napisał o powołaniach na towarzyską grę z Danią?
Otóż Leo Benhakker powołał graczy z lig zagranicznych, wybory są sensacyjne...

Dudek, Kowalewski - Gancarczyk, Bąk, Jop, Lewandowski, Żewłakow - Gorawski, Krzynówek, Mila, Radomski, Smolarek, Szymkowiak, Sobolewski - Żurawski, Frankowski, Jeleń, Saganowski.

Szczególne poruszenie wywołała kwestia bramkarzy - faktycznie, dziwna decyzja z powołaniem Dudka. Przed nie ma przyszłości, jest stary, a mamy wielu młodych graczy na tą pozycję. Fabiański, Boruc, Kuszczak... Obrońcy: Gancarczyk, Żewłakow i Jop to jedyne słuszne powołania. Brak młodszych graczy, bo ja sobie nie wyobrażam 35-letniego Bąka na Euro 2008. Pomocnicy: Mila :shock: Myślałem, że Janas to jedyny taki ślepiec, myliłem się. Cieszy powołanie Gorawskiego i brak Kosy.
W 3/4 podoba mi się napad, Żuraw, Jeleń i Sagan. Natomiast nie wiem, co robi tu Franek - od ponad połowy roku nie strzelił gola, nie mieści się w składzie Wolves. Mam nadzieję, że to pierwsze i ostatnie powołanie Franka prez Benhakkera.
Generalnie powołanie mi sie nie podobają. Tym bardziej, że Leo powiedział, iż ma zamiar takimi graczami walczyć o Euro.
03-08-2006 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Leo dopiero od niedawna jest selekcjonerem, a wcześniej to chyba nie przywiązywał większej uwagi na polskich zawodników. Wiekszość nazwisk to ludzie, którzy grali w eliminacjach do mundialu i na samym turnieju w Niemczech. Od czegoś trzeba zacząć. W orange ekstraklasie Benhakker obejrzał zaledwie 1kolejkę, więc dopiero gdy liga ruszy pełną parą, będzie mu zdecydowanie łatwiej wybrać ludzi z polskiej ligi. Jest kilka powołań, które mi także się nie podobają, ale mam nadzieje, że pozostaną jedynie na to towarzyskie spotkanie z Danią. Co do Dudka to nie ma sie co dziwić, to chyba będzie ulubieniec Leo, Kowalewski to też lipa, zdecydowanie Boruc, którego brak jest chyba największą niespodzianką. Franek, no cóż może wkońcu się przełamie. W Wolves nie strzela bo nic nie gra, niech dostanie jeszcze jedną lub dwie szanse to może wkońcu się wstrzeli. Dziwi mnie brak Bosackiego i to nie tylko dlatego, iż w meczu z Kostaryką był bohaterem, zagrał dwa dobre spotkania na mundialu i powinien dostać szansę ponownie w pojedynku z Duńczykami. No cóż tak jak już wspomniałem, mam nadzieje, że z czasem Benhakker lepiej pozna piłkarzy i postawi na tych najlepszych, a nie na "nowych"- "starych" już przeciętniaków.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-08-2006 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Co do Serbi to niebyłbym taki pewien co do ich 'madafaka'.Ostatnio pokonaliśmy ich na jakimś turnieju w ukrainie..więć są do pokonania..(nie wiem jak po rozpadzie.Co do powołań.Gdzieś w gazecie stwierdził ,żae powołuje ich na ten mecz ,żeby dać im jeszcze szansę...jak się nie sparawdzą to ich nie weźmie na Euro.
03-08-2006 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Kadra nie jest tragiczna, zwarzając na to, że Leo Beenhakeer po raz pierwszy powoływał zawodników na jakiś mecz. Oczywiście nie wiem co robi tutaj Mila, brak szczególnie Bosackiego i kilku innych młodych piłkarzy. Oczywiście to tylko sparing, więc można powoływać kogo się chce (nie myśleć "perfidnie", że tak powiem Tongue ), mam nadzieję, że trener nie zapomni o Borucu, Baszczyńskim, Błaszczykowskim, Bosackim, Niedzialanie i wielu innych Smile Zobaczymy jak spisze się nasza kadra z Danią. Ja nie mogę się doczekć 2 września kiedy Polska zagra w Bydgoszczy z Finlandią Smile Pierwszy mecz o punkty naszej kadry na Zawiszy Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Cytat:Kadra Polski na mecze z Finlandią i Serbią:
bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC), Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa), Artur Boruc (Celtic Glasgow);

obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Paweł Golański (Korona Kielce), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Marcin Wasilewski (Lech Poznań);

pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor), Arkadiusz Radomski (FK Austria Wiedeń), Sebastian Mila (FK Austria Wiedeń), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów);

napastnicy: Tomasz Frankowski (Wolverhampton Wanderers FC), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Radosław Matusiak (GKS Bełchatów).

Leo zaimponował mi powołaniem Matusiaka i Garguły - Janasowi zabrakłoby jaj, żeby ich powołać.

Natomiast nie rozumiem powołania dla Dudka? Czy mecz z Danią nie dał mu odpowiedzi na to, czy Jurkowi należą się powołania? Dudek na przestrzeni roku zagrał może 8-10 spotkań, brak mu ogrania, czucia piłki. Fabiański przez miesiąc zagrał te 10 meczów, no i jest 10 lat młodszy. Głowacki? Bez jaj. Nie dość, że jest ze szkła, to ze świeżo "sklejonego" szkła. Bosacki się dwoi i troi, jest w gazie od czasu Mundialu, a ten tu z Głowackim wyskakuje. Mila? Ten tutaj chyba jako maskotka kadry. To samo co z Dudkiem - tylko, że Mila to pomocnik i od niego wymaga się biegania, walki. Mili brakuje i kondycji i odwagi (czyt. jaj). Franek? A to ci, biedny Tomaszek chciał na starość Anglię zawojować, a tutaj trybuny w słabiutkim Wolves czekają. Dudzio, Franek i Mila nie mają ogrania, bo nie grają. Nie grają, bo są za słabi i tu się koło zamyka. Mam nadzieję, że trener Leo więcej ich nie powoła, bo nie są oni godni reprezentować Polski w obecnej formie. Leo, oby nie było po herbacie, kiedy się opamiętasz.
21-08-2006 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #83
 
Powolal Wasiliewskiego z Lecha czyli obronce ktory strzelil 3 bramki w tym sezonie i razem z innymi 3 napastnikami prowadzi w klasyfikacji krola strzelcow.

Cieszy to ze powoluje nowych, bo jak starzy nie zdali egzaminu trzeba troche zmienic. Kilka nowych ogniw i moze to ruszyc calkiem ladnie. OBY!

amor patriae nostra lex
22-08-2006 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Powołania o wiele lepsze, cieszy obecność niektórych piłkarzy z ligi polskiej, którzy radzą sobie w niej bardzo dobrze. Szkoda, że nie ma Bosackiego, dziwi mnie również obecność Jopa. W pomocy prawie nic się nie zmieniło, prócz dwóch powołań, mam nadzieje, że w najbliższej przyszłości to się zmieni. Co do reszty mam takie same opinie jak poprzednicy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-08-2006 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Na pewno kadra jaka zostałą powołana na mecze z Finladnią i Serbią są znacznie lepsze niż te jakie zobaczylismy w przegranym 2:0 meczu z Danią. Jedynie nie podobają mi sie takie nazwiska jak Kowalewski, Sobolewski, Wasilewski, Mila no i gdzie ejst Kuszczak ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-08-2006 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #86
 
Kowalewski i Wasilewski sa dobrzy. Sobolewski? Przeterminowany, ale w ogole nie rozumiem co w skladzie robi Mila. Wszyscy jada po Rasiaku, a powinni po nim.

Zreszta Rasiak mialbyc powolany, do kadry, ale nie mogl przyjechac na 1 dzien zgrupowania bo mial chrzest corki, i chcial przyjechac na 3 dzien. Beenhaker sie nie zgodzil i nie powolal go. Bardzo dobrze Grzegorz - trener nie bedzie ustalac kiedy masz chrzcic dziecko.

amor patriae nostra lex
22-08-2006 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Rzeczywiście kadra już trochę lepsza od tej z meczu z Danią. Także mam pewne wątpliwości co do niektórych nazwisk, ale taka już jest decyzja Leo. Jeszcze pare meczy, zobaaczy ze poprostu niektorzy się nie nadaja i postawi na nowych. Odwazna decyzja z Gargułą i Matusiakiem ale popieram te nazwiska. Mila tutaj to teraz chyba największy "zonk". Jedyne co zapamiętałem z meczu w Odense to akcja Mila vs. Gravesen, w ktorej Sebastian tak walczył, że aż musiał fryzurę poprawiać. Brak Bosackiego najbardziej mi się rzuca w oczy. Mam nadzieje, że wkoncu dostanie powolanie i je wykorzysta. A narazie, cóż trzeba grac tym co sie ma, licze na pozytywne wyniki w meczach eliminacji ME z Finlandią i Serbią, choć niewatpliwie te mecze będą bardzo trudne.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
22-08-2006 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Artek nie zagra, Leoś powołał Pawełka:? Dziwne, dziwne. Dudek, Kowalewski i Pawełek to nasze opcje w bramce, Leo zapewne postawi na Dudka, chyba tylko za nazwisko - chociażby mecz z Danią powinien dać Benhakkerowi odpowiedź co do powoływania Jerzego. Kowalewski? Ok, ale trochę stary. Do niego mam najmniejsze zastrzeżenia, bo jest ważnym ogniwem swojej drużyny i będzie grać w LM, ogółem bardzo dobry bramkarz. Pawełek?! Przyszedł mecz z silnym ofensywnie Lechem i Mariusz puścił 3 gole. Jest Fabiański - młodzian, który póki co powinien wdychać kadrowe powietrze, a za kilka lat zastąpić Dudka i Kowala. Gdzie Kuszczak? Niby podobna sytuacja, co Dudka, ale przecież Tomek trenuje obok jednego z najlepszych goalie na świecie. Duże znaczenie ma tutaj też wiek - Tomek jest 9 lat młodszy.
Nie widzą mi się te powołania, mam nadzieję, że Leo pozna się na Dudku i z niego zrezygnuje.
31-08-2006 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Pożyjemy zobaczymy... Oczywiście zdziwiło mnie to powołanie Pawełka do naszej reprezentacji, ale mam nadzieje, że trener nie zapomni o takich bramkarzach jak Fabiański, czy też Kuszczak. Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Dudek w sobote, będę mógł obejrzeć jego występ na żywo, bezpośrednio ze stadionu :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-08-2006 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #90
 
POLSKA 1-3 FINLANDIA

Kochani z taka gra nie mamy co szukac w EURO 2008. W pierwszej polowie jakos grali 2-3 akcje, ale w drugiej to juz porazka. Jesli tak zagramy z Serbia to ja dziekuje. Po poprostu Finowie poogladali kasetki z nami i sie wspaniale ustawili. Jedyny dobry epizod w tyl meczu to Gargula - bravo chlopcze.

amor patriae nostra lex
02-09-2006 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości