Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Dudek... Kończ waść, wstydu oszczędź - i to nie tylko sobie, ale przede wszystkim Polsce. Mecz tragiczny, występ jeszcze gorszy od tego z Danią. Tylko jedna szczegół łączy ze sobą te mecze - postawa Dudka :lol: Nuda, zero woli walki, obrona, pomoc i atak pozbawione jaj. Niechże ten Leo się opamięta i da sobie spokój z Frankowskim, Szymkowiakiem, Krzynówkiem, Bąkiem i Dudkiem. Garguła, Matusiak, Łobodziński, Iwański, Bosacki - na pewno lepsze wybory niż te zużyte, zagraniczne gwiazdki, które mają za duże mniemanie o sobie. Nie grasz w klubie, to kuźwa nie grasz w reprezentacji! W jakimś poście wyżej pisałem, że Polska to obecnie ekipa na 3-5 miejsce w grupie. Już po pierwszym meczu widać, że na więcej ich stać nie będzie, a przed nami jeszcze trudniejszy rywal - Serbia i Czarnogóra.

Tośmy se poJar(i)ali.
02-09-2006 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Wydałem 40 zł i jestem zły, bo miałem nadzieję, że będę z uśmiechem wracał z meczu. Jednak Polacy zagrali fatalnie, najlepiej chyba zaprezentował się Jeleń, Garguła oddał ładny strzał, ale nic poza tym. Potrzeba w kadrze wielkich zmian, więcej młodych zawodników, bo Ci starsi piłkarze są już wypaleni. Kilku z obecnego składu gra dobrze, lecz nie wszyscy. Chyba znowu Mistrzostwa Europy będą bez Polski... :roll:
02-09-2006 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Cytat: Jednak Polacy zagrali fatalnie, najlepiej chyba zaprezentował się Jeleń, Garguła oddał ładny strzał, ale nic poza tym.

Polska zagrała dramatycznie :!: Kolejny raz już na samym starcie eliminacji prawdopodobnie będziemy poza turniejem. Jeżeli nie potrafimy nawet zremisować z Finlandią to co będzie z Serbią :?: Mówi się mecz meczowi nie równy, ale z obecną grą nie mamy co nawet szukać punktów u Belgów... Nie mam zamiaru rozpisywać sie co do gry poszczególnych zawodników, bo każdy mecz widział i pewnie tak samo odczuwa. Garguła oddał ładny strzał, ale nic poza tym :?: Bo nie miał czasu się pokazać, ile on zagrał? 15-20 minut? Tak jak powiedział Valverde- to napewno lepszy wybór niż inni wypaleni już reprezentanci. Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu dostanie wiecęj czasu na pokazanie się...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-09-2006 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Zgadzam sie z waszymi wypowiedziami.Nadszedł juz czas, aby powoli dokonywac zmiany pokoleniowej i zaczac stawiac na innych, mlodszych pilkarzy,a nie na sklad ktorym gramy juz chyba od 4 lat.Takie "gwiazdy" jak Szymkowiak,Frankowski i Dudek powoli sie wypalaja i trzeba ich zastapic nowymi zawodnikami.

Odnosnie wczorajszego meczu.Finiowie zagrali dosyc dobrze, grali pressingiem co zmuszalo naszych obroncow do zagrania dlugich pilek, ktore z łatwoscia przechwytywala dwojka finskich stoperow..Moim zdaniem za bardzo obciazony byl szymkowiak , ktory musial odbierac pilke,konstruowac akcje i wracac do obrony.Troche zdziwilo mnie ustawienie po przerwie, gdyz w srodku zaczal grac Krzynowek,ktory normalnie grana na lewej flance.Oczywiscie jak zawsze wprowadzenie Irka Jelenia prowadzilo troche ozywienia w naszej grze, ale sam Irek meczu nie wygra.Dobrze zaprezentowl sie jeszcze debiutant Garguła strzelajac honorowa bramke.

Mam nadzieje ze w meczu z Serbia Cieszyniak(Jelen) wybiegnie w podstawowym składzie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-09-2006 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Panowie, ja meczu z Polską nie widziałem, poniewaz miałem ciekawsze rzeczy do roboty. To że reprezentacja Polski jest słaba kazdy wie. Aż chce się powiedzieć Polska gra słabo jak zawsze, przegrywa jak zwykle. Może nie powiem niczego nowego, ale uważam, że reprezentatnów powinniśmy szukać przedewszystkim w Orange Ekstraklasie. Dlaczego? Ogłupiałem? Otuż moi drodzy, popatrzcie na Irka Jelenia, ile lat gry dla Wisły Płock, a kiedy go powołali do kadry? No właśnie... za długo gramy Milą, Rasiakiem, Frankiem i Krzynówkiem. Stanie w obronie Jacka Bąka, który wybrał ligę Katarską od ławy w jakimś bardziej prestiżowym klubie. Bąk myśli o kadrze, chce grać i dlatego wybrał Katar. Jeśli chodzi o jego grę, to zawsze był monolitem na obronie. Gdy wszyscy padlinę grali on walczył i szarpał. Wiadomo, że mógł mu się zdażyć słabszy mecz, jest tylko człowiekiem, ale jednak wyróznia się znacznie. Żurawski, Bąk i Szymkowiak, reszta out!. Dajcie szansę młodym i zdolnym grającym w Polsze Tongue. A pozatym jak Polska dostanie baty od Serbii to nie będe zmartwiony, bo kibicuje też Serbom. Big GrinBig GrinBig Grin Skrycie lubię reprezentację Serbii. Pozdrawiam
03-09-2006 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seba Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
Hej Stojkovic czemu masz taką ksywe w Serbii mają ppodbne nazwiskaSmile A Polska narazie gra do bani no ale Leo i ch poustawia i bedzie git! Franek sie juz chyba wypalił Szymkowiak tez juz nie jest dobry Garguła zagrał o wiele lepiej!! No i na bramce powinien Kuszczak grać!!! a nie Dudek. Arek Głowacki do czerwonej grał tez dobry mecz! POLISCH POWER jeszcze będziemy kiedyś wielcySmile
03-09-2006 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Dla kasy? Hmmm no nie powiedziałbym że tylko dla kasy. Ale to nie temat do takich dyskusji.

Co do nicku, to mam w sobie Serbskie korzenie Smile

Pozdrav!
03-09-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #98
 
Stojkovic napisał(a):Dla kasy? Hmmm no nie powiedziałbym że tylko dla kasy. Ale to nie temat do takich dyskusji.

Co do nicku, to mam w sobie Serbskie korzenie Smile

Pozdrav!

Jak nie dla kasy to do czego jeszcze jestem bardzo ciekaw.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-09-2006 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Jacek chciał regularnie grać w kadrze, a siedząc na ławie i zarabiajac 2 razy tyle co w Katarze by do tego nie doszedł.
04-09-2006 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Seba napisał(a):No i na bramce powinien Kuszczak grać!!! a nie Dudek
Kuszczak? Jest w identycznej sytuacji jak Dudek - obaj na ławie. Przez najbliższy sezon Dudek grać nie będzie, Kuszczak przez 2 lata, o ile nie więcej (Foster/Howard).
Mamy dwóch bramkarzy na poziomie reprezentacyjnym, tj. Boruc i Kowalewski - obaj grają w każdym meczu i nie wygląda na to, żeby coś miało się zmienić.

Cytat:Jacek chciał regularnie grać w kadrze, a siedząc na ławie i zarabiajac 2 razy tyle co w Katarze by do tego nie doszedł.
No zobacz, a mi się wydawało, że Batistuta tam gra, żeby rodzinkę w przyszłości utrzymać, a Elber czy inny wynalazek za darmo chciał w reprezentacji Kataru grać ;)Poszedł tam dla kasy i tyle.

Mecz z Serbią już pojutrze, czego oczekujecie od naszych kopaczy? Na jaką grę Polaków się nastawiacie?
04-09-2006 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Mam nadzieję, ze Serbowi pokażą Leo ze jednak narazie to nie jesteśmy 100 lat a conajmniej z 500 za murzynami. Nie będzie dobrej reprezentacji dopuki w rządzie PZPN-u będzie Listkiewicz i jego banda złodziei. A do kadry powinni być przymjmowani naprawdę najlepsi a nie rodzina (Rasiak).

Co do meczu, to oczekuje od Polaków walki, choć i tak stawiam na Serbię. Mam nadzieję, że zagrają jak dawna Jugosławia z Mijatovićem w składzie. moim zdaniem będzie "Katrij : jedn ka Serbija." Pozdrawiam!
04-09-2006 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #102
 
Valverde napisał(a):
Seba napisał(a):No i na bramce powinien Kuszczak grać!!! a nie Dudek
Kuszczak? Jest w identycznej sytuacji jak Dudek - obaj na ławie. Przez najbliższy sezon Dudek grać nie będzie, Kuszczak przez 2 lata, o ile nie więcej (Foster/Howard).
Mamy dwóch bramkarzy na poziomie reprezentacyjnym, tj. Boruc i Kowalewski - obaj grają w każdym meczu i nie wygląda na to, żeby coś miało się zmienić.

Szkoda, ze Boruc kontuzje zlapal. Aktualnie on jest najlepszy z Polakow - gra w bardzo dobrym klubie, w ktorym ma pewnie miejsce w bramce. Oby szybko sie wyleczyl!

Co do Kuszczaka to wiemy ze za 2 lata ma szanse na gre w United. Uwazam ze wtedy przyszly selekcjoner powinien popatrzec na niego. Narazie niech zbiera doswiadczenie.

Trzeba zauwazyc ze juz 2 razy mielismy w grupie Finlandie. Gralismy z nimi na otwarcie. I wtedy wygrywalismy, a eraz przegrana - dobry omen? :lol:

amor patriae nostra lex
04-09-2006 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Stojkovic napisał(a):Jacek chciał regularnie grać w kadrze, a siedząc na ławie i zarabiajac 2 razy tyle co w Katarze by do tego nie doszedł.

Wystarczylo ze zalapał by sie do slabego zespolu z The Championship albo Ligue 1 i grałby regularnie w reprezentacji, jadąc do Kataru myślał tylko i wyłącznie o kasie, tam o niczym innym sie nie myśli, uwierz mi.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-09-2006 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
No ale suma sumarum, piłkarzem jest dobrym. Często charował jak nikt na obronie. Ja chciałbym jedynie by w kadrze znalexli się tacy grajcarzy jak:

- Maciej Iwański (pomocnik)
- Andrzej Bledzewski (bramkarz)
- Piechna (stary, ale ma instynkt)
- Roger (gdyby udało dac mu się Polski paszport )
- Batata (na przetestowanie).
- Brożkowie obaj
- Błaszczykowski (koniecznie! naprawdę walczak i talent)

Może ktoś się ze mną zgodzi lub nie, ale jednak ci grzcze wyróżniają się w Ekstraklasie, a Franek, Mila, Dudek i Krzynów się wypalili. Niech dadzą szanse innym. Irek Jeleń jest naprawdę jasnym punktem reprezentacji jak dla mnie.
04-09-2006 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Stojkovic napisał(a):- Maciej Iwański (pomocnik)
- Andrzej Bledzewski (bramkarz)
- Piechna (stary, ale ma instynkt)
- Roger (gdyby udało dac mu się Polski paszport )
- Batata (na przetestowanie).
- Brożkowie obaj
- Błaszczykowski (koniecznie! naprawdę walczak i talent)
Mistrzu, tylko po co do kadry 30-letni Bledzewski, jak mamy Fabiańskiego? Po co Piechna, skoro są Brożkowie? Batata? Roger? To już Krzynia bez formy wolę, chociaż z Polski jest. Błaszczykowski grał z Finlandią, skutek wszyscy znają. Mimo to uważam, że w kadrze powinien grać, bo chłopak talent ma, jeszcze kilka powołań, nabierze pewności siebie i będzie mykał skrzydłem Tongue Iwański. Skoro on, to i Łobodziński i może Chałbiński, naprawdę znakomite trio z Zagłębia. Szkoda tylko, że grają w przeciętnym Lubinie. Wniosek taki, że trzeba szukać w naszej lidze (Bosacki, Golański, Garguła, Matusiak, Sasin, Kolendowicz, Brożkowie, Błaszczykowski, Łobodziński, Iwański, Szałachowski, Bonin, F. Burkhardt, Kmiecik, itd. itd. ) + kilku grających piłkarzy z zagranicy (Boruc, Kowalewski, Żurawski, Jeleń, Lewandowski, Żewłakow).
04-09-2006 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości