Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Ja szczerze mówiąc nie jestem w tym momencie zdenerwowany, nawet nie dlatego, że mój kupon cały czas jest ważny, ale przeczuwałem, że takie coś może nas spotkać. Niemcy słyną z tego, że zawsze grają do końca no i w dzisiejszym meczu też to pokazali. Nie wiem dlaczego wszedł Dudka, jeszcze za Żewłakowa, który bardzo pewnie grał na swoim skrzydle, to w pewnym stopniu dzięki Dudce padł gol. Podolski i Klose mieli po jednej, prawie że 100%, obydwaj przy swoich strzałach byli niepilnowani. Jeszcze przed utratą gola mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ piłka dwa razy trafiła w poprzeczkę. Na pewno najlepszymi zawodnikami w naszej kadrze w tym spotkaniu byli Boruc, który uratował nas od wyższej przegranej oraz Jeleń, który zagrał bardzo walecznie na skrzydle. Niepotrzebnie tylko Sobolewski tyle faulował, przez to obejrzał dwie żółte kartki, tylko osłabił drużynę. Widać było, że Polska się starała, na pewno zagrali lepiej niż z Ekwadorem, lecz tak jak wcześniej pisałem, nie przypilnowaliśmy Niemców do końca i nie dotrzymaliśmy bezbramowego remisu. Szkoda, było blisko, BRAWO ZA WALKÊ. Nie ma co płakać, tylko szkoda łez.
14-06-2006 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Mam mętlik w głowie. Niby ładna gra, ale kto będzie o tym pamiętać za 15 lat?
Cytat:Niepotrzebnie tylko Sobolewski tyle faulował, przez to obejrzał dwie żółte kartki, tylko osłabił drużynę.
Radek to niesamowicie waleczny gracz. Jestem pełen podziwu dla Radka, nie mam mu za złe tej czerownej kartki, bo bez niego gra wyglądałaby znacznie gorzej.
Największym bólem były jednak zmiany Janasa Sad Jeśli uparł się na zdjęcie Żewłaka, czemu nie wszedł ambitny i szybki Gancarczyk, tylko drewniany Dudka? Sad
Żuraw - gdzie ty byłeś? Sad
14-06-2006 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Należy pochwalić Polaków za dobrą grę, a zwłaszcza za waleczność, której brakowało w spotkaniu z Ekwadrem. Dlaczego dopiero teraz? Mogli wygrać ten mecz z Ekwadorem i mieliby spokojną sytuację. A tak... Musimy liczyć na Kostarykańczyków, później z nimi wygrać, a Niemcy z Ekwadorem. Super... Niemniej jednak, dziękuję Polakom za grę, bo pokazali chęci, a to jest najważniejsze. Brawo! Dzielnie się trzymali, jednak niestety nie udało się.

Kuba_^^ napisał(a):Nie wiem dlaczego wszedł Dudka, jeszcze za Żewłakowa, który bardzo pewnie grał na swoim skrzydle,

Żewłakow już zdychał na tym boisku i myślę, że 90% osób się ze mną zgodzi. Błagałem, żeby Janas przeprowadził tą zmianę. Również wolałem Gancarczyka, ale lepszy rydz niż nic.

Kuba_^^ napisał(a):to w pewnym stopniu dzięki Dudce padł gol.

Tak, to prawda. Ale jestem pewien, że Żewłakow zachowałby się tak samo, gdyż w jego przypadku brakłoby mu sił. Więc na jedno wychodzi...

Szczególne pochwały należą się dla: Smolarka (za waleczność i zaangażowanie w grę), Jelenia (tak samo jak u Ebiego, wielka wola wolki), Bosackiego (wejście smoka, krótko mówiąc!) i Boruca (nie muszę chyba uzasadniać, fantastyczny występ).
14-06-2006 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Moim zdaniem Janas powinien wczesniej przeprowadzic zmiany,Klinsman przeprowadzil 2 dzięki ktorym niemcy wygrali Neuville i Odonkor. Gdyby Janas wczesniej zmienił jakiegos pomocnika to moze by nie doszlo do czerwonej kartki.teraz juz wszystko w nogach Kostaryki.
15-06-2006 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #65
 
Najbardziej zadziwiła mnie bardzo dobra postawa Boruca. Nawet BBC to zauwazyla i chwaliła go. Byc moze Artur doczeka sie kontraktu z lepszym klubem niz Celtic...ciekawe.

amor patriae nostra lex
15-06-2006 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
No i gdzie Ci co tak płakali za Dudkiem?
Gdzie Ci co skrytykowali mnie gdy powiedzialem ze Bosacki jest lepszy od Jopa?

Bardzo dobrze wypadli: Boruc i Bosacki,do tego Smolarek i Jelen szarpali.
W dwumeczu zawiedli mnie dwaj panowie - Żurawski i Krzynówek.....fatalnie. Jedziemy do domu,ale to było pewne po I spotkaniu. Miejmy nadzieje ze strzelimy chociaz gola Kostaryce.
15-06-2006 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #67
 
Owszem, Bosacki pieknie grał, a trzeba powiedziec ze nie brał udziału w wiekszosci sprawdzanow przed mundialem. A zagrał ladnie, i to w meczu z takim rywalem. W koncu jest pilkarzem Lecha Poznań! :lol:

amor patriae nostra lex
15-06-2006 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Ja napisze o troche nowszych rzeczach rep Poski przejol holenderski szkoleniowiec Leo Benhacker podpisal kontrakt na 15 miesiecy, czyli tylko na kwalifikacje do Mistrzostw Europy ktore odbeda sie w Szajcarii i Austrii.Co o nim myslicie i jak oceniacie szanse Polski na awans(przypominam ze jestesmy w grupie miedzy innymi z Portugali i Seribia i Czarnogora)
25-07-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #69
 
Portugalia powinna wygrac grupe bez problemy. A my jakims cudem dobrze gramy w eliminacjach. Lidze na Beenhakera i mysle ze wprowadzi nas z 2 miejsca w grupie, bo Portugalia to inna bajka w pilce noznej.

amor patriae nostra lex
26-07-2006 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Racja, mysle ze z Serbia i Czarnogora rowniez bedzie ciekzko bo beda chcieli sie zrewanzowac za fatalny Mundial i nie trzeba bedzie ich specjalnie motywowac.
26-07-2006 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #71
 
Jakbys nie zauwazyl, my tez mielismy fatalny mundial. Uwazam ze Serbia jest gorsza od nas. Mamy lepszy zawodnikow. Zreszta niedlugo sprawdzian. W Odensee bodajze gramy z Dania.

amor patriae nostra lex
26-07-2006 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Zashi napisał(a):Uwazam ze Serbia jest gorsza od nas. Mamy lepszy zawodnikow.

Ja się nie zgadzam. Serbowie mają bardzo dobrą ekipę, która udowodniła w eliminacjach do MŚ w Niemczech, że grać potrafi (jedna bramka tylko stracona - z Hiszpanią :shock: ). Na mundialu widać było, że chyba jest jakiś konflikt w tej drużynie i dlatego fatalnie się zaprezentowali. Jeśli uda się poskładać to wszystko z powrotem to będą bardzo groźni, jeśli nie to raczej nie będą się liczyli w walce o pierwsze miejsce, ale o drugie mogą z nami powalczyć.
Portugalia raczej poza zasięgiem. W spotkaniach z nimi sukcesem byłby dla mnie jeden remis.
26-07-2006 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
A ja tam twierdze podobnie jak Zashi że Polska reprezentacja jest lepsza od Serbii, ale to wszystko okaże sie dopiero na boisku. :wink:

Osobiscie bardzo licze na awans polskiej reprezentacji do ME, zresztą historyczny co dla takiego kraju jak Polska to wstyd zeby nie grać w ME... Portugalia jest zdecydowanym faworytem ale my z Serbami powalczymy o drugie miejsce. :wink: Oby mecz z Portugalią był w Chorzowie albo w Warszawie. Big Grin

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Ja także uważam, że polska ma ogromne szanse wyjść z tej grupy, ale z drugiego miejsca, bo z Portugalią może być ciężko :?
Bardzo bym chciał, aby polska reprezentacja w końcu zdobyła ten upragniony awans do ME. No a jeśli się nie uda to zawsze można liczyć (przynajmniej na razie), że FIFA to nam i Ukrainie da możliwość zorganizowania ME.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-07-2006 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Trudno będzie wyjść z tej grupy, zwałaszcza gdy cały czas krąży coś nad Polską reprezentacją, która nigdy nie awansowała jeszcze do ME. Będę liczył na to, że Beenhaker w dużym stopiniu przyczyni się do awasnu naszych, liczę na tego trenera. Z Portugalią będzie raczej trudno, ale czy z Serbią :?: Niewiadomo w jakiej będą formie, piłkarze przed MŚ mówili, że zapomną o obecnej sytuacj politycznej w kraju, ale chyba w Niemczech cały czas o tym myśleli. Zobaczymy jacy piłkarze też będą w tej reprezentacji, ponieważ Serbia i Czarnogóra jak wiemy się teraz rozpadła na dwa kraje. Kto gdzie pójdzie itp.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-07-2006 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości