Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #181
 
Oglądałem tylko pierwszą połowę spotkania, w której Polacy zagrali słabo, nie mieli praktycznie żadnego pomysłu na grę, kontrataki nie wychodziły, ogólnie słabo. W drugiej jednak, z tego co można przeczytać, było o wiele lepiej, kilka zmian, zmiana taktyki i odrazu lepiej. Chyba gra jednym napastnikiem to nie jest dobry pomysł, klasyczne ustawienie 4-4-2 z dwoma snajperami najlepiej się sprawdza. Zresztą od tego są sparingi, żeby właśnie różnego rodzaju ustawienie próbować Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-02-2007 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
Zgadzam się z tobą Kuba też oglądałem 1 połowę.Myślę że Polacy zagrali w niej słabo.Ale z drugiej strony Słowacja to nie Estonia.Ale jeżeli ktoś widział gola na 2-2 to widział że Matusiak miał dużo szczęścia a bramkarz Słowaków ogromnego pecha.
GLORY UNITED!!
:evil: :twisted:
08-02-2007 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #183
 
ziomo napisał(a):Ale jeżeli ktoś widział gola na 2-2 to widział że Matusiak miał dużo szczęścia a bramkarz Słowaków ogromnego pecha.

Czyżby szczęscie po stronie lepszych :?: Wydaje mi się że raczej to nie szczęście a raczej wola walki naszej drużyny która pokazała jak się podnosi z trudnych sytuacji. Pierwsza połowa słaba 4-5-1 to nie jest nasze ulubione ustawienie tracimy siłe rażenia bez drugiego snajpera. Druga połowa o niebo lepsza system 4-4-2 przyniósł skutek. Ogólnie remis nie jest dużym zdziwieniem ale spokojnie mogliśmy wygrać to spotkanie w końcówce.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
08-02-2007 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #184
 
Co do szczęścia Matusiaka to sprawcą tego szczęścia był bramkarz Słowaków. W ogóle słabe spotkanie w jego wykonaniu. Najpierw niepotrzebnie faulował Rasiaka, bo Grzesiek prawdopodobnie nie zdążyłby dobić piłki, a później wypuszcza piłkę z rąk, bo dość mocnym, ale nie aż tak groźnym uderzeniu piłkarza Palermo. Według mnie, najgorszy piłkarz spotkania.
08-02-2007 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #185
 
Bułahaha. Matusiak. Co to była za bramka! :lol: Może dlatego, że taki wielki zamach wziął i ten strzał byłtak silny. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GLORY GLORY MAN UNITED
08-02-2007 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #186
 
Zła wiadomosc. Smolarkowi odnowiła sie kontuzja zeber. Stało sie to na zgrupowaniu we Wronkach. Nie zagra on w meczach z Armenią i Azerbejdzanem. Narazie Leo Beenhakker nie powował zadnego pilkarza - moze w ogole tego nie zrobi...

amor patriae nostra lex
21-03-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
Na szczęście mamy, co jeszcze niedawno wydawałoby się niemożliwe w polskiej kadrze, zmienników. Ponieważ Ebi i tak wedle taktyki śmigał na lewym skrzydle, no to być może szansę dostanie Jacek Krzynówek, choć on nie jest ostatnio w formie, którą prezentował za najlepszych lat w Leverkusen. Oczywiście, że szkoda Smolarka, bo był filarem naszej drużyny, ale myślę, że i bez niego nasza reprezentacja da radę.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-03-2007 06:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Oprócz Smolarka nie zagrają również Golański, Bronowicki i Błaszczykowski, a są to dość duże ubytki. Myślę jednak, że Leo zdoła tak poukładać zespół, aby poradził sobie z Azerbejdżanem, bo w końcu to nie jest jakaś potęga światowego futbolu.
22-03-2007 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #189
 
Pejter napisał(a):Oprócz Smolarka nie zagrają również Golański, Bronowicki i Błaszczykowski, a są to dość duże ubytki. Myślę jednak, że Leo zdoła tak poukładać zespół, aby poradził sobie z Azerbejdżanem, bo w końcu to nie jest jakaś potęga światowego futbolu.

Oczywiscie ze Leo da rade. Na mecz z Belgią pjechała jakas polowe pierwszej jedenastki z meczu z Portugalia a z Brukseli wywieźlismy 3 pkt.

5 najblizszych meczow to powinny byc mecze wygrane, gramy przeciez z Armenią, Azerbejdzanem i Kazachstanem.

Pejter -> Po co cytujesz cały mój post, skoro jest on bezpośrednio nad twoim? Takie cytowanie jest niepotrzebne.

amor patriae nostra lex
22-03-2007 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Już dziś mecz z Azerbejdżanem. Zobaczymy, jakie są efekty przygotowań we Wronkach. Oczywiście nie wierzę, aby jakiś Polak o zdrowych zmysłach nie wierzył w zwycięstwo biało-czerwonych, ale Azerowie to nie chłopcy do bicia i trzeba będzie zagrać na najwyższych obrotach. Jeśli nasi będą grali swoje (czyli to co w meczu z Portugalią, czy Belgią), a nie to co np. z Finami, to możemy nawet obejrzeć hokejowy wynik.

W środę mecz z Armenią i sytuacja podobna. Jeśli chcemy dalej myśleć o awansie na EURO 2008, to musimy wygrać oba te mecze, a później rewanże z tymi zespołami, dodatkowo powinniśmy pokonać Kazachów, mam nadzieję, że tym razem okażemy się lepsi od Finlandii, a z Belgią i Portugalią- zobaczymy.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-03-2007 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
Zgadzam się, marcelo, tylko zapomniałeś jeszcze o rewanżu z Serbią, który będzie bardzo ważny. Na razie trzeba się jednak skupić na dwóch nadchodzących spotkaniach i zgarnąć w nich 6 punktów, innego wyjścia nie ma.
24-03-2007 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #192
 
POLSKA 5-0 AZERBEJDŻAN
Bramki: Bąk, Dudka, Łobodziński, Krzynówek, Kaźmierczak.

Mecz bardzo dobry, nie tylko ze wzgledu na wynik, ale takze na styl gry. Baaardzo mało było w meczu fragmentow gdzie to Azerowie przewazali. Jak dla mnie to Zurawski gra zbyt cofniety - ale na pewno ma takie zadanie od Leo. Pod koniec mial 2 dobre sytuacje do strzelenia gola ale niestety sie nie udało. Jestem spokojny wyniku w meczu z Armenia, będzie 6 pkt..

amor patriae nostra lex
24-03-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu biało-czerwonych. W końcu gramy na światowym poziomie i stwarzamy mnóstwo sytuacji strzeleckich. Bardzo dobrze zagrał Łukasz Garguła, który robił za rozgrywającego i nie zawiódł. To przyszłość reprezentacji. Chociaż z drugiej strony nie można powiedzieć, żeby któryś z reprezentantów zagrał źle, bo cała drużyna zagrała cudownie.

No to teraz w następnym meczu gromimy Armenię. Wierzę, że zmotywowani tym meczem mogą znowu wysoko wygrać.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-03-2007 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #194
 
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polaków. Świetny występ Garguły. Czarna robota Matusiaka od początku spotkania do momentu zejścia z boiska. Ogólnie graliśmy bardzo mądrze i w miarę skutecznie. Matusiak zmarnował jedną, a Żurawski dwie bardzo dobre sytuacje. Obrona w miarę pozytywnie, choć parę razy nasi defensorzy przysnęli. Boruc bez pracy.

Z Armenią też wygrywamy i mamy 6 punktów w dwóch meczach. Chciałbym, żeby dzisiaj Belgia odebrała jakieś punkty Portugalii.
24-03-2007 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #195
 
Wszyscy zagrali bardzo dobrze prócz jednego piłkarza... mowa tu oczywiście o Maćku Żurawskim. Nie był zupełnie widoczny przez całe spotkanie, a pod koniec meczu miał idealną okazję, aby nieco "ulepszyć" swój występ. Wykończenie akcji zostawmy bez komentarza. To jest raczej konsekwencja kontuzji, którą przebył Maciej. Miał ją przez spory okres czasu, a teraz nagle zagrał w reprezentacji. Reszta zagrała tak jak powinna zagrać, najbardziej mógł się podobać oczywiście Garguła, który odwalił mnóstwo pracy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-03-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości