Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #256
 
zaga92 napisał(a):Jaka tam druga polowe z Rosja? Trzeba zagrac jak na Slaskim, gdzie zagralismy znakomite spotkanie

Z tą drugą połową to chodziło mi raczej o takie minimum jakie na Portugalie musi być. Oczywiście jestem za, gdyby wynik i gra miałaby być taka jak w Chorzowie, ale co tu dużo nie mówić- będzie bardzo ciężko.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-08-2007 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
Kadra reprezentacji Polski na mecze z Portugalią i Finlandią:

bramkarze
Artur Boruc (Celtic Glasgow; 27A/0 bramek)
Tomasz Kuszczak (Manchester United; 5A/0)
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn; 4A/0)

obrońcy
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela; 18A/1)
Paweł Golański (Steaua Bukareszt; 6A/1)
Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków; 19A/0)
Mariusz Jop (FK Moskwa; 16A/0)
Jacek Bąk (Austria Wiedeń; 87A/3)
Michał Żewłakow (Olimpiakos Pireus; 69A/2)
Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad; 7A/0)
Dariusz Dudka (Wisła Kraków; 17A/2)

pomocnicy
Przemysław Kaźmierczak (FC Porto; 8A/1)
Radosław Sobolewski (Wisła Kraków; 29A/1)
Mariusz Lewandowski ((Szachtar Donieck; 36A/1)
Jakub Błaszczykowski (Borrussia Dortmund; 10A/1)
Łukasz Garguła (GKS PGE Bełchatów; 8A/1)
Jacek Krzynówek (VFL Wolfsburg; 71A/13)
Euzebiusz Smolarek (Racing Santander; 23A/8 )
Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin; 7A/1))
Michał Goliński (Zagłębie Lubin; 1A/0)

napastnicy
Maciej Żurawski (Celtic Glasgow; 63A/16)
Łukasz Piszczek (Hertha Berlin; 2A/0)
Grzegorz Rasiak (FC Southampton; 35A/8 )
Marek Saganowski (FC Southampton; 18A/3)
Radosław Matusiak (SC Heerenveen; 9A/4)

lista rezerwowa
Jerzy Dudek (Real Madryt; 58A/0)
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa; 2A/0)
Rafał Murawski (Lech Poznań; 3A/0)
Maciej Iwański (Zagłębie Lubin; 3A/1)
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre; 18A/2)
Paweł Brożek (Wisła Kraków; 7A/1)


Nadal nie wiem co w kadrze robi Zurawski, ktory jest bez formy, ledwo po kontuzji i Celtic chce sie go pozbyc. Wedlug mnie za niego powinni zostac powolani Brozek, lub Jelen.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-08-2007 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #258
 
Grzeho napisał(a):Wedlug mnie za niego powinni zostac powolani Brozek, lub Jelen.

Ja bym na pozycji napastnika widział Wichniarka, który ostatnio w Arminii strzela regularnie, jest chłopak w formie i myślę, że powinien dostać szansę w reprezentacji, Artur bardzo chętnie się na to pisze, jednak Leo jak na razie jego dobrej dyspozycji zauważyć nie może... :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-08-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #259
 
A ja nie wiem co robi w niej Goliński, niczym szczególnym się nie wyróżnia w Zagłębiu, a co dopiero w OE. Iwański w lidze gra świetnie, a jakoś nie może przejść na poziom rozgrywek Europejskich czy nawet reprezentacji. Więc nie rozumiem powołania dla mnie przeciętnego Golińskiego, którego na głowę bije Maciek. Wątpię w większą przydatność niesprawdzonego Michała od choćby Jelenia, ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.
Mamy teraz problem z 2 bramkarzem, Kuszczak jest drugim bramkarzem u nas, Fabiański jest w hierarchii bramkarzy Arsenalu za Lehmannem i Almunią, Kowalewski i Dudek też są rezerwowymi, a w lidze oprócz niepewnego ostatnio Pawełka nie widać prezentujących odpowiedni poziom piłkarzy. Za granicą godni uwagi są m.in. Szamotulski, Malarz i Białkowski, ale w Grecji sezon jeszcze się nie rozpoczął, Szamotulskiego pewnie Leo nie bierze pod uwagę, a Białkowski jest jeszcze za mało ograny. Boruc to na pewno numer 1, choć i on nie ustrzega się ostatnio błędów.
28-08-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #260
 
Grzeho napisał(a):Maciej Żurawski (Celtic Glasgow; 63A/16)

Jakby nie miał kogo powoływać :? :shock:.

Żurawski to jest totalne nieporozumienie.Według mnie,Leo powołał go tylko ze wzgledu na nazwisko,i dlatego,ponieważ "kibice"by sie oburzyli.Sądze,że w jego miejsce powinien zostać powołany Jeleń lub Wichniarek,ewentualnie Chałbiński, który ostatnio też bramki strzela.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
28-08-2007 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #261
 
ziomo napisał(a):ewentualnie Chałbiński, który ostatnio też bramki strzela.
bramkę, a nie bramki. Jest po kontuzji, ale powiedzmy szczerze - jest za słaby :wink:
Leo ma chyba jakieś uprzedzenia do Irka po tym jak nie przyjeżdżał na zgrupowania repr. z powodu kontuzji, a szkoda bo to bardzo ciekawy piłkarz i przydatność dla kadry pokazał już nie raz.
Jeśli chodzi o Wichniarka. Szkoda, że nie nie został powołany na mecz z Rosją, wtedy by się oceniło czy jest sens dać szansę piłkarzowi, który w reprezentacji grał ostatnio 4 lata temu.
A Żuraw nieprzerwalnie od kilku lat jest w kadrze, jego doświadczenie jest niepodważalne i taki zawodnik zawsze jest na wagę złota.
28-08-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
ziomo napisał(a):i dlatego,ponieważ "kibice"by sie oburzyli

Jak widać, oburzają się, gdy go powołał, więc twój argument jest bez sensu...
28-08-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #263
 
Pejter napisał(a):ziomo napisał:
i dlatego,ponieważ "kibice"by sie oburzyli



Jak widać, oburzają się, gdy go powołał, więc twój argument jest bez sensu...

Chodzi mi o takich "kibiców",którzy nie patrzą na aktualna formę piłkarzy,tylko na ich nazwisko.Np.gdyby zamiast Żurawskiego powołanie dostałby Wichniarek,to taki "kibic"już by sie oburzał itp.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
29-08-2007 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #264
 
Ja, tak samo jak Pejter, nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Wiele głosow mowi, ze Zurawski aktualnie nie powinien grac, bo nie jest w formie. Mówisz, ze np. Wichniarek. Jesli by dobrze grał... Jednak wolalbym powowac lepszych. W ataku powinien grac Rasiak + ktos do niego. Bo aktualnie Grzegorz jest najlepszym grajacym, polskim napastnikiem.

amor patriae nostra lex
29-08-2007 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #265
 
Zashi napisał(a):Bo aktualnie Grzegorz jest najlepszym grajacym, polskim napastnikiem

Ale niestety nie potrafi gracz w Reprezentacji. Rozgrywa dobre mecze w swoim klubie, ale kiedy wychodzi na boisko w barwach Polski, albo zżera go stres, albo nie współtworzy całości z drużyną.

Co do Żurawskiego, to powołanie go nie jest dla mnie jakimś szokiem, bo było już kilka momentów, kiedy Maciek nie grał dobrze w Celticku, a w Reprezentacji rozgrywał dobre spotkanie. Jednak w pierwszej jedenastce znaleźć się nie powinien.
29-08-2007 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #266
 
joanna napisał(a):
Zashi napisał(a):Bo aktualnie Grzegorz jest najlepszym grajacym, polskim napastnikiem

Ale niestety nie potrafi gracz w Reprezentacji.

Nie potrafi mowisz... A pamietasz turniej, bodajze w Estonii, gdzie zagrał dobre mecze i strzelil (z tego co pamietam) dwie bramki. Grzesiek dostawał mało szans. Nie od razu Rzym zbudowano.

amor patriae nostra lex
29-08-2007 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #267
 
Zashi napisał(a):Nie od razu Rzym zbudowano
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Zashi napisał(a):Grzesiek dostawał mało szans
Za Janasa miał ich sporo, ale jeśli mówimy o erze Beenhakkera to się zgadzam. Jednak to on sam doprowadził do tego, że selekcjoner zbytnio mu nie ufa, a kibice nie są do niego przekonani.
29-08-2007 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #268
 
Zashi napisał(a):A pamietasz turniej, bodajze w Estonii, gdzie zagrał dobre mecze i strzelil (z tego co pamietam) dwie bramki.

Turniej tak na Ukrainie, ale TOWARZYSKI. Powiedz mi czy Rasiak zagral kiedys dobra spotkanie o cos?? :roll: A teraz czekaja nas wlasnie najwazniejsze mecze i nie widze go ataku. Predzej Smolarek i bedcy w dobrej formie Brozek. Albo juz nawet Zurawski.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-08-2007 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #269
 
To prawda. Rasiak ma taka a nie inną opinię w naszym pięknym kraju nad Wisłą, ponieważ wszyscy widzą tylko to, co gra w reprezentacji, a nie w klubie, bo mało kto ma dostęp do drugiej ligi angielskiej. No a w kadrze gra dość słabo, z pewnością można powiedzieć, że są na tę pozycję lepsi od niego. Myślę, że Smolarek będzie dobrym rozwiązaniem, tylko kto drugi? Pewnie Żurawski zagra.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #270
 
Niestety wypadl nam z kadry filar defensywy Jacek Bak, ktory nabawil sie kontuzji. Ale uwazam ze Mariusz Jop godnie go zastapi. Mysle ze powinnismy wybiec w takim ustawieniu.
----------------Boruc------------------
----Wasilewski--Jop----------Zewlakow----Bronowicki
Blaszczykowski--Lewandowski--Sobolewski--Krzynowek
--------------Smolarek---Zurawski---------------

Nie przekonuje mnie Matusiak ani Rasiak. Ale predzej na kogos z nich zdecyduje sie Leo.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-09-2007 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości