Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #286
 
WoLaK napisał(a):Mam jedno pytanie.Nie wiecie od kiedy beda sprzedawane bilety na mecz Polska-Kazachstan ? Mecz odbedzie sie w Warszawie i mam zamiar sie na niego wybrac tylko nie wiem jak sie z biletami sprawa ma.

Mecz jest 13 pazdziernika takze juz powinny byc dostepne w sprzedazy a jeszcze nie ma dziwne strasznie.

Zakonczyla sie wlasnie sprzedaz biletow na Finlandie takze za 2-3 dni powinny juz byc na Kazachstan uwaznie pilnuj stron...

pzpn.pl oraz kupbilet.pl

Pozdrawiam Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
10-09-2007 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #287
 
Dzieki bardzo za pomoc Smile jak beda juz w sprzedazy to napisze tu na forum ,bo juz monitoruje te stronki 24 h na dobe Big Grin

jeszcze raz dzieki

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-09-2007 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #288
 
Czas na Finów. Pilkarze musza pomscic siatkarzy oraz odgryzc sie za mecz w Polsce. Mam tylko jedna obawe, ktora zwie sie ATAK. Oby Leo przejzał na oczy, ze Zurawski i Matusiak aktualnie sa bez formy i dał do ofensywny dwojke z trojki: Smolarek\Rasiak\Sagan. Osobiscie stawiam na pierwsza dwojke. No i Krzynówek lepiej czuje sie na lewym skrzydle, a nie w srodku...

amor patriae nostra lex
12-09-2007 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #289
 
Zashi napisał(a):Mam tylko jedna obawe, ktora zwie sie ATAK. Oby Leo przejzał na oczy, ze Zurawski i Matusiak aktualnie sa bez formy i dał do ofensywny dwojke z trojki: Smolarek\Rasiak\Sagan. Osobiscie stawiam na pierwsza dwojke.


Zgadzam sie z Toba.Zdecydowanie w ataku powinien zagrac Ebi i Rasiak.Zuraw powinien troche odpoczac,bo na boisku go prawie nie widac.Tak samo Matusiak,ktory ostatnio nie gral praktycznie w klubie.

Do boju Orły !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-09-2007 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #290
 
Ja uwazam, ze wybiegniemy w takim ustawieniu:
Boruc-Golanski,Jop,,Zewlakow,Wawrzyniak-Blaszczykowski, Sobolewski, Lewandowski,Krzynowek-Smolarek,Saganowski

Najgorzej wyglada u nas sprawa lewej obrony. Sa trzy warianty: Dudka- w jegomeczach na tej pozycji popelnial duzo bledow, jak chocby z Niemcami
Przesuniecie tam Zewlakowa i danie do srodka Glowackiego- to tez jest sredni pomysl, bo Zewlakow bardzo dobrze czysci w srodku poza tym jednym bledem.
Jakub Wawrzyniak- wg mnie najprawdopodobniejsze wyjscie. Chociaz zawodnik Legii ma bardzo male doswiadczenie w kadrze
to w klubie rozgrywa ostatnio bardzo dobre spotkania

I jest jeszcze sprawa ataku. Jak napisales Zashi napastnicy z Portugalia nic nie pokazali, ale to chyba przez to, ze glownie sie bronilismy.Pewniakiem jest Ebi, chyba ze znowu zobaczymy tam Krzynowka. W ataku na pewno nie postawil bym na Rasiaka, po prostu z trojki naszych napastnikow najbardziej mnie nie przekonuje swoja gra w kadrze.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-09-2007 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #291
 
Bardzo trudny mecz i dlatego ten remis cieszy.Grali polskiej reprezentacji nie byla najgorsza,ale niczym nie zachwyacala.Na wielkie brawa zasluguje Artur Boruc,ktory pokazal dzisiaj bramkarski fach na najwyzszym poziomie.W pierwszej polowie zablokowal bedacego juz w polu karnym Fina.W drugiej polowie popisal sie dwa razy genialnymi paradami.oczywiscie warto tez zaznaczyc jak swietnie Artur asekuruje obrone.Nie leka sie wyjsc z bramki,a nawet poza pole karne.Druga osoba,ktora zasluguje na owacje na stojaco jest Jakub Blaszczykowski.Blaszczu jest po prostu geniuszem.Miotal,krecil Finow jak chcial.Bardzi mi sie podobala jego akcja jak 3 Finow bylo przy nim,a on zwinnie uwolnil sie od nich.Naprawde wielki talent.Obrona nie spisywala sie najlepiej.Jedynie Mariusz Jop zagral na dobrym poziomie.Slaba postawa Dariusza Dudki,ktory odpuszczal dosrodkowania ze szkrzydla.Napastnicy znow nie pokazali niczego wielkiego.Najlepiej z nich zagral Smolarek,ktory dzielnie walczyl,ale nie wykorzystal akcji z drugiej polowy.Rasiak w pierwszej polowie byl nie wydoczny.Natomiats w drugiej zagral znacznie lepiej i wygrywal pojedynki glowkowe.Ladne zgranie do Smolarka i prawie bramka.Energicznie wszedl do gry Sagan,ale neisty slupek.Zuraw gral z krotko zeby go oceniac.
Waznu remis po ciezkim meczu.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-09-2007 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #292
 
Finlandia 0-0 Polska

Jestem zmieszany. Niby 1 pkt. to nie to co chcielismy, ale patrzac przez pryzmat calego meczu to dobrze, ze mamy chociaz ten jeden punkt. 'Man of the match' w polskim teamie to na pewno Boruc - bronił bardzo dobrze, do tego kilka sytacji katastrofalnych. Zagrał Rasiak i prawie nic nie pokazał. Potem wszedł Sagan i zagrał dobre parenascie minut. Strzelil w slupek. Szkoda.. Z drugiej strony Finowie te trzy brameczki powinni nam puknac.

amor patriae nostra lex
12-09-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #293
 
Ja myślę,że w następnym meczu Eliminacji do EURO 2008 w ataku powinien grać od 1minuty Sagan,a obok niego Smolarek.Ebi zagrał spotkanie na poziomie,a Sagan dał wyśmienitą zmiane.Jak już napisaliscie Boruc i Błaszczykowski byli najlepszymi zawodnikami w naszym teamie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-09-2007 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #294
 
Z trudem wymeczone 0:0, ale dobre i to. Mecz byl ogolnie slaby, malo bylo skladnych akcji z jednej i z drugiej strony. W niektorych momentach mielismy duzo szczescia, w sytuacjach gdy Finowie byli bardzo blisko strzelania gola ratowal nas slupek, lub bardzo dobrze spisujacy sie dzisiaj Boruc. Bledem Beenhakera bylo wystawienie w ataku Rasiaka, ktory mial dwa dobre zagrania. Powinien od pierwszych minut zagrac Saganowski, ktory choc wszedl w koncowce byl bardzo aktywny i mial najlepszza z naszych graczy okazje, aby strzelic gola. Pilka po jego strzale trafila w slupek. Nalezy tez pochwalic Kube Blaszczykowskiego, ktory dobrze operowal tam na prawym skrzydle.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-09-2007 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #295
 
Finowie zagrali podobnie, jak my z Portugalia i rowniez osiagneli swoj cel. Na pochwale w zasluguje, jak juz pisaliscie Kuba Blaszczykowski, ktorego rady byly zawsze bardzo grozne. Moim zdaniem niepotrzebnie gralismy dluga pilka. Powinniesmy grac krotka, kombinacyjna pilke, ale dobrze zorganizowana oborna finska pozwala nam na niewiele. Cieszy 1pkt, ale zwyciestwo bylo blisko.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
12-09-2007 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #296
 
Zashi napisał(a):Finlandia 0-0 Polska

Jestem zmieszany. Niby 1 pkt. to nie to co chcielismy, ale patrzac przez pryzmat calego meczu to dobrze, ze mamy chociaz ten jeden punkt. 'Man of the match' w polskim teamie to na pewno Boruc - bronił bardzo dobrze, do tego kilka sytacji katastrofalnych. Zagrał Rasiak i prawie nic nie pokazał. Potem wszedł Sagan i zagrał dobre parenascie minut. Strzelil w slupek. Szkoda.. Z drugiej strony Finowie te trzy brameczki powinni nam puknac.

Boruc 2x ladnie obronil, ale takze wypuszczal praktycznie wszystko co lecialo w jego strone. Takze wystep na 0, na pewno nie Man Of The Match.

Mecz byl wyrownany, ale w srodku, w drugiej polowie wiecej sytuacji podbramkowych, szkoda slupka Sagana, bo moglismy z Helsinek wywiesc 3 pkt, jest jeden, prawdopodobnie Portugalia wskoczy na I miejsce.

My mielismy duzo szczescia i Finowie, remis zasluzony.

Teraz pokonac Kazachstan i Belgie, remis z Serbia i byc moze awans z I miejsca, jak nie to baraze.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-09-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoobyM Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #297
 
Dzieki szczęściu i Borucowi mamy przynajkniej ten 1 pkt ,możno powiedzieć szczęśliwy poniewaz to finowie mieli więcej bramkowych sytuacji choc jeśli Saganowski strzelil by bramke w koncówce było by to coś pięknego lecz jak na jak na 4 dni to i tak mamy dużo szczęścia. Dobrze że po tej kolejce sytuacja w tabeli sie nie zmieniła , Portugalia zremisowała z Serbia i jest to według mnie najkorzystniejszy wynik dla Polaków.Zostały 3 mecze , nie będą one łatwe lecz jeśli chcemy awansować do Euro trzeba w nich walczyć i wygrywać, wierze ze polskich piłkarzy na to stać.
13-09-2007 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #298
 
Nie mialem okazji zobaczyc pierwszej połowy,także wypowiem sie przez pryzmat drugiej 8)
Boruc swietnie bronil i mial tez duzo szczescia ze bramka nie padla! A przy tej sytuacji gdy ratowal nas słupek to fatalnie spisał sie Jop :? Błaszczykowski duzo sil zostawil na boisku i chwala mu za to,swietna zmiane dał Sagan i rowniez uważam ze w nastepnym spotkaniu powinien zagrac od poczatku. Szkoda ze nie udalo sie wygrac,ale nie ma co narzekac bo i tak Finowie bardziej cisneli.

Do tego Portugalia rowniez remisuje i traci gola w koncowce :lol:
13-09-2007 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #299
 
Pierwszy mecz pokazał, że Finów trzeba szanować a my podeszliśmy do nich jak do ekip z którymi można się bawić.
Wczorajszy mecz pokazał że Finowie nas się nie boją i nie zamierzają oddać nam nawet punktu.

Teraz wszystko zależy od determinacji i chęci walki.

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-09-2007 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #300
 
Stojkovic napisał(a):Pierwszy mecz pokazał, że Finów trzeba szanować a my podeszliśmy do nich jak do ekip z którymi można się bawić.
Wczorajszy mecz pokazał że Finowie nas się nie boją i nie zamierzają oddać nam nawet punktu.

Teraz wszystko zależy od determinacji i chęci walki.

Ja tam uwazam inaczej, kazdy pilkarz rep Polski wie, ze Skandynawia nam nie lezy, patrz mecze z Dania, Szwecja czy wlasnie Finami, w dwumeczu z nami uwazam, ze Finowie byli zdecydowanie lepsi, jednak tabela to tabela, pokazuje inaczej.

Portugalia :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
13-09-2007 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości