Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #301
 
Wojtek3 napisał(a):Teraz pokonac Kazachstan i Belgie, remis z Serbia i byc moze awans z I miejsca, jak nie to baraze.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale czy przypadkiem nie awansują bezpośrednio 2 pierwsze drużyny i nie ma barażów?
14-09-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #302
 
Juz mamy info na temat biltow na mecz z Kazachstanem

Bilety na mecz el. ME 2008 Polska - Kazachstan

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wiernych kibiców reprezentacji na mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy 2008 Polska – Kazachstan, który odbędzie się 13 października 2007 roku, o godzinie 20.30 na stadionie „Legii” w Warszawie.

Ceny biletów na to spotkanie wynoszą:
• 50zł łuki
• 100zł żyleta
• 150zł trybuna przed krytą
• 250zł trybuna A i F
• 300zł trybuna B i E
• 400zł trybuna C i D

Uprzejmie informujemy, że internetowa sprzedaż biletów będzie prowadzona przez stronę <!-- w -->http://www.kupbilet.pl<!-- w --> w dniach od 19.09 do 04.10.2007r.Dodatkowe informacje pod nr telefonu 032 243 50 35, wew.137.

Przedsprzedaż biletów od 10.10.2007 do dnia meczu odbywać się będzie w kasach „Legii” (Warszawa, ul. Łazienkowska 3, tel.22 628 43 03,wew.116). W dniach 10.10.-12.10.2007 kasy czynne będą od godz. 11.00 do 19.00, natomiast w dniu meczu tj.13.10.2007 od godz.12.00 do rozpoczęcia meczu.

UWAGA!!! Wszystkie bilety (zbiorowe i indywidualne) są imienne, tzn. do zakupu biletu niezbędne są: imię, nazwisko, PESEL.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 22 55 12 200.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-09-2007 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #303
 
Ja jak juz pojade byc moze na mecz z Belgia w Chorzowie, gdyby bilety byly w jakis rozsadnych cenach. Orientuje sie ktos moze ile one moga kosztowac?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-09-2007 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #304
 
Jeszcze nie ma informacji na temat biletow z Belgia.Do meczu jeszcze duzo czasu.Teraz info na temamt biletow na mecz z Kazachstanem dali raptem 3 tygodnie przed.
Jak sie cos pojawi to na pewno tutaj:
http://pzpn.pl/bilety.php

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-09-2007 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #305
 
Pejter napisał(a):Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale czy przypadkiem nie awansują bezpośrednio 2 pierwsze drużyny i nie ma barażów?

Byc moze byc moze, ja swojego postu 100 % nie jestem pewny, tez kiedys cos slyszalem.

Co do biletow na Chorzow, to bilety sa w cenach 40, 60, 80 i 120, ja bodajze bralem za 60 na Portugalie gdzie siedzieli najzagorzalsi fani Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
18-09-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #306
 
Ja na Kazachstan wybieram sie na Zylete Big Grin Kiedys bylem na meczu Legia - Zaglebie i siedzialem na bocznej trybunie i przez te kraty nie bylo za duzo widziec.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-09-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #307
 
Polska awansowała na 16. miejsce rankingu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). To najwyższa lokata Polaków w historii. Na pierwszą pozycję z trzeciej przesunęły się Włochy, które zamieniły się miejscami z dotychczasowym liderem Brazylią. Mam nadzieje, ze nasi pilkarze nie osiada na laurach i dalej beda sie pieli w gore, ale teraz bedzie coraz trudniej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
19-09-2007 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #308
 
Grzeho napisał(a):Polska awansowała na 16. miejsce rankingu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA)

Brawo dla naszych. Wywiezli 2 cenne punkty z trudnych terenow.

Grzeho napisał(a):Mam nadzieje, ze nasi pilkarze nie osiada na laurach i dalej beda sie pieli w gore, ale teraz bedzie coraz trudniej.

Czemu? Jeszcze pare pozycji w gore jestesmy w stanie awansowac, szczegolnie gdy awansujemy do EURO.

A w tym notowaniu rankingu bardzo wysoko znalazla sie Szkocja, ktora po zwyciestwie nad Francja awansowala na 14 miejsce.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-09-2007 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #309
 
zaga92 napisał(a):A w tym notowaniu rankingu bardzo wysoko znalazla sie Szkocja, ktora po zwyciestwie nad Francja awansowala na 14 miejsce.

No wiadomo,że po zwyciestwie z tak wysoko notowanym rywalem wskoczyli o te kilka miejsc w górze,tymbardziej ze w tym meczu nie stracili gola a strzelili dwie!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-09-2007 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #310
 
ziomo napisał(a):
zaga92 napisał(a):A w tym notowaniu rankingu bardzo wysoko znalazla sie Szkocja, ktora po zwyciestwie nad Francja awansowala na 14 miejsce.

No wiadomo,że po zwyciestwie z tak wysoko notowanym rywalem wskoczyli o te kilka miejsc w górze,tymbardziej ze w tym meczu nie stracili gola a strzelili dwie!

Nie tylko zalezy od miejsca rywala. Przeciez Serbia tez zremisowala z Portugalia i Finlandia, a spadła w rankingu.
Wazne takze jest jak przeskakuja inne zespoly.

amor patriae nostra lex
19-09-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #311
 
Zashi napisał(a):
ziomo napisał(a):
zaga92 napisał(a):A w tym notowaniu rankingu bardzo wysoko znalazla sie Szkocja, ktora po zwyciestwie nad Francja awansowala na 14 miejsce.

No wiadomo,że po zwyciestwie z tak wysoko notowanym rywalem wskoczyli o te kilka miejsc w górze,tymbardziej ze w tym meczu nie stracili gola a strzelili dwie!

Nie tylko zalezy od miejsca rywala. Przeciez Serbia tez zremisowala z Portugalia i Finlandia, a spadła w rankingu.
Wazne takze jest jak przeskakuja inne zespoly.

I na pewno to nie wszystkie czynniki, które wpływają na ewentualną zmianę pozycji. Często ci statystycy biorą pod uwagę własne "widzimisię" i ciężko ich zrozumieć. O ile ostatnie wyniki i postępy naszej kadry mogą budzić respekt rywali, o tyle wpadkę chociażby z Armenii wolałbym zapomnieć Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-09-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #312
 
Ciampel napisał(a):wpadkę chociażby z Armenii wolałbym zapomnieć

Chyba kazdy chcialby zapomniec, ale jak wiadomo wszystkim zdarzaja sie takie wpadki. Sztuka jest, zeby zdarzalo ich sie jak najmniej. To wlasnie cechuje dobre zespoly. Ja mam nadzieje, ze Polacy teraz moga grac tylko lepiej i w najblizszych meczach zapewnia sobie upragniony awans do EURO 2008 :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
19-09-2007 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #313
 
Benhaker oglosil sklad na mecze z Kazachstanem i Wegrami.Oto on:
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Mariusz Jop (FK Moskwa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Marek Saganowski (Southampton FC), Radosław Matusiak (SC Heerenveen), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

Nie mam pojecia czemu znowu zostali powolani Zuraw i Matusiak.Leo za bardzo sie przywaizal do tych nazwisk...Ani Zuraw ani Matusiak nie prezentuja dobrej formy ani w reprezetacji ani w klubie co wiecej nie graja reuglarnie.Zupelnie nie rozumie tych dwoch powolan.Zamiast sprawdzic w reprezenttacji np. takiego Pawla Brozka.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-10-2007 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #314
 
WoLaK napisał(a):sprawdzic w reprezenttacji np. takiego Pawla Brozka.

Myślę że mógłby Go sprawdzic prezentuje dobrą forme i można byłby zobaczyć jak radzi sobie ww reprezentacji. Cieszy mnie powró Garguły do zdrowia i do reprezentacji jest pożyteczny dla reprezentacji. Co do powołań Żurawskiego i Matusiak wydaje mi się że są to nie potrzebne powołania. Obydwaj spisują się słabo w klubach nawet nie wiem czy Żurawski gra wogóle w Celtiku ?? A Matusiak po przenosinach jakos sobie nie radzi ze strzelaniem bramek.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
02-10-2007 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #315
 
Fajnie,że powołanie dostał Grzegorz Bartczak.Zawodnik KGHM-u bardzo dobrze spisuje sie na prawej stronie obrony.Podoba mi się jego gra.

Dziwi mnie powołanie dla "Matigola" i "Żurawia",oni w swoich klubach prawie wcale nie grają!Powoli jest to wkurzajace.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-10-2007 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości