Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #316
 
WoLaK napisał(a):Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

Dziwi mnie troche to powolanie. Mogl chyba predzej powolac Jarke, ktory strzelil juz do tej pory, o ile sie nie myle 5 goli w OE. Jestem rowniez zawiedziony, dlaczego Holender nadal nie powoluje do reprezentacji bedacego w rownej formie Wichniarka! Zawodnik Armini Bielefeld prawie w kazdym meczu zdobywal wazne gole dla swojej druzyny, a Leo zamiast niego powoluje bezuzytecznych i wypalonych: Zurawskiego i Matusiaka, ktorzy w meczach z Finlandia i Portugalia nic nie pokazali :roll:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-10-2007 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #317
 
Mnie dziwi powolanie Rafala Murawskiego, ktory nie gra w lidze nic szczegolnego. Predzej widzialbym w kadrze chociaz w towarzyskim meczu z Wegrami Marcina Zajaca, bo uwazam, ze swoja postawa w Lechu zasluzyl na powolanie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-10-2007 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #318
 
zaga92 napisał(a):Marcina Zajaca

Ja też na miejscu Leo bym go powołał,ale chyab Holender myśli,że Zając jest za stary i jego lata juz mineły,a to dopiero teraz jego gwiazda rozbłyska.


zaga92 napisał(a):Mnie dziwi powolanie Rafala Murawskiego, ktory nie gra w lidze nic szczegolnego.
:shock: rafał jest według mnie obecnie najlepszym pomocnikiem w Lechu,jeśli chodzi o srodek pola.Oczywiście Quinteiros tez gra dobrze,ale "Muraś"trochę lepiej.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
03-10-2007 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #319
 
zaga92 napisał(a):Mnie dziwi powolanie Rafala Murawskiego, ktory nie gra w lidze nic szczegolnego. Predzej widzialbym w kadrze chociaz w towarzyskim meczu z Wegrami Marcina Zajaca

Problem w tym, że oni grają na innych pozycjach, więc twoje twierdzenie jest bez sensu...

Nie narzekajcie na powołania, tylko zobaczcie, jak zawodnicy będą grać, a później oceniajcie.
04-10-2007 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #320
 
Pejter napisał(a):Nie narzekajcie na powołania, tylko zobaczcie, jak zawodnicy będą grać, a później oceniajcie.


Owszem - widziałem jak gra Matusiak i Zuraw, a raczej jak proboją grac w swoich klubach. Aktualnie to sa najwieksze nieporozumienia w naszej kadrze. Polscy napastnicy do reprezentacji? Sagan, Rasiak, Wichniarek, Brożek. Oczywiscie jeszcze Smolarek, jednak nieraz wystepuje na skrzydle. Do tego Ebi ostatno zmienial klub, nowe otoczenie i moze sie to na nim odbic. Oby nie.

amor patriae nostra lex
04-10-2007 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #321
 
Zgadzam sie z Zashim Zurawski i Matusiak w swojej obecnej dyspozyji nie maja czego szukac w kadrze i nie rozumiem dlaczego Leo z takim uporem ich powoluje. Niech da szanse innym sie wykazac. Przede wszystkim tym, ktorzy graja w swoich klubach dosyc regularnie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-10-2007 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #322
 
Do kadry zostal powolany Kamil Kosowski. Jego dobre wystepy w lidze zostaly wreszcie zauwazone. Na liscie rezerwowej znalezli sie Brozek, Glowacki, Murawski. Co ciekawe na normalnej liscie jest debiutant Tomasz Zahorski, a nie ma znowu miejsca dla Brozka.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-10-2007 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #323
 
Dziwi mnie że zabrakło na tej liscie Zająca i Zienczuka ktorzy są w swietnej formie :shock:
06-10-2007 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #324
 
Do strzeleckiej formy wraca Ebi Smolarek.W juz wczorajszym meczu Racingu z Valladolitem strzelil pierwsza bramke.Racing wygral 2 do 0.Mam nadzieje,ze w meczu z Kazachstanem tez cos kropnie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-10-2007 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #325
 
Boruc - Bronowicki, Jop, Bąk, Żewłakow - Łobodziński, Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Smolarek - Saganowski

Oto przewidywalny sklad na dzisiejszy mecz. Bardzo mnie cieszy ustawienie Saganowskiego w ataku, mysle ze to dobry wybor. Krzynowek pewnie tylko na papierze jest na skrzydle, tak naprawde to on bedzie cofnietym napastnikiem, a Ebi skrzydlowym. Dziwi mnie nieco Lobodzinski w skladzie, osobiscie wolalbym Kosowskiego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-10-2007 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #326
 
zaga92 napisał(a):Dziwi mnie nieco Lobodzinski w skladzie, osobiscie wolalbym Kosowskiego.

Dlatego mam nadzieje,ze jest to tylko przewidywalny sklad.Kosa jest o wiele lepszym pilkarzem i znajduje sie obecnie w bardzo dobrej formie i dlatego on powinien zagrac od pierwszych minut.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-10-2007 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #327
 
WoLaK napisał(a):Kosa jest o wiele lepszym pilkarzem i znajduje sie obecnie w bardzo dobrej formie i dlatego on powinien zagrac od pierwszych minut.

Kossowski w ogole jest w formie.

Do reszty zawodnikow nie mam zastrzezen, ale wolałbym Kuszczaka w bramce Smile I jak dobrze, ze nie ma Zurawskiego...

amor patriae nostra lex
13-10-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #328
 
Zashi napisał(a):I jak dobrze, ze nie ma Zurawskiego...
Ani Matusiaka.

Równiez mam nadzieję,że z tym Łobodzińskim to jakaś pomyłka jest.Zagrać od pierwszej minuty zagrać powinien Kosowski który ma formę.Cieszy mnie natomiast wystawienie w pierwszym składzie Saganowskiego,który ju z dawno powinien grać od poczatku.


POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-10-2007 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #329
 
Polska- Kazachstan 3:1
Piekny wynik, nie bylo latwo. Polacy strzelili gola juz w 1 minucie spotkania, ale Ebi byl na spalonym. Pozniej utrzymywala sie przewaga naszych, az tu w koncu w 20 minucie gola zdobyli... Kazachowie. Do konca pierwszej polowy gra Polakow byla wrecz slabo. Ich gra wygladala jakby walili w mur. Poczatek drugiej polowy: wejscie Zurawskiego i nic nie zapowiadalo polepszenia gry, az tu nadeszla 49 minuta i na stadionie zrobilo sie ciemno :lol: Dosyc ciekawa sytuacja, gra zostaje przerwana na ok 20 minut. Po wznowieniu Polacy rzucili sie do ataku i po chwili gola zdobywa Smolarek. Kilka minut pozniej wyszlismy na prowadzenie. W zamieszaniu pod bramka Kazachow, Bak podaje do Smolarka i prowadzimy. Nie minela minuta, a juz mamy 3:1. Po podaniu Zurawskiego gola dla odmiany strzela... Smolarek 8) Potem gra do konca byla juz nudna, nikomu sie nie spieszylo. Gracz meczu moze byc jeden. Zgadnijcie kto :?: :lol: Dobry mecz Krzynowka i Lobodzinskiego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-10-2007 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #330
 
zaga92 napisał(a):Polacy strzelili gola juz w 1 minucie spotkania, ale Ebi byl na spalonym

Hmm.. mi się zdaje, że przestrzelił Tongue

Pierwsza połowa bardzo słaba, bramka stracona w głupi sposób, nie wiem, gdzie wtedy byli obrońcy. Po egipskich ciemnościach Polacy się obudzili, a swój dzień miał Smolarek, który ustrzelił hat-tricka Smile Na niego to chyba zawsze można liczyć, strzela bardzo ważne bramki. Jesteśmy bardzo blisko Euro, takiej szansy nie można zmarnować.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-10-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości