Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #331
 
Kuba_^^ napisał(a):Hmm.. mi się zdaje, że przestrzelił

A ja jestem tego pewny :wink:

Odnosnie meczu, to w pierwszej polowie zagralismy katastrofe, poza nielicznymi akcjami. Polacy byli chyba za pewni siebie i szybko sie przeliczyli. W pierwszej polowie na pochwale w naszym zespole zaslugiwal tylko Łobodzinski. Po ciemnosciach od razu rzucilismy sie do ataku, co przynioslo nam zwyciestwo. Smolarek, gdyby nie ten hat-trick, to przez wiekszosc meczu nic specjalnego nie pokazal. Zaskoczyl mnie wytep Zurawskiego, pozytywnie oczywiscie. Wedlug mnie Maciek zagral bardzo dobrze, uspokoil troche nasza gre, popisal sie paroma dobrymi podaniami. Dobrze, ze wygralismy , bo rywale grali pod nas i trzeba bylo to wykorzystac.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-10-2007 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
Pierwsza połowa fatalna, nie wiem o czym mówił Krzynówek, który twierdził, że graliśmy dobrze, a Kazachowie padakę...

Smolarek na początku przestrzelił, ale na spalonym też był, żeby nie było już żadnych niedomówień.

Po przerwie spowodowanej awarią (celowa? 8) ) zobaczyliśmy zupełnie inną drużynę, ale spodziewałem się tego. Również wyróżnienia dla Smolarka, Krzynówka, Żurawskiego i Łobodzińskiego (pokazał, że wasze stękanie dotyczące jego powołania było zupełnie bezpodstawne).
13-10-2007 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #333
 
Kuba_^^ napisał(a):Jesteśmy bardzo blisko Euro, takiej szansy nie można zmarnować.


Teraz wystarczy wygrać z Belgią, i EURO jest nasze, niezależnie od wyniku meczu ze Serbią.


Pejter napisał(a):(celowa? Cool )

Szczerze?Bardzo w to wątpie.Warszawiacy by się tak nie kompromitowali,żeby samemu wyłączać reflektory.

Mimo wszystko ubaw miałem po pachy.Ciekawe czemu żaden z meczy polaków nie mógł się odbyć przy Bułgarskiej 5/7 tylko w Warszawie Chorzowie itp.Pzrecież w Poznaniu jest najlepszy stadion w Polsce który pomieści najwięcej ludu.


Co do meczu.W pierwszej połowie to była kaszana 100% w wykonaniu Naszej reprezentacji.Nic im nie wychodziło dużo niecelnych podań,zdecydowanie za dużo chaosu w grze.Kazachowie bronili się dobrze przez całą pierwszą połowę,ale swoje okazje mieliśmy.Np. po strzale głową Saganowskiego piłka o centymetry ominęła bramkę Kazachstanu.Po awarii Polacy wyraźnie sie przebudzili pokazali,że umięja grać w piłkę.

A wiecie ze Kuszczak mecz oglądał w hotelu pod kołdra z grypą?Oby wyleczył sie na Węgry,bo chetnie zobaczył bym go w trykocie reprezentacji Polski,choć to mało prawdopodobne.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
14-10-2007 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #334
 
Kolejne mecze utwierdzają mnie w przekonaniu, że jeśl jeszcze kiedyś naza reprezentacja ma się odrodzić to właśnie na EURO 2008. Sporo nowych nazwisk w tych eliminacjach się przewinęło i co lepsi zostali. Napewno pomogło nam rozstanie się z takimi "gwiazdorami" jak np. Mila.

Obecnie rośniemy w siłę i oby tak było.

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-10-2007 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #335
 
Grzeho napisał(a):[ Zaskoczyl mnie wytep Zurawskiego, pozytywnie oczywiscie. Wedlug mnie Maciek zagral bardzo dobrze, uspokoil troche nasza gre, popisal sie paroma dobrymi podaniami.

Brawo Grzecho.Wreszcie ktos zwrocil na to uwage.Zoraw wchodzi uspokaja gre.Gra madrze i spokojnie.On nie jest wysunietym napastnikiem,ktory strzela mnostwo bramek.Ja odwazylbym sie powiedziec,ze Zoraw pelni teraz role rozgrywajacego.

Ale na stadionie byla rzeznia jak swiatla zgasly.Jakie okrzyki na Kaczora lecialy Big Grin Wszystko mam nagrane,jak wroce do domu to dzisiaj albo jutro na youtube wrzuce.Na trybunach atmosfera byla super.Niezapomniane przezycia.

Moze mecz z slabym przeciwnikiem,ale takich atracji ze swiatlem to nawet na finale Mistrzostw Swiata nie bylo :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
14-10-2007 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #336
 
ziomo napisał(a):Szczerze?Bardzo w to wątpie.Warszawiacy by się tak nie kompromitowali,żeby samemu wyłączać reflektory.

Szczerze? Naucz się odróżniać żarty od tekstów pisanych na serio...

Co do Żurawskiego - zgadzam się. Bardzo ożywił naszą grę, zaprezentował się lepiej, niż Saganowski, choć ten też nie grał źle. To jednak dwa różne typy napastników, więc tak do końca porównywać ich nie można.
14-10-2007 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #337
 
3 pkt. zdobyte i to najwazniejsze. Bramka stracona z winy obroncow - nie pokryli dokladnie Kazachów. Trudno.
Wielki Ebi wkracza do akcji i w 9 minut zapewnia nam zwyciestwo. Zdziwiło mnie, ze Leo sciagnał Sagana i wprowadził Żurawia. Jednak poźniej okazało sie, ze Beenhakker ma nosa, bo zawodnik Celticu miał 2 asysty. Moze Maciek zostanie przemianowany na pomocnika? :wink: Bo tam duzą czesc czasu grał. Smile

Cytat:Ciekawe czemu żaden z meczy polaków nie mógł się odbyć przy Bułgarskiej 5/7 tylko w Warszawie Chorzowie itp.Pzrecież w Poznaniu jest najlepszy stadion w Polsce który pomieści najwięcej ludu.

Nie odbył sie w stolicy Wielkopolski, bo niby przynosi naszej reprezentacji pecha. Ehh.. Głupie przesądy. Własnie mecz z Kazachstanem miał byc w Poznaniu. Wyszło jak wyszło. Ale np. w Pryladnii PZPN wiecje by zarobił na biletach. Jest roznica pomiedzy 12 tys. widzów a 27 tys.

amor patriae nostra lex
14-10-2007 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #338
 
Zashi napisał(a):Moze Maciek zostanie przemianowany na pomocnika?

Maciek najlepiej sprawdza sie wedlug mnie, jako cofniety napastnik, badz ofensywny pomocnik. Wtedy moze swobodnie rozgrywac pilke, co gdy jest w formie bardzo dobrze mu wychodzi. Jak wiemy Maciek, podobnie jak Rooney lubi schodzic do srodka pola po pilki. Mam nadzieje, ze wczorajszy wystep doda mu troche pewnosci siebie, ktora na pewno mu sie przyda.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-10-2007 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #339
 
Cytat:Mam nadzieje, ze wczorajszy wystep doda mu troche pewnosci siebie, ktora na pewno mu sie przyda.

Pewnosc moze mu juz przywrocic jedna rzecz, a mianowicie bramka. Jako napastnik powinien je strzelac, a nie pamietam kiedy ostatnio Zurawski trafil w Reprezntacji.


Zashi napisał(a):Własnie mecz z Kazachstanem miał byc w Poznaniu. Wyszło jak wyszło. Ale np. w Pryladnii PZPN wiecje by zarobił na biletach. Jest roznica pomiedzy 12 tys. widzów a 27 tys.

A szkoda, ze sie odbyl bo wtedy bylaby duza szansa na moj obecnosc na meczu. Co do zarabiania, to PZPN troche pozdzieral kasy za te bilety. Jednak ceny dochodzace do 400zl to bardzo sporo.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-10-2007 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #340
 
Zashi napisał(a):Bramka stracona z winy obroncow - nie pokryli dokladnie Kazachów. Trudno.

Ja bym tu też obwiniał Boruca, który źle się ustawił. Powinien zobaczyć, jak wygląda sytuacja z kryciem, a on nawet na sekundę nie zerknął, że jest niekryty zawodnik. Mógł przewidzieć podanie do niego i trochę lepiej się ustawić.

Zashi napisał(a):zawodnik Celticu miał 2 asysty.

Miał 1 asystę - przy pierwszej bramce asystował Krzynówek, przy 2 Bąk.
14-10-2007 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #341
 
No cóż, nasza reprezentacja zgotowała nam niezły horror na Łazienkowskiej. No i chwilowo ten klimat przybliżyła również awaria oświetlenia, ale to minęło. Potem to już po prostu graliśmy elegancko, tak jak powinniśmy grać - szybko strzelone trzy bramki i spokój. Brawa dla Smolarka za hat-tricka, ale owacje należa się takze dla całej drużyny, w szczególności myślę o Krzynówku, który kolejny raz potwierdził, że jest w wielkiej formie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-10-2007 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #342
 
Juz wszystko zuploadowalem(znaczy wiekszość,bo tego troche jeszcze jest,ale wybralem najlepsze).Zapraszam do milego ogldania relacji z Żlety

http://youtube.com/profile?user=wolak27

[Obrazek: sorryvk6.gif]
15-10-2007 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #343
 
Co tu dużo mówic :? Zgasili światła,usypali koksu no i wygrali 8) Smolarek pewnie miał sporą kreche :lol:

Polska - Borat`y 3:1 :!:
15-10-2007 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
HUBERT7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #344
 
Pejter napisał(a):Bramka stracona z winy obroncow - nie pokryli dokladnie Kazachów. Trudno.


Ja bym tu też obwiniał Boruca, który źle się ustawił. Powinien zobaczyć, jak wygląda sytuacja z kryciem, a on nawet na sekundę nie zerknął, że jest niekryty zawodnik. Mógł przewidzieć podanie do niego i trochę lepiej się ustawić.

moim zdaniem gdyby obrońcy byli dobrze ustawini to by nie było problemu. i tu nie można obwiniać boruca. a zresztą po co to roztrząsać. zwycięzców sie nie sądzi
15-10-2007 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #345
 
Przegrywamy towarzyski mecz z Wegrami 0 do 1.Wynik w tym meczu akorat nie byl pierwszorzedna sprawa.Don Leo chcial przetestowac nowych zawodnikow.Moim zdaniem najlepiej wypadli Zieniu oraz Kosa i calkiem niezle spotkanie rozegral Matugol.Ale gralismy slabo,poniewaz nie jest to pierwszy sklad tylko eksperymentalny.Ten mecz potwierdza dobre wyniki polityki Benhakera o nie dokonywaniu wiekszych zmian w meczeach o stawke.Dzisiaj grali niezgrani ze saoba pilkarze,a w waznych meczach gra stala ekipa i prezentuja inny poziom.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-10-2007 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości