Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #376
 
Artur Boruc – Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Grzegorz Bronowicki – Wojciech Łobodziński, Mariusz Lewandowski, Radosław Sobolewski, Jacek Krzynówek, Euzebiusz Smolarek – Maciej Żurawski.

Oto jedenastka, ktora za nieco ponad 2 godziny wybiegnie na murawe stadionu Slaskiego, aby wywalczyc historyczny awans do EURO.
W tej wyjsciowej 11- stce brakuje mi tylko Kuby Blaszczykowskiego. Jest on pilkarzem lepszym od Lobodzinskiego. W trudnych chwilach potrafi wziasc na siebie ciezar gry. Ale pewnie jak nie bedzie szlo Lobodzinskiemu, na boisku pojawi sie Kuba.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #377
 
Licze na dobre widowisko i na historyczny awans,bo przecież tego nie możemy wdupic,Belgia osłabiona (symulują kontuzje ,bo wiedzą o co my walczymy i boją sie kompromitacji) Trzeba podejsc poważnie do tego spotkania,mam nadzieje że sobie poradzą ,Leo napewno ich przygotowal.

POLSKA :!:
17-11-2007 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #378
 
oby oby panowie. zeby trema ich nie zjadła, Belgowie sa druzyna jak najbardziej do ogrania wiec chłopcy musza pokazac po raz kolejny ze potrafia walczyc z presja ktorej beda pozbawieni nasi rywale coz pewoscia ułatwi im gre. Zagramy na normalnym stadionie a nie na stadioniku ktory nie ma opłaconego czynszu.

Polska Polska!!!!
17-11-2007 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #379
 
No szkoda,ze Kuba nie wychodzi w pierwszej jedenastce,ale ja mam 100% zaufania do Don Leo.On wie co robi i robi to bardzo dobrze.

DO BOJU POLSKO !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #380
 
Polacy prowadzą do przerwy 1:0 i na chwilę obecną jesteśmy jedną nogą w Euro! Bramka bardzo szczęśliwa, karygodny błąd lewego obrońcy Belgii, no ale jak mówili w studio - w takich meczach często może zadecydować jeden moment dekoncentracji. Oby tak dalej w drugiej połowie! COME ON POLAND!

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #381
 
Wszystko jest elegancko super i w ogóle. Leo przejrzal na oczy i zdjal Lobodzinskiego, ktorego dosrodkowania ladowaly glownie na aucie. Wchodzi Blaszczykowski, ktory na pewno rozrusza skrzydla.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #382
 
I wygraliśmy 2-0. Wypada pogratulować naszej drużynie, która po fatalnym pierwszym meczu z Finlandią podniosła się i pokazała klasę. Naprawdę nie jest łatwo grać, gdy ma się do dyspozycji takich zawodników, bo nie oszukujmy się, ale wirtuozerami nie jesteśmy. W miarę konkretnie grają Smolarek, Błaszczykowski i Krzynówek, Żurawski wprowadza spokój i to by było na tyle. Dzisiaj jednak cała drużyna zagrała nieźle. Podobali mi się defensywni pomocnicy, którzy w pierwszej połowie dobrze rozbijali ataki rywali.
17-11-2007 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #383
 
Smolarek zdecydowanie wyroznia sie w tej ekipie, pisanie, ze Zurawski wprowadza spokoj w druzynie przejadly mi sie i szczerze powiem, zygam jak je widze. Gra beznadziejnie, a dlaczego ? Bo nie gra w klubie. Sprawa jest prosta, ma tylko szczescie, ze inni napastnicy ( Saganowski, Rasiak, Niedzielan czy tez Matusiak ) nie wyrozniaja sie az tak bardzo w klubach.

Co do meczu to do 43 min wialo nuda, nic specjalnego, Beldzy mieli wtedy okazje troche odwrocic losy meczu, jednak nie udalo im sie, gol do szatni Ebiego sprowadzil ich marzenia na ziemie. Szybka akcja w 49 min na 2-0 i juz spokojnie do konca meczu. Znowu na Slaskim mamy awans do wiekszej imprezy co bardzo cieszy, bo jak kazdy wie, mieszkam blisko Chorzowa Smile Znaczy mieszkalem Tongue

DZIEKUJEMY!!!! LEO LEO LEO LEO!!!

[Obrazek: 77962867ld0.jpg]

[Obrazek: 77962925nh8.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #384
 
Wreszcie doczekaliśmy się tego momentu, w końcu awansowaliśmy do Euro Smile Co do dzisiejszego spotkania, no to trzeba przyznać, że Polska jakoś specjalnie nie zagrała, dwie bramki w sumie z przypadku, co prawda przy tej drugiej jakaś akcja była, no ale ta pierwsza to ewidentne wykorzystanie błędu obrońcy Belgii. Ebi Smolarek znowu strzela, to nasz bohater narodowy :mrgreen:

POLSKA

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-11-2007 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #385
 
To teraz mi powiedzcie kiedy jest losowanie grup na ME w Szwjacarii i Austrii, jestem bardzo ciekaw jak to sie ulozy bo jestem w 100 % chetny na wyjazd na taki mecz Polakow Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #386
 
Wspaniale 2:0.Marzenia wszystkich polskich kibicow ziscily sie Big Grin Mamy nasz kochane Euro.Zasluzenie wywalczylismy.Podziekowania naleza sie calemu zespolowi,bo to wszyscy zapracowali na ten awans.Oczywiscie najwieksze brawa naleza sie najwiekszemu bohaterowi czyli Leo Benhakerowi.Zbudowal solidna druzyne,ktora osiagnela swoj cel.

Teraz tylko pozostalo oszczedzac pieniadze i latem ruszyc do Austri i Szwajcari.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #387
 
tragiczny mecz, nie ma co ukrywac, dobrze zewygrany. Nie potrafilismy stworzyc zadnej akcji naszczescie Belgowie sami nas podarowali bramke 1 i mieli duzy udział przy 2. Brak pomysłu nagre w ataku pozycyjnym......... dobrze zeskonczyło sie tak jak sie skonczyło, brawo za awans ale gra była tragiczna.
17-11-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #388
 
Oh! Ach! Ebi!

No po prostu jestem w niebie Smile Już wiem na co te 70zł kieszonkowego miesięcznie zbierać! :twisted: 8) Gdzie można bilety kupować!? W 50% awans to zasługa polskich piłkarzy, ale drugie 50% to Leo Beenhakker. Najlepszy jego komentarz po meczu, wszyscy sie ciesza itp. a Leo spokojnie:
Cytat:Nie jestem zadowolony z gry.
:lol:

amor patriae nostra lex
17-11-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #389
 
Tak jak sioe spodziewalem wejscie Kuby znacznie ozywilo poczynania Polakow. To po jego akcji padla bramka na 2:0 i do tego ze dwa razy zrobil Belgow jak dzieci. Teraz pozostaje czekac na laskawe losowanie i na wystep lepszy niz druzyny Engela i Janasa.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #390
 
Pejter napisał(a):Podobali mi się defensywni pomocnicy

Mi rowniez zaimponowala ich postawa, szczegolnie Sobolewskiego, ktory zaliczyl wiele waznych przechwytow i kilka razy udalo mu sie rowniez dobrze podac. Lewandowski rowniez nie zagral najgorzej. Ogolnie to jestem zadowolony z postawy wszystkich pilkarzy, ale najbardziej jestem zadowolony z wyniku :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości