Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #421
 
Smolarek moglby zajac pozycje Zurawskiego, Krznowek pozycje Smolarka, a Zurawski poszedlby w miejsce Krzynowka i problem z glowy :wink:


Zashi napisał(a):ale Leo powołuje takich Matusiaków czy Żurawskich...

Zurawskiego moge jeszcze zrozumiec, bo to w koncu kapitan i czasem cos tam pogra, ale Matusiak?! jego powolywanie jest totalnie bez sensu, on tylko zabiera miejsce bedacym w formie zawodnikom z OE :roll:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #422
 
Grzeho napisał(a):Smolarek moglby zajac pozycje Zurawskiego, Krznowek pozycje Smolarka, a Zurawski poszedlby w miejsce Krzynowka i problem z glowy

Troche nie ma to sensu bo Krzynowek ostatnio bardzo dobrze sie czuje grajac za napastnikiem. Smolarek ze skrzydla lubi zbiegac na szpice i potrzebujemy jednego dobrego wysunietego napastnika. Nie Zurawskiego ba jak pisze nie ma dla niego juz miejsca.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #423
 
Zgadzam się,z tym,że Matusiak jest totalnym nieporozumieniem.W Holandii nic nie gra a taki Jeleń w Auxerre gra wyśmienicie.Ja uważam,ze Leo jako "pupila" wybrał sobie "MatiGola"i na tym tracą Jeleń,Paweł Brożek i inni czołowi napastnicy OE i innych klubów za granicą.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-11-2007 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #424
 
A slyszeliscie, ze Kaczynski chce odznaczyc Leo Krzyzem Zaslugi?? Bardzo ciekawy pomysl. Trener i to jeszcze zagraniczny, ale fakt faktem zrobil cos z ta druzyna. Polacy teraz nie boja sie wychodzac na boisko przeciwko np. Portugalczykom. Graja z nimi jak rowny z rownym. Ale to bardzo dlugi proces najpierw zgode musi wyrazic glowa panstwa Holenderskiego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #425
 
ziomo napisał(a):innych klubów za granicą.

Na przyklad taki Wichniarek. Byl okres kiedy byl w wysmienitej formie, a Leo zamiast niego powolal bedacego w nijakiej dyspozycji Matusiaka :roll: Nie ma jednak co narzekac na Holendra, bo przeciez w duzej mierze dzieki niemu awansowalismy do EURO 2008. Mam jednak nadzieje,ze Leo w koncu przejrzy na oczy i zamiast Matusiakowi da szanse komus innemu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #426
 
zaga92 napisał(a):A slyszeliscie, ze Kaczynski chce odznaczyc Leo Krzyzem Zaslugi?? Bardzo ciekawy pomysl. Trener i to jeszcze zagraniczny, ale fakt faktem zrobil cos z ta druzyna. Polacy teraz nie boja sie wychodzac na boisko przeciwko np. Portugalczykom. Graja z nimi jak rowny z rownym. Ale to bardzo dlugi proces najpierw zgode musi wyrazic glowa panstwa Holenderskiego.

Rzeczywiście bardzo ciekawy pomysł, Leo i jego drużyna osiągnięli coś i historycznego w Polskiej piłce nożnej, dlatego myślę, że ten krzyż mu się należy. Zreszta pan prezydent zachował się honorowo, przypomnę tylko, że także przyznawał krzyże zasługi ekipie Lozano i Wenty, za wybitne osiągnięcia. A co do zgody władz holenderskich, myślę, że nie było by problemu , bo co miało by stać na przeszkodzie.
18-11-2007 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #427
 
WolaK napisał(a):Pawel Brozek w ostanich meczacg ligowych nie strzelal duzo bramek.Na pewno nie jest w tak dobrej formie jak byl na poczatku sezonu.Jak dla mnie brak powolania calkiem zrozumialy.
f

Rozumiem czyli powodem powolania musi byc fakt, ze ktos siedzi na lawce i nie gra i przede wszystkim nie strzela goli. Janas wzial Brozka na MS mimo, ze nie byl podstawowym napastnikiem Wisly, Leo mogl przynajmniej wziasc go do kadry. No, ale Zuraw jest po to by wprowadzac spokoj :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #428
 
Grzeho napisał(a):Smolarek moglby zajac pozycje Zurawskiego, Krznowek pozycje Smolarka, a Zurawski poszedlby w miejsce Krzynowka i problem z glowy

Tak właśnie zrobili w drugiej połowie wczorajszego meczu i wyszło to całkiem, całkiem. Można pomyśleć nad takim rozwiązaniem, jeśli innej alternatywy nie ma.

Mam nadzieję, że w meczach towarzyskich, które będą przed Euro 2008 Leo sprawdzi wszystkich potencjalnych kandydatów do kadry.
18-11-2007 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #429
 
Tak sie teraz zastanawiał jakim cudem na boisko wybiegł Łobodziński. Miał może z 3-4 dośrodkowania, które wyszły poza linie końcową... W drugiej połowie zastąpił go Błaszczykowski, który jest w dobrej formie. Gra tych dwóch rozniła sie jak niebo i ziemia...

amor patriae nostra lex
18-11-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #430
 
Rzeczywiście, Łobo wczoraj niestety nieco zawiódł, myślałem, że coś pokaże wczoraj, ale jego występ był wręcz katastrofalny, coś około 3 szans na dobre dośrodkowanie w pole karne i wszystko leciało wysoko za bramką. Błaszczykowski rzeczywiście spisał się o niebo lepiej, kilka efektownych rajdów prawą flanką no i jeszcze szansa na bramkę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-11-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #431
 
Znalzlem na jednej stronce opcje follow your team.Kupujesz biletyu na 3 mecze grupowe.Najtanszy taki pakiecik kosztuje 990 Euro.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-11-2007 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #432
 
Wprowadzenie Błaszczykowskiego było najlepszym posunięciem Leo w dniu wczorajszym, właściwie to po części jemu zawdzięczamy tego drugiego gola i spokojne prowadzenie. Gra pozostawia wiele do życzenia, jednak nie chcę psuć nastroju fety - liczy się zwycięstwo i historyczny awans, na poprawę "wizerunku" mamy jeszcze kilka dobrych miechów.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-11-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #433
 
Morgan napisał(a):Kosowski dalej dośrodkowuje na księżyc Smile a ja na przekór Maro uważam że drużynę trzeba już budować bardziej przyszłosciowo i na Euro jechać powinien ktoś inny niż Kosowski, który pewnego poziomu już nie przeskoczy Smile na MŚ pokazał jaki jest dobry, podobnie zresztą podczas swoich wojaży po Europie Smile już lepszym pomysłem byłby chyba Zieńczuk, do którego zresztą też większego zaufania nie mam, bo "normalnemu" piłkarzowi forma w ten sposób powinna eksplodować dużo wczesniej Smile Niech sie Jeleń do roboty bierze, bo jak będzie grał na miarę swoich możliwosci to mu nikt nawet nie zagrozi utraty miejsca w kadrze Smile

Widzisz drogi Morganie, Kossowski zawsze prezentował w miare przywoity poziomi poza Zienczukiem(ma chwile obecna) nie ma w polsce lepszego skrzydłowego, zauwaz ze Leo tez zauwazył forme kosy z ostatnich spotkan ligowych oczym swiadczy ilosc minut Kamila w eliminacjach(nie grał dostrzegł forme jest powołanie). Błaszyczkowski jest poza zasiegiem , Krzynowek mało kiedy gra jako lewy pomocnik, Irek Jelen jest dobry ale Leo go nie lubi czego nie ukrywa. Wymiencie mi(poza zienczukiem) lepszycj od kosy skrzydłowych w kraju, moze wtedyz rozumicie z czego Leos wybiera :wink:
18-11-2007 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #434
 
Szkoda, że Jeleń nie jest powoływany do kadry, wiadomo, że to dobry zawodnik, który gdy gra w Auxerre zazwyczaj zalicza dobre występy. Żal mi trochę chłopaka, bo z pewnością dla reprezentacji chce grać, jednak jakoś Leo nie chce go powoływać... Szkoda naprawdę, że taki zawodnik nie gra dla Polski.

Ubolewam też nad brakiem Wichniarka w kadrze, w Arminii spisuje się nieźle... Może warto byłoby mu dać szansę? Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-11-2007 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #435
 
Kuba_^^ napisał(a):Szkoda, że Jeleń nie jest powoływany do kadry, wiadomo, że to dobry zawodnik, który gdy gra w Auxerre zazwyczaj zalicza dobre występy. Żal mi trochę chłopaka, bo z pewnością dla reprezentacji chce grać, jednak jakoś Leo nie chce go powoływać... Szkoda naprawdę, że taki zawodnik nie gra dla Polski.

Ubolewam też nad brakiem Wichniarka w kadrze, w Arminii spisuje się nieźle... Może warto byłoby mu dać szansę? Smile

Jeny ! Co wy tak z tym Jeleniem i Wichniarkiem.Wcale sie tak dobrze nie spisuja w swoich klubach.Wichniarek dobry mial pocztek sezonu,a teraz kicha.A Jelen nie gral nic nadzwyczajnego,o ile wychodzil w pierwszej jedneastce.Zreszta zobaczcie jakie lokaty zajmuja ich druzyny w lidze...Trzeba wyrzucic z poamieci slupek i poprzeczke Jelenia z Mistrzostw Swiata i patrzec na ich terazniejsze wyczyny.
Ja wogole nie rozumie skad wzial sie ten mit swietnego Ireneusza Jelenia ? Nie uwazam,ze jest slabym pilkarzem,ale nie wyroznia sie niczym specjalnym.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-11-2007 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości