Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #466
 
No to sie razem zgadamy bo ja na bank takiej okazji nie przepuszcze Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #467
 
Na meczu z Belgami było w porzo, doping dobry ale mogło byc lepiej za duzo pikników fakt faktem musiałem sie tam znalesc bo to wydarzenie historyczne, gardło zdarłem ostro ale nie ma czego załowac Tongue

Teraz trzeba jakos ogarnac Euro 2008 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
20-11-2007 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #468
 
A tak bedzie prawdopodobnie wygladac sklad bialo-czerwonych.
Fabiański - Wasilewski, Bąk, Żewłakow, Bronowicki - Łobodziński, Lewandowski, Murawski, Garguła, Kosowski - Matusiak.

W bramce braklo miejsca dla Tomka Kuszczaka. Gargula prawdopodobnie zagra ofensywnego pomocnika. Mimo, ze mecz ten nie ma dla nas znaczenia, Leo stawia na sprawdzonych obroncow. Pozostaje jeszcze jedna zagadka: Czy ten mecz sie odbedzie. Nie wiadomo czy boisko bedzie zdalne do uzytku. Nie maja tam nawet podgrzewanej murawy :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-11-2007 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Skład oczywiście lekko rezerwowy, awans mamy, kilku zawodników dostało już wolne, więc nie wiem czego się spodziewać przy okazji dzisiejszego spotkania w Serbii. Najlepiej byłoby nie przegrać, remis mi styknie, a kolejne 3 punkty to już wogóle byłoby cudownie. Dobrze, że szanse dostaną dublerzy, jestem ciekaw co pokaże Matusiak i jak wypadnie Murawski, bo z Belgami za długo się nie nagrał.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
21-11-2007 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #470
 
zaga92 napisał(a):Nie wiadomo czy boisko bedzie zdalne do uzytku.

Murawa w fatalnym stanie, robią wszystko, żeby ten mecz się odbył, jednak tragedia... Nikt nawet na głównej nie trenował, treningi odbywają się na sztucznej murawie :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-11-2007 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #471
 
Kuba_^^ napisał(a):Murawa w fatalnym stanie, robią wszystko, żeby ten mecz się odbył, jednak tragedia

Stan boiska rzeczywiście fatalny, jak spojrzałem na ta murawę to się złapałem za głowę, przecież niektórzy czwartoligowcy w Polsce maja lepsze murawy. Wstyd dla serbów, że na stadionie narodowym nie potrafią doprowadzić boiska so stanu grywalności, tym bardziej, że to obiekt także mistrza Serbii. Myślę, że mecz sie jednak odbędzie, bo niby kiedy indziej miałby zostać rozegrany, serbowie w sobote grają z Kazachstanem, w tygodniu jest Champions League, a polacy też nie zgodzą się z przymrużeniem oka na byle jaki termin.Konieczne przecież jest w takich sytuacjach zwalnianie piłkarzy z klubów, a nasza jedenastka głównie opiera się na ligach zagranicznych, tak więc chyba by musiała zagrać reprezentacja zbudowana z ligi polskiej.
21-11-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #472
 
zaga92 napisał(a):Pozostaje jeszcze jedna zagadka: Czy ten mecz sie odbedzie. Nie wiadomo czy boisko bedzie zdalne do uzytku. Nie maja tam nawet podgrzewanej murawy

Słyszałem w radiu, że mecz mimo wszystko na pewno się odbędzie.

zaga92 napisał(a):W bramce braklo miejsca dla Tomka Kuszczaka.

Znowu miał chyba coś z plecami. Swoją drogą to trochę dziwne, że zawsze go "łapie" na reprezentacji...
21-11-2007 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #473
 
Serbia- Polska 2:2!!!
Wynik nie zly, gdyby nie to, ze prowadzilismy 2:0 i w 2 minuty dalismy Serbom wyrownac. Pierwsza bramke po znakomitym podaniu strzelil Rafal Murawski Smile Ogolnie cala pierwsza polowe mielismy przewage. Na poczatku drugiej na 2:0 podwyzszyl Matusiak. I potem zaczely sie problemy. Nie da sie ukryc, ze bramki Serbow to szmaciarskie fuksy, ale nic sie poradzi. Do konca meczu przewage mieli juz gospodarze, ale Polacy dobrze sie bronili. Warto wspomniec, ze wygralismy nasza grupe, bo Portugalia zremisowala 0:0. Dzisiejszy mecz potwierdzil, ze Murawski bedzie glownym kandydatem na wskoczenie na pozycje Sobolewskiego. Bardzo walecznie zagral tez Zahorski.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-11-2007 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #474
 
zaga92 napisał(a):Nie da sie ukryc, ze bramki Serbow to szmaciarskie fuksy, ale nic sie poradzi

No tak, ale zauwaz tez, ze te fuksy wynikaly z bledow oborncow, np zlego ustawienia, badz czego innego.

Mecz ogolnie nie byl zly. Gralismy nawet dobrze, ale po stracie pierwszego gola za bardzo sie cofnelismy, czego konsekwencja byla bramka na 2-2.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
21-11-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #475
 
Krotki i szybko.

Na poczatki gralismy troche niemrawo, wszedl Zahorski i troszke namieszal, bardzo podobala mi sie jego gra, godny uwagi zawodnik.

Pierwszy gol super asysta Lewandowskiego i piekne obiegniecie Murawskiego, super! Drugi gol to super asystya Zahorskiego, ktory byl jednym z najlepszych aktorow wieczoru w polskiej ekipie. Cieszy gol Matusiaka, znowu z Serbia, moze teraz cos pogra w Heerenven.

2 szybkie gole Serbii, coz zamotalismy sie troche w obronie. Nie ma co rozpamietywac. 1 miejsce w grupie. POLSKA!

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 01:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #476
 
Wojtek3 napisał(a):Krotki i szybko.

Tez tak zrobie :wink:

Wojtek3 napisał(a):1 miejsce w grupie. POLSKA!

To powinno wystarczyc 8)
Brava dla Beenhakeera :mrgreen:
22-11-2007 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #477
 
Dla mnie tez najbardziej wyrozniali sie Zahorski oraz Murawski.Takze dobre spotkanie rozegral Wasyl,ktory ladnie szarpal na skrzydle.W bramce dobrze spisywal sie Fabianski.Najbardziej mi sie podobala interwencja w pierwszej polowie jak serbowi spod nogi pilke wygarnal.Fakt,ze szkoda tych dwoch straconych bramek,ale i tak wygralismy grupe.

Najlepiej bylo jak szpaku komentuje,a w tle bylo slychac "PZPZ PZPN je**c je**c PZPN !" Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #478
 
WoLaK napisał(a):Najlepiej bylo jak szpaku komentuje,a w tle bylo slychac "PZPZ PZPN je**c je**c PZPN !"

Ogólnie na stadionie słychać było tylko Polaków i nasze przyśpiewki, gdzie byli Ci Serbowie...?? :lol:
8) :lol:


Jabol napisał(a):przecież niektórzy czwartoligowcy w Polsce maja lepsze murawy

Muszę przyznać, że w Krośnie macie lepszą :wink: Fatalne warunki do gry, strasznie grząsko. W tym spotkaniu pilkarze zostawili sporo zdrowia na boisku, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy. Dublerzy pokazali się z dobrej strony. Murwaski rozegral dobre zawody udokumentowane bramką, Zahorski z kolei asystą. Nie wiem dlaczego wyszedł Rasiak? Ten pan wogole się nie nadaje! Bardzo dobry mecz Lewandowskiego. Mamy pierwsze miejsce w grupie Tongue

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
22-11-2007 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #479
 
Jabol napisał(a):przecież niektórzy czwartoligowcy w Polsce maja lepsze murawy.

Żebys wiedział. Astra Krotoszyn - klub z mego miasta ma lepszą murawe :wink:

O wyniku nie ma co pisac - mało wazny. Skład eksperymentalny, jednak linia obrony była jednym z tych zestawien jakie wczesniej stosował Leo. Owa linia, moim zdaniem, zawaliła drugą bramkę. Obydwie akcje bramkowe dla Polski bardzo dobry. Wyrozniali sie Murawski i Zahorski - mimo, iż nie grał na swojej pozycji. Fabiański dobrze grał. Reprezentaci starszi stazem (pis.) typu Lewandowski czy Wasilewski na swoim, dobrym poziomie. Kosowski to najwieksze nieporozumienie.

amor patriae nostra lex
22-11-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #480
 
Zashi napisał(a):Kosowski to najwieksze nieporozumienie.

O co ci chodzi? Zagrał ok. 15 minut, z czego już chyba od 10 minuty miał problemy z nogą, a kto wie, czy nie wcześniej. Nie można go za ten mecz oceniać.

Bramki stracone frajersko, ale myślę, że przy pierwszej Zigic faulował Bronowickiego. To, że jest od niego dużo wyższy, nie oznacza, że może sobie na niego wskoczyć. Coś ala Crouch...

Zaskoczył mnie Lewandowskim tym świetnym podaniem do Murawskiego. Prawie jak Scholes 8)
22-11-2007 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości