Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #541
 
To jest sk**wysyństwo, ale kibice np. z Chorwacji mają jeszcze gorzej
02-03-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #542
 
Ahh napisze o tym tutaj. Maciej Zurawski zdobyl druga bramke dla Larisy. Jego bramka znowu dala im wazne 3 punkty. Tym razem Polak w 90 minucie zamienil na bramke rzut karny. Dla Zurawski tam strzelac moze, ale dopoki nie zobacze jego dobrego wystepu w kadrze, to nie powinien on jechac na EURO.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-03-2008 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #543
 
zaga92 napisał(a):Dla Zurawski tam strzelac moze, ale dopoki nie zobacze jego dobrego wystepu w kadrze, to nie powinien on jechac na EURO.

Czyli rozumiem,że występy w Larisie nie są rzetelnym miernikiem formy Żurawia.
A powiedz mi kiedy byś chciał zobaczyć jego dobry występ w kadrze ? W towarzyskim meczu z Albanią ? Mecz towarzyskim byłby lepszym wskaźnikiem formy Maćka niż mecz ligowy,w którym walczy się o punkty ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-03-2008 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #544
 
WoLaK napisał(a):Czyli rozumiem,że występy w Larisie nie są rzetelnym miernikiem formy Żurawia.

Bramka bramka, ale ja po prostu nie widze jak on tam sie prezentuje. Musialbym zobaczyc jego wystep. Najlepsza okazja bedzie towarzyski mecz z USA i jezeli tam Zurawski potwierdzi to co pokazuje w Grecji bede zadowolony.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-03-2008 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #545
 
Zurawski na pewno zaplusował u Leo bo wiedzial ze w Celticu przy McDonaldzie, Samarasie, van Hesselinku czy Riordanie sobie nie pogra, ba, na lawke juz by sie pewnie nie lapał, pokazal, ze zalezy mu na grze, na zmianie na otoczenia a przede wszystkim na pozostaniu w kadrze. Zmienil klub, strzela, ma sie chyba dobrze. W tym momencie u mnie ma plusa i powinien grac w kadrze, calkiem niedawno pokazywal swoj sprzeciw temu, bo Zurawski w Celticu nie gral i nie strzelal, a regularnie miewal beznadziejne wystepy w kadrze ( argument, ze jest doswiadczony i cofa sie po pilki mnie nie przekonuje, tak sam jak Rooney nie strzeli a ludzie pisza, ze " walczyl " ) Takze well done Macku.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-03-2008 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #546
 
Kuba Błaszczykowski po powrocie z przerwy spowodowanej kontuzją wrócił do gry,ale na krótka.Mecz opuścił na noszach.Podobno za 3 tygodnie ma wrócić,ale pod kontem reprezentacyjnym tak nie ciekawie zaczyna to wyglądać.Chyba nie muszę mówić jak ważnym dla nas zawodnikiem jest Kuba.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-03-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #547
 
Szkoda Kuby. Oby tylko szybko wrócił do zdrowia. Reprezentacja jakoś sobie bez niego radziła, nawet całkiem dobrze, ale jednak lepiej mieć tego jednego więcej zawodnika w składzie, który będzie siłą napędową reprezentacji na skrzydle. Z Krzynówkiem z lewej i Kubą z prawej wyjście z grupy na EURO mamy pewne, jeszcze z przodu Ebi to już wogóle. Po cichu liczę na to, że Polacy zrobią niespodziankę na mistrzostwach, tak jak przed 4 laty Grecy, i zdobędą złoto.
Co do Żurawskiego to zgadzam się z WoLaKiem. Na pewno mecze ligowe, gdzie jest niesamowita walka do ostatniej minuty o chociaż jeden punkt, są lepsza miarą formy piłkarza niż mecz towarzyski, nawet na poziomie reprezentacyjnym. Żurawski bez wątpienia jest jednym z pewniaków na EURO, ale nie zdziwiłbym się gdyby turniej jednak rozpoczął na ławce. Dla mnie skład na pierwszy mecz z Niemcami powinien wyglądać tak:
Boruc
Wasilewski, Bąk, Żewłakow, Bronowicki
Błaszczykowski, Lewandowski, Dudka/Garguła/Majewski, Krzynówek
Zahorski/Smolarek
Smolarek/Matusiak

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #548
 
spalacz napisał(a):. Dla mnie skład na pierwszy mecz z Niemcami powinien wyglądać tak:
Boruc
Wasilewski, Bąk, Żewłakow, Bronowicki
Błaszczykowski, Lewandowski, Dudka/Garguła/Majewski, Krzynówek
Zahorski/Smolarek
Smolarek/Matusiak

Chlopie jeszcze 3 miesiace, a ty juz o skladach. Na ten czas w skladzie musialoby byc miejsce dla Rafala Murawskiego. Krzynowek nie wiadomo czy wogole bedzie gral w klubie, a od tego sporo zalezy. Moze Zurawski wroci do odpowiedniej formy. Na dzien dzisiejszy nic nie wiadomo.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-03-2008 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #549
 
Nawet jeżeli Krzynówek nie będzie grał w klubie to jest niemal pewne, że Leo zabierze go na EURO. Pokaż mi teraz kogoś kto może zastąpić tak wartościowego gracza dla reprezentacji Polski na lewej pomocy?!

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #550
 
spalacz napisał(a):Pokaż mi teraz kogoś kto może zastąpić tak wartościowego gracza dla reprezentacji Polski na lewej pomocy?!

A oglądasz mecze reprezentacji? Tongue Krzynówek już od jakiegoś czasu nie gra w niej na lewej pomocy tylko "łącznika między pomocnikami a napastnikiem", a podstawowym lewym skrzydłowym jest, można powiedzieć, Smolarek.
03-03-2008 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #551
 
Tak się składa, że oglądam wyobraź sobie. I jakoś nie widziałem Ebiego na lewej pomocy. Zazwyczaj gra na szpicy, za nim Żurawski, a na lewej właśnie Krzynówek. Smolarek ostatnio na lewej stronie to grał w na początku eliminacji do EURO i na Mistrzostwach Świata, ale to było w 2006 roku...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #552
 
spalacz napisał(a):I jakoś nie widziałem Ebiego na lewej pomocy. Zazwyczaj gra na szpicy, za nim Żurawski, a na lewej właśnie Krzynówek. Smolarek ostatnio na lewej stronie to grał w na początku eliminacji do EURO i na Mistrzostwach Świata, ale to było w 2006 roku...

Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź, mijającą się z faktami.

spalacz napisał(a):Tak się składa, że oglądam wyobraź sobie.

To oglądaj uważniej i prześledź sobie ostatnie kilka spotkań reprezentacji ze Smolarkiem w składzie zanim odpiszesz na tego posta.
03-03-2008 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #553
 
Skład na mecz z Belgią:
1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 14. Michał Żewłakow, 6. Jacek Bąk, 3. Grzegorz Bronowicki - 15. Wojciech Łobodziński (46, 16. Jakub Błaszczykowski), 18. Mariusz Lewandowski, 17. Radosław Sobolewski, 8. Jacek Krzynówek - 9. Maciej Żurawski (82, 23. Rafał Murawski), 7. Euzebiusz Smolarek (85, 5. Kamil Kosowski).

I Ebi grał w ataku. W dodatku strzelił 2 bramki, a w całych eliminacjach aż 9...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #554
 
spalacz napisał(a):W dodatku strzelił 2 bramki, a w całych eliminacjach aż 9...

Ronaldo też strzela najwięcej bramek, grając na skrzydle.

spalacz napisał(a):1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 14. Michał Żewłakow, 6. Jacek Bąk, 3. Grzegorz Bronowicki - 15. Wojciech Łobodziński (46, 16. Jakub Błaszczykowski), 18. Mariusz Lewandowski, 17. Radosław Sobolewski, 8. Jacek Krzynówek - 9. Maciej Żurawski (82, 23. Rafał Murawski), 7. Euzebiusz Smolarek (85, 5. Kamil Kosowski).

Nie pamiętam już dokładnie tego spotkania, ale wydaje mi się, że wbrew podanemu tutaj ustawieniu, Ebi nominalnie był lewym pomocnikiem, Krzynówek za Żurawskim. Bramki zdobył akurat w momentach kiedy schodził do środka, na pozycję Żurawskiego, który w tym momencie się wycofywał.

Zresztą, nawet jeżeli grał z Belgią wysuniętego napastnika, co mi próbujesz udowodnić, nie zmienia to faktu, że ostatnio gra praktycznie tylko na lewej pomocy z tymi jego niezwykle skutecznymi zejściami do ataku.
03-03-2008 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #555
 
Skład skopiowałem z oficjalnej strony PZPN. I takim ustawieniem Polacy grali w większości meczów eliminacji. Smolarek jest napastnikiem i nic tego nie zmieni. Ale widzę, że prawda jest taka, ale ty wiesz lepiej i masz swoją prawdę. Forumowicz roku i "zadziora" 2007 - pasuje do Ciebie ten tytuł. Jesteś upierdliwy i czepiasz się każdej pierdoły.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości