Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #556
 
Ja się dołączę do Pejtera. Smolarek gra tam gdzie jest potrzebny. Ja jakoś w ataku widziałbym Matusiaka i Zahorskiego (chyba, ze Leo kogos nowego odkryje), Ebi`ego na lewej, Krzynówka jako rozgrywającego, na prawej Kuba (ewentualnie Łobodziński) + do tego w pomocy defensywny gracz. A ze nie zawsze to tak wyglada w czasie meczu to normalne, ale uwazam, ze tak powinnismy zacząc i zmieniac ustawienie w odniesieniu do sytuacji na boisku.

amor patriae nostra lex
03-03-2008 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #557
 
Zashi, ale jezeli Krzynowek gra ofensywnego pomocnika to gramy jednym nominalnym napatsnikiem, a Smolarek i tak wtedy schodzi na atak.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-03-2008 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #558
 
spalacz napisał(a):Jesteś upierdliwy i czepiasz się każdej pierdoły.

Piszę prawdę, bo Smolarek ostatnio najczęściej gra na lewej pomocy i to są fakty, więc po co się z nimi kłócisz?

spalacz napisał(a):Skład skopiowałem z oficjalnej strony PZPN.

Przecież wiadomo, że takie składy na papierze często inaczej wyglądają niż w rzeczywistości. Nawet jeśli są ze strony PZPN...

spalacz napisał(a):I takim ustawieniem Polacy grali w większości meczów eliminacji.

Tutaj bym polemizował. W większości (we wszystkich?) meczów graliśmy po pierwsze tylko jednym napastnikiem. Ja nie pamiętam Smolarka jako typowego napastnika.

spalacz napisał(a):Smolarek jest napastnikiem i nic tego nie zmieni.

Nominalnie może i tak, ale w reprezentacji jest ustawiany na lewym skrzydle, choć to trochę taka "fałszywa" pozycja, bo wszyscy dobrze wiemy, że często schodzi do środka, do ataku, siejąc popłoch w szeregach rywali.

spalacz napisał(a):Forumowicz roku i "zadziora" 2007 - pasuje do Ciebie ten tytuł.

Dzięki, w końcu za coś mi go przyznano Tongue A kryteria na "zadziorę" były pozytywne, nie negatywne, więc źle interpretujesz jednak :wink:

Nie odbieraj tego tak, że się czepie czepiam, bo wydaje mi się, że tak jesteś do mnie nastawiony i za wszelką cenę chcesz ze mną polemizować. Nie mam nic do ciebie. Po prostu każdy ma prawo nie zgadzać się z czyjąś opinią.
03-03-2008 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #559
 
Nie chce mi się już gadać na ten temat. Widzę, że nie wygram z mistrzem polemiki, więc nawet nie próbuję... Pozdro

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #560
 
Reprezentacja Polski przegrała z naszymi zagranicznymi pseudogwiazdami 2:3
Pewnie teraz polowa tych gwiazd bedzie ie staralo o polski paszport Tongue
12-03-2008 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #561
 
adriano napisał(a):Reprezentacja Polski przegrała z naszymi zagranicznymi pseudogwiazdami 2:3
Pewnie teraz polowa tych gwiazd bedzie ie staralo o polski paszport Tongue

To nasi raczej sa pseudogwiazdy. Tylko jeden zawodnik zasłuzył na dobrą ocene: Krzynówek. Zagrał dobre zawody. Widac było, ze chłopak ma doswiadczenie z zachodzich boisk.
Jak ogladałem wczorajszy mecz to chciał dać wszystkim zagranicznym polskie obywatelstwa i wysłac na EURO. W pierwszej połowie grali genialny futbol. Rozbijali ataki w defensywie niczym catenaccio (pis.), a w ataku finezja południowców..

amor patriae nostra lex
12-03-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #562
 
Mi się też trochę podobał Piszczek, pokazał parę ciekawych zagrań, mimo że w ogóle nie miał wsparcia kolegów. Krzynówek zaczął dobrze grać dopiero w drugiej połowie na lewej stronie. Nieźle też Garguła.

Wawrzyniak tragicznie na środku obrony, ale bramka fajna Tongue
12-03-2008 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #563
 
Ja oglądałem pierwszą połową tego spotkania,i muszę przyznać że byłem pod wrażeniem gry wczorajszych rywali reprezentacji Polski.Wszyscy spodziewali się tego reprezentacja zagranicznych gwiazd OE będzie miała spore problemy z komunikacją na boisku,tymczasem oni wyglądali pod tym względem o wiele lepiej niż Polacy.Warto zwrócić uwagę na to że jedną z bramek dla najlepszych obcokrajowców naszej ligi strzelił Chinyama,widać że ten zawodnik jest w sporym gazie,może to jemu dać Polskie obywatelstwo a nie Rogerowi...chociaż chyba nie ma takiej możliwości ponieważ Chinyama zdaje się zaliczył już jakieś występy w swojej reprezentacji.

Co sądzicie na temat powołania do reprezentacji Adriana Sikory,dla mnie to najbardziej niedoceniany polski piłkarz ostatnich lat,w ogóle to wszyscy go chwalą a jakoś nikt specjalnie nie wspomina o nim w kontekście drużyny narodowej,myślę że jak na razie nie tylko na mnie napastnik Groclinu tej wiosny robi spore wrażenie,i wydaje mi się że swoją postawą zasługuje na to by przynajmniej dostać szansę w jakimś meczu towarzyskim od Leo Benhakkera.

CONCILIO ET LABORE
12-03-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #564
 
Danny93 napisał(a):jedną z bramek dla najlepszych obcokrajowców naszej ligi strzelił Chinyama,widać że ten zawodnik jest w sporym gazie,może to jemu dać Polskie obywatelstwo a nie Rogerowi...chociaż chyba nie ma takiej możliwości ponieważ Chinyama zdaje się zaliczył już jakieś występy w swojej reprezentacji.

Co sądzicie na temat powołania do reprezentacji Adriana Sikory
Chinyama nie ma jeszcze występów w reprezentacji Zimbabwe, ale z tego co wiem to został powołany na następny mecz i raczej już "Polakiem" nie zostanie...
A Sikora? Ostatnio oglądałem magazyn Cafe Futbol i właśnie na temat tego zawodnika toczyła się rozmowa. Ci superświetni redaktorzy doszli do wniosku, że nie został powołany na mecz z "gwiazdami" OE tylko dlatego, że jest to mało ważne spotkanie. Ja mam nadzieję, że w którymś z meczy przygotowawczych do EURO Leo da jednak szansę Adrianowi.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
13-03-2008 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #565
 
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,4588349.html

Dobrze, że Szetelów jest dwustu.

capo di tutti capi

MUSC PL
13-03-2008 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #566
 
Mnie najbardziej w tym rozwalił fragment "Polonia zebrała ponad 1000 podpisów by Szetela grał w polskiej reprezentacji" :lol:
Śmieszy mnie sama idea zbierania podpisów w takiej sprawie, a druga rzecz, która mnie śmieszy, to żałosna liczba podpisów... co to jest tysiąc? Taką liczbę podpisów to można wśród polonii z Birmy uzbierać
14-03-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #567
 
Aquafresca - temat żywy, mieszane uczucia, masa wątpliwości...

Wiadomo, ani Roger, ani Olisadebe, ani żaden inny Hernani to nie jest, Aquafresca, chodź na pierwszy rzut oka tego nie widać, jest w dużej części Polakiem, tylko co z nim zrobić?

Mnie, jako... kibica reprezentacji w tym wypadku, niesamowicie wręcz drażni to przypominanie sobie o polskości zaraz przed ME czy MŚ... Skoro Aquafresca już raz odmówił Polsce i wybrał reprezentację Włoch, to może nie powinien zasługiwać na to, by go po raz kolejny o to samo pytać... ale wówczas był młody i może akurat teraz gdy już jest dorosły, bliżej mu do Polski... To jedyny argument na obronę Aquafresci, jaki potrafię w tym momencie przytoczyć... Szczerze powiem, mam dziwne przeczucie, że gdyby Aquafresca znalazł się nagle w sferze zainteresowań Donadoniego i dostałby dwa powołania, to dylematu by nie miał, a tak to nas troche biorą wszyscy na przetrzymanie

Tu dla mnie wzorem jest Giuseppe Rossi, który mimo tego, że urodzony w USA, to szybko przeciął tego rodzaju spekulacje i niepewność wybierając stanowczo reprezentację Włoch


A jakie jest zdanie innych na ten temat? Wink Bo w kwestii Rogera wszyscy się ze mną zgodziliście z tego co pamiętam, tu jednak sytuacja jest nieco inna
18-03-2008 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #568
 
Przed chwilą słyszałem w TV - "Aquafresce schlebia zainteresowanie Polaków, ale woli powalczyć o miejsce u Włochów". Tak powiedział podobno w wywiadzie dla jakiejś gazety. Więc tematu już raczej nie ma. Jeśli by był, to ja jestem zdecydowanie za jego występami w naszej reprezentacji.

Maciek napisał(a):Tu dla mnie wzorem jest Giuseppe Rossi, który mimo tego, że urodzony w USA, to szybko przeciął tego rodzaju spekulacje i niepewność wybierając stanowczo reprezentację Włoch

Ciekawe tylko, czy w odwrotnej sytuacji (urodzony we Włoszech, ale mający również obywatelstwo USA) tak stanowczo wybrałby reprezentację USA :lol:
18-03-2008 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #569
 
Pejter napisał(a):Przed chwilą słyszałem w TV - "Aquafresce schlebia zainteresowanie Polaków, ale woli powalczyć o miejsce u Włochów". Tak powiedział podobno w wywiadzie dla jakiejś gazety.

Mi sie wydaje, ze takie wypowiedzi z jakiejs Wloskiej gazety maja tylko na celo podgrzanie atmosfery. Ja osobiscie Roberta w akcji nie slyszalem, ale z tego co sie mowi jest bardzo dobry i do tego mlody. Przydalby nam sie zdecydowanie taki ktos, tym bardziej z napadem jest troche krucho. Choc do bardzo dobraj formy wraca Maciek Zurawski.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-03-2008 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #570
 
Pejter napisał(a):Ciekawe tylko, czy w odwrotnej sytuacji (urodzony we Włoszech, ale mający również obywatelstwo USA) tak stanowczo wybrałby reprezentację USA
Hmmm... Jeśli to przykład abstrakcyjny to trudno mi odpowiedzieć, a jeśli chodzi o Rossiego, to on z USA w takiej sytuacji za wiele wspólnego by nie miał
18-03-2008 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości