Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #661
 
zaga92 napisał(a):Wlasnie dzisiaj o 11.40 Roger zostal Polakiem i to praktycznie przesadza sprawe, ze pojedzie on EURO. Leo prawdopodobnie bedzie musial wiec zrezygnowac prawdopodobnie z trojki srodkowych pomocnikow, ktorych powolal wczoraj. Pewnie zostawi Majewskiego, dla ktorego taki turniej moze byc szansa na wypromowanie sie i wyjazd za granice.

I bardzo dobrze! Jak będzie w formie i sie zgra z reprezentacją to moze dać wiele naszej drużynie. Jedynie co mnie martwi ze umie po polsku jednynie dzien dobry, do widzenia i przepraszam.
Najbardziej bym pragnąl w kadrze Obraniaka z ligi francuskiej, swietny srodkowy pomocnik mogłby dogrywać precyzyjne piłki nie tlko do Matusiaka jak to robi Garguła tylko do wszystkich.
17-04-2008 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #662
 
adriano napisał(a):Jak będzie w formie i sie zgra z reprezentacją

Własnie. W formie moze i bedzie, ale zgra? Niby kiedy?

POLSKA DLA POLAKÓW!!

amor patriae nostra lex
17-04-2008 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #663
 
zaga92 napisał(a):Wlasnie dzisiaj o 11.40 Roger zostal Polakiem i to praktycznie przesadza sprawe, ze pojedzie on EURO.

Najpierw jeszcze FIFA musi wydać pozwolenie na powołanie Rogera do reprezentacji Polski,choć to wydaje się być formalnością,więc wszystko wskazuje na to Roger na szczęście Big Grin a może niestety Sad pojedzie na Euro.

CONCILIO ET LABORE
17-04-2008 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #664
 
Ja jestem raczej zwolennikiem, żeby w reprezentacji grali autentyczni piłkarze z tego kraju, a Roger takim nie jest. No ale jak widać, jestem osamotniony.
17-04-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #665
 
Zom napisał(a):No ale jak widać, jestem osamotniony.

wtf?


Zashi napisał(a):POLSKA DLA POLAKÓW!!

so?

Zreszta np. woyteq tez jest przeciw takim "gwiazdkom".

Chociaz, jesli mnie zapewni, ze strzeli hat-tricka Niemcom to ja go biore...

amor patriae nostra lex
17-04-2008 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #666
 
Zashi napisał(a):POLSKA DLA POLAKÓW!!
Weź się człowieku w łeb pierdolnij i pierw się zastanów zanim znowu coś takiego napiszesz.

Wcześniej pisałem,że nie jestem zwolennikiem tego aby Roger grał w naszej kadrze,ale stało się jak stało i to akceptuję.Przeciwny byłem nie ze względów nazwijmy narodowościowych,ale dlatego,że uważam takie sytuacje za robienie rynku transferowego w piłce reprezentacyjnej.A czegoś takiego nie powinno być.

A swoją drogą Reprezentacji Polski bardziej na Euro przydałby się ten drugi zawodnik,ten z numerem 1 ! Tylko pytanie czy zdarzy ?

[Obrazek: big_10_db067103b5.jpg]

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-04-2008 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #667
 
Polska dla Polaków, a przecież mówimy tu o tym w kontekście reprezentacji Polski, czy mam się też piertego w łeb bo tez tak uważam, o czym pisałem już dawno temu, po czym Woyteq napisał, że duch w narodzie nie ginie?

Nie życzę sobie nagonki na Zashiego, bo ma całkowitą rację. Takie naturalizowanie powinno być zabronione, bo skoro nie to żadnego uzasadnienia faktycznego nie ma odmowa jaką fifa dała Katarowi, gdy ten chciał do swojej reprezentacji zwerbować brazylijczyków pokroju Dede czy Ewerthona



Mój pogląd w tej sprawie ewoluował od czasów Olisadebe, wtedy uznałem, ze jestem w stanie to zaakceptować, zaufałem mu i kibicowałem jak swojemu, ale od tamtej pory zmieniłem zdanie diametralnie, uważam, że mamy zdolnych piłkarzy i żaden Roger nam nie potrzebny...

poza tym - dlaczego lektor wiadomości sportowych tłumaczy mi wypowiedź reprezentanta Polski? To jest normalne? Sam sobie odpowiem - nie jest.

Niech gra Murawski, Majewski czy Garguła, a Roger ma swoją ojczyznę gdzie indziej i niech tam gra, a jak jest za słaby to ma problem, też jestem na reprezentację swojego kraju za słaby i jakoś żyję


Musimy sobie zdać sprawę z tego, każdy w swoim czasie, że reprezentacja narodowa to ta, z którą identyfikujemy się najbardziej i pewne zasady muszą być zachowane, byśmy się mieli z kim identyfikować, z kimś, kto także identyfikowałby się z nami
17-04-2008 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #668
 
Pewnym osobom tego Macieju nie przetłumaczysz, zostaniesz nazwany zacofańcem i ciemnotą, o rasiście nie wspominając. Dla jednych Polskość to jest coś z czym trzeba się urodzić, dla innych papier wydawany przez prezydenta w zależności do potrzeb, i kwestii nie ma co więcej poruszać.

Roger won, Polska kadra dla Polaków

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
18-04-2008 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #669
 
Żadnej nagonki na nikogo nie robię.Dla mnie hasło "Polska dla Polaków" mówi samo za siebie i jak ktoś nie akceptuje "sprawy Rogera" może to napisać w znacznie inny sposób.
Cytat:zostaniesz nazwany zacofańcem i ciemnotą, o rasiście nie wspominając
No i po co takie rzeczy piszesz czy ktoś tak kogoś tutaj nazwał ?

Gdy ta kwestia była wcześniej poruszana na forum napisałem,że jestem przeciwny by Roger grał w kadrze.Jeśli jednak stanie się tak,że zagra w Reprezentacji to ten fakt zaakceptuje i nie będę na niego gwizdał,rzucał bananami czy krzyczał "Roger won" z jednego bardzo prostego powodu,bo będzie reprezentantem Polski.
(zakładając,że do tego dojdzie)
Takie jest bynajmniej moje zdanie i nie czuje się przez to w żadnym stopniu "gorszym Polakiem" niż osoby,które uważają inaczej .
Maciek napisał(a):Takie naturalizowanie powinno być zabronione, bo skoro nie to żadnego uzasadnienia faktycznego nie ma odmowa jaką fifa dała Katarowi, gdy ten chciał do swojej reprezentacji zwerbować brazylijczyków pokroju Dede czy Ewerthona
I tu się w 100% zgadzam.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-04-2008 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #670
 
Ale przecież wiadomo było, że Zashi napisał Polska dla Polaków właśnie odnośnie sprawy Rogera, więc nadinterpretacja tekstu moim zdaniem troche niepotrzebna była Wink Nie ma to nic wspólnego z jego kolorem skóry czy innymi z nim związanymi kwestiami, więc jaki rasizm? Ja na przykład nie mam nic przeciwko Beenhakkerowi i nie interpretuje tamtego hasła kolegi wyżej, jako nawoływania do wywalenia Leo z Polski, tylko akt sprzeciwu wobec powoływania Rogera, który jak się na Euro wypromuje, to tyle go będziemy widzieli... ucieknie do bundesligi czy gdzieś do Francji, ale oczywiście wtedy nie będzie można powiedzieć, że zachował się jak totalny skurwysyn,bo to przecież niepoprawne politycznie...

Apel do ludzi - nie dajcie sobie wciskać tej debilnej interpretacji "poprawności politycznej" która jest forsowana przez różnego rodzaju grupy nacisku
18-04-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #671
 
Cytat:Dla mnie hasło "Polska dla Polaków" mówi samo za siebie i jak ktoś nie akceptuje "sprawy Rogera" może to napisać w znacznie inny sposób.

He? Jeśli mówimy w kontekście reprzentacji, to tekst jak najbardziej się nadaje i nie rozumiem dlaczego Cie to tak oburzyło. Jestem przeciwnikiem rasizmu, ale nie jestem zwolennikiem znieaniania sobie "narodowości", bo Polakiem możesz się urodzić, możesz całe życie tu spędzić i to są conajwyżej powody do reprezentowania kraju, a nie to, że przyjechał sobie jakiś Brazylijczyk na 4 lata do Polski i uznał, że fajnie by było na Euro pograć.
18-04-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #672
 
Sprawa Rogera jest dość ciekawa. Jestem ciekaw czy On do końca był przekonany co do Swojej decyzji bo mam takie wrażenie że nie. Decyzja była podjęta szybko. Mi to jest obojętne czy będzie grał w kadrze czy nie, ale wydaje mi się że to może być podobna historia co z Olisadebe gdy był potrzebny to grał reguralnie w kadrze, fak strzelał bramki ale gdy doznał kontuzji powołan juz nie otrzymywał. Nie mówię że tak musi być ale jest takie prawdopodobieństwo że Rogera znaturalizowano na Polaka bo przyda sie akurat tylko na Euro a później nikt nawet nie będzie pamiętał o nim.
18-04-2008 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #673
 
http://www.sport.pl/pilka/1,88822,5134959.html

szacunek

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
19-04-2008 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #674
 
Powiem tak- nie chciałbym, żeby w polskiej reprezentacji grali najemnicy.

Nie mam żadnych uprzedzeń rasowych, ale jest to lekko niepokojące:

http://i28.tinypic.com/30dj79l.jpg

[Obrazek: alzt5.jpg]
19-04-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #675
 
Tylko, ze 3/4 pilkarzy z obecnej rep Francjii ma korzenie francuskie, a Roger nie ma polskiego wiec nie rozumiem.

Jak dla mnie Roger moze gra w rep, dla mnie rep nigdy nie byla tak wazna jak UNITED, nie przywiazuje do tego jakiejs wiekszej wagi.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-04-2008 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości