Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #721
 
A co taki Wichniarek ma robić? Wprawdzie niepotrzebnie zabiera głos i mówi kontrowersyjne rzeczy (choć akurat Beenhakker nie jest wiele lepszy do niego), ale co ma siedzieć na walizkach i czekać, aż ktoś się połamie na treningu czy sparingu i jechać jako napastnik nr 4 (czyt. zapchajdziura)? Akurat mu reprezentacja nie jest do niczego potrzebna (vide Pan Roger), a on jak widać reprezentacji też nie. To już lepiej dla Polaków jak w takiej sytuacji pojedzie Janczyk.

Niepotrzebne było to całe pajacowanie - 31, dodajemy jednego, odejmujemy 6, znowu odejmujemy 3. Konferencje co kilka dni. Można było powołać 23, zadzwonić do kilku, że w przypadku kontuzji mogą być powołani i tyle. Ale jak zawsze cyrkusy musiały być.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
19-05-2008 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #722
 
Tylko takim pieprzeniem i stękaniem nie przybliży się do kadry,a wręcz przeciwnie.Po drugie takie gadanie w żadnym stopniu nie pomaga kadrze.Chyba nikt nie chce aby powtórzyła się atmosfera sprzed Mistrzostw Świata w Niemczech.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-05-2008 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #723
 
On ma już 31 lat, widać, że Holendrowi na nim nie zależy, więc w jaki sposób ma się przybliżyć (za kadencji Beenhakkera już pewnie nie zagra)? Strzelaniem bramek na pewno nie, bo jakby nie patrzeć to strzela. Może musiałby ich nie strzelać, nie wiem, chyba się nie znam.

A to, że gadanie ma wpływ na wyniki pokazuje tylko jakich 'grajków' ma Polska reprezentacja.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
19-05-2008 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #724
 
gollaz napisał(a):Może musiałby ich nie strzelać, nie wiem, chyba się nie znam
Przecież nie od dzisiaj wiadomo,że fakt,iż strzela bramki w swojej lidze nie jest wystarczającym argumentem by znaleźć się w kadrze.Piszczek,Brożek,Sikora,Jańczyk,Jeleń też strzelają.Odpowiedź jest tylko jedna po prostu nie pasują do koncepcji Beenhakkera.W kadrze w większości znaleźli się zawodnicy,którzy sprawdzili się w eliminacjach.Pokazali,że razem mogą tworzyć zespół.Niecały miesiąc przed Mistrzostwami to nie czas na robienie rewolucji w kadrze i wywracanie jej do góry nogami.
Jak narazie nikt nie powodów by Beenhakkerowi nie ufać.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-05-2008 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #725
 
Dobrze, zobaczymy jak im pójdzie. Dla mnie na razie zanosi się na większą klapę niż w Korei i Niemczech, ale czas pokaże.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-05-2008 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #726
 
Cytat:Leo why>? For money

Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
20-05-2008 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #727
 
Ja uważam,ze mecz z Niemcami raczej przegramy.
Niemcy to silna drużyna i nie wiem czy uda nam sie ja pokonać.
Nie ukrywam, ze było by to COŚ Smile
20-05-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #728
 
gollaz napisał(a):Dla mnie na razie zanosi się na większą klapę niż w Korei i Niemczech, ale czas pokaże.


Ann napisał(a):Ja uważam,ze mecz z Niemcami raczej przegramy.


Ludzie co to wogole za nastawienie. Ja rozumiem, ze po ostatnim meczu z USA trudno byc optymista, ale zbliza sie juz definitywnie nasz ostatni mecz z silnym rywalem i to on moze byc takim wyznacznikiem formy. Co do Niemcow to jest druzyna turniejowa. Rozpedza sie w miare trwania turnieju, a my gramy z nimi jako pierwsi Tongue Zreszta po prostu trzaba z nimi zagrac perfekcyjnie cos jak Portugalia w Chorzowie Tongue

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-05-2008 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #729
 
Ja się tam nie nastawiam w ogóle na reprezentację Polski - bo mi jej wyniki są obojętne. A to, że oglądam jej mecze pozwala mi się jakoś ustosunkować do jej gry i gry zawodników występujących w kadrze polskiej.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
23-05-2008 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #730
 
:lol: I po jaką cholere piszesz, że reprezentacja Polski ci wisi? :lol:
23-05-2008 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #731
 
Dzisiaj po podobno slabym meczu pokonali jakiegos Niemieckiego drugoligowca 1:0 bo golu Krzynowka. Podczas gdy Austria wygrala z Kuba 4:1. Co gorsza jakiegos urazu nabawil sie Kuba :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-05-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #732
 
Nie dość, że Kuba grał sam przeciwko nim, to jeszcze go skosili, ale przynajmniej im honorówke wcisnął
23-05-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #733
 
zaga - normalnie ten Twój post pomieszany, poplątany....

Warto dodac, ze Polacy w tym meczu grali w dziwnym skladzie i ustawieniu. Niektorzy grali na pozycjach nienaturalnych dla siebie.

amor patriae nostra lex
24-05-2008 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #734
 
http://www.tvn24.pl/-1,1551140,wiadomosc.html :cry: :cry: :cry: Czy wywiadów na temat naszej reprezentacji do jasnej cholery musi udzielać ten człowiek ? Czemu akurat on,lepiej wybrać kogoś innego spośród 6 677 563 921 mieszkańców świata.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-05-2008 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #735
 
on jest pojebany tak jak ci internauci którzy po jednym meczu towarzyskim już by całą reprezentację wymienili, tomaszewski nie powinien być dopuszczony do głosu w żadnej gazecie, TV, internecie ani radiu może poza Radiem Maryja gdzie z rydzykiem stworzyliby udany duet jebanych nierobów
27-05-2008 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości