Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #751
 
zaga92 napisał(a):Bardzo licze, ze uda sie postawic na nogi Kube do meczu z Niemcami, bo Lobodzinski jest slaby, a Zahorski tez nie czuje sie tam najlepiej.
Akurat w tym meczu Łobo zaprezentował się bardzo przyzwoicie i nie mam pojęcia czemu piszesz,że jest słaby.A jeśli już decydujesz się na takie słowa to uargumentuj to Wink

@Wojtek3
Reakcja normalna,jak przy wejściu każdego innego piłkarza

Boruc - klasa sama w sobie

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-06-2008 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #752
 
Byłem sceptycznie nastawiony do Rogera, jako do osoby, ale piłkarzem to on jest dobrym i takiego kogos potrzeba w kadrze. Nie mamy zawodnika podobnego stylem gry.

Mecz w naszym wykonaniu nawet, nawet a czasami było bardzo dobrze. Cisnelismy szczegolnie w koncowce, co mi sie podobało. Za tydzień mecz prawdy....

amor patriae nostra lex
01-06-2008 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #753
 
Pierwsza połowa nawet nie najgorsza, ale w drugiej się taki piknik na Śląskim (przez bałwana Sekiego zapewne 8) ) zrobił, że troche to było momentami niesmaczne, gdy cheerleaderki przekrzykiwały sektory :o

Co do meczu który i tak każdy widział się wielce wypowiadał nie będę, powiem tylko, że sędzia wcale zamiaru podyktowania karnego nie miał, tylko kibice go wywalczyli


O Borucu "bramkarzu" pisał również nie będę, bo nie chce się powtarzać z tym, że on to się nadaje do puszczania szmat między nogami w SPL
01-06-2008 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #754
 
Maciek napisał(a):Pierwsza połowa nawet nie najgorsza, ale w drugiej się taki piknik na Śląskim (przez bałwana Sekiego zapewne ) zrobił, że troche to było momentami niesmaczne, gdy cheerleaderki przekrzykiwały sektory

Ale flaga CIESZYNA widoczna. Nie wiem czy to zasluga Sekiego, czy kogos innego, ale i tak fajnie :wink:


WoLaK napisał(a):Akurat w tym meczu Łobo zaprezentował się bardzo przyzwoicie i nie mam pojęcia czemu piszesz,że jest słaby.A jeśli już decydujesz się na takie słowa to uargumentuj to

Zgadzam sie. Pokazal kilka ladnych akcji, oddal conajmniej jednen bardzo grozny strzal. Szkoda tylko, ze w kluczowych momentach srednio wychodzily mu wrzutki, ale w moim odczuciu zaprezentowal sie dobrze.


Zashi napisał(a):Byłem sceptycznie nastawiony do Rogera, jako do osoby, ale piłkarzem to on jest dobrym i takiego kogos potrzeba w kadrze. Nie mamy zawodnika podobnego stylem gry.

Ja tak samo, ale szczerze musze pezyznac, ze zagral dosyc fajnie. Moze jak bardziej zgra sie z zespolem, to pokaze sie jeszcze lepiej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
01-06-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #755
 
Roger moze sobie byc lepszy od Kaki, jego sportowe osiagniecia i poziom nigdy nie sprawia ze spojrze na niego laskawszym okiem.
Zawsze bede przeciwko niemu w kadrze tak samo jak przeciwko grze argentynczykowi, anglikowi czy holendrowi w kadrze.
REPREZENTACJA polski do czegos zobowiazuje.
Robienie z tej instytucji klubu gdzie nie ma albo jest 2,3 pilkarzy z kraju to jest dramat. Leo wciskal nam kity ze mamy utalentowanych graczy tak jak wszedzie indziej a nagle z dupy na Euro jedzie gosc ktory w Polsce 2 lat nie pomieszkal i wczesniej w kadrze nic nie zagral. To nawet gorzej niz z Olisadebe i jawne SKURWYSYNSTWO np wobec Majewskiego. Niby za mlody i ma czas ale na euro jedzie mlodszy Pazdan ( Nowa huta wies bieruta hihi ) czy Kokoszka. Nie podoba mi sie jego obecnosc wcale a wcale i z jego powodu radosc z euro znacznie mi spadla. Robienie takich cyrkow to kpina i gornik ktory oddal ostatnio jakies odznaczenie prezydentowi z powodu rogera bo nie o taka Polske walczyl ma u mnie szacunek.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
02-06-2008 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #756
 
Znalazłem kawałek wywiadu z Rogerem, ciekawe rzeczy opowiada. Zastanawiam aię, czy naprawdę aż tak mu się w Polsce podoba?
Cytat:W specjalnym wydawnictwie "PS" opowiada o miejscu, w którym się wychował, początkach kariery, Brazylii i Polsce. Oto kilka najciekawszych fragmentów opowieści Rogera:

(...) Skoro mama mówi, że byłem beksą, to na pewno jest to prawda. Z Cibele i Juniorem bardzo się kłóciliśmy. Każdy chciał mieć jak najwięcej do powiedzenia. Cibele omal nie zginęła z moich rąk. Podpadła mi, psując mi zabawkę. Dopadłem ją i zacząłem dusić. Na jej szczęście w porę wróciła do domu mama. Cibele, cała czerwona na twarzy, z trudem łapała powietrze. Miała szczęście, że nie tknęła moich zeszytów z nalepkami piłkarzy. Z Juniorem kłóciłem się mniej. Wiadomo, bracia szybciej się dogadają, choć też czasem skakaliśmy sobie do gardeł.

(...) Rzadko chodziliśmy na mecze. Nie było nas stać na bilety i dojazd na stadion, ale tato kilka razy mnie zabrał. Nie zapomnę meczu z Corinthians - Botafogo. Wtedy jeden z piłkarzy strzelił gola tak zwanym skorpionem, czyli uderzając piłkę piętą, ale z wyskoku, stojąc przodem do bramki.

(...) Zimno i papież Jan Paweł II - tylko to kojarzyło mi się z Polską. Byłem ciekaw, jak wygląda kraj, w którym miałem występować, dlatego zanim podpisałem umowę, przyjechałem do Polski. Legia przegrała, było zimno, ale podobało mi się.

(...) Zimą na pewno wybiorę się w góry, które są ponoć piękne. Jazda na nartach odpada. Obawiam się, że z moimi umiejętnościami mógłbym doznać poważnej kontuzji. Ale wjechać kolejką na jakiś szczyt byłoby fajnie. Latem natomiast wybiorę się nad polskie morze. Sprawdzę, czy plaże są równie atrakcyjne, co brazylijskie. Adam Małysz? Wiem, wiem. Kilka razy oglądałem jego skoki. Dla Brazylijczyków to egzotyczna dyscyplina. Ale oglądam ją z przyjemnością i czasami gram na komputerze, jak to nazywają koledzy, "w Małysza".

(...) Nie przypuszczałem, że przyznanie mi obywatelstwa wywoła takie poruszenie. W pewnym momencie aż się przestraszyłem tego zamieszania. W telewizji, w prasie analizowano tę sytuację, jedni byli za, inni przeciw. Pomyślałem sobie w żartach: muszę być bardzo ważną osobą w Polsce.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-06-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #757
 
Z dniem dzisiejszym zyskaliśmy nowego speca w dziedzinie "Anty-Leo".Jest nim Piotr Świerczewski.Z ręką na sercu muszę przyznać,że do Maestro Tomaszewskiego niewiele mu brakuje.

Cytat:Główną rolę odgrywają jakieś układy menedżerskie. Ten Jan de Zeeuw (menedżer reprezentacji - red.) i inni...
Nie widziałem,że ręce układu są aż tak długie,że sięgają reprezentacji,a jednak !
Cytat:Będę pierwszy, który na antenie telewizyjnej pojedzie z grubej rury
Cóż,tonący brzytwy się chwyta.
Cytat:Na razie ludzie łaskawym okiem patrzą na Beenhakkera, ale dopiero po finałach będzie wiadomo co naprawdę potrafi. Bo czego takiego on dokonał?
Faktycznie,bo głębszej analizie nie spostrzegłem żadnego większego osiągnięcia Beenhakkera.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-06-2008 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #758
 
Zastanawiam się tylko o co chodzi Świerczewskiemu?

CONCILIO ET LABORE
03-06-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #759
 
Mysle, ze użala sie nad sobą, albo skoro nie potrafi pokazac sie piłkarsko to chce pokazac sie inaczej - szkoda słów tak jak do J.Tomaszewskiego (z całym szacunkiem za to,czego dokonał jako piłkarz)

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-06-2008 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #760
 
WoLaK napisał(a):Z dniem dzisiejszym zyskaliśmy nowego speca w dziedzinie "Anty-Leo".Jest nim Piotr Świerczewski.Z ręką na sercu muszę przyznać,że do Maestro Tomaszewskiego niewiele mu brakuje.
"A co się dziwicie, przecież ani za gry Tomaszewskiego, ani za czasów gry Swierszcza nasza reprezentacja do ME nie awansowała, więc zazdrość ich pali. Niech Świerczewski powie czego za jego gry w reprezentacji ta reprezentacja dokonała (prócz sukcesów w IO) nie awansowali do ME. Świerszczu pokazał co potrafił zdziałać gdy grali w Korei... w dupę z kolegami Parka, w dupę z Portugalią, wygrana w meczo o nic z USA.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-06-2008 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #761
 
Link
I znowu cała Polska musi się wstydzić za bandę jakiś miernych dziennikarzyn,którzy nic konstruktywnego nie potrafią napisać.Ostatnio była "afera" z tą niemecką reklamą,która rzekomo obrażała Polaków.W moim mniemaniu Niemcy bardziej ośmieszyli siebie niż nas.I tak powinno pozostać,a nie tu jakieś pseudogazety odwalają coś takiego.Jeszcze bardziej żenująca jest reakcja se na poruszenie w mediach związane z tym artykułem Link

Denerwują mnie bardzo komentarze niektórych ludzi typu "Resztę spotkań możemy przegrać,ale z Niemcami wygrać musimy".

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-06-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #762
 
Dramat. Błaszczykowski nie zagra na EURO :? :roll: Oficjalna potwierdzona informacja. Nasz sztab już wysłał prośbę do UEFA o zmianę zawodnika. Powołały miałby być Piszczek. Ale.. cholera - napastnik za pomocnika? :roll: Moze i Piszczek moze grac na skrzydle, ale wolałbym powołania typowego skrzydłowego.

amor patriae nostra lex
05-06-2008 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #763
 
Mieszane uczucia mam, z jednej strony Kuba jest zdecydowanie wielkim osłabieniem, ale z drugiej strony chciałem Piszczka na Euro i mam... A z Piszczka taki typow napastnik, że hoho :lol:
05-06-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #764
 
ja też byłem za powołaniem Piszczka, a on to o ile się nie myle to w tym sezonie w Hercie nawet na prawej obronie grał więc nie taki z niego znowu napastnik typowy
05-06-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #765
 
Brak Błaszczykowskiego to bez wątpienia ogromna strata.Kuba to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie polskich piłkarzy,potrafi pociągnąć skrzydłem,kiwnąć jednego,drugiego,dobrze zacentrować posiada wiele walorów rzadko spotykanych u polskich zawodników,zresztą zwykle kiedy gra w drużynie narodowej to jest wyróżniającym się zawodnikiem.Jedyne pocieszenie jest takie że Wojtek Łobodziński ostatnio nieźle zaprezentował się w meczu z Danią,po za tym skrzydłowy Wisły ma patent na grę w reprezentacji.


Maciek napisał(a):ale z drugiej strony chciałem Piszczka na Euro

Ja do Piszczka mam mieszane uczucia,według mnie to zawodnik póki co raczej przeciętny,czego potwierdzeniem jest co najwyżej przeciętny sezon w Bundeslidze, choć ma przebłyski i na pewno duży talent który być może eksploduje podczas Euro,zresztą zawodnik Herthy był chyba jedyną alternatywą przy kontuzji któregoś z bocznych pomocników.

Swoją drogą czy do Kuby Błaszczykowskiego kiedykolwiek uśmiechnie się los :?:

http://sport.onet.pl/1,16,11,44521242,1 ... AT=1264200 :roll:

CONCILIO ET LABORE
06-06-2008 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości