Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #826
 
Mi dzisiaj Don Leo zaimponował na konferencji prasowej.W ogóle się nie przejmuje jakimiś dziennikarzynami,którzy z dnia na dzień zrobili się ekspertami światowego formatu.Ja proponuję przybrać taką samą postawę i nie zwracać uwagi na borków bez matury,kołtunów czy innego rodzaju hajtów.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-06-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #827
 
Po trzech nieudanych turniejach z rzędu zacząłem zauważać, że kolejne zmiany trenerów nic nie wnoszą nowego, bo to nie trener jest zły- coś niedobrego dzieje się z samymi zawodnikami. Coś z psychiką. Może potrzebny by był jakiś porządny psycholog?

Teraz oczywiście zaraz pojawi się nagonka na Leo, być może po części słuszna, ale na pewno nie można zrzucać całej odpowiedzialności na trenera, bo to zawodnikom wyraźnie nie szło. Tak jak wspominali moi poprzednicy zaraz do głosu dorwie sie taki Tomaszewski i będzie myślał, że on wielkim ekspertem jest.

Kogo mógłbym wyróżnić z naszych? No oczywiście Boruc, czego komentować chyba nie trzeba, Rogera, bo grał "bardziej dla Polski" niż niejeden rodowity Polak. No i szczerze mówiąc jestem zadowolony z postawy Adama Kokoszki we wczorajszym meczu, bo dał dobra zmianę i czyścił wszystko.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-06-2008 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #828
 
Fajnie ze awansowali...ale szkoda ze tak mizernie w samych finalach sie zaprezentowali.
Oprocz Boruca trudno kogokolwiek wyroznic...wg mnie najbardziej zawiedli Ci na ktorych liczylo sie najbardziej czyli Krzyniu kompletnie bez formy, przestraszony Ebi i Zuraw ktory po raz kolejny zawodzi.
Mamy druzyne rzemieslnikow bez gwiazd i kazdy mecz musimy sobie wywalczyc wybiegac...a tu ani walki ani biegania i na litosc Boska jak slysze ze Lobodzinskiego zatykalo po 60 minutach gry...to curva mac za co oni biora szmal...niech idzie pobiega dookola bloku dla kondycji.
Przeciez taki turniej to wielka promocja wystarczylo zagrac solidnie w 3 meczach i mozna sie bylo niezle wypromowac.
Mi najbardziej szkoda ze nie bylo widac ambicji i walki w poczynaniach naszych Orlow.

P.S. Podobno Jop ma reprezentowac Polske na IO w biegu na 100m
17-06-2008 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #829
 
WoLaK napisał(a):Mi dzisiaj Don Leo zaimponował na konferencji prasowej.W ogóle się nie przejmuje jakimiś dziennikarzynami,którzy z dnia na dzień zrobili się ekspertami światowego formatu.Ja proponuję przybrać taką samą postawę i nie zwracać uwagi na borków bez matury,kołtunów czy innego rodzaju hajtów.

Ale nikt tutaj nie robi z siebie ekspertów, proste wnioski potrafi wysnuć każdy przeciętny Kowalski. Przygotowanie fizyczne Polaków to katastrofa, gra w przekroju mistrzostw tragedia. Żadnych miłych wspomnień nie możemy mieć z tego turnieju.

Druga rzecz, trzeba było nie głosić haseł przed ME, że "jedziemy po medal", bo oczekiwania i nadzieje okazały się zbyt ogromne dla naszych kopaczy. Satysfakcjonowałoby mnie pożegnanie się z Alpami z klasą (vide Szwajcaria) Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
17-06-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #830
 
Stojkovic napisał(a):Zdarzają mu się słabsze mecze, lae w eliminacjach do MS06 i Euro był kluczowym graczem i gdyby nie to, że Celtic go tak zniszczył, grałby jeszcze lepiej. Często wracał do pomocy by rozgrywać piłkę, Zuraw jest ok!

Zuraw nie jest ok, od 2002 do 2008 w wielkich imprezach zawodzil 3x pod rzad, eliminacje do MS czy ME nie sa wielka impreza tylko zmaganiami by sie tam dostac. Zurawskiego czas sie w rep skonczyl, acha, to jego problem, ze Celtic go zniszczyl ( moim zdaniem glupota zniszczyla Zurawskiego ) a nie reprezentacji.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-06-2008 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #831
 
Ciampel napisał(a):Druga rzecz, trzeba było nie głosić haseł przed ME, że "jedziemy po medal", bo oczekiwania i nadzieje okazały się zbyt ogromne dla naszych kopaczy. Satysfakcjonowałoby mnie pożegnanie się z Alpami z klasą (vide Szwajcaria) Wink
Powtarzam,że nikt nie zapowiadał,że na ME zdobędziemy medal.Po prostu po słynnej chorzowskiej victorii nad Portugalią i remisie na Estadio da Luz większość ludzi(w tym ja) liczyło na sporo więcej.Sobie nie przypominam żeby ktokolwiek z reprezentacji powiedział,że rach ciach medal nasz.

Już nie chcę drążyć tego tematu,ale jedno pytanie muszę zadać.W czym przejawiała się kiepskość naszego przygotowania fizycznego ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-06-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #832
 
Wojtek3 napisał(a):Zuraw nie jest ok, od 2002 do 2008 w wielkich imprezach zawodzil 3x pod rzad,
A kto nie zawodził? Żuraw nie zagrał gorzej od innych (prócz Rogera i Boruca). Jak cała reprezentacja gra padlinę, to jak Zurawski, Smolarek czy ktokolwiek inny w ofensywie ma zagrać dobrze. Bo nie wiem czy zauważyłeś, że u nas pomoc nie istniała na turnieju... tym i poprzecnich też.
Wojtek3 napisał(a):eliminacje do MS czy ME nie sa wielka impreza tylko zmaganiami by sie tam dostac.
Ale ja wolę blamaż w Euro, niż w eliminacjach do Euro. Wolę oglądać w TV naszą reprezentację bez wględu jakby nie grała od reprezentacji Finlandii czy innych Macedonii...

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-06-2008 08:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #833
 
Stojkovic napisał(a):Żuraw nie zagrał gorzej od innych

Tak zagral jak Jop,Smolarek czy Krzynówek,czyli nic.

Stojkovic napisał(a):Jak cała reprezentacja gra padlinę

Ale nie chodzi tu już tylko i wylacznie o te ostatnie trzy spotkania,Maciek nie grał nic w eliminacjach, szacunek za gre w Wisle i Celticu,ale w reprezentacji nigdy nie istnial ,zupełnie jak Juskowiak.

Świetnie Boruc,dobrze Roger,aktywnie Saganowski ,nic wiecej.
18-06-2008 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #834
 
Ale ludzie drodzy weźcie się zastanówcie o czym wy w ogóle rozmawiacie.Maciej Żórawski w całym turnieju zagrał POłOWę MECZU.Stąd jakakolwiek ocena jego gry,czy pozytywna czy negatywna mija się z celem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-06-2008 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #835
 
WoLaK napisał(a):ludzie drodzy weźcie się zastanówcie

Zastanowic to sie trzeba nad tym co Żurawski robi w kadrze!
18-06-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #836
 
Skull napisał(a):Zastanowic to sie trzeba nad tym co Żurawski robi w kadrze!
W eliminacjach do MS 06 i Euro strzelał może i mniej niż Franek czy Smolarek, ale często dawał nam zbawienne 3 punkty swoimi bardzo ważnymi golami. Angolom wdupił takie okno, że mucha nie siada tyle tylko że w przegranym meczu.

Wiele razy gdy nie można było liczyć na innych od odwalał brudną robotę...

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-06-2008 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #837
 
Mecz z Anglia byl 4 lata temu. Od tego czasu Zurawski gole trafial z Albania, Armenia, Azerbejdzanem, Irlandia Pln.
Nie kwestoionuje tego ze gosc w pilke grac nie umie czy ze nie odwalil KIEDYS brudnej czy potrzebnej roboty. Ale jako kapitan, lider, mapastnik zawiodl na 3 z rzedu turnieju a ostatniego gola przeciw komus POWAZNEMU trafil to byla wlasnie ta Anglia. Jego czas minal.za 2 lata bedzie mial 34 lata w takim wieku na mundial moze jechac wloski obronca albo legenda pilki w ubogim na prawde pilkarsko kraju. czas Macieja minal i koniec.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
18-06-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #838
 
Stawiam kilogram młodych ziemniaków że tyleśmy widzieli Rogera w kadrze Polski
19-06-2008 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #839
 
http://sport.onet.pl/0,1248770,1772504,wiadomosc.html

Big Grin

CONCILIO ET LABORE
19-06-2008 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #840
 
Obraniak, ostatnio mówiło się coś o Hernanim z Kielc, później będzie chciał Edi, potem Choto itd. Przeraża mnie trochę ta sytuacja, lecz mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, nie chcę narodowej kadry, która nie składa się z Polaków.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-06-2008 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości