Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Prędzej czy później to musiało nadejść, Fergie dobrze strzelił - nasze szczęście i jakieś magnesy przyciągające ekipy pierwszoligowe w FA robią swoje. Teraz tylko czekać na dokładny termin i odliczać godziny. Sam spodziewałem się utarcia nosa "Kanonierom" dopiero w kwietniu, nadarza się okazja szybciej, więc trzeba z niej skorzystać :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
29-01-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
Do Megasensancji doszło dzisiaj, ma Anfield Road , przegrał 1:2 z Barnsley i odpadł z Fa Cup. Do przerwy szło wszystko jeszcze zgodnie z planem, gospodarze prowadzili 1:0, jednak w drugiej połowie do siatki trafiali goście i awansowali do ćwierćfinału. Wynik ogromnie cieszy, bo jeden z naszych głównych rywali do tego trofeum sam sie wyeliminował, nie musieliśmy, przykładac do tego ręki, a ich awans był raczej oczywisty. Wiadomo, lepiej smakowało by gdybyśmy pokonali ich w meczu bezpośrednim, ale nic, najważniejsze, żeby ograc dzisiaj Arsenal, pózniej jeszcze jakoś poradzić sobie z Chelsea i bedzie szansa na puchar.
16-02-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Musze byc pierwszym, ktory to napisze. Liverpool poza burta :lol: :lol: :lol: Przegrali u siebie 1:2 z Barnsley tracac gola w 90 minucie. Benitez juz chyba moze sie zaczac pakowac. A nam ubywa rywali, jezeli pokonamy dzisiaj Arsenal na drodze z druzyn pierwszoligowych pozostanie tylko Chelsea i chyba ktos jeszcze, ale graja jutro.

PS Bylbym pierszy gdybym nie pomylil tematu i nienapisalbym tego w temacie o Premiership :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-02-2008 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
FT Liverpool 1 - 2 Barnsley
FT Manchester U. 4 - 0 Arsenal

Taki mały OT, moi Rangers po dwóch tercjach prowadzą 5-0, łącząc ten wynik z wynikami FAC, chyba nie mogłem wyobrazić sobie piękniejszego dnia. Mniam.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
16-02-2008 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Teraz mogę sobie pluć w brodę, bo o ile w południe większość wzięłaby mnie za kretyna, o tyle w chwili obecnej byłbym uznany za farciarza roku albo gościa, który ma zajebistego "nosa" Wink Tak, miałem na kuponie napisany mecz Liverpool - Barnsley 2, ale w ostatniej chwili coś tknęło mnie, żeby go wykreślić. O stawce 12.00 już nie wspomnę 8)

W każdym razie miło patrzeć na scousersów ze łzami w oczach.

capo di tutti capi

MUSC PL
16-02-2008 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Na takie soboty to tylko czekać z otwartymi ramionami, wspaniałe zwycięstwo UNITED i wstyd przed własną publicznością Liverpoolu. Nie ma chyba jakieś konkretniejszego wytłumaczenia dla ekipy Beniteza, oni to po prostu musieli wygrać. Ciekawe co zarząd z Anfield zrobi z Benitezem, bo ja już bym tracił cierpliwość.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-02-2008 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
No to z drużyn z ekstraklasy zostaliśmy my i Chelsea, a jutro mogą dołączyć Portsmouth i Middlesbrough o ile wygrają swoje mecze z drużynami z championship a to jak dzisiaj sie przekonaliśmy... nie będzie łatwe
16-02-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
Porażka Liverpoolu jak najbardziej cieszy.W końcu jeden rywal z najwyższej półki mniej,chociaż nie zdziwił bym sie,gdyby takie Barnsley sprawiło nam trochę kłopotów.Już jestem ciekaw na kogo wpadniemy w następnej rundzie FA Cup.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-02-2008 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
ziomo napisał(a):Porażka Liverpoolu jak najbardziej cieszy.W końcu jeden rywal z najwyższej półki mniej,chociaż nie zdziwił bym sie,gdyby takie Barnsley sprawiło nam trochę kłopotów.Już jestem ciekaw na kogo wpadniemy w następnej rundzie FA Cup.

Akurat Liverpool powoli od określenia "górna półka" się powoli oddala, co zaznacza się praktycznie wszędzie. "Wielka czwórka" się uszczupla i albo w obieg zostanie wpuszczony termin "wielki tercet", albo miejsce "The Reds" zajmą "The Toffees" czy "The Villans" w tej nomenklaturze 8)

Kod:
The FA Cup quarter final draw takes place on Monday 18 February at 13:30 GMT.

capo di tutti capi

MUSC PL
17-02-2008 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
No jutro losowanie i mam takie samo marzenie jak Rooney - chce Chelsea :!: :twisted:

Z odpadniecia Liverpoolu już sie uśmialem ,teraz licze na to ze sie zemscimy na The Blues za zeszłoroczny finał :twisted:
17-02-2008 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #86
 
dobrze by było ale ja bym wolał Chelsea w finale i tam byłby prawdziwy rewanż.

Tuż przed chwilą zakończyło się spotkanie Sheffield United - Middlesbrough 0:0

No i co z tego? Dołożyłbyś chociaż jakiś swój komentarz, bo taką informację to można sobie na soccerstand.com przeczytać. I przypominam o opcji EDIT // Pejter
17-02-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #87
 
Już wiadomo że w ćwierćfinale FA Cup zagramy z Portsmouth na Old Trafford co wy na to? ja uważam że to niezłe losowanie co prawda znów trafiliśmy na drużynę z Premiership ale zagramy u siebie a po za tym mogliśmy np.trafić na Chelsea.

CONCILIO ET LABORE
18-02-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Gramy na Old Trafford, więc dodatkowy plus.

W sumie losowanie w ogóle mnie nie zaskoczyło. My trafiamy na Portsmouth, Chelsea na Barnsley. W półfinale gramy z Boro, a w finale z Chelsea 8)
18-02-2008 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Portsmouth na OT nam zdecydowanie leży, a "Pompey" przyjadą do Manchesteru z pełnymi porami, bo ostatnio Ronaldo zdołał wyjątkowo ładnie ich przywitać. Powtórka z rozrywki? Wink

Natomiast Chelsea, wbrew pozorom, może mieć problemy z pokonaniem Barnsley - gospodarze będą zapewne uskrzydleni wyeliminowaniem Liverpoolu, w dodatku atut własnego boiska... Cóż, zobaczymy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
18-02-2008 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Najważniejsze, że gramy na własnym stadionie, bo na wyjeździe już tak łatwo mogłoby nie być, co jak co, ale Portsmouth u siebie jest mocną ekipą. Na Old Trafford jednak poradzimy sobie bez większych problemów, Ronaldo właduje jedną z wolnego i reszta już się jakoś rozkręci 8)

Chelsea niech sobie tam losuje tych słabiaków, my przynajmniej będziemy mogli się poszczycić jakąś trudniejszą drogą do finału Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-02-2008 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości