Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis ziemny
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Troche rozczarowany jestem meczem Radwańskiej. Nie wiem czy aż taką różnice było widac na korcie jak pokazuje to wynik, ale może wynika to z mojego nieobiektywizmu w tej sprawie. W każdym razie Agnieszka jak zdobywała punkty to po pięknych uderzeniach, akcjach, a to zamazywało obraz wyniku, zresztą prawie cały czas były w zasięgu jednego przełamania, chociaż Hantuchova faktycznie była lepsza, przede wszystkim spokojniejsza, a co najważniejsze - miała dużo szczęścia czego zabrakło tu Agnieszce i to też jest poowód tej porazki
23-01-2008 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
TS Agnieszka Radwanska Krakow jak sama nazwa wskazuje reprezentuje siebie i Krakow tak wiec nie wstydz sie za nia bo to nie twoja sprawa ! O ! :lol:

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
23-01-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Za małe pół godziny rozpoczyna się pierwszy półfinał pań - Sharapova - Jankovic. Za faworytkę uważam Marię, która jest w świetnej formie. Najpierw pokonała mamusię Davenport, bez problemów odprawiła Vesninę i Dementievą, w końcu pokonała też Henin. Tego ostatniego zwycięstwa nie przeceniałbym, Justine od początku turnieju nie prezentowała się najlepiej, brakowało polotu, lekkości w grze Belgijki. Janković miała wielkie kłopoty na początku turnieju, w trzecim secie wyrwała zwycięstwo Paszek [12-10]. W drugiej rundzie pokonała jakąś Rumunkę, niestety nie pamiętam nazwiska. W trzeciej po trzech setach z Razzano, następnie ograła Casey Dellacqua. Spotkanie z Sereną wygrane bodaj najłatwiej, lecz gra Serbki nie była olśniewająca. Nie najlepiej trafiła z dyspozycją i zdrowiem, w konfrontacji ze zmobilizowaną Marią raczej sobie nie poradzi. Przewiduję łatwe dwa sety dla Marii, 6-4; 6-3.

Drugi półfinał to Ivanović - Hantuchova. Tutaj również nie mam większych wątpliwości, Ana pierwsze trzy rundy przeszła jak burza - w czwartej miała małe problemy z Wozniacki, ale już w ćwierćfinale wygrała z Venus. Co prawda Williams grała przeciętnie, ale mimo wszystko dwa sety ugrane w ładnym stylu. Hantuchova trochę po cichu przemknęła się do czwartej rundy, gdzie była bliska porażki z moją drugą ulubienicą, Marią Kirilenko. Rosjanka w pierwszym secie zmiażdżyła Danielę 6-1, równie dobrze zaczęła drugiego seta. Niestety, Maria za szybko się wystrzelała i odpadła. W 1/4 Hantuchova jak wiemy ograła Radwańską 6-2; 6-2. Wątpię jednak, że starczy jej umiejętności na Anę. 7-5; 6-2.

W sesji wieczornej 1/2 finału mężczyzn - Nadal - Tsonga. Zapowiada się dobry mecz, o ile "Ali" Tsonga się nie spali. Nadal łatwo doszedł do półfinału, natomiast Francuz po drodze eliminował uznane nazwiska - Murray, Gasquet, wreszcie Youzhny. Faworytem Nadal, chociaż chciałbym wywęszyć jakąś niespodziankę. Obawiam się jednak, że Tsongę stać co najwyżej na seta.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
24-01-2008 03:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ja czekam i czekam żeby się wstrzelić w mecz ale nie potrafię przewidzieć co będzie za chwile :roll: Nie wiem czy stawiać na Tsonge czy na Nadala, dla mnie był to mecz zupełnie nie do przewidzenia, i dalej taki jest :roll: Chętnie na Tsonge bym postawił, ale stawiaj pan przeciwko Nadalowi :roll: Trudna sprawa, póki co świetny mecz Tsongi
24-01-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Tsonga faworytem finału chyba, masakra to co zrobił z będącym (trzeba to powiedzieć) w bardzo dobrej formie w tym turnieju Nadalem :shock:
Oprócz spotkania z Gasquet, stawiałem Tsonge co mecz, postawilem na niego też dzisiaj i rozważe postawienie w finale

No a panom, którzy mówią, że "Djoković nie ma szans", "tylko Nadal", sugeruje na przyszłość mniej radykalne sądy wydawać 8)
finał kobiet to Sharapova vs. Ivanović
24-01-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Maciek napisał(a):No a panom, którzy mówią, że "Djoković nie ma szans", "tylko Nadal", sugeruje na przyszłość mniej radykalne sądy wydawać 8)

Świetny mecz w wykonaniu Tsongi, swoją drogą przypomniała mi się sytuacja z poprzedniego roku, kiedy Nadal dobrze grał w turnieju, a dość łatwo uległ Gonzalesowi, nie pamiętam tylko czy w ćwierfinale, czy półfinale.

A co do sprawy Djoko, faworytem napewno nie będzie, jak wygra to dobrze, przecieź mówiłem juź, źe Federera średnio lubie, póki co Djoko nie wygrał, więc nie ma się co kłócić.
A z tym Nadalem, to pisałem, źe jak nie Federer to Nadal, skoro Nadal odpadł to wygra Roger, jak się inaczej stanie, to uznam twoją wyźszość.
24-01-2008 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Jakie tam kłócić znowu Smile Wymiana zdań Smile Ja powiedzialem, że kibicuje Djoko, a kilka osób (nie pamiętam czy konkretnie ty), odpisało na to, że Djoković nie ma żadnych szans Wink Ja tylko nie zgadzam się z tego typu stwierdzeniami, że ktoś na pewno nie ma szans, jeśli jest trzeci w rankingu światowym Wink Żadnych szans nie mialby Łukasz Kubot, a nie Novak Djoković, który jest w ścisłeś światowej czołówce Wink
Ja wcale nie uznam swojej niższości, jeśli Federer wygra, bo ja nie przesądzam sprawy, że na pewno nie wygra, tak jak Wy w stosunku do Djoko, trzeba rozdzielić te sprawy 8) Wg mnie Djoko ma po prostu spore szanse i na ogranie Federera i na pokonanie Tsongi w finale, chociaż powiem szczerze, że dzisiejszy Tsonga był po prostu genialny i trudno mi sobie wyobrazić by ktoś dzisiaj mógł go pokonać
24-01-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Maciek napisał(a):Ja powiedzialem, że kibicuje Djoko, a kilka osób (nie pamiętam czy konkretnie ty), odpisało na to, że Djoković nie ma żadnych szans Wink

No , akurat ja to napisałem, ale po prostu tak uwaźam, bo widziałem juź wiele spotkań Federera w których grał słabo, a i tak wygrywał. Djoko musiał by się wspiąć na wyz?ny swoich umiejętności aby pokonać Rogera.
24-01-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Maciek napisał(a):finał kobiet to Sharapova vs. Ivanović

Bedzie na co popatrzec 8)

A u mezczyzn mam nadzieje, ze Federer odpadnie. Bo jednak nudne sa ciagle finaly z nim. A ten Tsonga nie wiecie na ktorym miejscu byl w rankingu?? :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-01-2008 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
38-39 był Tsonga, ale to tego typu zawodnik był do tej pory, że z każdym mógł przegrać, a niejednego lepszego teoretycznie też już eliminował, jednak mialem przeczucie, że to może być jego turniej, ma potencjał a to zawsze najważniejsze w sporcie jest Wink

Co prawda finał to więcej niż się spodziewałem ale on z meczu na mecz gra coraz lepiej Wink


ps: Na Ivanović można popatrzeć jeszcze, ale na Sharapovą Wink ?
24-01-2008 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
zaga92 napisał(a):Tsonga nie wiecie na ktorym miejscu byl w rankingu??

43 Tsonga, Jo-Wilfried
Wczesniej przyciagal głównie fryzura a teraz robi furore na kortach w Australii.

Co do półfinalu Novak - Federer hmm Pierwsze dwa - trzy sety moga byc zaciete ale z taka kondycja jaka prezentuje nam Djoko ( nie tylko na tym turnieju ) to im mecz bedzie dluzszy tym wieksze szanse Federera . Mimo ze duzo osob mowi - Djoko ma duze szanse , Federer nie jest w formie itp to dla mnie wygrac moze tylko Federer ( mimo ze lubie Serba ) Roger nie zagrał jeszcze zadnego meczu na pelnych obrotach , ( no chyba ze uwazacie ze z Tipsareviciem gral na maxa ^^) a Djoko przezywal meczarnie w niektorych meczach ( np z Ferrerem - niby wysokie zwyciestwo ale Serb ledwo sie poruszal ) Jesli Federer bedzie w pelni skoncentrowany przez caly mecz to nie widze szans dla Serba


U kobiet Sharapova w takiej formie jest nie do zatrzymania ... co zreszta zapewno potwierdzi nam w meczu z Ivanovic

PS Racja bedzie na co popatrzec- chociaz Serbka o wiele ladniejsza Tongue
24-01-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Sam juz nie wiem co sie dzieje. Tsonga fakt w tamtym sezonie odkrycie i calkiem przyzwoity sezon ale myslalem ze Luźny go pojedzie w najwyzej 4 setach...nic z tych rzeczy. Nastepnie myslalem ze z "Pakerem" nawet nie jeknie...a on tych dwoch powiozl jak malolatow (o Murrayu nie wspominam bo ilez mozna). I pytanie co sie stanie teraz. Czy Fedex zmloci Djoko (ktoremu kibicuje) i w koncu ukroci Tsonge, czy moze Djoko wymeczy Fedexa a pozniej przerznie z Tsonga. Cokolwiek, bedzie ciekawie.
25-01-2008 01:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
bela napisał(a):Co do półfinalu Novak - Federer hmm Pierwsze dwa - trzy sety moga byc zaciete ale z taka kondycja jaka prezentuje nam Djoko ( nie tylko na tym turnieju ) to im mecz bedzie dluzszy tym wieksze szanse Federera
Totalna bzdura, chyba na chybił trafił to napisałeś, a nóż wyjdzie mądrze :roll: Jak Federer błyszczy kondycją i przygotowaniem to obecnie rozgrywany jest turniej tenisowy wielkiego szlema w Austrii


bela napisał(a):43 Tsonga, Jo-Wilfried
http://www.atptennis.com/3/en/players/p ... rch=tsonga

Aż żałuje, że finału mężczyzn raczej nie zobacze, no a na tę chwilę zagrałby w nim Djoko z Tsongą Wink Djoko za chwile chyba będzie prowadził 2-0
25-01-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
andrej Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
djokovic pokonal federera z ktorym nikt nie wygral od trzech lat emcji w meczu nie brakowalo a tie break to najwyzszy poziom oczywiscie pod dyktando nnowaka djokovicia Big Grin roger gral jak na niego bardzo slabo i ospale
25-01-2008 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ja czekam na finał. Osobiście stawiam na Tsonge. Oglądałem 5 meczy turnieju mężczyzn. Ćwierćfinał i półfinał Tsongi to dwa z nich. Obydwa mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Dlatego oglądając dzisiejszy półfinał Djoković-Federer szczerze mówiąc trochę się nudziłem. Mecz ogólnie mi się nie podobał. Brakowało mi tej dynamiki jaka towarzyszy spotkaniom w których grają tacy zawodnicy jak Nadal czy właśnie niespodziewany finalista - Tsonga. Może dlatego, że Roger jest nie w formie. Dla mnie mecz tych dwóch wspomnianych zawodników (Nadal & Tsonga) to powinien być finał. Szkoda, że organizatorzy zawsze tak ustawiają drabinkę turniejową, żeby w finale zagrali Federer (1) i Nadal (2). Cieszę się, że w tym turnieju zawodnicy trochę pokrzyżowali im plany. Z niecierpliwością czekam na finał.

Podobało mi się stwierdzenie jednego z komentatorów EuroSportu (chyba Karola Stopy): "Nadal był bitym faworytem tego turnieju. Teraz jest naprawdę bity." :wink:

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
25-01-2008 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości