Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis ziemny
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
Maciek - czytaj czlowieku uwaznie ... napisalem ze Djoko ma slaba kondycje a nie Federer swietna - moze mi powiesz ze Serb ma lepsza kondycje ?? :lol:
25-01-2008 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Cytat:Co do półfinalu Novak - Federer hmm Pierwsze dwa - trzy sety moga byc zaciete ale z taka kondycja jaka prezentuje nam Djoko ( nie tylko na tym turnieju ) to im mecz bedzie dluzszy tym wieksze szanse Federera
Z tego zdania wynika,że Federer kondycyjnie stoi obecnie ponad Djokovićem i każda minuta meczu dodatkowa zwiększa szanse Federera na zwycięstwo. Nie "człowiekuj" tylko pomyśl zanim coś napiszesz, bo jak obecny Federer ma kogoś ograć kondycją, to na pewno nie Djokovića, który też tytanem wytrzymałości nie jest, ale chociazby dzisiaj było widać, jak Federer jest dysponowany pod tym względem, a także szybkościowym.

Djoković nie ma słabej kondycji, jak zwykle idziesz w radykalne opinie, z którymi nie należy się za bardzo liczyć.
25-01-2008 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
Trochę ten dzisiejszy mecz półfinałowy zaskoczył, niespodziewałem sie tak szybkiego zwycięstwa Novaka, jednak ten fakt dowodzi, że aktualnie w gronie predentendów do tytułu będzie 3 tenistów. Tu muszę przeprosić wszystkich, którzy poczuli sie zniesmaczeni moja wcześniejszą wypowiedzią, że Djoković nie ma szans, jak się okazało myliłem się, i to chyba dobrze dla finału bo napewno będzie emocjonujący.
25-01-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Wiem wiem nikt Cie do zmiany zdania nie przekona ale ty takimi bajkami mnie takze nie przekonasz

Polecam przeanalizowac poprzedni sezon w wykonaniu Djoko i Federera ( głównie przygotowanie fizyczne ) Jakos nie widzialem zeby to Federer prawie w kazdym meczu ledwo oddychal i poruszal sie po korcie :lol: :lol:
25-01-2008 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
A co mnie k***a ostatni sezon interesuje?
Weź ty się zastanów co piszesz, bo już widze nie wiesz co napisać, żeby obronić to co napisaleś wcześniej... Liczy się tu i teraz, teraz Federer był źle przygotowany, nawalała mu kondycja,był za wolny, a nie rok temu, rok temu wygrał, było minęło, co to za argument w ogóle? "Federer, obecnie bez kondycji, ogra kondycyjnie Djokovića bo rok temu mial dobrą kondycję" :lol:
Zanim zaczniesz chrzanić o "bajkach" to zobacz, że to ty je wypisujesz, a jak jeszcze będziesz miał co do tego wątpliwości, to spójrz na wynik dzisiejszego meczu, jak on twoje słowa zweryfikował
25-01-2008 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
Jak zawsze robisz wielkie pierdo** z niczego . DA sie z Toba normalnie napisac? Napisalem ze kondycyjnie Federer na tym turnieju wygladale lepiej - nie wiem jak w polfinale bo go nie widzialem ^^ Ja nie mam zamiaru niczego bronic jak ty napisales - Stwierdzilem fakt ktoremu jakos nie mozesz zaprzeczyc - no fakt stawiasz za argument dzisiejszy mecz ^^ Nie wiem czy mozna po jednym meczu oceniac kondycje zawodnika ..ale Ty widocznie umiesz Smile

I koniec nie prowokuj bo i tak juz nie bede odpisywal bo to nie ma sensu ^^
25-01-2008 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
Na koratch w Melbourne zapadły już pierwsze roztrzygnięcia, rozegrano finałowe mecze deblowe, a przedewszystkim finał singla kobiet, w którym zagrały Szarapova i Ivanovic. Wygrała Rosjanka 7:5, 6:3. To trzeci triumf w wielkim szlemie Rosjanki po Wimbledonie 2003 i US Open 2006. Z kolei dla Serbki był to drugi finał wielkiego szlema, pierwszy raz zagrała w nim w Paryżu 2007, gdzie gładko poległa Justine Henin, w tym meczu jeszcze Ivanovic czegoś brakowało, ale myślę, następny finał wielkoszlemowy zakończy się jej triumfem. Mecz trwał 90 minut.
26-01-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
bela napisał(a):DA sie z Toba normalnie napisac?
Nie da się. Niczego, żadnej półprawdy czy głupoty nie przepuszczę.


bela napisał(a):Napisalem ze kondycyjnie Federer na tym turnieju wygladale lepiej - nie wiem jak w polfinale bo go nie widzialem ^^
To musisz być bardzo zdeterminowany, by obstawać dalej przy swoim i porównywać aktualne kondycje zawodników, skoro nie widziałeś jak to w praktyce wyglądało podczas ich bezpośredniego spotkania :lol:


bela napisał(a):Stwierdzilem fakt ktoremu jakos nie mozesz zaprzeczyc - no fakt stawiasz za argument dzisiejszy mecz ^^ Nie wiem czy mozna po jednym meczu oceniac kondycje zawodnika
Na moje to wygląda, że gdzies ktoś coś ci powiedział albo przeczytałeś o kondycji Djoko i teraz wypisujesz takie rzeczy.
Oczywisćie masz rację, Djoković po rozegraniu jednego meczu od razu wskoczył do finału.
Może ze sportem nie mialeś nigdy nic wspólnego, ale jeśli chodzi o sprawy kondycyjne, motoryczne, to liczy się tylko tu i teraz, jak mnie nie wierzysz, to zapytaj kogokolwiek innego, kto ma o tym pojęcie. A jak chcesz rozmawiać o tym, jaką kto miał kondycję rok temu, i na tej podstawie mówić o teraźniejszości, to nie ze mną.
26-01-2008 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Jabol napisał(a):To trzeci triumf w wielkim szlemie Rosjanki po Wimbledonie 2003
A nie 2004?

Jutro rano [9.30] finał turnieju męskiego. Tsonga - Djokovic. Nieco zaskakująca obsada, chociaż Djoko od jakiegoś już czasu próbuje wdrapać się na sam szczyt. Tsonga również bardzo utalentowany, chociaż nie spodziewałem się, że już teraz wedrze się do samego finału. Obaj mieli bardzo trudną drabinkę, ale przebrnęli przez nią w imponującym stylu. Trudno obstawić zwycięzcę, możemy zobaczyć szybkie trzy sety, a nawet pięciosetowy maraton, chociaż za nieznacznego faworyta może uchodzić Novak. Liczę na dobre widowisko, ostatnio cierpimy na słabe finały. Trzymam kciuki za Djoko, ale nie mam też nic przeciwko temu, by wygrał Tsonga.

Jeszcze wracając do finału kobiet - nieco żałuje kolejnej zarwanej nocy, zwłaszcza, że Ana przegrała. Miała swoje szanse - 5:4 i 0:30 przy serwisie Marii, niestety nie zaryzykowała i przegrała seta do 5. Drugi set to już równa gra Amerykanki, Ana przegrywa 6:3. Mimo to jak najbardziej udany występ, brawo :*

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
26-01-2008 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
A więc , jednak tytuł, dla Novaka Djokovicia. W dzisiejszym meczu z J.W.Tsongą wygrał z czterech setach 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (7-2). Mecz stał na dobrym poziomie, było sporo ciekawych akcji, jednak było widać chaos w oczach zawodników. W pierwszym secie na początku się nawzajem przełamali, i gra była jeszcze chaotyczna, był jedyny zwycięski set Tsongi. Pózniej do głosu doszedł już Novak i wygrał trzy kolejne partie. To pierwszy triumf wielkoszlemowy dla Serba i dla całej Serbii. W sumie to i nawet dobrze, że wygrał Novak, bo jest zawodnikeiem z czołówki rankingu i weim, że nie przepadnie, co mogłoby się stać z Tsongą. Tutaj słowa uznania dla Maćka, który już w w okolicach 4 runndy twierdził, że to będzie turniej Serba i wyprowadził mnie z głupiego myślenia o Federerze, że wszystjo jest dla niego po za Garrosem, czym byłem zaślepiony.


Valverde napisał(a):Jabol napisał:
To trzeci triumf w wielkim szlemie Rosjanki po Wimbledonie 2003

A nie 2004?

Tak oczywiście, mój błąd Sorry, widocznie palec mi z klawiatury zjechał.
27-01-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Zawiodłem się trochę na Tsondze, myślałem, że lepiej wystąpi w dzisiejszym meczu, no ale w sumie taki finał to dla niego i tak wielki sukces. Ciekawe spotkanie, sporo się działo, nie oglądałem od początku, no ale większość miałem okazję oglądać i nie miałem prawa się nudzić. Brawa dla Serba, ale brawa należą się też Tsondze, bo zaszedł daleko, nikt nie przewidywał przed turniejem, że będzie grał w finale.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-01-2008 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Tsonga nie wykorzystał tego momentu gry ,w którym Djoko zaczął mieć problemy z udem.Wtedy miał największą szansę na przełamanie i to zaważyło,że jednak przegrał tego seta i w rezultacie cały mecz.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-01-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #73
 
Agnieszka Radwanska awansowala do cwiercfinalu jednego z najbardziej prestizowych turniejow w Doha z pula nagrod 2,5mln $. W 1/8 finalu miala grac z Ana Ivanovic jednak Serbka oddala mecz walkowerem. Ewentualna rywalka Radwanskiej bedzie jakas Slowaczka, albo Venus Villiams czyli szanse na 1/2 finalu sa Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-02-2008 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Jak widać Radwańska nie tylko ma spore umiejętności ale i szczęście a w dodatku jest silna psychiczna bez wątpienia jest to materiał na świetną tenisistkę i wszystko wskazuje na to że może zrobić wielką karierę i kto wie czy kolejnym krokiem ku sławie nie będzie nawet zwycięstwo w dosyć prestiżowym turnieju Dausze ja myślę że ją na to stać zresztą już wiadomo że Polka w ćwierćfinale spotka się z niezbyt zananą Słowaczką Cibulkovą która co prawda wyeliminowała dziś Venus Williams jednak ja bym tego zwycięstwa nie przeceniał gdyż Amerykanka gra w tym roku raczej przeciętnie tak więc wydaje się że Agnieszka powinna sobie spokojnie poradzić no chyba że nie daj Boże zlekceważy rywalkę lub będzie miała jakiś wyjątkowo słaby dzień.

Od czasu do czasu mógłbyś pomyśleć o znakach przestankowych... // Pejter

CONCILIO ET LABORE
21-02-2008 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Udało się,po niebywale zaciętym i obfitującym w długie wymiany meczu Agnieszka Radwańska pokonała Słowaczkę Dominikę Cibulkovą w trzech setach 6-4,6-7,6-4 jedyne co może niepokoić to niezbyt dobra forma serwisowa Agnieszki na szczęście rywalka też serwowała tak sobie przez to mieliśmy dużo przełamań i ostatecznie to nasza tenisistka okazała się lepsza.W półfinale Radwańska spotka się z Marią Szarapową,oczywiście faworytką będzie Rosjanka ale przecież podobnie było w ostatnim US Open a jak wszyscy doskonale pamiętamy Agnieszka wygrała z Marią więc dlaczego teraz historia miałaby się nie powtórzyć.

CONCILIO ET LABORE
22-02-2008 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości