Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki - piłkarskie i nie tylko
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dzisiaj dość sporo nowych rzeczy w mojej kolekcji, większość po wymianie, lecz nie wszystko

42 odznaki (Dansk Handbold Forbund, Scottish Premier League, Office Federal de Sport Macoiln, Kanu WM 95 Duisburg, IIHF World Championship 2006, Magyar Kosarlabdazok Orszagos Szovetsege, Polski Związek Hokeja na Trawie, Deutscher Kanu-Verband, Szkolny Związek Sportowy, London 2012 Candidate City, Hessischer Baseball und Software Verband, Biatlon Slovensko, IAAF Golden League, International Ice Hockey Federation, European Golf Association, Cesky Svaz Cyklistiky, Greek Table Tennis Association, Cycling Australia, Federacao Portuguesa de Natacao, FIS Madonna di Campiglio Italy Freestyle 2007, La Liga, Polski Związek Koszykówki, Svenska Kanotforbundet Guldvag Sydney, Oesterreichischer Skiverband 2 inne, Norges Skyterforbund, NOC Swiss, Ślęża Wroclaw, Unia Leszno, Gryf Słupsk, Goplania Inowrocław, Nogat Malbork, Chemik Kędzierzyn, Gwardia Wrocław, VFZ SUV CSZTV 2 inne oraz jeszcze 6 na razie nie zidentyfikowanych)

grafy (Nelli Cooman, Maurice Buys, Stefan Brasas, Magdalena Forsberg, Krzysztof Żukowski)

bilety (02.04.2005 Broń Radom – Hutnik Warszawa, Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz, 28.10.2000 Górnik Łęczna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jagiellonia Białystok, 09.06.2001 Odra Wodzisław Śląski – Amica Wronki, 21.07.2001 Odra Wodzisław Śląski – GKS Katowice)

zdjęcia z nadrukami (Bastian Schweinsteiger, Andreas Fading)

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
28-05-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
RESPECT gollaz. Wspaniałe hobby masz. Widać, że wielki pasjonat sportu Tongue Ja bym nie miał nerwów na takie zbieranie wszelkich pamiątek. Wystarczy mi UNITED.
31-05-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ja też podziwiam cię Gollaz. Ciekawe jest i moim zdaniem bardzo przydatne na forum to, że znasz się nietylko na lidze Angielskiej. Ja nie mam nawet połowy takiej wiedzy jak ty o np. lidze Francuskiej... szacun i obyś był z nami jak najdłuzej. By nie offtopicować, to naprawdę dobrze robisz zbierajac takie rzeczy... zamiast wydawać kasę na browary można kupic ciekawe pamiątki... na lata.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-06-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja osobiscie zbieram bilety już od paru łądnych lat ale nie jest to wielkie hobby, poświęcam temu nie zawiele czasu bo moge sie pochwalić zaledwie ok 130 biletami. Do najciekawszych w moich zbiorach należą:

Juventus-Inter 05/06
Finał Pucharu Francji 2006
Schalke04-Hertha 01/02
Galatasaray-Diyarbakirspor
Bayern Monachium-Hertha 03/04

Poza tym posiadam bilety z ligi polskiej (głównie Wisły Płock) i meczów reprezentacji Polski.

Poszukuje biletów z Anglii i Hiszpanii (ale z ostatnich sezonów nie archiwalnych)

Dla zainteresowanych listami i odznakami polecam forum pilkanozna.pl tam jest specjalny dział temu poswięcony.
07-07-2007 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
No Niemir fajny zbiór. Mój kolega chciał sprzedać bilet ostatnio z meczu MU - Wigan (finał pucharu Anglii).

Ja kiedyś zbierałem znaczki :mrgreen: :mrgreen:

... Wiecie jak jeszcze komputera nie miałem :wink: trochę się ich uzbierało, ale potem szykowałem kase na rower bodajże i sprzedałem wszystkie łącznie z klaserem Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
07-07-2007 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ja niedawno zacząłem zbierać autografy. Narazie mam tylko kilkanaście ale moja kolekcja ciągle się powiększa :wink:
31-10-2007 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości