Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #256
 
Ja sie wybieram prawdopodobnie nawet jak nikt inny nie bedzie jechac. Obiecalem z pracy kolezance, bo bardzo chciala, a ze kibic z niej zaden, to tylko taki piknik pozostal (choc gotowa wstapic do one united kurwa zeby tylko zobaczyc mecz na OT) :lol: Wszystko zalezy jak jej sie uloza polaczenia na slowacje.

Jezeli bedzie ekipa jakas, to wpadne tak jak wojtek3 by poznac ludzi i sie w koncu spotkac z nimi, a wtedy to skull obowiazkowo, bo zaczynaja sie pogloski szerzyc, zes cipka :wink: Daleko nie mam, drogo tez nie specjalnie wiec mnie tam ok.

I teraz dla tych co sie znaja, jaka jest szansa ze kupie 3 bilety (przynajmniej) z miejscami obok siebie. Szczerze jebie mnie ktora trybuna, bo i tak nic ciekawego dziac sie nie bedzie.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
06-05-2008 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #257
 
pawlo napisał(a):skull obowiazkowo, bo zaczynaja sie pogloski szerzyc, zes cipka

To że na West Ham nie pojechalem to moja wina,bo moglem za biletem w czwartek jechac,bo w piątek nie mialem szans dojazdu po pracy,a Wojtkowi nie mogli sprzedac ,musialem byc osobiscie. Zrobie wszystko zeby jechac,no i w nastepnym sezonie coś trzeba atakowac,juz zaczynam odkladac,bedzie trzeba czasami zrezygnowac z jakiegos melanżu :wink:

pawlo napisał(a):ja ty i wojtek

Damy rade :!: :twisted:
06-05-2008 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #258
 
Tys przeciez najwazniejsze ogniwo ekipy jezdzacej na fc w przyszlym sezonie, ktora niedawno powstala w skladzie ja ty i wojtek i kazdy kto chce jezdzic a sie nie zadeklarowal Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
06-05-2008 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
Ja równiez poedzialm zdanie Erica, że taki mecz to troche strata kasy, a jeśli ktos nie był na meczu MUFC to według mnie tym bardziej, bo zacząc od takiego pikniku to troche lipa Tongue Ja jeśli poajde to tylko dlatego zeby spotkac kilka osób i mam urodiznki, a ten wyjazd nie przeszkodzi mi w pojechaniu na lige i LM.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
06-05-2008 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #260
 
Seki napisał(a):Ja równiez poedzialm zdanie Erica, że taki mecz to troche strata kasy, a jeśli ktos nie był na meczu MUFC to według mnie tym bardziej, bo zacząc od takiego pikniku to troche lipa Tongue Ja jeśli poajde to tylko dlatego zeby spotkac kilka osób i mam urodiznki, a ten wyjazd nie przeszkodzi mi w pojechaniu na lige i LM.

Zrozum Seki, ze jak Tobie nie przeszkodzi, to nie znaczy, ze innym tez nie. Poczytaj posty wczesniej, polowa ludzi ktorzy chca sie wybrac na ten mecz nie beda mieli mozliwosci w sezonie, takze spokojniej Wink

@ Skull

Wiec wlasnych checi i na pewno pojedziesz, bo to, ze nie byles ostatnio to tylko i wylacznie your fuckin fault.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2008 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #261
 
Wiesz Manchhesterowcu patrzac na twoj opis na forum faktycznie mozna napisac

"jeśli ktos nie był na meczu MUFC to według mnie tym bardziej, bo zacząc od takiego pikniku to troche lipa"

ale nie kazdy ma taki wersal ze jada lody z kryształów a na OT leci tylko po to zeby sptokac sie z nudow ze znajomymi.

Pojechac na OT na mecz Utd jest marzeniem kazdego kibica United.
Sam osobiscie bylem tam raz na meczu z Coventry w pucharze ligi gdzie jak dobrze wiesz/pamietasz zawodnikow z 1 skladu byl np tylko Carrick i (naciagny) O'shea + Kuszczak. Mimo tego uwazam to za wspaniale przezycie, tym bardziej mecz z Espanyolem pozegnalny Ole gdzie wystapi na pewno wielu "znanych" pilkarzy uwazam za pomysl dobry i kto nie byl na OT niech w sierpniu w ramach wakacji poswieci ten 1 - 2 tysiace zlotych.

A kto ma w planach pojawic sie tam potem to i tak sie pojawi.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
06-05-2008 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #262
 
kto jedzie z Polski ??? Bo chętnie bym się zabrał na ten meczyk jeśli jest taka możliwość ?????

we're FC United - we're going up
06-05-2008 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
roo1410 - my raczej wszyscy jeśli już to lecimy samolotem :wink: Autobus Sindbad ode mnie z Opola do Manchesteru ponad 600 zł w dwie strony, a jedzie 1,5 dnia, więc zwyczajnie się nie opłaca...

Ja i mój kolega jesteśmy prawie zdecydowani, pozostaje jeszcze tylko kilka znaków zapytania. Wstępne chęci wyrazili też tutaj Fred The Red, WoLaK i Seki. Z manusite widziałem jakaś dziewczyna chce jechać i jedna osoba, która w tamtym czasie będzie akurat w Manchesterze. No i nasza ekipa z Wysp, czyli Wojtek3, Skull i pawlo (+ jakaś jego koleżanka i jeszcze jedna osoba?) raczej na 100% będzie. Szykuje się więc niezła ekipa.

A, i widzę, że jesteś uczniem technikum, więc prawdopodobnie jeszcze nie jesteś pełnoletni, a jeśli jesteś to dopiero wszedłeś w ten okres, więc z doświadczenia radzę ci, żebyś najpierw spytał się rodziców co sądzą o takim wyjeździe 8) No chyba że już rozmawiałeś i nie ma żadnego problemu.

woyteq napisał(a):niech w sierpniu w ramach wakacji poswieci ten 1 - 2 tysiace zlotych.

Do tysiąca kwota nawet mimo szczerych chęci nie dojdzie (w przypadku bukowania samolotów w najbliższym czasie), a co dopiero do dwóch Tongue Więc wyjazd jest stosunkowo tani. Ja liczę na +- 700/800 zł, zależnie od rozwoju wypadków :wink:
06-05-2008 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #264
 
Pejter napisał(a):roo1410 - my raczej wszyscy jeśli już to lecimy samolotem Wink
ok a jest możliwość że zabrał bym sie z wami?
Pejter napisał(a):A, i widzę, że jesteś uczniem technikum, więc prawdopodobnie jeszcze nie jesteś pełnoletni, a jeśli jesteś to dopiero wszedłeś w ten okres, więc z doświadczenia radzę ci, żebyś najpierw spytał się rodziców co sądzą o takim wyjeździe Cool No chyba że już rozmawiałeś i nie ma żadnego problemu.
rodzice się zgodzili !!! w sierpniu już bede pełnoletni. Rodzice dadzą mi kasy iletylko bedzie mi potrzeba do wyjazdu bo mowia ze to dobry prezent na 18 urodziny.

we're FC United - we're going up
06-05-2008 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #265
 
roo1410 napisał(a):ok a jest możliwość że zabrał bym sie z wami?

My (ja i kolega) byśmy wylatywali prawdopodobnie z Katowic lub Wrocławia, nie wiem gdzie ty masz najbliżej na lotnisko :wink: Jeśli z tego samego to jak najbardziej moglibyśmy lecieć razem. Jeśli godzina meczu "zgra" się z godziną przylotu to lot 02.08, jeśli nie to 01.08.

Aha, Wojtek wspominał mi, że 2 sierpnia FC United gra mecz towarzyski w godzinach porannych prawdopodobnie, więc kto jest zainteresowany żeby przy okazji na niego wpaść to musiałby już na pewno 01.08 przylecieć do Manchesteru.

roo1410 napisał(a):Rodzice dadzą mi kasy iletylko bedzie mi potrzeba do wyjazdu bo mowia ze to dobry prezent na 18 urodziny.

Zamienimy się rodzicami na ten weekend? Big Grin
06-05-2008 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #266
 
Pejter napisał(a):My (ja i kolega) byśmy wylatywali prawdopodobnie z Katowic lub Wrocławia, nie wiem gdzie ty masz najbliżej na lotnisko Wink Jeśli z tego samego to jak najbardziej moglibyśmy lecieć razem. Jeśli godzina meczu "zgra" się z godziną przylotu to lot 02.08, jeśli nie to 01.08.
Mi pasuje leciec 1.08 bo jak mówisz że FC United gra to bym chciał ich zobaczyć !!! Ale jeśli Wy byście lecieli 2.08 to ja także. Mi pasuje i z Wrocławia (bo mam do Wrocka 60 km) i z Katowic (bo Tato mnie zawiezie na lotnisko) A więc to mi jest obojętne.

Pejter napisał(a):Aha, Wojtek wspominał mi, że 2 sierpnia FC United gra mecz towarzyski w godzinach porannych prawdopodobnie, więc kto jest zainteresowany żeby przy okazji na niego wpaść to musiałby już na pewno 01.08 przylecieć do Manchesteru.
To byłoby super za 1 razem zobaczyć Fc oraz Man united... !!!
A kiedy bilety na samolot zamawiacie??? a cha i czy na Bank bedą w kasach bilety na Man united ???

we're FC United - we're going up
06-05-2008 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #267
 
Eric

Ja ciebie oczywiscie rozumiem, ale tez nie ma co od razu zniechecac ludzi, ktorzy chca sie wybrac. Jak widzisz wszyscy jeszcze mlodzi jestesmy, pewnie kazdy z nich ma szkole potem a wakacje to jedyny taki okres gdzie mozna sie wybrac. Tym bardziej ze wyjazd raczej tani a i o bilety ciezko byc nie powinno.

Ja chetnie poznam nowych ludzi a nawet taki pikniwoy wyjazd zaprocentuje w przyszlosci nowymi wyjazdowiczami, jak nie w tym roku to w kolejnych. Zreszta ja sie nie dziwie ze ktos chce zobaczyc glownie OT, pilkarzy a nie przejmuje sie tak bardzo czy ten wyjazd bedzie piknikowy czy nie. Sam taki bylem i dopiero po jakims czasie wkrecilem sie bardziej w kibicowska strone niz w samo ogladanie meczu. Po mediolanie to juz nie ma odwrotu dla mnie, ale na wszystko przyjdzie czas.

Oczywisice jak tkos ma mozliwosc pojechania potem w ekipa na lige i ma do wyboru 2 sieprnia albo potem liga, to niech poczeka te 2 miesiace i pojedzie na lige. Ale jezeli ktos stoi przed wyborem albo teraz albo potem nie wiem kiedy, to niech bookuje samolot.

Ja i tak pojade bo zabieram 2 turystow na OT. Nie wyobrazam sobie innego meczu niz taki wlasnie piknik dla nich.

A jak juz sie spotkamy, to mysle ze i seki i wojtek3 beda mogli podzielic sie swoimi wspomnieniami z wyjazdow coby pozachecac reszte to jezdzenia z nami.

Ps. ponawiam pytanie o bilety kolo siebie na taki mecz.

Jezeli faktycznie fc gra w tym czasie, to nawet kurwa nie probujcie przylatywac za pozno :]
06-05-2008 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #268
 
Widze, ze ekipa z Polski sie mobilizuje, bardzo mi sie to podoba, po zabukowaniu bedziemy myslec nad noclegiem, jak dla mnie w gre wchodzi 1 nocleg, w tym przypadku potrzebna bedzie karta kredytowa by wczesniej zabukowac nocleg i moge to wziasc na siebie i zabukowac, oczywiscie kazdy przed zabukwaniem bedzie musial byc zdecydowany w 100 % na ten wyjazd.

Z tym FCUM to do konca nie wiem, ale gdzies na forum wyczytalem, ze 2 sierpnia jest sparing, ale co gdzie i jak nie wiem, nic nie ob obiecuje, wypytam Anglikow i dam odpowiedz Wink

Ja, Skull, pawlo, 2 znajomych pawlo jestesmy juz zdecydowani na 100 %, czekamy na reszte.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2008 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #269
 
Wojtek3 napisał(a):Ja, Skull, pawlo, 2 znajomych pawlo jestesmy juz zdecydowani na 100 %, czekamy na reszte.
Ja także jestem zdecydowany, tylko musze pogadać z Pejterem co i jak.

No ale jeśli my nie pojedziemy to chyba nie zrezygnujesz z wyjazdu? Tongue // Pejter

we're FC United - we're going up
06-05-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #270
 
Spokojnie Panowie, biletow starczy dla wszystkich bo stadion pelny nie bedzie, zreszta ja bede 2 sierpnia rano w Manchester wiec moge jeszcze szybko skoczyc do kasy i zakupic juz tak na wszelki by nie stac w kolejce przed meczem, 74 tys to bedzie max na prawie 77,5 tys Old Trafford, spokojnie.

@pawlo

Sluchaj jesli w kasie bedzie w jakims rzedzie wolne 3 miejsca to nie bedzie zadnego problemu, ale, ze tak spytam, jakbys wasza trojka usiadla osobno to cos by sie stalo ? Tak szczerze powiedz ? Rozumiem, ze moze oni sie boja, ale nie ma czego.

PS. Ta Slowaczke to ja moge wziasc do siebie na kolana na Stretford 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2008 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości