Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #271
 
Pejter --- Nie zrezygnuje jestem pewny tego wyjazdu !!! Tylko musisz mi powiedzieć kiedy będziesz wiedział czy jedziesz ? i jak bedziesz jechał to kiedy bilety kupujeszna samolot ?

we're FC United - we're going up
06-05-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #272
 
Tak z Fredem obadaliśmy,że najlepsze połączenie to :
przylot
WizzAir
z Gdańska do Liverpool * 1 Sierpnia * 13:40 - 15:10 = 144zł
odlot
Rynaair
z Liverpool do Wrocławia * 3 Sierpnia * 17:50 - 21:05 = 188zł
łącznie 332 zł
bilet 20/30 funtów
Do tego momentu nie ma problemów
wychodzi na to,że trzeb by było 2 noce przespać.Wojtek3 napisał mi,że za noc 50 funtów.jak dla mnie jest to kurewsko dużo,a przecież jeszcze jakieś żarełko,pitko i bilety z L`pool do Manchester.
100 funtów za dwie noce nawet przy sprzyjającym kursie jest sporo.Osobiście mi na żadnym komforcie czy wygodzie nie zależy.
Nie dałoby się znaleźć czegoś tańszego ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-05-2008 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #273
 
WoLaK napisał(a):odlot
Rynaair
z Liverpool do Wrocławia * 3 Sierpnia * 17:50 - 21:05 = 188zł

Haha, no to później masz jeszcze podróż prawie przez całą Polskę do ciebie Tongue
06-05-2008 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #274
 
Taa,ale to raczej problemu nie stanowi,bo cenowo to najlepsze połączenie powrotne.Tylko te noclegi

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-05-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #275
 
Mamy kolejną zainteresowaną osobę - Stojkovic. Określa się na 90%.
06-05-2008 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #276
 
Ja wybieram te połączenie i bukuje w najblizszym czasie prawdopodobnie, jeszcze muse sprawdzic czy na pewno sie zgadzają itp.

z Krakowa do Liverpool * 1 Sierpnia * 10:20 - 12:00 = 128zł
z Liverpool do Krakowa * 3 Sierpnia * 14:05 - 17:25 = 290zł

Czas mi odpowiada i cenowo bardzo tanio Wink Do tego bilet z Liverpool do Manchester, nie pamietam juz ceny ale chyba wtedy w promocji było cos ok. 5 funtów bez 10 funciaków wiec nie duzo. Dwa noclegiw granicy 30-60 funtów za noc, bilet na meczyk, jedzienie, alko itp.

Ale nie wiem czy sie pisac bo chcemy w sierpniu lub poczatkiem wrzesnia jechac na Premiership i LM wiec mecze sto razy lepsze Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
06-05-2008 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #277
 
Seki napisał(a):Ja wybieram te połączenie i bukuje w najblizszym czasie prawdopodobnie, jeszcze muse sprawdzic czy na pewno sie zgadzają itp.

z Krakowa do Liverpool * 1 Sierpnia * 10:20 - 12:00 = 128zł
z Liverpool do Krakowa * 3 Sierpnia * 14:05 - 17:25 = 290zł
jak będziesz bukował bilety TO DAJ MI ZNAC poniewaz mi te połączena pasują !!! i jak coś to bym też te bilety kupił !!! Oczywiście jak Ci pasuje żebym z Tobą poleciał.

we're FC United - we're going up
06-05-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #278
 
Wizzair

Katowice/Kraków (można wylatywać z Katowic albo Krakowa?) - Liverpool 01 Sie 08 12:00 13:35 144 PLN (cena wzrosła w porównaniu do Sekiego)
Liverpool - Katowice/Kraków 03 Sie 08 14:05 17:25 248 PLN (cena spadła w porównaniu do tego co napisał Seki? :roll: )

RyanAir

Kraków - Liverpool 01 Sie 08 10:20 12:00 128,13 PLN
Liverpool - Kraków 03 Sie 08 06:45 10:25 163,57 PLN (spadek ceny - Fred)

Liverpool - Wrocław 03 Sie 08 17:50 21:05 199,26 PLN (zauważyłem, że w tym przypadku cena wzrosła o 10 zł w porównaniu z tym co napisał Fred, a to przecież tylko dzień różnicy...)

Jedne ceny spadają, drugie rosną, jak widać. Wiadomo jednak, że ogólna tendencja będzie z upływem czasu wzrostowa.

EasyJet ma drogo, więc w ogóle nie biorę pod uwagę. Nie ma odlotu 2 sierpnia jak widać. Znacie jakieś inne jeszcze tanie linie?

I takie profilaktyczne pytanie - jak jest z rezygnacją z zabukowanego biletu w tych liniach?
06-05-2008 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #279
 
Wojtek ona nawet nie wie do konca o co chodzi w pilce. Przeciez nie posadze jej samej na trybunie. Wczuj sie troche w sytuacje, ze zabierasz kolezanke, ktora kompletnie nie czuje tego wszystkiego i siada sama gdzies miedzy angolami.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
06-05-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #280
 
ech, nikogo nie mam zamiaru zniechecać, tylko wypowiedzialem swoje zdanie na temat tego meczu. Moim zdaniem lepiej wybrac się na wyjazd jesienią kiedy będzie planowany ze Stowarzyszenia MUSC POLAND. Koszty nie beda dużo większe a ranga meczu i emocje nieporównywalne. Nie chcę później przeczytać "dlaczego nic nie pisaliście ze bedzie to taki piknik, a gdybym wiedział ze nie bedzie wogóle atmosfery to bym nie wydał tyle kasy".
Ale jesli ktoś ma chęć wybrać się na piknik to proszę bardzo Smile
Jedynie co mogę doradzić, to szybko decydujcie sie z bukowaniem biletów lotniczych.
Aha, Panowie dogadujcie się jak najwiecej "prywatnie" zeby się nam nie zrobił tu "chat" Wink
06-05-2008 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #281
 
EricRyan napisał(a):Moim zdaniem lepiej wybrac się na wyjazd jesienią kiedy będzie planowany ze Stowarzyszenia MUSC POLAND.

Jesienią będziesz w stanie zagwarantować nam bilet na mecz na Old Trafford?
06-05-2008 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #282
 
Z czystym sumieniem polecam hostel HATTERS w ktorym osobiscie bylem tak samo zreszta jak ekipa ktora poleciala na mecz z Blackburn. W terminie ktory was interesuje 2 noclegi od 1 do 3 sierpnia kosztuja w sumie 35 funtow czyli cos okolo 180 zl.

ttp://www.hattersgroup.com/hatters/index.html

Na tej stronie sa wszelkie szczegoly. Mysmy z Maro11 polecieli tam w ciemno(tzn placac wczesniej ale nic o tym miejscu nie wiedzac).Gwarantuje ze w calym miescie nie znajdziecie lepszego hostelu jesli macie na uwadze jakosc/cena/lokalizacja.
Hostel jest w samym sercu miasta tuz obok Picadilly Gardens i warunki na prawde sa ok. Pokoje sa np 6,8,16 osobowe ale to w niczym nie przeszkadza kazdy przychodzi i wychodzi z pokoju o ktorej mu sie podoba, pokoje schludne, czysta posciel, kible ok.Sniadania w postaci chleba,masla,dzemow, herbaty za darmo. Internet 1 funt za 30 minut.
Metrolinkiem na Old trafford jakies 15-20 minut.
Bez wachania polecam z czystym sumieniem.


PS - Pejter czym/jak/za ile dojedziesz z Manchesteru do Liverpoolu a potem na lotnisko jesli lot jest o 6:40 ? to jak nic na lotnisku trzeba byc o 5.
Koleje w nocy nie kursuja. Jedziesz albo o 22 do Liverpoolu albo dopiero rano co w tym wypadku oznacza PO CZASIE. Odpada wiec 1 nocleg w Manchesterze ale gdzie bedziesz sie z walizka od 23 paletal do 5 do odlotu po dokach liverpoolskich.

Przedstawiłem tylko wszystkie ewentualności dla mnie, jakie na razie znalazłem. Ta opcja i tak mi najmniej odpowiadała :wink: / P.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
06-05-2008 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #283
 
Pejter napisał(a):Jesienią będziesz w stanie zagwarantować nam bilet na mecz na Old Trafford?
Jeśli jestem mało wiarygodny, to zacytuje co napisał PREZES na pytanie jednego użytkownika z innego forum:


Cytat:Mnie interesuje bardzo sprawa wyjazu na OT. Mianowicie obiło mi się o uszy, że jesienią ma być organizowany własnie przez nasze stowarzyszenie wyjazd do Manchester. Konkretnie chodzi mi o to, czy każdy członek MUSC będzie mógł wziąść w tym udział? Wiadomo jak ma się sprawa z biletami na mecz, nie prosto je zdobyć i jak widzi to zarząd Manchester United Supporters Club Poland ?

PREZES MUSC POLAND napisał(a):Każdy członek MUSC PL posiadający ( One United ) dostanie bilet na mecz Smile

Sam nie mogę Ci zagwarantowac biletów, bo głównie Prezes zajmuje się sprawą biletów na mecze, jednak mogę ręczyć za słowa Prezesa! Trzeba się liczyć że liczba chętnych może byc bardzo duża (stadion moze pomieścić tylko około 76tyś i więcej chętnych nie pojedzie Wink ) a wtedy może dojść do sytuacji że ktoś nie dostanie biletu, jednak to mało prawdopodobne, a nawet jeśli do tego dojdzie to brane są wyjazdy na dwa mecze, a wtedy na pewno każdy na którys pojedzie. Jak juz zostanie ustalone na który mecz jest wyjazd to im wcześniej zabukujesz bilet na lot tym lepiej.

Od siebie mogę dodac jeszcze, że jeśli bedzie dużo chętnych to sam zrezygnuje (możliwe że nie tylko ja) z organizowanego wyjazdu żeby tylko szanse otrzymali wszyscy którzy nie byli do tej pory na OT.
06-05-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #284
 
Eric - nie chodzi o to, że jesteś mało wiarygodny. Orientuję się jednak trochę jak wygląda sytuacja z biletami na mecze i wątpię, żeby nawet Prezes, o którego zasługach wiele słyszałem, mógł zagwarantować przykładowo 50 biletów na jeden mecz ligowy na Old Trafford, a myślę, że nawet takie może być zainteresowanie.

Poza tym, u mnie problemem nie są pieniądze, bo w tej chwili stać mnie spokojnie na dwa takie wyjazdy. Z innych powodów mój wyjazd na jesieni jest dużo mniej prawdopodobny, więc w moim przypadku wyjazd na mecz z Espanyolem, nawet jeśli ma to być piknik, wydaje mi się niegłupi.

P.S. Tę wypowiedź Prezesa czytałem na manusite :wink:
06-05-2008 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #285
 
Maciek wyluzuj. Skoro są jakieś pytania/wątpliwości na temat wyjazdów/biletów itp to trzeba na nie odpowiadać/rozwiewać wątpliwości Smile
Szerze Wam powiem to nawet jak będzie 50 chętnych (bardzo bym chciał żeby tylu ich było!) to nie widze problemu, bo z tego część się wykruszy, a niektórzy sobie zawsze mogą "odpuścić" żeby pojechali inni.

Ja zrezygnowałem definitywnie z finału w Moskwie. Walka nie warta świeczki zwłaszcza, ze wiosne i tak miałem udaną. Lepiej za tą kase pojechać na 3 mecze w nowym sezonie, a może jeszcze do żyje kolejnego finału.
06-05-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości