Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Guest
Unregistered

 
Post: #76
Bilety
Witam mam pytanie ile mniej wiecej kosztuja bilety na mecz manchesteru na old trafford na mecz ligowy ile PLM ???
26-12-2006 17:06
deobson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #77
LM
Czesc. jak wyglada sprawa wyjazdu na LM. Zalatwiliscie juz wszystko?jest jeszcze szansa na bilety bo zastanawiam sie czy sie nie wybrac.
i drugi temat. orientujecie sie jak wyglada kwestia organizacji biletow na mecze ligowe?
26-12-2006 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #78
Re: LM
deobson napisał(a):Czesc. jak wyglada sprawa wyjazdu na LM. Zalatwiliscie juz wszystko?jest jeszcze szansa na bilety bo zastanawiam sie czy sie nie wybrac.

Kilka postow wyzej pisze, ze prawie wszystko juz maja. Tylko nie wiadomo czy mozesz do nich dolaczyc, tzn. czy maja miejsca.


deobson napisał(a):i drugi temat. orientujecie sie jak wyglada kwestia organizacji biletow na mecze ligowe?

Jesli nie masz kogos w Manchesterze to trudno kupic bilet. A jesli na mecze wyjazdowe to dokladnie nie wiem, ale chyba tez.

amor patriae nostra lex
27-12-2006 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
Re: LM
deobson napisał(a):Czesc. jak wyglada sprawa wyjazdu na LM. Zalatwiliscie juz wszystko?jest jeszcze szansa na bilety bo zastanawiam sie czy sie nie wybrac.
i drugi temat. orientujecie sie jak wyglada kwestia organizacji biletow na mecze ligowe?

Wszyscy w gorącej wodzie kąpani, nigdy nie ma pewnosci o bilety az bedziemy je mieli w ręce, wstępnie niby mamy mieć 3 a jedzie Nas minumim 5 wiec wszystko sie okaże w najbliższym czasie a w 100% na miejscu, zawsze jadąc na jakikolwiek mecz nie wiem czy bede miał bilet. Wieć wszystko w twoich rękach Wink Pod stadionem u koników też mozna kupic. Każdy ma szanse wejść Tongue Co do reszty organizacji to już ok, samolot i hotel zarezerwowany Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-12-2006 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
deobson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #80
bilety
mam znajomych w manchesterze ale z tego co mowili to nie jest taki prosty temat zalatwic bilety na mecz ligowy. teraz na manutd.com mozna kupic bilety na mecz w fa cup z aston villa ale to juz niedlugo wiec bilety na samoolot drogie. co do ligi mistrzow poczkeam na kolejna rundeWink
27-12-2006 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
Re: bilety
deobson napisał(a):mam znajomych w manchesterze ale z tego co mowili to nie jest taki prosty temat zalatwic bilety na mecz ligowy. teraz na manutd.com mozna kupic bilety na mecz w fa cup z aston villa ale to juz niedlugo wiec bilety na samoolot drogie. co do ligi mistrzow poczkeam na kolejna rundeWink

Ja teraz skupiam sie na wjezdzie na Lille - MUFC a w kwietnu prawdopodobnie na MUFC - Middlesbrough Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-12-2006 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spunky Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
Witam

Czy wybiera się ktoś na zakończenie sezonu?? Ostatni mecz jest 13 maja z West Ham Utd. Jestem przekonany, że ten seson należeć będzie do ManUtd i fajnie by było w tym uczestniczyć.

pozdrawiam
02-01-2007 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
witam!
Też chciałem jechac na koniec sezonu ale ze względu na Manchesterowca (który nie może jechać na ten mecz z WHU) wybieramy sie na 21 kwietnia na MANCHESTER UTD-M`boro.
Tak więc narazie tyle na ten temat.
Myślę że juz w połowie lutego bedzie wszystko załatwione.
UNITED!!
03-01-2007 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Ja być może wybiorę się na mecz z WHU. Wszystko zależy jednak jak daleko awansujemy w CL. Jedziemy przecież na Lille i raczej awansujemy.

Prawdopodobnie z wiceprezesem Ryan'em ( Eric postaram się załatwić ci bilet na wyjazd na Anfield Smile, może też pojadę jak będą 2 bilety ) pojedziemy na ćwierćfinał i może gdzieś jeszcze w dalszych fazach? Marzy mi się abyśmy grali w finale w Atenach.

Jak załatwiacie bilety ns Boro ? Jeśli jeszcze nie wiecie to służę pomocą.

Prezes
06-01-2007 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
viktor16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Jeżeli chodzi o bilety na 21 kwietnia na M`boro to załatwić nam ma kolega Domina który siedzi teraz w Anglii i ostatnio był na meczy MAN.UTD-Benfica na O.T..
ale jeżeli jest taka możliwość aby ktoś wcześniej nam pomógł w załatwieniu tych biletów to byłoby super.
Wole wiedzieć wcześniej.
UNITED!!
06-01-2007 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
viktor16 napisał(a):Jeżeli chodzi o bilety na 21 kwietnia na M`boro to załatwić nam ma kolega Domina który siedzi teraz w Anglii i ostatnio był na meczy MAN.UTD-Benfica na O.T..
ale jeżeli jest taka możliwość aby ktoś wcześniej nam pomógł w załatwieniu tych biletów to byłoby super.
Wole wiedzieć wcześniej.
UNITED!!

Jezeli on sie okresli że uda mu sie załatwic na 100% dla Nas wszystkich bilety będzie super i odrazu będziemy musieli zabukować samolot i noclegi w miare tanie Wink

Cieszy to ze MUSC znow służy pomocną ręką Smile

Na razie musimy dograć wyjazd na Lille a poźniej pobawimy sie na MUFC - Boro :twisted:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-01-2007 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Co do wyjazdu na Lille już wszystko ustalone mamy all zorganizowane wiec za kilkanaście dni lecimy na meczyk Smile Już nie moge sie doczekac Smile

nastepne plany to wyjazd na Boro bądź West Ham.

pozdro

WE ARE UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-02-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
No do meczyku zostało juz nie wiele bo 4 dni, powoli juz sie trzeba szykować. Ja jeszcze kasy nie wymieniłem, ale nie spieszy mi sie, zrobie to w poniedziałek.
Jeśli jest Seki taka możliwość, to chętnie sie zabiore, bo moj tata ma L4 i raczej sie nie ruszy do wtorku Wink
No i jeszcze flaszke i browarki trzeba zakupić, żeby jakoś umilić sobie czas Wink

A to stadion RC Lens, Felixa Boaeurt'a 43 tys widzów mieści, coś al'a w Kopenhadze Wink

[Obrazek: stade1ha3.th.jpg] [Obrazek: stade4np1.th.jpg] [Obrazek: stade5bk6.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
17-02-2007 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
jezu jak wy te bilety załatwiacie? Ja sie tyle namęczyłam, żeby pojechać 4 razy w życiu na United i to nigdy na ligę,tylko jakieś puchary i LM, a wy tu widze ciągle jeździcie i to na normalne spotkania ligowe widze też sa plany...Jak można kupić bilety na LM??Ja cztaowałam na Lille na OT ale za późno się skapnęłam i jak chciałam zamówić to już nie było:/ ja zawsze brałam bilety przez oficjalną, są jakies inne sposoby?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
20-02-2007 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Korzystając z chwili wolnego czasu chcialbym troche opisać moją kolejna wyprawe na UNITED.

Wyruszyłem z Cieszyna we wtorek 20 lutego o godiznie 6:45 w Żorach pod McDonald's byłem o 7:15 gdzie odebralismy Wojtka3 nastepnie udalismy sie w strone lotniska gdzie po drodze za Katowicami mielismy zabrać Prezesa MUSC PL jakos udało nam sie trafić i już w czwórke jechalismy na lotnisko. Bylismy tam na jakis 2,5 h przed odlotem na miejscu czekali na nas Victor, Domin i nowi Angel i jej kolega.

Wystartowalismy z lotniska Pyrzowice o godiznie 10:25 w Paryzu bylismy o 12:00, udalismy sie po nasz zamowiony samochód niestety babka nie chciała przyjąć naszej karty tak wiec wynajelismy taxi którym wszyscy pojechalismy do Lens było to ok. 135 km od lotniska wiec dosc duzo nas to wyszło ale łącznie porównując w granicach wynajęcia samochodu. Dotarlismy w końcu do Lens podjechalismy do hotelu który był bardzo przyzwoity chwile odpoczelismy wypilismy piwka 2-3 kielony na rozgrzewke i pojechalismy taxi na miasto w jednymz barow wypilismy piwko a poźniej poslzismy do innch gdzie panowała juz swietna amosfera fantastyczne spiewy Red Army w których również uczestniczylismy, wiadomo ze MUFC ma ogromny repertuar piosenek ale zna sie ich już coraz wiecej a z kazdym mecze piesni wchodza jak woda. Smile ok. godziny 19:45 weszlismy na stadion gdzie juz spora czesc kibiców była już zaczeły sie spiewy odrazu rzuciło sie w oczy ze są swietni kibice na tym wyjezdzie, o godiznie 20:40 stadion był wypełniony po brzegi, masa flag United w tym jedna nasza mała Polski ktorą widać na jednym ze zdjęc na gettyimages.com Smile (tylko ze troche słabo) Wink

20:45 rozpoczyna sie mecz atmosfera fantastyczna doping przez całe spotkanie fenomelany szczególnie w naszym wykonaniu Smile Nawet jak powiedział sam prezes "tutaj nie ma przypadkowych kibiców" Smile Smile Po kilkunastu minutach meczu na dole sektoru rozpoczeła sie zadyma kibice MUFC przechodizli przez płoty niektory dlatego ze zostali przygnieceni do płotu a inni po prostu szukali zadymy z policją jeden nawet wbiegł na murawe i dostał sie do Edwina :] Po kilku minutach zadymy gdzie policja użyła palek i gazu łzawiącego sytuacja sie uspokoiła ale przed naszym sektorem stał już do końca rzad policji prerwencyjnej. Jebać policje ! United atakowali ale marnowali sobie dogodne sytuacje słabo zagrał Larsson któremu nic nie wychodizło, Ronaldo tez przeciętnie i poźniej został ściągnięty z boiska, ale fantastyczny mecz zagrał Evra i Scholes w sektórze United odpalono race, chwile póxniej była spora przewaga Lille robiło sie nieciekawe gol wisiał w powietrzu no i padła bramka... na szczescie sędzia jej nie uznał a już bylismy ostro wkurzeni. W 84 minucie rzut wolny dla United i Giggsy zdobywa gola, szał radosci w naszym sektorze poźniej juz przewaga United i huralne śpiewy Smile Coś fantastycznego to trzeba przeżyć cieko mi to opisać Wink

Po meczu jeszcze z godizne trzymali nas w obrębie stadionu aż w końcu nas wypuscili na starcie kilka starc kibiców MUFC z policją, pojechalismy taxówką po 24 do hotelu gdzie zaczelismy imprezować Tongue Mielismy spro wodki wiec było ciekawie Tongue koło godizny 2:30 urwał mi sie film ale obrucilismy tego sporo Tongue Poslzismy spać o 4:00 a 0 6:00 mielismy wstawać Big Grin Oczywiscie jeszcze na bani wstalismy i pojechalismy taxi z Lens na lotnisko w Lille. Bania mi zeszła koło 12:00 a i jeszcze w samolocie była troche Wink Po południu bylismy na PKP w Warszawie tam cos zjedlismy poxniej pozegnalismy sie z Victorem i Dominem, a nastepni udalismy na nasz pociąg Inter City, ja, Wojtek3, prezes i Angel. Prezes i Angel wysiedli wczesniej a my z Wojtkiem w Katowicach gdzie odebrał nas mój ojciec, pojechalismy samochodem do Żor gdzie wysiadł Wojtek a my dalej do Cieszyna Wink

Ogólnie wyprawa była swietna, duzo przygód, mega bania, ale najwazniejsze ze wspaniała atmosfera na meczu no i wygrana United Tongue

Pozdrawiam całe RED ARMY FROM POLAND Smile

GLORY GLORY MAN UNITED :!: :!: :!:

Do nastepnego meczu Tongue

WE ALL FOLLOW MAN UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-02-2007 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości