Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis ziemny
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #76
 
Danny93 - a moze tak edytowac posty?

Średni mecz w wykonaniu Agnieszki. Bardzo dobre serie przeplatała koszmarnymi błedami. Licz się, ze awansowała. Zagra z Szarapową, ktora szybciej rozprawiła się ze swoja przeciwniczką. Bedzie cięzko...

amor patriae nostra lex
22-02-2008 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Panie i Panowie - mamy naprawdę dobrą zawodniczkę na światowym poziomie w tenisie ziemnym kobiet. Widać, że turniej z Melbourne to nie był wybryk
22-02-2008 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
No polfinal w tak preztizowym turnieju to jest chyba najwiekszy w karierze sukces Polki. Jezeli w meczu z Szarapowa wspnie sie na wyzyny swoich umiejetnosci, to jest w stanie pokonac Rosjanke. A w finale moze byc juz tylko lepiej bo druga pare polfinalowa tworzy Chinka Li i Rosjanka Zwonariewa.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-02-2008 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
A więc znamy dwóch finalistów Rolanda Garrosa (finalistki również :>) :

Rafael Nadal ( połfinał vs Djokovic 3-0) Moim zdaniem pewnie zmierza po czwarty(?) z rzędu tytuł , Jeśli ktoś nie widział trzeciego seta pojedynku z Novakiem to niech żałuje i szuka w necie ... fenomenalna gra (szczególnie Serba )

Roger Federer - A więc żadnej niespodzianki w finale , od paru latek głównym pytaniem jest to czy Federer wkońcu pokona Nadala .. Moim zdaniem nie tym razem ..


Kobiety:

Ana Ivanovic - Po tym jak zaczeła ten turniej i po turniejach przed Rolandem Garrosem nie postawiłbym jej nawet w połfinale ,ale rozkręciła się na dobre i powinna wygrać także finał.

Dinara Safina - Genialna forma tej zawodniczki już od kilku tygodni , ale moim zdaniem jej szansa na zwyciestwo z Ivanovic jest bardzo mała
07-06-2008 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
Agnieszka Radwańska odniosła kolejny warty odnotowania sukces!Tym razem Polka zwyciężając w finale 6:4,6:7(11-13),6:4 z Rosjanką,Nadią Petrową wygrał turniej 2 kategorii w Eastbourne.Agnieszka potwierdziła że na kortach trawiastych czuje się jak ryba w wodzie i przede wszystkim co powinno nas najbardziej cieszyć przed rozpoczynającym się w poniedziałek Wimbledonem,Radwańska dobrze dziś serwowała a właśnie serwisy są uważane za piętę achillesową Polki no i jak zwykle pokazała że jest silna psychicznie.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem,to Marta Domachowska i Agnieszka Radwańska staną naprzeciwko siebie w II rundzie Wimbledonu Big Grin

CONCILIO ET LABORE
21-06-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Dziś, w pojedynku Polek w drugiej rundzie Wimbledonu lepsza okazała się Agnieszka Radwańska.

Jak będzie w jutrzejszym pojedynku Polek w tym samym turnieju? Faworytką jest Caroline Wozniacki, która zagra z Aleksandrą Wozniak
25-06-2008 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Dziwne rzeczy dzieją się w tym roku w Wimbledonie,najpierw już w II rundzie odpadła triumfatorka z 2004 roku,Rosjanka Marią Sharapova,która przegrała z jakąś tam swoją rodaczką sklasyfikowaną bodajże na 154 pozycji w rankingu WTA :!: A wczoraj z londyńskimi kortami pożegnała turniejowa 1 Ana Ivanović,która przegrała w 6:1,6:4 z będącą w drugiej setce światowego rankingu Chinką Jie Zheng.Tak więc niestety Wimbledon sporo stracił na swej urodzie :roll:

Ale najważniejsze że Agnieszka Radwańska po pokonaniu,Anastazji Pawluczenko,jest już w 1/8 najstarszego wielkoszlemowego turnieju świata i teraz spotka się ze Swietłaną Kuzniecową,którą o ile dobrze pamiętam pokonała w Australian Open.

CONCILIO ET LABORE
28-06-2008 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
Podoba ci się Sharapova czy coś źle zrozumiałem? Bo Ivanović w miare rozumiem, ale bez jaj z Sharapovą...
28-06-2008 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #84
 
Cytat:Podoba ci się Sharapova czy coś źle zrozumiałem? Bo Ivanović w miare rozumiem, ale bez jaj z Sharapovą...

Danny'emu chodziło raczej o grę niż wygląd tych pań. :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
28-06-2008 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Maciek napisał(a):Podoba ci się Sharapova czy coś źle zrozumiałem?

No właśnie że nawet mi się podoba,aczkolwiek wydaje mi się że kiedyś była ładniejsza :lol: , Ivanović podoba mi się bardziej.


ziomo napisał(a):Danny'emu chodziło raczej o grę niż wygląd tych pań. Wink

O grę również mi chodziło bo zarówno Serbka a w szczególności Rosjanka słyną z tego że potrafią uraczyć publiczność efektownymi zagraniami.

CONCILIO ET LABORE
28-06-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #86
 
I Radwanska zakonczyla swoj wystep na cwiercfinale. Po swietnym meczu w 1/8 i pokonaniu Kuznietsowej, wczoraj zostala rozbita przez Serene Williams, ale po tym wystepie stanie sie pierwsza Polska tenisistka w najlepszej dziesiatce swiata.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-07-2008 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
zaga92 napisał(a):I Radwanska zakonczyla swoj wystep na cwiercfinale. Po swietnym meczu w 1/8 i pokonaniu Kuznietsowej, wczoraj zostala rozbita przez Serene Williams, ale po tym wystepie stanie sie pierwsza Polska tenisistka w najlepszej dziesiatce swiata.
Oglądałem wczoraj ten mecz i po Radwańskiej widać było, że była wypruta po meczu z Kozą. Nie miała sił by walczyć, a grająca siłowo Williams wykorzystała to.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-07-2008 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #88
 
Meczu nie oglądałem,ale słyszałem,że Aga grała z naderwanym mięśniem(nie pamiętam czego).

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-07-2008 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
Isia co prawda poległa z kretesem w starciu z Sereną,jednak z Wimbledonu może wrócić zdecydowanie z podniesionym czołem.W końcu awansowała do pierwszej dziesiątki rankingu ATP a moim zdaniem jeśli poprawi serwis to tylko kwestią czasu stanie się to kiedy wygra wielkoszlemowy turniej i zostanie numerem 1 na świecie.


ziomo napisał(a):Meczu nie oglądałem,ale słyszałem,że Aga grała z naderwanym mięśniem(nie pamiętam czego).

To był bodajże mięsień dwugłowy nogi.Podobno w ogóle dobrze że Agnieszka wyszła na kort a przecież w 1 secie potrafiła nawet nawiązać w miarę równorzędną walkę z młodszą z sióstr Williams.

CONCILIO ET LABORE
02-07-2008 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #90
 
Cytat:W końcu awansowała do pierwszej dziesiątki rankingu ATP
WTA

Dzisiejsze mecze zostały przerwane przez deszcz. Jak narazie sporo niespodzianek , szkoda że odpadł mój czarny koń kobiecego turnieju - Tamerine Tanasugaran .
02-07-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości