Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1, Moto GP
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
F1, Moto GP
Interesuje się ktoś z was formułą 1 ? Ja od 98 roku jestem fanem "stajni" McLaren-Mercedes.Głównie za sprawą Hakkinena, który dwukrotnie wywalczył tytuł mistrzowski.Obecnie w teamie jeździ Fin Kimi Raikkonen oraz Kolumbijczyk Juan Pablo Montoya, który po tym sezonie wycofuje się z F1, a jego miejsce zastąpi aktualny mistrz świata Fernando Alonso, który być może obroni tytuł w tym sezonie w barwach Renault.
23-07-2006 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
W zasadzie to staram sie w miare możliwości oglądać wszystkie wyścigi F1, a skoro są one ogólnie dostępne w telewizji (nie trzeba mieć kablówki) to każdy może sobie pooglądać. Moim ulubionym teamem jest od długiego czasu Ferrari obecnie z Michaelem Schumacherem oraz Felipe Massą. Oczywiście mocno dopinguję Roberta Kubicę, który niestety jak na razie jest kierowcą testowym BMW Sauber. Może nie mam jakiejś wielkiej wiedzy na temat F1, ale nie można o mnie powiedzieć, że nic o niej nie wiem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-07-2006 08:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja tam sie F1 bardzo mało interesuje, ale ze względu na Roberta Kubice, zacząłem od czasu do czasu przeglądać różne informacje, a nawet obejrzeć jakiś wyścig. Smile Może w końcu będziemy mieli jakiegoś sportowca na miarę Adama Małysza. :lol:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-07-2006 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja kiedys duzo ogladalem F1 teraz juz braadzo malo,ale ostatnio slyszalem ze Kubica ma szanse na start w gp nawet w tym sezonie.Był by to bardzo duzy sukces naszego utalentowanego kierowc, ale po wynkach jakie osiagal na treningach mozna bylo sie tego spodziewac.
24-07-2006 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Prasa napisał(a):"Kubica czarnym koniem F1"
Super Express 07:33

- Takiego talentu w mojej dyscyplinie nie było już od lat. Ten chłopak na torach, których wcześniej nie znał, jeździ jak zawodowiec - wyraził swoją opinię na temat Roberta Kubicy Mark Webber.

Coś w tym musi być - oświadczył Australijczyk. - Szefowie BMW mają prawdziwego czarnego konia w swoim zespole. Jeśli tylko zdecydują się go wystawić w wyścigu jeszcze w tym sezonie, to Robert zostanie gwiazdą z dnia na dzień - dodał kierowca teamu Williamsa.

To mowi samo za siebie. Licze na naszego mlodego keirowce. Oby jeszcze w tym sezonie pojezdził

PS. Radze modom zmienic temat na "Sporty motorowe" Bedzie mozna pogadac tutaj takze o: MotoGP, Superbike, Supersport, F2, rajdy samochodowe, wyscigi samochodow turystycznych oraz wiele innych.

amor patriae nostra lex
24-07-2006 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Schumacher (pisownia) goni Alonso. W ostatnim wyscigu w Niemczech znowu wygral! Traci juz do lidera klasyfikacji MŚ tylko 11(chyba). Czy Niemiecki zawodnik znowu wygra??

amor patriae nostra lex
31-07-2006 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
1. Fernando Alonso (Hiszpania) 100 pkt
2. Michael Schumacher (Niemcy) 89
3. Felipe Massa (Brazylia) 50
4. Giancarlo Fisichella (Włochy) 49
5. Kimi Raikkonen (Finlandia) 49
6. Juan Pablo Montoya (Kolumbia) 26
7. Jenson Button (W.Brytania) 21
8. Rubens Barrichello (Brazylia) 16
9. Ralf Schumacher (Niemcy) 13
10. Nick Heidfeld (Niemcy) 13

Oj będzie ciekawie. Liczę na stajnię Renault, której kibicuję już 3 sezon...Może Mistrzostwo dla Fernando, a "brąz" dla Fisichelli? Smile A już w niedzielę kolejna runda, tym razem zawodnicy będą się scigać na Węgrzech, na torze Hungaroring o ile dobrze pamiętam.
31-07-2006 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #8
 
Zak Wilnew (pisownie to ja nie znam) ten z teamu BMW Sauber (pis.) podobno sie rozchorowal i w nastepnem wyscigu ma wystapic Robert Kubica. To moze byc szansa na pokazanie sie w wyscigu. Ciekawe czy do tego dojdzie.

amor patriae nostra lex
01-08-2006 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Widze ze mnie juz ktos uprzedzil :x .tez przed chwila mialem o tym pisac,ale odnosnie Kubicy:Jest to spora szansa na zaskarbienie sobie zaufania menegerow Teamu BMW,ma tez szanse pokazac sie calemu swiatu.Napewno bedzie mu trudniej bo testy to nie wyscig i same czasy nie wyst.arcza na dobry rezultat
01-08-2006 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Jacques Villenueve :wink: Kandayjczyk uległ wypadkowi podczas poprzedniej rundy Grand Prix w Niemczech i nie wyleczy się na GP Węgier.

Cytat:"Jacques poinformował nas, że nie jest gotowy do ścigania się po wypadku na Hockenheim. Dotychczasowa postawa Roberta podczas testów i piątkowych treningów przed wyścigami Grand Prix zrobiła ogromne wrażenie na zespole. Teraz zobaczymy, jak się spisze w wyścigu Formuły 1."
Powiedział to dyrektor BMW, a więc to już pewne. Oj, ciekawie. Będę usatysfakcjonowany, jeśli Robert ukończy wyścig, a jeśli powalczy o jakieś punkty, to będzie wspaniale. Czekamy do niedzieli Smile
01-08-2006 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Dzis odbyl sie drugi terning na torze na ktorym odbedzie sie GP Węgier.W pierwszym treningu polski kierowca nie wziol udzialu ze wzgledow taktyccznynych, a na dzisiejszym treningu zajal 10 miejsce ze strata 3 sekund do zwyciescy-Felipe Messy.Dugie miejsce zajal aktualny Mistrz Swiata Fernando Alonso, a trzeci byl jego partener z teamu Renault.Jesli Kubica zajmie w kwalifikacjach miejsce od 1-10 to powinien ukonczyc wyscig na punktowanej pozycji(1-6),ale bedzie mu napewno bardzo ciezko.
04-08-2006 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Kubica powinien tutaj pokazac sie z dobrej strony. Niech nie brnie na maxa do przodu, lepiej niech bedzie te 2-3 pozycje nizej ale ukonczy wyscig. To moim zdaniem bedzie najwazniejsze.

amor patriae nostra lex
04-08-2006 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Zgadzam sie, szefowie teamu BMW widzia na co go stac i Polak nie musi za wszelka cena przebijac sie do przodu,a jesli zajal by punktowane miejsce to byly napewno sukces naszego jednynego rodakaw F1,ale nie wymagajmy od niego zbyt wiele w jego debiucie.
05-08-2006 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ja mam małą rocznicę interesowania się F1. Dobrze pamiętam, że pierwszym GP, które obejrzałam było właśnie Węgier rok temu. Po prostu jak usłyszałam, że jakiś Hiszpan nieźle sobie radzi, to się zaintersowałam bliżej. No a od tego sezonu jest podwójnie fajnie, bo jeździ też Polak.
Za Formułą poszły inne sporty motorowe. Nie ogladam wszystkich, ale staram się być na bieżąco z wynikami Moto GP (Pedrosa) i rajdów samochodywch.
05-08-2006 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
No i mój ukochany team zdobył Pole Position, a dokładnie Kimi Raikkonen Smile.Dziewiąte miejsce zajął Robert Kubica :!:, na którego występ tak czekaliśmy.Świetny wynik Smile.Ciekawe co się będzie działo jak zasiądzie za kierownicą lepszego samochodu, bo BMW to słabiutki team (pierwszy sezon).Oby jutro jeszcze lepiej pojechał nasz rodak Smile
05-08-2006 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości