Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #136
 
A my dzis ze Skullem juz drugie spotkanko w pubie przy UNITED, tym razem gdzies w pizd* daleko na poludniu tam u Skulla, mam nadzieje, ze bede umiał trafic do domu, po spotkaniu zdamy małą relacje Wink

COME ON UNITED :!:

Edit

Wlasnie peka 8 browarek i jestesmy swiezo po meczu w pubie Wink Za chwile otwieramy flaszke i dajemy w palnik Smile United zagralo nie najgorzej i pewnie kazdy jest w humorze! Jutro napiszemy wiecej, pozdro z ekipy z Dublina.

Under The Boardwalk - United Warriors
13-04-2008 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #137
 
No jak ktoś nie wierzy w to, że historia lubi się powtarzać to dziś kolejny tego przykład. W Katowicach znów spotkanie jak kiedyś. Znów na meczu z Arsenalem, znów w odpowiednim składzie osobowym (jak na pierwszym spotkaniu) i znów wszystko tak jak być powinno

Edit:
No niestety nie było mojego niskiego przedmówcy, ale mówi się trudno. W każdym razie, dopiero na teraz powtórzył się skład z pierwszego, historycznego spotkania, po którym poza margines zostały wyrzucone osoby, które dziś zostały należycie docenione. Bardzo jestem zadowolony z tego.
13-04-2008 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #138
 
Czekam na relacje z Katowic, co sie dzialo, kto byl i jaka atmosfera, super sprawa Panowie 8) Skull zajmie sie dluzsza relacja i zdjeciami, UNITED WE STAND. :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
13-04-2008 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #139
 
Wojtek3 napisał(a):Skull zajmie sie dluzsza relacja

Dokładnie 8) mam kilka fotek,ale najpierw może napisze co nieco bo bez przygód sie nie obyło :lol:
Ustawilismy sie wcześniej z Wojtkiem żeby u mnie na chacie sie rozgrzac ,Żubrówka i browary w sam raz na rozluźnienie ,ruszamy do Pubu,wchodzimy ,zajmujemy stolik ide po piwo a tu Koles woła dowód na Wojtka :lol: i mowi ze jemu nie sprzeda :lol: :lol: jaja jak nic, przeciez nie bedziemy ogladac meczu przy soku :roll: ,tzn Wojtek :lol: Podchodze drugi raz a ten zebysmy sie szli przespac i wrocili 8) Właściciel widzial nas jak przed wejsciem walilismy piwo jeszcze i to dlatego. Wychodzimy i zastanawiamy sie co robic,bo inne Puby daleko...... jadąc do centrum Dublina stracilibysmy pierwszą połowe. Więc szybka decyzja,wracamy i wbijamy z drugiej strony ,to jest polaczone, a tam jest Pub z restauracją, duzo dzieci itd, taki piknik jednym zdaniem,ale najwazniejsze ze ogladaja mecz ,wiec ruszam szybko zamawiam piwo i jest udało sie 8)
Pozniej wlasciciel przylazł i nas wylukał ,ale juz nic nie sapał ,więc mecz obejrzelismy ,ja w trakcie powiedzialem że jak wygramy to stawiam pizze (zaraz obok jest włoska pizzeria) więc po meczu była pizza i białe wino :lol: łądne dziewczyny ,wkręcalem Wojtasowi zeby sie bral :wink:
Pozniej jeszcze skok do sklepu bo kolejne piwa i powrót do mnie na chate ,lazania ,wóda i browary .... dobry dzionek ,spotkanie udane,szkoda ze nie wyszedl na wyjazd,bo dzwonilismy do pawlo ,a ten mówil ze mamy czego żałowac :?

Fotki:
[Obrazek: p1060412ph6.th.jpg] [Obrazek: p1060417ab2.th.jpg] [Obrazek: p1060420xy7.th.jpg] [Obrazek: p1060427cq6.th.jpg]

Wojtek jak tam dzisiaj zdrówko? bo ja walnołem jeszcze później 2 browce i drina i dzisiaj ledwo wstalem,a w robocie masakra :lol:
14-04-2008 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Dżizas Skull co Ty za zakazane piwo w rękach trzymasz Big Grin !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
14-04-2008 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #141
 
WoLaK napisał(a):Dżizas Skull co Ty za zakazane piwo w rękach trzymasz Big Grin !

Ja kupowalem Bawarie bo Tyskiego nie było,ale Wojtek3 stwierdzil że to siki i chcial Carlsberga ,mówił że darzy wielką sympatią sponsora Liverpoolu :lol:

p.s - akurat tak wyszło że ja trzymałem pudło z piwami ,bo Wojtek trzyma żółtą reklamówke z moimi zakupami :lol:
14-04-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #142
 
Jestem w szoku... po tylu latach pierwszy raz widzę zdjęcie Skulla, na którym nie jest naje**ny Tongue (drugie od lewej)

Co do piwa - no jak nie było innego, a człowiek nie wielbłąd...? Poza tym, na stole obok laptopa widzę co najmniej jedną typowo polską potrawę spożywaną z sokiem (z tego co widze z pomarańczowym)

ps: Ładna ta wasza posiadłość za wami, żeście się ustawili w Irlandii, nie powiem 8) no i zdecydowanie za dużo czasu ze sobą spędzacie... tu ściemy, że ładna Meksykanka, że coś tam, a jak jest każdy widzi.
14-04-2008 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #143
 
Maciek napisał(a):po tylu latach pierwszy raz widzę zdjęcie Skulla, na którym nie jest naje**ny

pierwsze zdjecie u mnie z pokoju przed meczem,3 pozostale juz po meczu,ale dopiero przed najlepszym łykaniem :wink:

Maciek napisał(a):Poza tym, na stole obok laptopa widzę co najmniej jedną typowo polską potrawę

U mnie zawsze jest Żubrówka albo Wyborowa, co do piwa to przewaznie Tyskie bo o inne polskie tutaj lipa :roll:
Jeszcze chcialem częstowac Wojtka3 bimbrem z sokiem żurawinowym ,ale nie chcial :twisted:

Maciek napisał(a):za dużo czasu ze sobą spędzacie... tu ściemy, że ładna Meksykanka, że coś tam, a jak jest każdy widzi.

:lol: :lol: :lol:
Cały czas była z nami moja kobieta :wink:
14-04-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #144
 
Coż, to bylo drugie spotkanie ze Skullem i na pewno nie ostatnie Wink Czy bylo lepsze niz poprzednie ? A to juz zalezy w jakim wzgledzie..

Na wstepie chcialem napisac, ze Rafał ( :lol: ) mieszka na strasznym zadupiu, 2 sklepy, pub, 7 ulic i domki, 25 min od centrum, poracha na maxa 8)

Z tym pubem lipnie wyszlo, bo od 21 mozna spozywac alkohol, a, ze jestem piekny i młody to odrazu sie skapneli, ze walimy w h.. 8) Na szczescie chytry nos Skulla zaprowadzil nas najpierw na przystanake, a pozniej z powrotem, tylko do Lounge, gdzie spozywalismy piwka, chipsy - cripsy i cos tam jeszcze. Na meczu piknik, ale wazne, ze zobaczylismy i dopingowalismy ekipe. Ja dostalem jeszcze zjebe w przerwie od Angola, bo mialem byc w Manchester tego dnia i troszke osmutnialem, po 48 min juz nie mowie, ale jak sie skonczylo kazdy wie.

Po meczu poszlismy po szamanie i chlanie - Carlsberg to jest wg mnie najlepsze piwo na swiecie i chocby byli naraz sponsorem Ruchu Chorzow, Spartaka Wilno, Man City i Leeds to nie przestane go pic 8) Skull i jego dziewczyna zmusili mnie do niesienia siatki, wielce goscinni. Ale w domu zbombardowali mnie wodkami, bimbrami, piwami i innymi sokami i tylko cud boski sprawil, ze nie wyszedlem z tego domu na kolanach a na nogach a i nawet tym razem udalo mi sie nawet zawiazac sznurowadła.

Dziewczyna Skulla bardzo mila i sympatyczna, polubilem ja strasznie Tongue

No i w pizzeri bardzo milutko ( Skull stawiał no i obsługa, mniam, pizza tez, tylko, ze bez ketchupu ).

Rafał ja do domu dotarłem szczesliwe, alew centrum mialem małe spiecie z zulami bo zatakowali moje kanapki i dla swietego spokoju im oddalem :lol: A w pracy miazga, kac morderca, w tym sezonie trza jeszcze pochytac melanz 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
14-04-2008 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #145
 
Wojtek3 napisał(a):Czy bylo lepsze niz poprzednie ?

Napewno bardziej na luzie 8)

Wojtek3 napisał(a):Rafał mieszka na strasznym zadupiu, 2 sklepy, pub

Faktycznie troche zadupie,ale tych sklepów jest wiecej :lol: Ale okolica spoko,sam przyznales :wink:
Ja wtedy co chcialem rozklad busa na Athlon bylem w Roscomon na imprezie ,gdzie z domu do najblizszego sklepu 15 minut jazdy autem,a w okolicy 100 metrów 2 inne domy ia tak to pola na ktorych biegaja owce :lol: to jest zadupie :wink:

Wojtek3 napisał(a):Carlsberg to jest wg mnie najlepsze piwo na swiecie

Dla mnie najlepsze piwa są w Polsce ,np Tatra czy Leżajsk 8) Tutaj jeszcze nie wynalazlem ulubionego,no ale Carlsberg jest dobry porownujac go z Millerem,Budweiserem czy Bawarią ,a tym bardziej z Guinnessem :wink:

Wojtek3 napisał(a):Skull i jego dziewczyna zmusili mnie do niesienia siatki,

Tak wyszło :lol: :lol: Mialem z tego niezła polewke, ja niose piwo a Wojtek3 nasze zakupy :lol:

Wojtek3 napisał(a):Dziewczyna Skulla bardzo mila i sympatyczna, polubilem ja strasznie

Cieszy mnie to Big Grin My z Wojtkiem wódeczke rąbiemy a ona nam Lazanie robila :twisted: Jak cos to ruszy z nami na FC UNITED :roll:

Wojtek3 napisał(a):mialem małe spiecie z zulami bo zatakowali moje kanapki

:lol: :lol: :lol:

p.s - możesz mi mowic Jasnowidz 8) Pamietasz wczoraj, patrzysz na necie Real wygral 1:0 ciekawe kto strzelil,ja Sneijder i tak bylo,wynik United trafilem dokladny no i mowilem ze Chelsea zremisuje :twisted: :twisted:
14-04-2008 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #146
 
Oj Wojtek3 a jak pytalem czy spotkanie kibicow do ktorego dalem linka kto to samo spotkanie co spotkanie w Warszawie to napisales ze tak. A tu teraz czytam ze gawiedz z Katowic przyjechala do Krakowa i ogladala mecz w football pub na rynku.
oj oj oj.

sorry Wojtas, teraz tych spotkan, ze sie w bani pierdoli, przepraszam moj bląd

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
27-04-2008 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
HOHOHO Nawet Adebayor przyjechał poobserwować i po krótkiej chwili dał się z nami sfotografować w szaliku MU.

http://photos124.nasza-klasa.pl/dev219/ ... 584366.jpg

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-04-2008 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
W Krakowie było kapitalnie,

Powiem tylko, że w pubie sami angole (Leeds, Newcastle) i my. Śpiewy całe 90 minut i więcej. A poza tym dużo opowiadania Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-04-2008 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
KanTona napisał(a):A poza tym dużo opowiadania

Co to niby ma znaczyć? :mrgreen: Piszesz nie marudzisz, każdy z pewnością jest ciekaw coście tam robili na tym meetingu, a takie opisy fajnie się czyta, oczywiście to nie to samo co opis wyjazdu na mecz, ale zawsze Wink Pisać, od tego jest forum, od tego jest ono, od tego jest.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2008 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #150
 
tu daly gagadki opis spotkania:


http://www.musc.pl/viewpage.php?page_id=8

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
28-04-2008 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości