Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Chyba na Scousersów będzie zlocik następny. Zaglądaj aktywnie do tego tematu to napewno będą świeże ogłoszenia.

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-09-2007 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dolfas Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #122
 
trzeba bedzieSmile ale wczesniej jakos zawsze przeoczylem ten tamt dzis go dopiero odkrylemTongue
22-09-2007 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #123
 
Więcej info jest ZAWSZE na <!-- w -->http://www.manusite.pl<!-- w --> na forum w dziale United to My. Tam piszą wszyscy, tu sporadycznie ja i Stojko.

Pozdrawiam!
22-09-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Laksa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #124
 
następne spotkanie będzie w Katowicach z racji meczu z Arsenalem 3.11.07r.

W celu dokładniejszych informacji kierujcie się tam gdzie napisał Mates.
01-11-2007 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Jutro kolejne spotkanie o 15:15 w Katowicach. Jak ktoś zainteresowany podbijać na prv.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-12-2007 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
Skull to kiedy ustawiamy sie na pierwsze nasze historyczne piwko ? oczywiscie przy meczyku UNITED rzecz jasna ( jak wytrzezwiejesz to napisz ). 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
20-01-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Wojtek3 napisał(a):Skull to kiedy ustawiamy sie na pierwsze nasze historyczne piwko ? oczywiscie przy meczyku UNITED rzecz jasna ( jak wytrzezwiejesz to napisz ). 8)

No chyba mecz z City? ciulowo ze wypada w niedziele bo w poniedzialek praca,no ale jakos to bedzie :twisted:
Na tygodniu obczaje dokładnie i wszystko bedziesz wiedzial 8)
20-01-2008 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
Witam,

Dnia 6 lutego 1958 roku na lotnisku w Monachium miała miejsce tragedia nieporównywalna z niczym, co wydarzyło się w historii sportu. Tego dnia wracający z Belgradu samolot w drodze do Anglii wylądował w Monachium w celu zatankowania paliwa. Zawodnicy Manchesteru wracali po meczu z Crveną Zvezdą Belgrad w Pucharze Mistrzów (ówcześni mistrzowie Anglii zapewnili sobie awans do półfinału tych rozgrywek po remisie 3:3). Niestety wielu z obecnych na pokładzie już nigdy nie ujrzało punktu docelowego lotu – Wielkiej Brytanii, ani nie zagrało już nigdy na boisku. Życie w Monachium straciły 23 osoby spośród 43 znajdujących się na pokładzie.

Zapewne wiele osób wie o tym fakcie. W roku 2008 będzie miała miejsce okrągła 50. rocznica tego wydarzenia.

W niedzielę, 10 lutego odbędzie się mecz upamiętniający tamtą tragedię. Spotkanie to odbędzie się w ramach English Premier League na Old Trafford, a na przeciwko siebie staną dwie drużyny z tego samego miasta - MANCHESTER UNITED i MANCHESTER CITY.

Poza faktem, że jest to spotkanie derbowe jest to również ogromne wydarzenie sportowe. FA wyraziło zgodę, by na tym meczu obie drużyny zagrały w strojach retro bez sponsorów. Dodatkowo, wystąpić ma inna niż zwykle numeracja koszulek.

W tym także dniu prosiłbym o specjalną mobilizację na ten mecz fanów z całego Górnego Śląska. Ostatnimi czasy coraz mniejsza jest ta frekwencja, a na takim meczu nie powinno zabraknąć nikogo, kto ma możliwość przyjazdu. Kwestie organizacyjne są następujące:

O godzinie 14:00 spotykamy się przy schodach na dworcu w Katowicach. Każdy chyba wie, gdzie to jest. Czekamy do godziny 14:15 (o tej godzinie mamy rezerwację w pubie) i idziemy do pubu. O tej godzinie już nie ma co czekać pod schodami tylko przychodzić do pubu.

Mecz rozpoczyna się o 14:30. Kolejną bardzo ważną sprawą są barwy. Pokażmy, że stać nas na założenie koszulek z herbem naszego klubu. Dodatkową sprawą są wstążeczki, czarne, niewielkie wstążeczki, które można przymocować do koszulek. Niewielki jest to wydatek, a myślę, że idea nie najgorsza.

Kwestią wstążeczek zajmie się Karola, do której zgłaszać się można na gadu-gadu (3643209). Koszt takiej wstążeczki jest symboliczny - 1 zł. Myślę, że nie jest to jakaś wygórowana kwota. Nie jest to narzucone, ale miło by było jakbyśmy byli w ten sposób również zgrani (oczywiście jeśli ktoś ma możliwość sam może sobie taki item utworzyć). Zgłoszenia u Karoli do czwartku, pieniądze na miejscu.

Reasumując:
Zbiórka: 14:00-14:15 - pod schodami przy Dworcu PKP.
14:15-... - pub.
Barwy i wstążeczki obowiązkowo (wiadomo, że jak nikt nie będzie miał to zostanie wpuszczony do pubu, ale myślę, że stać nas na taki gest)

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące pubu i zbiórki:
Mates: gadu-gadu (5929439).
Dotyczące wstążeczek:
Karola: gadu-gadu (3643209).

POKAŻMY, ŻE POTRAFIMY SIÊ ZMOBILIZOWAĆ!

UNITED!

P.S. Proszę nie pisać tutaj zbędnych postów. Chcę po prostu, żeby ten post był jak najdłużej widoczny w tym topicu jako ostatni.
P.S.2 Proszę o informację kto się zjawi. Będziemy wiedzieli czy na kogoś czekać i tak dalej. Wszelkie informacje dot. pubu podaję TYLKO na gadu-gadu, ze względu na obawę przed "masówką".
03-02-2008 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #129
 
Mates napisał(a):W tym także dniu prosiłbym o specjalną mobilizację na ten mecz fanów z całego Górnego Śląska. Ostatnimi czasy coraz mniejsza jest ta frekwencja
Mates a dlaczego tak drastycznie spada frekfencja na "Waszych" spotkaniach? Masz jakiś sensowny tego powód?

Osobiście mógłbym się przejechać ale po ostatnim spotkaniu w Katowicach na jakim byłem "to jakoś mi nie podrodze".
04-02-2008 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
Skull napisał(a):No i w nastepnym długo nie zagosciliśmy ,wchodzimy tam patrza na mecz i "UNITED" i te mordy pijane
Odrazu dowidzenia Pamietam jak mi mówiłeś ,tylko tym razem cichooo

Aaaaa cos mi sie przypomina, to bylo chyba na rogu O'Connel Street ale jak my sie tam znalezlismy to ja nie wiem 8) Ze pod auto nie wpadlismy :lol: Najlepiej podchodze do barku a babka juz mowi do kolesia hahaha..

" Don't even sell jelly gum to him :lol: " i wyprosili nas.

Imprezka spoko, na drugi trzeba sie mniej spic by bylo wiecej fajnego dopingu i dluzszej imprezki, bo takie tempo to ja mialem w liceum na imprezach a nie w pubie na meczu 8)

Nastepne spotkanko moze nie w ta sobote bo w Manchester jestem, ale w nastepna jak najbardziej, z kim gramy ? 8)

PS. O finansach moze juz nie mowmy.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-02-2008 02:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #131
 
Wojtek3 napisał(a):Imprezka spoko, na drugi trzeba sie mniej spic

Dokładnie ,bo chyba nieco przesadziliśmy :lol:

Wojtek3 napisał(a):Nastepne spotkanko

No tylko mniej alkoholu i mniej agresywnosci :twisted:

Wojtek3 napisał(a):z kim gramy ?

23 to jest sobota jedziemy do Newcastle 8)
12-02-2008 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Cytat:Fatalna wiadomość dla kibiców piłkarskich. Nie będą mogli już oglądać w pubach czy kawiarniach meczów transmitowanych przez Canal+. Koncern już pożalił się policji, która robi naloty na lokale. Właścicielom grożą grzywny.

Wie ktoś, czy wiadomość podana na serwisie barcy jest prawdą? W ogóle słyszeliście coś więcej o tym?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-03-2008 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #133
 
KanTona napisał(a):
Cytat:Fatalna wiadomość dla kibiców piłkarskich. Nie będą mogli już oglądać w pubach czy kawiarniach meczów transmitowanych przez Canal+. Koncern już pożalił się policji, która robi naloty na lokale. Właścicielom grożą grzywny.

Wie ktoś, czy wiadomość podana na serwisie barcy jest prawdą? W ogóle słyszeliście coś więcej o tym?

Czytałem w gazecie dziś - podobni zarówno Canal+ oraz Polsat sport życzy sobie dodatkowych pieniędzy od pubów w zamian za koncesję do nadawania publicznego :roll: nie dość że chop musi płacić abonament to jeszcze naliczą mu koncesję za to że udsotepnia kanał użytkowi publicznemu. Jakiś czas temu podobna afera była z radiem - według tego co tam zaszło wyszło na to że puszczania radia w obecności osób nie mieszkających w danym miejscu jest przestępstwem ponieważ zalicza się to już do "imprezy" a żeby puszczać muzykę z danego radia na imprezach trzeba jeszcze wykupywać jakieś koncesje

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
05-03-2008 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Morgan napisał(a):
KanTona napisał(a):
Cytat:Fatalna wiadomość dla kibiców piłkarskich. Nie będą mogli już oglądać w pubach czy kawiarniach meczów transmitowanych przez Canal+. Koncern już pożalił się policji, która robi naloty na lokale. Właścicielom grożą grzywny.

Wie ktoś, czy wiadomość podana na serwisie barcy jest prawdą? W ogóle słyszeliście coś więcej o tym?

Czytałem w gazecie dziś - podobni zarówno Canal+ oraz Polsat sport życzy sobie dodatkowych pieniędzy od pubów w zamian za koncesję do nadawania publicznego :roll: nie dość że chop musi płacić abonament to jeszcze naliczą mu koncesję za to że udsotepnia kanał użytkowi publicznemu. Jakiś czas temu podobna afera była z radiem - według tego co tam zaszło wyszło na to że puszczania radia w obecności osób nie mieszkających w danym miejscu jest przestępstwem ponieważ zalicza się to już do "imprezy" a żeby puszczać muzykę z danego radia na imprezach trzeba jeszcze wykupywać jakieś koncesje

Reasumując, parodia.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-03-2008 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Ciampel napisał(a):Reasumując, parodia.
Nie parodia tylko prawo.Jak byś był właścicielem C+ też byś pewnie chciał dostawać pieniądze za te koncesje.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-03-2008 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości