Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #256
 
Wy uwazacie, ze Baros przyaktorzyl, ja nie. Kuszczak staral sie zlapalc pilke, ale Milan pieknie mu odjechal, to byly ulamki sekundy uwazacie, ze Baros 0,35 sek wczesniej przewidzial juz to, ze akurat rece Kuszczaka zostana schowane a w nastepne 0,0007 sek zdecdysuje odbic sie od Tomka glowy prawym kolanem ? Gratuluje abstrakcji Smile Nie obwiniam Tomka calkowicie, swoj udzial w porazce mimo wszystko ma, stawka duzo, mecz wazny, czerwona kartke pokazalby nie jeden arbiter z Premiershp, czy kazdy ? Smile Pewnie nie, duzo smiechu jest w PL jesli chodzi o refsow.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-03-2008 02:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #257
 
Wojtek3 napisał(a):Wy uwazacie, ze Baros przyaktorzyl, ja nie

Ja nic takiego nie powiedzialem,ale Baros widzial rzucajacego sie Tomka i sprytnie sie zachowal,bo wiedzial że zwodem albo uda sie go obejsc,albo wpadnie na niego,Kuszczak również wiedzial że nie ma szans siegnac gały,wiec cofnął ręce a pech chcial że zciął go dynią,lecz asekuracja już była i karta koloru czerwonego jest przesadą,bo należała sie co najwyżej żółta,a wielu sędziów w takich sytuacjach decyduje sie odgwizdac tylko faul.
09-03-2008 02:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #258
 
Dla mnie za szybko to sie stalo by Baros mogl chaczyc noga o jego glowe, ewidentnie chcial go ominac a ze Kuszczak zrobil taki dziwny ruch jakby siadal, glowa w gorze Smile No sorry ewidentny faul, czerwien Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
09-03-2008 02:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
Wojtek - innych oskarżasz o to, że faworyzują Kuszczaka, bo jest Polakiem. I słusznie. Ale ty go krytykujesz bardziej niż innych zawodników, bo chcesz pokazać, że jesteś obiektywny i to, że jest Polakiem nie ma dla Ciebie znaczenia (w pewnym sensie pokazanie, że jesteś w tej kwestii "lepszy"). Takie są moje przemyślenia po wielu twoich postach od przyjścia Kuszczaka do MU, a posty związane z wczorajszą sytuacją tylko mnie w tym utwierdziły.

Karny słuszny. Kartka pomiędzy czerwoną a żółtą ze wskazaniem na tą drugą.
09-03-2008 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #260
 
Pejter zaczyna swoja gadke. Wiec wyjasniam.

Prawda jest taka, ze od przyjscia Kuszczaka do MU znalazlo sie 789 nowych kibicow UNITED, spoko niech sobie beda. Jednak krew mnie zalewa jak wchodza na forum i bronia go za wszelka cene gdy nie maja racji, Kuszczak nie jest winowajca wczorajszej porazki ? JEST, na spole z Rooneyem i Andersonem jak ktos woli ? Nie sfaulowal ? SFAULOWAŁ. Kropka.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-03-2008 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #261
 
No to kontynuuję "swoją gadkę", choć "mnie śmieszy" takie pisanie.

Wojtek3 napisał(a):Prawda jest taka, ze od przyjscia Kuszczaka do MU znalazlo sie 789 nowych kibicow UNITED, spoko niech sobie beda. Jednak krew mnie zalewa jak wchodza na forum i bronia go za wszelka cene gdy nie maja racji

Zgadzam się, ale ty za wszelką cenę go krytykujesz.

Wojtek3 napisał(a):Kuszczak nie jest winowajca wczorajszej porazki ? JEST, na spole z Rooneyem i Andersonem jak ktos woli ? Nie sfaulowal ? SFAULOWAŁ. Kropka.

Tyle że dyskusja dotyczyła w głównej mierze czerwonej kartki, a nie aspektów, które przytoczyłeś.

Tak samo było z krytykowaniem O'Shea. Po prostu krytykujesz nawet niesłusznie, jeśli jakiegoś zawodnika nie lubisz lub, jak w przypadku Kuszczaka, chcesz się przeciwstawić fali pseudokibiców MU.
09-03-2008 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #262
 
Pejter napisał(a):Zgadzam się, ale ty za wszelką cenę go krytykujesz.

Nie zgadzam sie, nie krytykuje go za wszelka cene.

Jesli ktos pisze, ze nie bylo faulu, to ja pisze, ze byl. Bo widzialem cos innego. To nie jest krytykowanie.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-03-2008 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
Chodzi mi o twój styl postów na temat Kuszczaka, a nie o to, czy faul był, czy go nie było.
09-03-2008 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #264
 
Wojtek3 napisał(a):Kuszczak nie jest winowajca wczorajszej porazki ? JEST, na spole z Rooneyem i Andersonem jak ktos woli ? Nie sfaulowal ? SFAULOWAŁ. Kropka.

Okej,Kuszczak sfaulował Barosa, ale absolutnie nie można mieć do niego o to pretensji,każdy inny bramkarz na miejscu Polaka zachował by się podobnie i rzucił pod nogi zawodnika Portsmouth,po prostu Tomek miał pecha że zahaczył go głową.W moim mniemaniu Kuszczak w żadnym stopniu nie zawinił przy bramce.


Pejter napisał(a):Wojtek - innych oskarżasz o to, że faworyzują Kuszczaka, bo jest Polakiem. I słusznie. Ale ty go krytykujesz bardziej niż innych zawodników, bo chcesz pokazać, że jesteś obiektywny i to, że jest Polakiem nie ma dla Ciebie znaczenia (w pewnym sensie pokazanie, że jesteś w tej kwestii "lepszy").

Mam podobne wrażenie.

CONCILIO ET LABORE
09-03-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #265
 
Pejter napisał(a):Chodzi mi o twój styl postów na temat Kuszczaka, a nie o to, czy faul był, czy go nie było.

A jaki ma byc jak co 2 post widze, ze nie bylo faulu albo ze nie byl winowajaca. Oczywiscie, ze nikt nie ma pretensji, ja tez nie mam. Wyklocam sie o inne rzeczy.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-03-2008 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #266
 
Wojtek3 napisał(a):A jaki ma byc jak co 2 post widze, ze nie bylo faulu

Dziwne,bo z tego co ja wyczytalem to dopiero jeden osobnik napisal że nie bylo faulu,a reszta sie zgadza co do wskazania na wapno,lecz są zdziwieni czerwoną kartką na ktorą absolutnie nie zasłużyl!
09-03-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #267
 
Niech mi ktoś wytłumaczy, z tych osób, które jednocześnie mówią, że był faul, a z drugiej, że nie należała się czerwona? Przecież to jakiś absurd :lol:

Ale poczekam na uzasadnienie i wtedy się do tego odniosę... oczywiście mniemam, że osoby znające przepisy się tu wypowiadają, więc ciekawi mnie ta interpretacja, która nakazuje odgwizdanie karnego w tej sytuacji i pokazanie jedynie żółtej kartki
09-03-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #268
 
Maciek napisał(a):Ale poczekam na uzasadnienie i wtedy się do tego odniosę...

Wiem, co o tym mówią przepisy, ale dla mnie usprawiedliwieniem jest to, że Kuszczak ewidentnie nie chciał faulować, a nawet próbował tego uniknąć, a także to, że za nim byli jeszcze inni zawodnicy. Z tego powodu napisałem, że kartka pomiędzy czerwoną a żółtą. Wielu sędziów podjęłoby inną decyzję.
09-03-2008 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #269
 
Maciek napisał(a):Niech mi ktoś wytłumaczy, z tych osób, które jednocześnie mówią, że był faul, a z drugiej, że nie należała się czerwona?

Przepisy mówią tak,a sędziowie nie zawsze się do nich stosują i tak było wczoraj! Kuszczak zrobil prawie wszystko co powinien,bo gdyby byl lepszym bramkarzem to by wygral ten pojedynek sam na sam,mozna mowic ze mial pecha,ale zciąl Barosa i juz z miejsca nalezal sie karny ,gdyby Czech wychodzil na pusta bramke to zdecydowanie czerwona,ale w powtórkach widac że Anderson już do niego dobiegal,a Rooney był juz w bramce,więc kartka z kapelusza,bo należała sie jedynie żółta. Moje zdanie.
09-03-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #270
 
Po tym co napisaliście, wydaje mi się, że dopiero teraz to przemyśleliście stąd ta niekonsekwencja


To jest to o czym mówi Wojtek, jak fauluje Kuszczak, to nie chciał, był blisko piłki, miał pecha itd. jak fauluje inny zawodnik, to takiej dyskusji nie ma

Zalecam więcej obiektywizmu, a w ramach dalszych wątpliwości, zalecam przeczytać wypowiedź Fergusona o tej sytuacji
09-03-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości