Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
Maciek napisał(a):Po tym co napisaliście, wydaje mi się, że dopiero teraz to przemyśleliście stąd ta niekonsekwencja

Od początku pisałem to samo, więc nie widzę żadnej zmiany spowodowanej jakimiś przepisami, a co za tym idzie, niekonsekwencji.

Maciek napisał(a):To jest to o czym mówi Wojtek, jak fauluje Kuszczak, to nie chciał, był blisko piłki, miał pecha itd. jak fauluje inny zawodnik, to takiej dyskusji nie ma

Ja jakimś wielkim zwolennikiem Kuszczaka nie jestem. Dla mnie to po prostu nie był faul na pewną czerwoną kartkę (choć pokazanie jej nie jest jakimś koszmarnym błędem) również z powodu jego intecji ("nie chciał"). Faulował (wg mnie nie) O'Shea z Tottenhamem chyba w poprzednim sezonie i też uważałem, że wtedy nie było faulu (sędzia też tak orzekł), a O'Shea z Polską ma tylko tyle wspólnego, że w Irlandii przebywa Wojtek i jemu podobni Tongue
09-03-2008 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #272
 
To ty napisałeś, "znam przepisy, ale..." więc sprawa jest oczywista Smile Albo przepisy, albo ale
09-03-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #273
 
Maciek napisał(a):Albo przepisy, albo ale

No i właśnie to "ale" sprawia, że wielu sędziów te przepisy nagina, dlatego jest takie pole do interpretacji przy faulu Kuszczaka.
09-03-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #274
 
Ja ogladalem cala sytuacje i mysle, ze obiektywnie moge stwierdzic, ze zagranie było faulowe - na pewno z perspektywy sedziego, niestety wyjscie na taka odleglosc od linii bramkowej bylo bardzo ryzykowne - Baros wykorzystał interwencje Kuszczaka - o ile Polak nie zahaczył go rekami to bylo widac jak Baros trafia w jego glowe

No na pewno Tomek jest tam w jakis sposob winny za porażke ale to nie on nie wykorzystał bodajże 21 strzałów na bramke przeciwnika w tym chyba 2, gdzie bramkarza nie bylo na bramce Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
09-03-2008 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #275
 
Wczoraj w magazynie Liga+Extra pan Mirosław Ryszka powiedział jasno faul był bez żadnych wątpliwości,ale kartka powinna być żółta,po za tym panowie w studiu dodali jeszcze że Kuszczaka nie ma co winić za to przewinienie.Więc jak dla mnie wszystko jasne i proponuję by skończyć dyskusję na ten temat.

CONCILIO ET LABORE
10-03-2008 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #276
 
Widziałem dokładne powtórki tej akcji i prawdopodobnie kontakltu W OGÓLE nie było i akrny nie zasłużony tym bardziej czerwona kartka, ale tak czy siak zagranie Kuszczaka mi sie nie podobobało, gdyz wiedział jak to sie moze skonczyc a poza tym miał świadomosc ze nie bedziemy mogli wprowadzic juz bramkarza.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-03-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #277
 
Seki napisał(a):gdyz wiedział jak to sie moze skonczyc a poza tym miał świadomosc ze nie bedziemy mogli wprowadzic juz bramkarza.

Rzeczywiście w 2 sekundy mógł pomyśleć o tym, że nie mamy już bramkarza na ławce Tongue O tym, że może dostać czerwoną może i zdążył, ale o tym drugim na pewno nie.

Seki napisał(a):Widziałem dokładne powtórki tej akcji i prawdopodobnie kontakltu W OGÓLE nie było

Nie widziałem pewnie tak dokładnych, ale Kuszczak łapie się od razu za głowę, więc wydaje mi się, że ewidentnie Baros go zahaczył kolanem. Bo chyba w tak szybkim czasie nie mógłby łapać się za głowę z rozpaczy, tym bardziej jeśli wiedział, że nie dotknął Czecha.
10-03-2008 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #278
 
Sprawa kontaktu Tomka z Barosem nie dawała mi spokoju i obejrzałem powtórkę jeszcze kilkaset razy no i teraz wiem, że muszę przyznać rację - kontakt był. Przypadkowy, ale był... Nie chciałem nic pisać dopóki niebyłbym w stu procentach przekonany. Tomek dostał od Czecha kolanem w głowę, nie mógł tego uniknąć. Jednak z takie coś nie powinno być czerwonej kartki. Może wtedy inaczej wyglądałby mecz. Tomek zostałby w bramce i nie mielibyśmy osłabienia w obronie. Kartka w najgorszym wypadku należała się żółta, karny jak najbardziej słuszny. :|

Przed chwilą przeczytałem, że FA prawdopodobnie anuluje kartkę Kuszczakowi... :twisted:

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #279
 
spalacz napisał(a):Przed chwilą przeczytałem, że FA prawdopodobnie anuluje kartkę Kuszczakowi...

Z jednej strony to fajnie, bo w razie poważniejszego urazu Edwina Tomek mógłby stanąć w bramce, ale z drugiej chciałem przynajmniej w meczu z Derby zobaczyć Fostera między słupkami.
10-03-2008 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #280
 
Pejter napisał(a):chciałem przynajmniej w meczu z Derby zobaczyć Fostera między słupkami
Też bym chciał gdybym był pewien, że jest w pełni zdrów, ale po tak groźnej kontuzji ważniejsze jest jednak zdrowie Bena. Myślę, że w tym sezonie jeszcze dostanie szansę zaprezentowania się przed kibicami United, ale dopiero jak będzie w 100% gotów do gry...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #281
 
spalacz napisał(a):Też bym chciał gdybym był pewien, że jest w pełni zdrów, ale po tak groźnej kontuzji ważniejsze jest jednak zdrowie Bena. Myślę, że w tym sezonie jeszcze dostanie szansę zaprezentowania się przed kibicami United, ale dopiero jak będzie w 100% gotów do gry...

W rezerwach zagrał w miarę przyzwoicie, szczególnie na brawa zasługuje wprowadzanie przez niego piłki do gry. Gdyby nie mogli wystąpić Holender i Polak, Alex nie miałby wyjścia. O ile informacja z anulowaniem kartki jest pewna, to władze FA najwyraźniej oszczędziły mu dylematu Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
10-03-2008 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #282
 
Ciampel napisał(a):O ile informacja z anulowaniem kartki jest pewna
Nie jest pewna. Klub złożył wniosek o anulowanie kary dla Polaka, ale w tym momencie to wiadomo tyle, że prawdopodobnie FA przychyli się do tego...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kono1994 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #283
 
Tomek jest bardzo wartościowym bramkarzem ale po ostatnim występie z Pompey wyczerpał kredyt zaufania u trenera Fergusona
18-03-2008 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #284
 
To też wyczytałeś na tej stronie, dla której Saha udzielił takiego wywiadu?
18-03-2008 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #285
 
kono1994 napisał(a):Tomek jest bardzo wartościowym bramkarzem ale po ostatnim występie z Pompey wyczerpał kredyt zaufania u trenera Fergusona

To ciekawe, ze Tomek miał bardzo mały kredyt zaufania.... Jakos Caroll miał OGROMNY. A wydaje mi sie, ze Fergie nie ocenia zawodnikow po narodowosciach czy na 'ładne oczy'. So? Tomek popełni jeszcze nie jeden blad, a SAF mu przebaczy. W koncu bramka to najbardziej odpowiedzialna pozycja...

amor patriae nostra lex
18-03-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości